Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96693
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34625 times
Been thanked: 21267 times
Contact:
Status: Offline

Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Rum » 31 Oct 2015, 23:44

Dečki i predobro znaju što je to. Cure, bol je istinski!

Image
Bol i osjećaj punih muda nastane nakon dugotrajne erekcije kada ne dođe do ejakulacije. To se obično dogodi kada nas netko za vrijeme odnosa iznenadi. Erekcija može brzo splasnuti, u mudima nastane napetost, koja preraste u bol, vrlo sličnu onoj kao kada dobijemo snažan udarac u testise. Bol polagano jenjava i ne bi trebala predstavljati prijetnju zdravlju. Ali to ne znači da je ugodno dva sata ili više čekati s nesnosnim bolovima. Dečki u takvim trenucima kume svoje partnerice neka ih zadovolje. Svim ženama predlažem neka usliše svoje muškarce, makar ručnim radom. Samo da izbacimo što treba i onda ćemo biti mirni poput janjadi, a vječnu zahvalnost da i ne spominjem.

Razumije se da je razina bola kod muškaraca vrlo različita, ali svi osjećamo bar laganu napetost. Bol nastaje navodno jer sperma na svom putu zastane u sjemenovodu - cjevčici koja od testisa vodi do mokraćovoda. Zbog toga i nastaje osjećaj „punih jaja“. Mislim da bismo ovoj činjenici mogli posvetiti više pozornosti i zahtijevati ustavno pravo na ejakulaciju kod svakog spolnog odnosa. Osim 40 mučenika možemo ustanoviti dan borbe za osvješćivanje sindroma „punih jaja“. U uredništvu Intimatemedicine primamo vaše prijedloge.

Uh kako si samo nežan! Lepo se ljubiš, ali moraćemo da stanemo na ‘vatanju. Nisam spremna, mislim da žurimo.
-A mene što boli k’o da me Meireleš pogodio loptom u jajca, to ništa… Mogla si kraću suknju da obučeš.

Otekli skrotumi kao posledica prevelikog seksualnog uzbuđenja koje nije praćeno ejakulacijom, iliti blue balls, na američkom slengu, nije medicinski fenomen. Nema tu ničeg fenomenalnog. To je patnja. To su one situacije, sam si s ribom, veza je na početku, još ispituješ teren, a ona dobraaaa, boban radi mirno, ali jebeš ga, nema nikog s njim da se rukuje. Za seks je prerano, ili zato što je nevina, ili što se znate kratko, ili što će sutra da se pojebe s nekim likom koji je ne jebava dva posto. Elem, da umočiš nećeš, za hendžab je takođe prerano. Posledica… fantastično jak bol u predelu porodičnih dragulja.



A da probam led da stavim?

Ovo stanje se ne javlja kod svih muškaraca. Kod nekih se javlja povremeno, dok je kod nekih, kao kod autora ovog teksta, pravilnost, svaki put kad se satima krlja s curom a ne jebe. Oko mehanizma nastanka bola, naučnici (da, i o modrim jajima se vode polemike, što govori u prilog ozbiljnosti situacije) nemaju usaglašen stav. Neki misle da je problem vaskularan, produžena erekcija, venski zastoj na nivou skrotuma, bol. Neki misle da dolazi do proširenja semenog kanala nabujalom spermom, koja, na žalost svih ostaje tu zarobljena. Neki spominju i kratkotrajni otok prostate. Neki tvrde čak da je problem neurotske prirode, da nema anatomsku osnovu, nego umesto da te boli glava što si ostao suva, podvesno se bol prenosi dole. Neki kažu, ženski naučnici naročito, da bol ni ne postoji, da samo igramo na kartu sažaljenja da bi se obrisali za snošaj. Dragi ženski naučnici, MRK! Bol je itekako stvaran.

Kako bismo ga opisali? Tup, tišteći bol u predelu jaja, koji se širi u perineum (to vam je ono između rča i muda lolol) i u bešiku. Intenzitet: u zavisnosti od stimulacije. Ako ste se samo ljubili, malo si opipao sisić, ima da te boli ko kad u tesnim pantalonama nezgodno sedneš na jaje. Malo, i kratkotrajno. Međutim, ako te je jahala preko gaća, milovala ti bobana preko lona u dužem vremenskom periodu, a da se to nije završilo hendžabom, ima da te boli kao da ti Ptica Trkačica pustila klavir sa neke stene Velikog kanjona na dotične oble drugare. Bi-bip!!! Agonija traje satima, bol na trenutke prestaje, pa se po promeni položaja vraća, na dodir je još gore i to traje dok ne primiš lek, o kome ćemo kasnije.

Bol, ako ti se prvi put tako desi, ili ako si mamin hipohondarčić može da te podseti na svašta. Na upaljenu bešiku, npr. Može da liči i na onaj bol koji prethodi eksplozivnoj dijareji, nije isključeno da sedneš na šolju i ćorak. Možeš čak, ako si pio prethodne večeri da vraćaš film jesi li dobio neki šut u prepone, kol’ko jako boli. Ne možeš da sediš lepo, ne možeš da stojiš, u ležećem položaju tek dobiješ neko olakšanje. I ako baciš pogled na svoje napaćene drugare, videćeš su naprasno počeli da navijaju za Čelsi. Venski zastoj. Ajmo plavci!

Lek je jako jednostavan, ako si iole opravan u mozak. Ja prvog puta nisam bio, požalio se iskusnijem burazeru:

-Tebra, nešto me boli stomak, kao slepo crevo, dete mu, samo niže.
-Da, slepo crevo, a ti se meni žališ jer sam abdominalni hirurg. Nego čujem privodio si Nadicu, a ona ima reputaciju da se čuva, ako me razumeš. Sevaju ti muda,a ?
-Kao da se Zevsov gnev usmerio na moje gonade. Šta da radim?
Tada brzog neta nije bilo, samo dial-up, kablovska je bila u povoju, a TV1000 držao monopol adolescentske masturbacije.

-Gledaj ti vi uan tausend posle dvanaest.
-Ma daaaj, pa tu se ništa ne vidi…
-Biće dovoljno. Mada i ne treba ti vizuelna stimulacija.
Image
Burke je bio u pravu. Nisam mogao da čekam do 12 da gledam dijaloge od 10 minuta i dlakava leđa glumca koji radi nešto, masira, j.... li ga. Pravac klonja.

Bol neće prestati momentalno, ali će smanjiti jačinu posle ejakulacije. Sam čin samolečenja će da traje, zbog napaljenosti…pa recimo da bi fizičari merili poluraspad nekog atoma kol’ko bi brzo svršio. Za dvadesetak minuta bićeš kao nov. Ali stres za organizam je stres. Nećeš baš moći tog dana komotno da se počešeš ko šimpanza dole. Ali bar ne boli onoliko više.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96693
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34625 times
Been thanked: 21267 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Rum » 31 Oct 2015, 23:58

Blue Balls: Kako izliječiti

Izvor članka: source

Djevojke, jeste momak complainted vam za plave loptice? A kako se nositi s tom bolešću? Počnimo s definicijom plave loptice.

Što su Blue Balls?

Medicinski, to se također naziva epididimisa hipertenziju, to je uvjet da se događa kada se zadržava tekućina i krv u penisa i testisa, što uzrokuje manju bol i nemir u tim područjima. Mnogi ljudi su iskusili bol u svojim testisima, međutim, ne brinite o ovom stanju i nisu ozbiljno zdravstveno stanje.

Što uzrokuje?

Postoji mnogo mogućih razloga za plave loptice, ali pravi uzrok još uvijek nepoznato, zapravo. Čovjek je dobio kada je seksualno uključen i uzbuđen. Kad je bliži orgazam, loptice podići čvrsto njegov trbuh i izazvati laganu bol.

više stvari i činjenice:

Je li to mit ili ne : To je pravi stanje i nije mit. I to je jednostavno stanje ima genitalije zagušen tekućinom i krvi tijek iz produljene uzbuđenja.

Da li žene dobiti ove kuglice previše : Da, znanosti danas znamo da žena može dobiti istu stvar kao čovjek. Jedna vrsta vazokongestija može proizvesti iritirati i bol u donjem dijelu trbuha i zdjelice.

Koliko dugo plave loptice prošle : U zajedničko, Epididimalnom hipertenzija ne traje dugo i često bol trebao otići nakon ejakulacije. Ako se ne vrati u normalu u roku od tjedan dana da je bolje da ide liječniku.

Kako spriječiti : 2 načina prevencije:. 1) ejakulirati 2) ne uzbuditi
Kako izliječiti Blue Balls?

Kada dolaze na liječenje i lijekove, prije svega bi trebali znati ovaj uvjet ne može biti smrtonosna i da neće umrijeti dok ga doživljava. Često se simptomi kao što su bol i nelagoda će ići na putu satima, ovdje su neke olakšice za vas da biste dobili osloboditi od plave kugle:

čitljiv i jednostavan način za liječenje plave loptice je orgazam i ejakulacija. Masturbacija je jedan od održiv i učinkovit način brzog olakšanja.
Druga opcija je da ga čekati.

Početna lijekovi:

1. Jednostavno ležeći i masaža lopte držati krvni kreće, može vam pomoći za ublažavanje boli i nemir.

2. Uzimajući hladan tuš može biti još jedan narodne lijek, ih uranjanjem u hladnu vodu pomoći će zanijemio bol živaca i stisnuti krvne žile. Ponekad je moguće da se pogoršati problem jer krvne vazala stisnuti.

3. Vježba pogotovo lifing nešto teškog također može biti korisna za dobivanje krv teče, hodajući do neke stepenice je ista učinkovita rezultat za plave loptice olakšanje.

4. Kao i vježbanje, hodanje, trčanje i druge aktivnosti također može pomoći da odem što prije.

5. Uzmi mali mokri ručnik toplom i pokušati ga zamotajte da istina boli, onda traje 20 minuta, a vi ćete ga olakšati najviše boli. Ponovite to za 3-4 puta.

6. Stavljanje hladnih objests kao led na svom području genitalija je još jedan način.

7. Lijekovi kao što su Ibuprophen ili Tylenol poslu očito za ublažavanje boli.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by drugrankovic » 01 Nov 2015, 07:07

ja znam za triper, kondilome, kandidu, sidu, bradavice

sta sve nes cuti...

stavljanje leda na muda?

ma idi u ...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Hannibal » 01 Nov 2015, 13:05

Ja znam i za sifilis
🐽

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Hurija » 26 Dec 2020, 13:51

U vojsci valjda muškima daju sastojke u hrani da im smire Hormone ,vjerovatno su u pitanju sastojici na nervnoj bazi .
Ostalo je cutanje.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Julia-Klara » 26 Dec 2020, 14:42

Hurija wrote: 26 Dec 2020, 13:51 U vojsci valjda muškima daju sastojke u hrani da im smire Hormone ,vjerovatno su u pitanju sastojici na nervnoj bazi .
Jest jest, da budu mirniji. I u ratu tako






:rol
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24972
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 7009 times
Been thanked: 6658 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Koraci_u_noci » 26 Dec 2020, 14:44

U grah, u grah. Da se rijese napetosti na poseban nacin
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Mutevelija » 26 Dec 2020, 14:48

Julia-Klara wrote: 26 Dec 2020, 14:42
Hurija wrote: 26 Dec 2020, 13:51 U vojsci valjda muškima daju sastojke u hrani da im smire Hormone ,vjerovatno su u pitanju sastojici na nervnoj bazi .
Jest jest, da budu mirniji. I u ratu tako






:rol
Stas bit mirniji u ratu idi brate dragi il pogini il ratuj :o onda im treba davati speeda :D.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Hurija » 26 Dec 2020, 14:49

Ne znam valjda se Brom mješao voijnicima iz JNA u hranu. Zato su više valjda jeli i slatko a smanjivan im je sekusualni nagon.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96693
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34625 times
Been thanked: 21267 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Rum » 26 Dec 2020, 14:49

Gdje je hurija iskopa hahaha
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Hurija » 26 Dec 2020, 14:52

Rudolph wrote: 26 Dec 2020, 14:49 Gdje je hurija iskopa hahaha
Sad će crveni po meni.

JNA je bila zakletva , redovna tetovaža na muškarčinama . :D
Ostalo je cutanje.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Taare » 26 Dec 2020, 14:53

Hurija wrote: 26 Dec 2020, 13:51 U vojsci valjda muškima daju sastojke u hrani da im smire Hormone ,vjerovatno su u pitanju sastojici na nervnoj bazi .
Jes jes, sastojci koji djeluju na mali iliti mozak donje glave.
Na identičan način djeluje i alkohol.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Hurija » 26 Dec 2020, 14:55

Taare wrote: 26 Dec 2020, 14:53
Hurija wrote: 26 Dec 2020, 13:51 U vojsci valjda muškima daju sastojke u hrani da im smire Hormone ,vjerovatno su u pitanju sastojici na nervnoj bazi .
Jes jes, sastojci koji djeluju na mali iliti mozak donje glave.
Na identičan način djeluje i alkohol.
Jeboga ti Fufoo ti u tom imaš iskustva :hihi , ne znam ja to . :D
Ostalo je cutanje.

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Grom » 26 Dec 2020, 14:57

Otac i još neke ljude koje znam da su služili u JNA su govorili da su dobijali inekcije od kojih su sve živo jeli i debljali se, ali ne znam za seksualni nagon. Mada ima smisla jer se s debljinom povećava estrogen i umanjuje nivo testosterona.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37421
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24867 times
Been thanked: 4710 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by ElTriconi » 26 Dec 2020, 14:58

almir90 wrote: 26 Dec 2020, 14:57 Otac i još neke ljude koje znam da su služili u JNA su govorili da su dobijali inekcije od kojih su sve živo jeli i debljali se, ali ne znam za seksualni nagon. Mada ima smisla jer se s debljinom povećava estrogen i umanjuje nivo testosterona.
Steroide? 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Grom » 26 Dec 2020, 14:59

ElTriconi wrote: 26 Dec 2020, 14:58
almir90 wrote: 26 Dec 2020, 14:57 Otac i još neke ljude koje znam da su služili u JNA su govorili da su dobijali inekcije od kojih su sve živo jeli i debljali se, ali ne znam za seksualni nagon. Mada ima smisla jer se s debljinom povećava estrogen i umanjuje nivo testosterona.
Steroide? 🤔
Sa steroidima se povećava mišićna masa, ne dobijaš salo.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Hurija » 26 Dec 2020, 15:00

:D


Pa ti pazi Tricco šta Hanume , "trpaju" u paprike .
Ostalo je cutanje.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37421
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24867 times
Been thanked: 4710 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by ElTriconi » 26 Dec 2020, 15:01

almir90 wrote: 26 Dec 2020, 14:59
ElTriconi wrote: 26 Dec 2020, 14:58

Steroide? 🤔
Sa steroidima se povećava mišićna masa, ne dobijaš salo.
Pa ja, a oni su inace po vascjeli dan sjedili i lezali 🤔

Ja nisam vidio vojnika debelog da salo prsti na sve strane, nije policija majka mu stara 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Julia-Klara » 26 Dec 2020, 15:03

Ja znam vala da su vojnici nekad, kad ih puste iz garnizona, bii ko pusteni s lanca.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Sindrom "punih jaja""Blue balls" ili ti "plava jaja"

Post by Taare » 26 Dec 2020, 15:03

Hurija wrote: 26 Dec 2020, 14:55
Taare wrote: 26 Dec 2020, 14:53

Jes jes, sastojci koji djeluju na mali iliti mozak donje glave.
Na identičan način djeluje i alkohol.
Jeboga ti Fufoo ti u tom imaš iskustva :hihi , ne znam ja to . :D
Čuj ne znaš a laprdaš o toj temi? Osim toga, u kući imaš patokara, tako da sumnjam da baš ne znaš :rol
Svi mi se morete obratit

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 81 guests