Šta je ženama seksi?

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Venera » 16 Apr 2017, 01:52

Mutevelija wrote:Zato što sam ja konzervativan :bla
i da li pricas u drustvu o seksu :kafa

ja pricam sa oba pola,, bez problema, volim znati kako drugi razmisljaju :kafa

nje to prica, "sto si radio , sto je sinoc bilo i slicno", to je generlano prica , ne u prvom licu ,kuzis :kafa

u prvom licu se prica iskljucivo sa intimnim partnerom, to se ne dijeli sa drugima :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Mutevelija » 16 Apr 2017, 01:54

@soc Pa eto ja nism metuzalem ali znam da je bolje socijano bilo prije 10 godina nego sada, nije što sma bio dječak neki sa 11-12 godina nego što je više se i "hodalo" sa kafe na kafu od kuće do kuće i više se družilo.
Djeca su imala djetinjstvo bolje, a ne ovo sada na Ipadu, Nitendo Wi, i druge gluposti
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Mutevelija » 16 Apr 2017, 01:54

statebriga wrote:
Mutevelija wrote:Zato što sam ja konzervativan :bla
i da li pricas u drustvu o seksu :kafa

ja pricam sa oba pola,, bez problema, volim znati kako drugi razmisljaju :kafa

nje to prica, "sto si radio , sto je sinoc bilo i slicno", to je generlano prica , ne u prvom licu ,kuzis :kafa

u prvom licu se prica iskljucivo sa intimnim partnerom, to se ne dijeli sa drugima :kafa

Ne pričam, jer nemam o čemu :D.


Problematično je to što pričaš sa oba pola, da si tuđa vidila bi ti meni :D.

Čuj priča o sexu sa drugim čovjekom. :oklagija
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by navika » 16 Apr 2017, 01:59

Ja ti nikad ne bih rekla da si pretjerala da si npr. rekla ja sa svojim prijateljicama pricam o tome. No ti si generalizirala. Ja sam mijenjala kontinente, drzave, gradove, poslove i ulazila sam u pricu i u prijateljske odnose sa stotinama zena iz raznih krajeva svijeta, ali nijedna nije bash imala obicaj da prica o muskom polnom organu. A i ne kuzim sta se o tome ima pricati.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Socrates » 16 Apr 2017, 02:02

Mutevelija wrote:@soc Pa eto ja nism metuzalem ali znam da je bolje socijano bilo prije 10 godina nego sada, nije što sma bio dječak neki sa 11-12 godina nego što je više se i "hodalo" sa kafe na kafu od kuće do kuće i više se družilo.
Djeca su imala djetinjstvo bolje, a ne ovo sada na Ipadu, Nitendo Wi, i druge gluposti
To sta je bolje je relativno. Napredak neces zaustaviti pricom sta je bolje. Zna se sta je stvarno.

Reforma u krscanstvu ne bi nikad uspjela da Guttenberg nije izmislio printing press. Sama reforma je tada bila uzasna, sa okrutnim posljedicama, ali je omogucila razvoj.
. . . . . . . . .

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Mutevelija » 16 Apr 2017, 02:04

Martin Luther je zasluzan za reformu :ccc

Druge temeee
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Venera » 16 Apr 2017, 02:05

navika wrote:Ja ti nikad ne bih rekla da si pretjerala da si npr. rekla ja sa svojim prijateljicama pricam o tome. No ti si generalizirala. Ja sam mijenjala kontinente, drzave, gradove, poslove i ulazila sam u pricu i u prijateljske odnose sa stotinama zena iz raznih krajeva svijeta, ali nijedna nije bash imala obicaj da prica o muskom polnom organu. A i ne kuzim sta se o tome ima pricati.
navika, meni ne moze svako biti prijatelj, ti si pobrkala pojmove prijatelja i kolega :kafa

ja volim o svemu pricati, zato ne vidim problem da pricam o penisu :kafa

svaka tema moze biti interesantna za prcu,ali je tesko pronaci prave sagovornike :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Socrates » 16 Apr 2017, 02:08

Ma on je pokrenuo Mute, ali bez mogucnosti stampanja njegove Biblije, nikad ne bi uspjela. Krajnji rezultat je rat u kojem je pobijeno 7 miliona Evropljana u 17 vijeku, ali bez toga ne bilo napretka.

Da li je Martin Luther zenama seksi?
. . . . . . . . .

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by SPINERKA » 16 Apr 2017, 02:10

Mislim ipak da je ovdje ugodnije pricati o -intimi , nego li uzivo.

No, ima potrebe za razmjenu misljenja , nesto se ipak nauci - licno ne osjecam se ugodno o tome pricati.
Image

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18144
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3747 times
Been thanked: 3708 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by srculence7 » 16 Apr 2017, 03:28

Šta ste ispisali :ha
Roman :oo
statebriga i ja ne pričam sa prijateljicama o tome, to mi je intimno i volim da zadržim za sebe ili eventualno mogu sa partnerom nešto na tu temu :obrve
Osim onog što sam navela ranije, sexy mi je kada tip nosi neku finu košulju, dobijam inspiraciju za trganje dugmića :rumenko
I fazonirane bradice to znaju biti :love
Image
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by SPINERKA » 16 Apr 2017, 04:42

ne pričam sa prijateljicama o tome, to mi je intimno i volim da zadržim za sebe ili eventualno mogu sa partnerom nešto na tu temu
:hm
Ima i druga stvar -ako imas problem sa partnerom, ne znaci da ce ti taj problem i pomoci prica sa njim.Zavisi , koje je vrste peoblem ili ne mora biti problem , mozda neka egzibicija,koju bi sprovela, no ipak je potrebna 'vanjska' pomoc , bila to prijateljica ili terapeut.

:p

Zasto ovaj izabranik srca tvoga nije u burberry kosulji?
Image

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by posmatrac » 16 Apr 2017, 08:18

SPINERKA wrote:
Zavisi koja si generacija I gdje zivis. U Kanadi, vecina ljudi vec u srednjoj skoli, a da ne govorim o fakutetu, vec moze da ima dovoljno partnera.

Govorim o milenijalcima jer smo mi razbili svaku barijeru. Cak I kvalitet nije upitan. Mi smo generacija koja uci, a ne bavi se izmisljenim moralnim limitima u tolikoj mjeri.

Fantastican oralni seks je vec bio sasvim normalna pojava u srednjoj skoli.

Sto se tice klasike, to ipak zahtijeva malo vise od ucenja, pogotovo sto se ticalo djevojaka. Sta je muskarcu vazno u seksu I sta je zeni vazno u seksu nije isto.
:hihi

Da , u danasnje vrijeme sexualni zivot krece puno ranije Moja srednja skola , gdje je vecina bila muska populacija, nije bas upraznjaval sex Simpatije , gurkanje - :D. tu se sve zavrsavalo

Danas , djevojka ima momka koji je i biseksualac i ona se slaze sa tim :rol Njenoj majci je nepojmljivo :rol
A znam, cika Vladimir NAzor je nesto slicno pisao u svojim memoarima , mora da ste bili skolski drugovi :plavi

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by posmatrac » 16 Apr 2017, 08:35

SPINERKA wrote:
U svakom slucaju za sex izbjegavam uvenule žalfije :D.

Jest , inace se covjek u zivotu druzi samo sa osobama svoje geeneracije, iznenadjujes me Spinerka sa nezrelim komentarima u zadnje vrijeme, mozda bi te mogao shvatiti i ozbiljnije :obrve

Fadil izlazio u kafic u koji sam i ja isao, nije to bilo neko posebno prijateljstvo, ali smo se znali jako dobro.
:lupa :D.

Jes' ti ova pitanja -konverzaciju shvatio kao neko udvaranje -sex --hej
ne budali -i ne glupiraj se .

nezrelim -- da, kada nemas argumenata ili si uhvacen u lazima -- ma da , aj prihvaticu, ne tice me se tvoje misljenje o meni

-pa napisao si da si se druzio-- a ne vidjao ga na ulici ili pio sok kod Baneta.

:kafa
Izgleda da je tebi jedini nacin i sansa da ti se muskarci udvaraju iskljucivo putem Neta na nevidjeno, pa mnogo polazis od sebe i mislis da je svima to jedina mogucnost da izlijece svoje komplexe :D.

Da, slagao sam da sam se druzio sa Michaelom Jacksonom, ops pardon FAdilom Toskicem , to je za nepovjerovati imajuci u vidu da SArajevo ima 10 miliona stanovnika :D.

Hajde ba idi malo budi od koristi drustvu ili bar izadji na zrak, malo procisti mozak, vidis da si sa pricom presla na razno :hihi

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by posmatrac » 16 Apr 2017, 08:41

Mutevelija wrote:Štatebriga šta je prosječna veličina penisa, nije ista veličina penisa u Bosanca i nekog Kineza ili nekog Somalijca.
Valjda prosjecna velicina ovisi o subjektivnom dozivljaju prosjecnosti penisa svake zene, a ne da mora spavati sa svim predstavnicima Ujedinjenih Nacija.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Nice try » 16 Apr 2017, 08:50

srculence7 wrote:Šta ste ispisali :ha
Roman :oo
statebriga i ja ne pričam sa prijateljicama o tome, to mi je intimno i volim da zadržim za sebe ili eventualno mogu sa partnerom nešto na tu temu :obrve
Osim onog što sam navela ranije, sexy mi je kada tip nosi neku finu košulju, dobijam inspiraciju za trganje dugmića :rumenko
I fazonirane bradice to znaju biti :love
Image
Pojedini komadi odjeće :ok
Npr. farmerice,ako frajeru dobro stoje,onako spuštene na kukove,jako seksi :love
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Mutevelija » 16 Apr 2017, 12:57

posmatrac wrote:
Mutevelija wrote:Štatebriga šta je prosječna veličina penisa, nije ista veličina penisa u Bosanca i nekog Kineza ili nekog Somalijca.
Valjda prosjecna velicina ovisi o subjektivnom dozivljaju prosjecnosti penisa svake zene, a ne da mora spavati sa svim predstavnicima Ujedinjenih Nacija.

Ne ovisi o subjektivnom doživljaju jedne žene nego procentu po glavi.
Bubam nek je u Americi 14 cm prosječno kod svakog Amerikanca, što ona nije zadovoljna nek se hebe. :D.

To je koliko većina stanovnika ima određenu dimenziju penisa uzima se kao prosjek.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81332
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10248 times
Been thanked: 7130 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Julia-Klara » 16 Apr 2017, 13:08

Pa d aponovim - glas.
I dodam lijepe ruke.
Seksi mi je muskarac u farmericama, koji nije 100% ispeglan i zagladjen, nego onako, malo "buntovnog" izgleda.
Volim ja mamine sinove, sve zavisi od milion drugis stvari.

Dok, penis, eto, mi sam po sebi i nije seksi. Nikad, koliko god bio "savrsen". Do vlasnika istog je, ne do tog komada mesa.
Penis sam po sebi be ni pod razno ne moze uzbuditi :cudi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by SPINERKA » 16 Apr 2017, 13:40

posmatrac wrote:
SPINERKA wrote:
U svakom slucaju za sex izbjegavam uvenule žalfije :D.

Jest , inace se covjek u zivotu druzi samo sa osobama svoje geeneracije, iznenadjujes me Spinerka sa nezrelim komentarima u zadnje vrijeme, mozda bi te mogao shvatiti i ozbiljnije :obrve

Fadil izlazio u kafic u koji sam i ja isao, nije to bilo neko posebno prijateljstvo, ali smo se znali jako dobro.
:lupa :D.

Jes' ti ova pitanja -konverzaciju shvatio kao neko udvaranje -sex --hej
ne budali -i ne glupiraj se .

nezrelim -- da, kada nemas argumenata ili si uhvacen u lazima -- ma da , aj prihvaticu, ne tice me se tvoje misljenje o meni

-pa napisao si da si se druzio-- a ne vidjao ga na ulici ili pio sok kod Baneta.

:kafa
Izgleda da je tebi jedini nacin i sansa da ti se muskarci udvaraju iskljucivo putem Neta na nevidjeno, pa mnogo polazis od sebe i mislis da je svima to jedina mogucnost da izlijece svoje komplexe :D.

Da, slagao sam da sam se druzio sa Michaelom Jacksonom, ops pardon FAdilom Toskicem , to je za nepovjerovati imajuci u vidu da SArajevo ima 10 miliona stanovnika :D.

Hajde ba idi malo budi od koristi drustvu ili bar izadji na zrak, malo procisti mozak, vidis da si sa pricom presla na razno :hihi
:D.


Postoje dva tipa muškaraca. Tvrdim. Sve su ostalo nijanse.
:mrgud
E, ovaj drugi tip muškaraca je onaj za koga je žena samo nasušna hrana, prirodna potreba koju tu i tamo treba zadovoljiti, upotrijebiti kao tariguz, pustit vodu u stilu prekomponovane Čoline „Pusti pusti vodu neka govna odu“ i odmah naći neku novu. Njima su žene nešto poput hrane i pića koje jal pojedu i zasite se jal ispljunu i idu u potragu za drugom koja će ih zasititi. Ti se drugi zovu zavodnici, mačo tipovi, muškarčine a najbolje ih je nazvati kurajberima jer je to tip koji nije, što bi se ono moderno po današki reklo, evoluiro. Osto je na nivou prvobitne zajednice – lov, hrana i djevojka mlada. S tim što je ovaj pećinski polumajmun osvajo ženku toljagom a krajber to radi s više pomagala, od utoke do štoca i prodaje stoke.

:DD Tako ti je mala moja kad ljubi Mahalac

Indira Kučuk-Sorguč

:mah :kafa
Image

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by posmatrac » 16 Apr 2017, 14:32

Mutevelija wrote:
posmatrac wrote:
Mutevelija wrote:Štatebriga šta je prosječna veličina penisa, nije ista veličina penisa u Bosanca i nekog Kineza ili nekog Somalijca.
Valjda prosjecna velicina ovisi o subjektivnom dozivljaju prosjecnosti penisa svake zene, a ne da mora spavati sa svim predstavnicima Ujedinjenih Nacija.

Ne ovisi o subjektivnom doživljaju jedne žene nego procentu po glavi.
Bubam nek je u Americi 14 cm prosječno kod svakog Amerikanca, što ona nije zadovoljna nek se hebe. :D.

To je koliko većina stanovnika ima određenu dimenziju penisa uzima se kao prosjek.
Ne kontas sta sam zelio reci, svaka zena ima tu numericku granicu ispod koje ne ide, nekoj je donja granica 15, drugoj 13, trecoj 17 i na osnovu toga svaka ima neki svoj subjektivni prosjek velicine muskog polnog organa :zubi

Sta ce joj iskustva sa Amerikancima i sa Kinezima, valjda i u Bosni ima dovoljno raznih opcija da moze da odredi sta joj je po volji :hihi

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by posmatrac » 16 Apr 2017, 14:35

SPINERKA wrote:
posmatrac wrote:
SPINERKA wrote:
U svakom slucaju za sex izbjegavam uvenule žalfije :D.

Jest , inace se covjek u zivotu druzi samo sa osobama svoje geeneracije, iznenadjujes me Spinerka sa nezrelim komentarima u zadnje vrijeme, mozda bi te mogao shvatiti i ozbiljnije :obrve

Fadil izlazio u kafic u koji sam i ja isao, nije to bilo neko posebno prijateljstvo, ali smo se znali jako dobro.
:lupa :D.

Jes' ti ova pitanja -konverzaciju shvatio kao neko udvaranje -sex --hej
ne budali -i ne glupiraj se .

nezrelim -- da, kada nemas argumenata ili si uhvacen u lazima -- ma da , aj prihvaticu, ne tice me se tvoje misljenje o meni

-pa napisao si da si se druzio-- a ne vidjao ga na ulici ili pio sok kod Baneta.

:kafa
Izgleda da je tebi jedini nacin i sansa da ti se muskarci udvaraju iskljucivo putem Neta na nevidjeno, pa mnogo polazis od sebe i mislis da je svima to jedina mogucnost da izlijece svoje komplexe :D.

Da, slagao sam da sam se druzio sa Michaelom Jacksonom, ops pardon FAdilom Toskicem , to je za nepovjerovati imajuci u vidu da SArajevo ima 10 miliona stanovnika :D.

Hajde ba idi malo budi od koristi drustvu ili bar izadji na zrak, malo procisti mozak, vidis da si sa pricom presla na razno :hihi
:D.


Postoje dva tipa muškaraca. Tvrdim. Sve su ostalo nijanse.
:mrgud
E, ovaj drugi tip muškaraca je onaj za koga je žena samo nasušna hrana, prirodna potreba koju tu i tamo treba zadovoljiti, upotrijebiti kao tariguz, pustit vodu u stilu prekomponovane Čoline „Pusti pusti vodu neka govna odu“ i odmah naći neku novu. Njima su žene nešto poput hrane i pića koje jal pojedu i zasite se jal ispljunu i idu u potragu za drugom koja će ih zasititi. Ti se drugi zovu zavodnici, mačo tipovi, muškarčine a najbolje ih je nazvati kurajberima jer je to tip koji nije, što bi se ono moderno po današki reklo, evoluiro. Osto je na nivou prvobitne zajednice – lov, hrana i djevojka mlada. S tim što je ovaj pećinski polumajmun osvajo ženku toljagom a krajber to radi s više pomagala, od utoke do štoca i prodaje stoke.

:DD Tako ti je mala moja kad ljubi Mahalac

Indira Kučuk-Sorguč

:mah :kafa
Ko bi reko da Indira ima ovoliko iskustva sa muskarcima, imajuci u vidu da lici na jadnu crknutu macku ostavljenu da truhne na kisi ispred sarajevske trznice.

Ah da, pricale joj jaranice iz mahale :lupa

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests