Šta je ženama seksi?

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Post Reply
User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Šta je ženama seksi?

Post by srculence7 » 22 Aug 2016, 21:46

Image


Većina muškaraca verovatno ima solidnu predstavu o stereotipnim stvarima koje žene navodno smatraju seksi. Slike mišićavih muškaraca koji samo iskliznu ispod automobila je samo jedna od njih, na primer. Ali kada je ženski vebsajt Hairpin nedavno objavio listu 32 stvari koje muškarci čine, a žene ih smatraju seksualno privlačnim, bilo je dosta neočekivanih stavki.

Mnogo filmova i muških magazina pominju ideju da je hiper-muževan „muški muškarac“ onaj za kojim se žene okreću, ali kada pitate prave žene šta je to što nalaze privlačnim, otkrivate dosta neverovatnih, slatkih ili sasvim čudnih odgovora koji su sasvim suprotni od onoga što se smatra da je seksi kod muškarca.

Ono što žene vole u muškarcima je različito i individulano koliko je i svako od nas, naravno, ali određene teme imaju sklonost da se nanova javljaju kada ženama date mikrofon kako bi raspravljale o onome šta im se zaista dopada. Pa, bez daljnjeg okolišanja, evo i 13 stvari za koje niste znali da ih žene kod muškarca smatraju super vrelim:

Kada obraćate pažnju na to kako ste obučeni

Postoji ustaljena ideja da (strejt) muškarci mogu obući bilo koju staru stvar koja je upitno čista i da su spremni. Međutim, jasno je da mnoštvo žena „pali“ upravo sasvim suprotno: Muškarci koji znaju tačne mere svog odela, besprekorno peru bele majice kratkih rukava i nose kratke pantalone koje su iznad kolena i sasvim uzan džins, a čega se svi „pravi muškarci“ klone. Žene su saglasne sa ovim: Muškarci koji obraćaju pažnju na svoj izgled su neverovatno seksi.

Kada je češljate ili se igrate njenom kosom

Ovo ne bi trebalo da iznenadi. Dodirivanje kose je tako dobar osećaj! Češljati je ili igrati se njom je kao intimna, kućna verzija masaže glave i mnoge žene ovo smatraju neodovljivim.

Kada kažete „U pravu si“ bez uzdržavanja

Svi cene dobru diskusiju sa nekim ko ume da ukaže na poentu bez elemenata detinjastosti i žene se po ovome ne razlikuju. Nema ničeg manje uzbudljivog od muškarca koji insistira na tome da je svaka poslednja reč u svakom razgovoru, njegova, a i suprotno je takođe istina: Muškarci koji su zahvalni sagovornici su visoko traženi od strane žena.

Kada ste dobri u kuhinji

Ljudi koji ne umeju da cene dobar skuvani obrok su vrlo, vrlo retki, ali učestalost sa kojom žene prijavljuju kuvanje kao nešto što im je privlačno je definitivno bila nezapažena. Neke žene vole muškarca koji ume da spremi otmeno, samo njegovo jelo kao kakvu vrstu „potpisa“, a druge su zadovoljne i manjim gestovima, poput jednostavnog doručka ili šolje kafe. Jedno je sasvim sigurno: Kecelja je deo dobrog izgleda.

Kada priznajete da neki drugi muškarac izgleda dobro

Ovo se iznenađujuće često provlači kada upitate žene koje to kvalitete pronalaze u privlačnim muškarcima- muškarce koji mogu da govore o drugim privlačnim muškarcima, a da pri tom ne pocrvene kao rak. Postoji nešto vrlo privlačno u muškarcu koji je dovoljno siguran u sebe da bi mogao da to isto prepozna u drugom muškarcu (a da ne pominjemo da mora biti i dovoljno tolerantan da shvata da „Uhhh, to je tako gej!“ nije ni uvreda, niti pametna opaska).

Kada volite životinje (i obraćate im se smešnim glasom)

Obraćanje životinji slađušnim glasom („Jaooo, ti si pufnasti kuca!“) Vam se može učiniti bezveznim da bi to žene smatrale seksi, ali mi samo prenosimo činjenice ovim putem i muškarci koji su lucaksti i nežni sa ljubimcima jednostavno povećavaju svoj nivo privlačnosti.

Kada zgrabite kondom (a da Vas one to ne zamole)

ŽENE SU PROGOVORILE: Muškarci koji seksualno zdravlje uzimaju za ozbiljno, bez cmizdrenja, pritiska ili negodovanja su neverovatno seksi.

Kada plešete (čak iako je pomalo smešno)

Mnogo muškaraca se boji da igra, jer znaju da nisu Usher ili JT, ali muškarci koji umeju da budu razigrani i lakog srca bez toga da na sebe neprekidno gledaju isuviše ozbiljno nailaze na blagonaklonost žena. Ne budite isključivi kada je u pitanju podijum za igru, čak ni ako niste od onih koji ocenjuju svoje pokrete ili ako Vam je i dalje strašan, bacite pogled na neku tačku iznad i opustite se u potpunosti.

Kada čitate (Najozbiljnije. Čitate.)

Šta ima za ne voleti u muškarcu sa zdravom, intelektualnom znatiželjom i interesovanjem za unutrašnje živote drugih ljudi? Ništa.

Kada mirišete lepo

Ovo je makar lako za otkačiti sa liste i stvarno je stavka koju zaobilazi isuviše muškaraca. Momci: Nije dovoljno da se ne miriše loše i postoji zaista mnogo muževnih mirisa sa kojima se možete poigrati. Pronađite parfem koji Vam odgovara i neka on postane Vaš zaštitni znak – i samo gledajte kako će Vam se žene sve više približavati.

Kada zaista slušate

Ne čudi što žene žele da se njihova mišljenja i gledišta čuju i ideja da muškarci ne slušaju, čini nam se, isuviše frustrirajuće često biva pomenuta u svakodnevnom životu. Pošto su pitali žene šta je to što smatraju privlačnim, sasvim jasna, uzbudljiva stvar se javljala i nadjačavala se sve ostale: da Vas neko zaista čuje.

Kada poštujete ljude koji Vas uslužuju

Privlačnost ovoga, nadamo se, ne treba objašnjavati: Ovo vrlo lepo omogućuje da se nasluti kakva ste osoba ukoliko se lepo odnosite prema onima koji Vas poslužuju i to je jednostavno privlačno.

Kada spremite krevet

Sposobnost u sferi domaćinstva je skoro jednoglasno privlačan kvalitet muškarca i žene prijavljuju dosta različitih seksi stvari iz ovog domena, kao što je veština da se veš lepo složi, da kupatilo bude besrepkorno čisto i da se avokado savšreno izvadi iz svoje ljuspe. Ali, jedna aktivnost vezana za domaćinstvo se naširoko favorizovana među ženama da je naprosto pravo čudo da nije postala subžanr erotike za žene i to je posmatranje muškarca koji sprema krevet. Ozbiljno: žene ne mogu da se zasite ovoga – stoga, počnite sa usavršavanjem tih bolničkih ćoškova.

dormeo.rs
Last edited by srculence7 on 22 Aug 2016, 23:20, edited 1 time in total.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by srculence7 » 22 Aug 2016, 22:06

Ovo bih posebno izdvojila:
Kada je češljate ili se igrate njenom kosom
Ovo ne bi trebalo da iznenadi. Dodirivanje kose je tako dobar osećaj! Češljati je ili igrati se njom je kao intimna, kućna verzija masaže glave i mnoge žene ovo smatraju neodovljivim.
Ne mora biti dobar u kuhinji, dovoljno je da se povremeno muva tamo, makar kafu da skuva :D.
Da miriše lepo...
+da je brižan i nežan prema bliskim ljudima :srce
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

ken jo
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 236
Joined: 09 Aug 2016, 19:22
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by ken jo » 22 Aug 2016, 22:07

.
Last edited by ken jo on 23 Aug 2016, 16:06, edited 1 time in total.

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Mirelam » 22 Aug 2016, 22:12

srculence7 wrote:Ovo bih posebno izdvojila:
Kada je češljate ili se igrate njenom kosom
Ovo ne bi trebalo da iznenadi. Dodirivanje kose je tako dobar osećaj! Češljati je ili igrati se njom je kao intimna, kućna verzija masaže glave i mnoge žene ovo smatraju neodovljivim.
Ne mora biti dobar u kuhinji, dovoljno je da se povremeno muva tamo, makar kafu da skuva :D.
Da miriše lepo...
+da je brižan i nežan prema bliskim ljudima :srce
:oklagija

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by rethna » 22 Aug 2016, 23:03

srculence7 wrote:Ovo bih posebno izdvojila:
Kada je češljate ili se igrate njenom kosom
Ovo ne bi trebalo da iznenadi. Dodirivanje kose je tako dobar osećaj! Češljati je ili igrati se njom je kao intimna, kućna verzija masaže glave i mnoge žene ovo smatraju neodovljivim.
Ne mora biti dobar u kuhinji, dovoljno je da se povremeno muva tamo, makar kafu da skuva :D.
Da miriše lepo...
+da je brižan i nežan prema bliskim ljudima :srce
Jel' to sve? :oo
Question everything.

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Sibila » 22 Aug 2016, 23:35

najseksi mi je muskarac u potkosuji .to volim jace je od mene. ne mogu sad o zgodnoci tijela kako sta ali volem muske potkosulje.

sto se tice spiskla dalje..........naravno da volem da me pomilki i poigra se sa mojom kosom ....... :srce cesljanje ne dolazi u obzir to je pederski :o

sad zurim pa ne mogu ostalo komentaristati.

ej.da ....kod muskarca jeste zaista i vrlina a i sehi....kada kuha....... :srce no frks oprat cu sudje raspremit ja......ali volem kada kuhaju :cvijece

kuha u potkosulji :bali i trenerci ..... :zubi

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by rethna » 22 Aug 2016, 23:36

Ti mora da si za podrinjca glasala
Question everything.

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Sibila » 22 Aug 2016, 23:42

rethna wrote:Ti mora da si za podrinjca glasala

nikad :jok ......sta, :roll zaboravila sam dodati muskarce svojih godina :roll

ne palim se na derista od 20 godina pa makar je ne skidali sa sebe :o

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Chloe » 23 Aug 2016, 09:37

Kad se uspavam, volim da me iz kreveta izmami miris kafe i tiha muzika .... :rozi ... pa me dočeka muž u potkošulji i boksama .... :love ....

Još ako smo sami .... :julia .... :D. :D.
Last edited by Chloe on 23 Aug 2016, 09:42, edited 1 time in total.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Podrinjac » 23 Aug 2016, 09:40

Tigris wrote:
rethna wrote:Ti mora da si za podrinjca glasala

nikad :jok ......sta, :roll zaboravila sam dodati muskarce svojih godina :roll

ne palim se na derista od 20 godina pa makar je ne skidali sa sebe :o
Derište si !

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by spacebound » 23 Aug 2016, 10:01

Kada volite životinje (i obraćate im se smešnim glasom)

Obraćanje životinji slađušnim glasom („Jaooo, ti si pufnasti kuca!“) Vam se može učiniti bezveznim da bi to žene smatrale seksi, ali mi samo prenosimo činjenice ovim putem i muškarci koji su lucaksti i nežni sa ljubimcima jednostavno povećavaju svoj nivo privlačnosti.



Kada čitate (Najozbiljnije. Čitate.)

Šta ima za ne voleti u muškarcu sa zdravom, intelektualnom znatiželjom i interesovanjem za unutrašnje živote drugih ljudi? Ništa.



Kada zaista slušate

Ne čudi što žene žele da se njihova mišljenja i gledišta čuju i ideja da muškarci ne slušaju, čini nam se, isuviše frustrirajuće često biva pomenuta u svakodnevnom životu. Pošto su pitali žene šta je to što smatraju privlačnim, sasvim jasna, uzbudljiva stvar se javljala i nadjačavala se sve ostale: da Vas neko zaista čuje.

Kada poštujete ljude koji Vas uslužuju

Privlačnost ovoga, nadamo se, ne treba objašnjavati: Ovo vrlo lepo omogućuje da se nasluti kakva ste osoba ukoliko se lepo odnosite prema onima koji Vas poslužuju i to je jednostavno privlačno.

I da dodam-kada majstorisu :oo Nebitno, pokvari se neki kućanski aparat pa on to uzme u svoje ruke, pa gledat kako to radi, sav se preda i ti samo gledas ruke :rozi Moze cijepat drva, krecit, postavljati laminat... Sexy je :rumenko

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Divlja_u_srcu » 23 Aug 2016, 10:10

Kad mi masira stopala poslje radnog dana :zubi
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Konsultant » 23 Aug 2016, 10:31

Divlja_u_srcu wrote:Kad mi masira stopala poslje radnog dana :zubi
Uvijek raspolozen masirati im stopala i prenapregnute mishice jelte.

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Mohr » 23 Aug 2016, 10:37

Podrinjac wrote:
Tigris wrote:
rethna wrote:Ti mora da si za podrinjca glasala

nikad :jok ......sta, :roll zaboravila sam dodati muskarce svojih godina :roll

ne palim se na derista od 20 godina pa makar je ne skidali sa sebe :o
Derište si !
:obrve :hihi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Julia-Klara » 23 Aug 2016, 12:07

sve osim onog cesljanja :tuga nemam kose :valja ali me uvijek moze ceskat po ledjima :srce

sexi mi je dubok muski glas... onako kao kod storma :srce
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

ken jo
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 236
Joined: 09 Aug 2016, 19:22
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by ken jo » 23 Aug 2016, 12:19

Ma ima nešto u tim ženskim stopalima, ja bi to i ljubio i svašta nešto osim što bi ih masiro sa koje čime al pusti to, nije ovđe riječ šta je meni seksi nego sam oćeo pitat: Meni noge oduzete al svejedno imam urednu erekciju, eh sad, obzirom na oduzetost imam i te spazme (nekontrolirani neurološki grčevi koji znaju biti snažni i dugotrajni) zbog kojih imam i vibraciju kod erekcije!
Kolko bi to ženama bilo seksi?

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Mutevelija » 23 Aug 2016, 12:21

Ono sto nije muskrcima sexy mors biti zenams.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by vila » 23 Aug 2016, 12:25

Seksi mi je kad ima lipe ruke,kad mirise i kad mi petlja po kosi
I kad gleda u oci dok razgovara sa mnom
Kuha li ,pegla li, sprema li krevet...ne briga me

ken jo
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 236
Joined: 09 Aug 2016, 19:22
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by ken jo » 23 Aug 2016, 12:30

vila wrote:Seksi mi je kad ima lipe ruke,kad mirise i kad mi petlja po kosi
I kad gleda u oci dok razgovara sa mnom
Kuha li ,pegla li, sprema li krevet...ne briga me
A pleća???

Zar ja džaba volko dižem utege ove svaki dan?

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by vila » 23 Aug 2016, 12:40

Uf...to je tek faktor za ekstazu
:ooo

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests