Biseksualnost

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by storm » 24 May 2015, 20:38

Bla wrote:Ali gospodine,
šta ti je selo skrivilo :D.
Branim ljubav od sela :zubi

U kojem god smislu uzmes :p
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Biba » 24 May 2015, 20:41

storm wrote:
Biba wrote:Nema to veze s hormonima nego s psihom. Sve je u glavi gore ...i ma koliko ih mi razumjeli..oni su bolesni...
Bolestno je eventualno pola tvoga sela, kako nam vjerno tvoj browser prenosi :zubi
Ili po tebi nije bolest promiskuitet, nasilje, ubojstva, silovanja, kriminal... A istovremeno smatras bolescu ljude koji malo drugačije vole, i pri tome nikome ne zele a još manje cine zlo :misli
Mišljenja kojih psihologa si uopće pročitao...i što dovodi njih do toga da vole malo drukčije..jednako tako se ponašaju i patke ako ih se trenira...
To što je bolesno pola moga sela i objašnjava što visim eto na vašem forumu...
Može netko bolovati i od tuberkuloze ili karcinoma i jednako ne željeti nikome zlo...ma luđa sam ja što više i pišem o tome ...boga mi...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by storm » 24 May 2015, 20:45

Meni ne treba nicije mišljenje, da ustanovim, da ti ljudi jednostavno imaju pravo na svoju seksualnu orijentaciju... Niti me ijedan psiholog moze uvjeriti.
Nisam nesto prepametan ali dovoljno da znam sto je bolest... A sto nije... Bolest društva.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Lavlje_srce » 24 May 2015, 21:03

String wrote:Nisam ja siguran da ne bi' poderao i NJEGA pored njih DVIJE. :D.
:valja :valja :valja

Terminator. :valja

Ja takodjer ne bih bila u vezi sa biseksualcem, iz cisto sebicnih razloga - jer veza s njima nosi najveci rizik za prenosenje HIV-a i ostalih SPB heteroseksualnoj populaciji, uz promiskuitetne i intravenozne narkomane. O fundamentalnoj lazi i prevari da i ne govorim. Imala sam priliku vidjeti emocionalne lomove zena nakon sto su saznale da su - zipa ovo - bile u brakovima sa biseksualcima. Dvije su imale i djecu s njima. Sa drugom zenom se takodje ne bih upustala u bilo sta, a u principu se slazem da je seksualnost fluidna inace ne bi postojali tzv. situacijski homoseksualci u zatvorima, na brodovima i u ratovima.

Nemam nista protiv deklariranih homoseksualaca ili lezbijki, njima respect. Ali biseksualci (po mom misljenju) varaju ili sebe ili zene jer su u biti homoseksualci koji si to nemaju snage priznati, a pogotovo ne obznaniti svijetu. Miisljenja sam da je poremecaj licnosti cesci u ovoj populaciji nego u ostalim. Ovo je samo moje misljenje, ne zelim se upustati u daljnje rasprave. Sto se mene tice neka radi sta ko hoce i s kim hoce, ali podalje od mene s'il vous plait.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by storm » 24 May 2015, 21:13

Lavlje_srce wrote:
String wrote:Nisam ja siguran da ne bi' poderao i NJEGA pored njih DVIJE. :D.
:valja :valja :valja

Terminator. :valja

Ja takodjer ne bih bila u vezi sa biseksualcem, iz cisto sebicnih razloga - jer imaju najvecu sansu za prenosenje HIV-a i ostalih SPB heteroseksualnoj populaciji, uz promiskuitetne i intravenozne narkomane. O fundamentalnoj lazi i prevari da i ne govorim. Imala sam priliku vidjeti emocionalne slomove zena nakon sto su saznale da su - zipa ovo - bile u brakovima sa biseksualcima. Dvije su imale i djecu s njima. Sa drugom zenom se takodje ne bih upustala u bilo sta, a u principu se slazem da je seksualnost fluidna inace ne bi postojali tzv. situacijski homoseksualci u zatvorima, na brodovima i u ratovima.

Nemam nista protiv deklariranih homoseksualaca ili lezbijki, njima respect. Ali biseksualci (po mom misljenju) varaju ili sebe ili zene jer su u biti homoseksualci koji si to nemaju snage priznati, a pogotovo ne obznaniti svijetu. Miisljenja sam da je poremecaj licnosti cesci u ovoj populaciji nego u ostalim. Ovo je samo moje misljenje, ne zelim se upustati u daljnje rasprave. Sto se mene tice neka radi sta ko hoce i s kim hoce, ali podalje od mene s'il vous plait.
Ne pada ni meni upadati u vezu sa navedenima...
a šanse za prenošenje bolesti rastu sa promiskuitetom, a ne orijentacijom ....
ja mislim na biseksualce koji su u jednom dijelu života sa istospolnim partnerom, a kod druge veze krenu sa drugim spolom....
što je s muškarcima kojima žena ode sa drugom ženom :hm tek je to slom :oo
Ovi što su bili u braku pa imali djecu najčešće su što zbog okoline, što zbog odgoja ušli u brakove....a kad su oslobodili svoju seksualnost, vjerojatno se nisu vraćali na prvo :cudi ti jesu bili lažovi.....
ja biseksualce smatram, da mogu gajiti osjećaje do oba spola ....a ne obični kurvaluk svak sa svakim i koga stigne :jok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Lavlje_srce » 24 May 2015, 21:22

storm wrote: a šanse za prenošenje bolesti rastu sa promiskuitetom, a ne orijentacijom ....
To nije istina, jer statisticki gledano MSM (muskarci koji imaju seks sa muskarcima) su i dalje vodeca populacija glede zarazenosti HIV-om. To je zbog jake prokrvljenosti analnog podrucja, i samim tim visokog rizika za direktnu infekciju prilikom analnog seksa jer su mikropovrede tog podrucja vrlo ceste.
ja mislim na biseksualce koji su u jednom dijelu života sa istospolnim partnerom, a kod druge veze krenu sa drugim spolom....
Takvi su vrlo rijetki. Sve tri zene za koje znam (jedna je sa Balkana) su za njihovu 'biseksualnost' saznale slucajno. Ako je to njima ok, zasto im nisu rekli za svoju orijentaciju i samim tim im dali izbor da odluce zele li biti s njima. Ali nisu, a ozenili su ih.
što je s muškarcima kojima žena ode sa drugom ženom :hm tek je to slom :oo
Ovi što su bili u braku pa imali djecu najčešće su što zbog okoline, što zbog odgoja ušli u brakove....a kad su oslobodili svoju seksualnost, vjerojatno se nisu vraćali na prvo :cudi ti jesu bili lažovi.....
To je tvoje msljenje, moje je da se radi o osobama sa poremecajem licnosti u velikom procentu slucajeva. Osobama koje nikada ne predju fazu eksperimentiranja sa vlastitom seksualnoscu.
ja biseksualce smatram, da mogu gajiti osjećaje do oba spola ....a ne obični kurvaluk svak sa svakim i koga stigne :jok
Slozicemo se da se ne slazemo.
Last edited by Lavlje_srce on 24 May 2015, 21:24, edited 1 time in total.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by storm » 24 May 2015, 21:23

:valja podera me... ok ne moramo se složiti :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Lavlje_srce » 24 May 2015, 21:25

storm wrote::valja podera me... ok ne moramo se složiti :ok
Ne dere se samo spolovilom.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20664 times
Contact:
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Rum » 24 May 2015, 21:34

Lavlje_srce wrote:
storm wrote: a šanse za prenošenje bolesti rastu sa promiskuitetom, a ne orijentacijom ....
To nije istina, jer statisticki gledano MSM (muskarci koji imaju seks sa muskarcima) su i dalje vodeca populacija glede zarazenosti HIV-om. To je zbog jake prokrvljenosti analnog podrucja, i samim tim visokog rizika za direktnu infekciju prilikom analnog seksa jer su mikropovrede tog podrucja vrlo ceste.
ja mislim na biseksualce koji su u jednom dijelu života sa istospolnim partnerom, a kod druge veze krenu sa drugim spolom....
Takvi su vrlo rijetki. Sve tri zene za koje znam (jedna je sa Balkana) su za njihovu 'biseksualnost' saznale slucajno. Ako je to njima ok, zasto im nisu rekli za svoju orijentaciju i samim tim im dali izbor da odluce zele li biti s njima. Ali nisu, a ozenili su ih.
što je s muškarcima kojima žena ode sa drugom ženom :hm tek je to slom :oo
Ovi što su bili u braku pa imali djecu najčešće su što zbog okoline, što zbog odgoja ušli u brakove....a kad su oslobodili svoju seksualnost, vjerojatno se nisu vraćali na prvo :cudi ti jesu bili lažovi.....
To je tvoje msljenje, moje je da se radi o osobama sa poremecajem licnosti u velikom procentu slucajeva. Osobama koje nikada ne predju fazu eksperimentiranja sa vlastitom seksualnoscu.
ja biseksualce smatram, da mogu gajiti osjećaje do oba spola ....a ne obični kurvaluk svak sa svakim i koga stigne :jok
Slozicemo se da se ne slazemo.
ja mi ove zene jest nacitana


ja necu ljepsu
ja necu drugu
birao sam sreco moja
ili tebe, ili tugu
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by storm » 24 May 2015, 21:41

To nije istina, jer statisticki gledano MSM (muskarci koji imaju seks sa muskarcima) su i dalje vodeca populacija glede zarazenosti HIV-om. To je zbog jake prokrvljenosti analnog podrucja, i samim tim visokog rizika za direktnu infekciju prilikom analnog seksa jer su mikropovrede tog podrucja vrlo ceste.
Sa muškim dijelom bi se složio ( da se ne upuštam sad u upotrebu kondoma i lubrikanata)....što je sa ženskim ?
Ali još uvijek mislim da je promiskuitet ključan. Tvoje statističke navedbe možda stoje za zapadni svijet.... a što je sa npr afrikom, gdje je uvjerljivo najveći postotak HIV pozitivnih ... nisam upratio da je to pretjerano gay populacija.
Takvi su vrlo rijetki. Sve tri zene za koje znam (jedna je sa Balkana) su za njihovu 'biseksualnost' saznale slucajno. Ako je to njima ok, zasto im nisu rekli za svoju orijentaciju i samim tim im dali izbor da odluce zele li biti s njima. Ali nisu, a ozenili su ih.
Neodlučnost bi im se mogla pripisati .... mnogo je lakše reći si ...gay sam i to je to ( jer ti je definirano što točno te privlači) , nego ne znati točno :cudi sumnjam da mogu oni kontrolirati svoje porive
.... oženili... jer su vjerojatno u tom trenutku tako mislili da je ispravno...
ja znam slučaj da je cura napustila frajera, bila 4 godine sa ženom, i nakon toga se udala za muškarca i ima dvoje djece ....priznaje da je biseksualka, ali kaže pritom, da dok je u vezi - ne zanima je ni jedna druga žena, ni jedan drugi muškarac ....

Ostalo mi koketira sa predrasudama.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Lavlje_srce » 24 May 2015, 22:05

Rum wrote: ja mi ove zene jest nacitana

ja necu ljepsu
ja necu drugu
birao sam sreco moja
ili tebe, ili tugu
Jes' vidio? Mog'o bi za mene dobit' nekoliko kamila. :valja :bla
storm wrote:Sa muškim dijelom bi se složio ( da se ne upuštam sad u upotrebu kondoma i lubrikanata)....što je sa ženskim ?
Ali još uvijek mislim da je promiskuitet ključan. Tvoje statističke navedbe možda stoje za zapadni svijet.... a što je sa npr afrikom, gdje je uvjerljivo najveći postotak HIV pozitivnih ... nisam upratio da je to pretjerano gay populacija.
Kondomi su nedovoljna zastita, kao i lubrikanti. Africka populacija ima drugaciji odnos prema seksu od tzv. bijelaca, kao sto je i sklonost random seksu izrazena u svim nerazvijenim drustvima. Misljenja sam da biseksualnost kod njih nije ni blizu tako stigmatizirana kao kod bjelacke populacije, i da je vrlo rasprostranjena mada cemo se nacekati na egzaktne podatke iz tog podrucja.

Evo ti zanimljiv grafikon iz USA koja ima preko milion zarazenh. Jasno se vidi koliko je stopa HIV infekcije zastupljenija kod homoseksualnih muskaraca nego kod (pretpostavljam) promiskuitetnih heteroseksualaca.

Image
Neodlučnost bi im se mogla pripisati .... mnogo je lakše reći si ...gay sam i to je to ( jer ti je definirano što točno te privlači) , nego ne znati točno :cudi sumnjam da mogu oni kontrolirati svoje porive
Taj argument ne vrijedi, jer se na taj nacin jednostavno moze 'normalizirati' i pedofilija (mrak, uzas i jeza).
.... oženili... jer su vjerojatno u tom trenutku tako mislili da je ispravno...
ja znam slučaj da je cura napustila frajera, bila 4 godine sa ženom, i nakon toga se udala za muškarca i ima dvoje djece ....priznaje da je biseksualka, ali kaže pritom, da dok je u vezi - ne zanima je ni jedna druga žena, ni jedan drugi muškarac ....
I ti je ne smatras pogubljenom u vremenu i prostoru?
Ostalo mi koketira sa predrasudama.
Nisam Majka Tereza, nemam univerzalno razumijevanje za sve osobe, pogotovo ne one sa visokim potencijalom da ostete one oko sebe - bilo fizicki, bilo emocionalno, bilo mjesavinom ta dva nacina.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20664 times
Contact:
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Rum » 24 May 2015, 22:18

Ja ću da skitam, ja ću da pitam,
Ja ću da ostarim.
Al neću naći ženu i druga,
Tebe da prevolim.

Svirajte noćas za moju dušu dok se ne razdani,
Svirajte nježno kao što nekad mi smo se voljeli.
Svirajte noćas za moju dušu neka me zaboli,
Svirajte tužno kao te noći kad smo se rastali.

Padaju zvijezde kao i lani,
Kad smo se ljubili.
Ulice puste, tragovi naši,
Davno su nestali.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Lavlje_srce » 24 May 2015, 22:30

Rum wrote:Ja ću da skitam, ja ću da pitam,
Ja ću da ostarim.
Al neću naći ženu i druga,
Tebe da prevolim.

Svirajte noćas za moju dušu dok se ne razdani,
Svirajte nježno kao što nekad mi smo se voljeli.
Svirajte noćas za moju dušu neka me zaboli,
Svirajte tužno kao te noći kad smo se rastali.

Padaju zvijezde kao i lani,
Kad smo se ljubili.
Ulice puste, tragovi naši,
Davno su nestali.
:valja :valja :valja

Prevolis ili prebolis? :obrve

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by storm » 24 May 2015, 22:30

Naravno gay populacija je najugroženija i najizpostavljenija, nema dileme ...ali ja ne vidim razlike u stavu prema gay i bi orijentiranima....to je samo varijacija....možda griješim, ali se vodim onom, dok mene ne dotiču, nimalo mi ne smetaju :cudi

uh ostavimo pedofiliju, pričamo o odnosima odraslih ljudi, tu bi postavio ogradu.

A za ovu moju... ne znam jel pogubljena.... par smo puta pričali o tome, ni meni nije baš jasno sve bilo, ali doima se sretnom sad .... i kad sam namjerno hipotetski poveo pitanje, poznavajući njenu povijest, što bi ako se rastaneš sa sadašnjim partnerom otvoreno mi je rekla da je moguća ponovna veza kako sa ženom, tako i sa muškarcem.... eto ni meni to nije jasno, ostaje mi samo vjerovati joj... to je njihov sklop osjećaja i razmišljanja.
Meni uostalom ostaje nedokučiv i osjećaj ljubavi prema istom spolu, pa ga nemam pravo osuđivati.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Biba » 25 May 2015, 11:58

storm wrote:Meni ne treba nicije mišljenje, da ustanovim, da ti ljudi jednostavno imaju pravo na svoju seksualnu orijentaciju... Niti me ijedan psiholog moze uvjeriti.
Nisam nesto prepametan ali dovoljno da znam sto je bolest... A sto nije... Bolest društva.
Nitko njima ni ne osporava pravo orijentacije...a tak svejedno - osporavali drugi ili ne, oni su odavno orijentirani...ali da bi mogao o nečemu raspravljati onda trebaš ipak biti informiran i o najnovijim istraživanjima i mišljanjima onih koji to izučavaju...i koji jesu kompetentni...
I ne slažem se uopće da oni eksperimentiraju jer s osjećajima, bilo tuđim ili svojim može eksperimentirati samo budala ili psihopat...
kažeš da ne razumiješ njihovu ljubav prema istom spolu...pa informiraj se malo..koko to psihijatri objašnjavaju pa budeš možda razumio...vrlo vjerojatno je jednak uzrok svim tim perverzijama...ili je bar jedan zajednički :oo ...psiha je najosjetljivija ...i kad je šteta učinjena, oporavak je ili težak...nekad i nemoguć...tj. napori nekih nikad nažalost ne urode polodom...ma kolko "eksperimentirali"... :pusi ...ako su, a jesu ..te perverzije u znatnom porastu onda je očito da je društvo veliki krivac...ali ne preuzima odgovornost...puno je lakše reći - To je normalno i dat im prava..nego ponuditi istinu o tome...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6780 times
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Julia-Klara » 25 May 2015, 12:26

Istina je dvosjekli mac, i ne postoji jedna, ultimativna.
Isto tako postoje istrazivanja koja govore upravo ovo sto ti govoris,ali i ona koja podrzavamo mi. Zatim postoje i ostala, koja se ne slazu ni sa jednima, tako da je totalno bedasto kako ti kazes raspravljati o stvarima koje ne razumijemo.
Jos gore je sve ljude drugacije seksualne orjentacije nazvati bolesnima jer zvanicna medicina niti psihologija ne zastupa taj stav.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Biba » 25 May 2015, 12:30

Julia-Klara wrote:Istina je dvosjekli mac, i ne postoji jedna, ultimativna.
Isto tako postoje istrazivanja koja govore upravo ovo sto ti govoris,ali i ona koja podrzavamo mi. Zatim postoje i ostala, koja se ne slazu ni sa jednima, tako da je totalno bedasto kako ti kazes raspravljati o stvarima koje ne razumijemo.
Jos gore je sve ljude drugacije seksualne orjentacije nazvati bolesnima jer zvanicna medicina niti psihologija ne zastupa taj stav.
Zastupa taj stav! A to nije teško ni zaključiti ...kad god se dogodi epidemija ili pandemija .. ili nešto širih razmjera,bolest je... a što bi drugo bilo????
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6780 times
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Julia-Klara » 25 May 2015, 12:38

:grana
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by Lavlje_srce » 25 May 2015, 12:46

Nema tu zakljucka, u ovoj sferi se svodi na to - da je ok ono sto je ok za dvije (u ovom slucaju 3 ili vise) punoljetne osobe pri cistoj svijesti. U vezi s tim, i s obzirom da sam svojim ocima vidjela efekat biseksualnosti na zenama od kojih je jedna ozbiljno oboljela nakon svega - jedino sto se pitam je zbog cega su krili svoju sklonost ako s istom nemaju problem. Jer to samo po sebi dosta govori o psiholoskoj strukturi date osobe.

I opet kazem, hvala ali ne hvala (pod bilo kojim uvjetima). Da je jedini na svijetu, radije bih bila sama do kraja zivota, tako gledam na to.

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: Biseksualnost

Post by ina » 25 May 2015, 12:53

Svi smo potencijalno biseksulni. Muskarci imaju (mammelle ) ili grudi
i njihova prostata je neka vrsta utero-materice . Mi zene imamo klitoris koji je neka vrsta penisa .
Igramo razlicite uloge u drustvu i to s vremenom modificira i nasa ponasanja.
Stil i nacin zivota utjecu na seksualnost ljudi.
Svijest ima sidrište.

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: Fuddo, spacebound and 19 guests