Sex prije braka

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Post Reply
User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by KOMESAR » 18 Apr 2017, 08:12

Mutevelija wrote:Nece nista.
Ko će odgajati djecu?
Da ih raspemo ko kučiće?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Mutevelija » 18 Apr 2017, 08:14

Pa padati ce natalitet, biti abortusa, krivi feminizam lgbt i ostale sejtanske alatke.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Nice try » 18 Apr 2017, 08:17

KOMESAR wrote:Šta će onda normalan insan oženiti?
Razderane,izbušene probijene,..
E,svašta... :hihi
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80474
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7153 times
Been thanked: 11596 times
Status: Online

Re: Sex prije braka

Post by spacebound » 18 Apr 2017, 08:19

Nice try, samo se pravi da nisi procitala, bolje za zivce :cool
Exchan ❌️

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Mutevelija » 18 Apr 2017, 08:19

Te sto nisu izbusene poderane jbga po kucama su i stidne su ostanu neudate kao i momci sto ne piju ne puse ne "hodaju" neozenjeni.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Nice try » 18 Apr 2017, 08:20

spacebound wrote:Nice try, samo se pravi da nisi procitala, bolje za zivce :cool
Moji su živci vrhunski istrenirani.
Ali,smijeh ne mogu suspregnuti :zubi
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Nice try » 18 Apr 2017, 08:21

Mutevelija wrote:Te sto nisu izbusene poderane jbga po kucama su i stidne su ostanu neudate kao i momci sto ne piju ne puse ne "hodaju" neozenjeni.
:sjedi


Ne izlazi iz kuće.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Mutevelija » 18 Apr 2017, 08:22

Komesar ne shvata da je danas uvreda reci zeni da bude majka jer ima izbor jbga a onda feministlinje kad im pase hvataju se majcinstva ko pijan plota.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Mutevelija » 18 Apr 2017, 08:22

Nice try wrote:
Mutevelija wrote:Te sto nisu izbusene poderane jbga po kucama su i stidne su ostanu neudate kao i momci sto ne piju ne puse ne "hodaju" neozenjeni.
:sjedi


Ne izlazi iz kuće.
:ljut a posao?
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Nice try » 18 Apr 2017, 08:24

Mutevelija wrote:
Nice try wrote:
Mutevelija wrote:Te sto nisu izbusene poderane jbga po kucama su i stidne su ostanu neudate kao i momci sto ne piju ne puse ne "hodaju" neozenjeni.
:sjedi


Ne izlazi iz kuće.
:ljut a posao?
Dobro,ali ne diži pogled,samo kad moraš,naročito ne pričaj i ne razmišljaj,pravac kući čim završiš s poslom :D.

:pusa
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Sarajevski student. Danasnje cure

Post by Mutevelija » 18 Apr 2017, 08:25

današnje vrijeme, većina mlađe populacije nije zadovoljna, naročito u emotivnom smislu. Svima nama potrebna je ta jedna osoba koja će nas podržati i prihvatiti onakve kakvi jesmo. No, mnogi nemaju sreće ni u ljubavi. Vidno razočarani student Filozofskog fakulteta iz Sarajeva, na svom Facebook profilu je napisao status kojim izražava bunt protiv današnjeg stanja u društvu, a u vezi s muško-ženskim odnosima.

Status prenosimo u cijelosti, a vi sami prosudite da li je u pravu.

Zašto nemam djevojku?

Odlučio sam se da napišem ovaj post nakon dužeg vremena.

Danas se svašta nažalost naziva djevojkom. Što si finiji i ljepše se odnosiš prema njoj ona te sve više odbacuje od sebe.

I sam saam doživio mnogo neugodnih situacija. Svaka djevojka sa kojom sam se "kontao" ili bio u vezi ostavljala me uz izlike "ti si fin, osoba si za braka, dosadno je sada da mladi budemo skupa bolje kad dođe vrijeme za udaje", ja sam to shvatio u ovom smislu: "ti si fin meni treba neko da sa njim sve preživim, da se provodim, da me proba cijelu, a onda kad se uozbiljim i pređe preko mene pola grada treba mi neki fin za braka".

Jadno, žalosno. Mnoge postavljaju na facebooku statuse: "Nema finih momaka", "Fini ne postoje", "Mnogi gledaju samo izgled", čim vidim status tog tipa odmah djevojku koja je objavila status brišem iz prijatelja. Te koje kukakju i svašta pišu vozikaju se okolo sa klošarima, papcima, seljačinama koji ih psihički i fizički zlostavljaju ali one ipak ostaju sa njima u vezi jer ih "vole".

Ni jedna ne cijeni finoću, ni jedna ne želi ići u pozorišta ili kina već žele da se provode po Kiborgu, Downtownu i ostalim mjestima do jutra i da se opijaju u alkoholu.

Neko će reći tražiš na pogrešnim mjestima, ali to nije tačno! Džamija, biblioteka, park, stadion, kafić, noćni klub,…. Sve su to mjesta na kojima sam "tražio neku normalnu" ali je nema. Priđeš im uživo sa ciljem da se upoznaš, kukaju kako momci ne prilaze a onda se zadesi danas takozvano isfuravanje, mmm-kaju samo, glumataju nešto, ne znaju ni ćao reći, tako da svaki momak doživi poniženje. Prilazio sam i "lijepim" i "ružnim" djevojkama, i onim nepopularnim u društvu ali isto se dešava, sve je to isto u dva grama.

Jedno pišu a drugo rade. U životu sam do sada naučio da što su vam skuplje flaše za stolom to su jeftinije djevojke oko vas. Djevojka treba da bude sinergija ljepote, softificiranosti i stila, da bude obrazovana, da voli, da joj ne smeta pažnja.

Bolje je biti sam nego dati srce i dušu osobi koja to ne zna cijeniti, koja ti možda ni priliku neće dati, a ako ti da priliku samo će te šutnuti.

Da vam Emir nešto kaže, možda sam ja rođen u pogrešno vrijeme i na pogrešnom mjestu, a možda današnje djevojke ne cijene prave stvari!!!!

Hvala na pažnji!!!
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by gospođa Brams » 18 Apr 2017, 08:34

Zvuci kao jedan od onih frustriranih sto misli da automatski zasluzuje djevojku samo zato sto je po nekim svojim kriterijima "dobar" i "fin". Svijet ne funkcionira tako. Osobu moras necim zaintrigirat da bi se zainteresirala za tebe a obicno te samoprozvane "dobrice" su zabavne kao i klistir.
Da, ima sigurno glupih cura kojima nekakve prave vrijednosti nisu na pameti ali ima i puno onih kojima jesu, mozda umjesto da kuka sto ga nitko nece nek ulozi u sebe, svoj razvoj, da ima nesto za ponuditi drugoj osobi osim toboznje "dobrote" i "finoce"
Cuj on je prilazio ruznim djevojkama :roll koji pacenik
Tko jos ganja cure po biblioteci
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Mutevelija » 18 Apr 2017, 08:38

Sad je pitanje ko je kriv.
Ako su muskatci dajte argumente ako su zene...

Tesla je avgusta 1924. godine u ekskluzivnoj izjavi „Galveston dejli njuzu” objasnio zašto se nije ženio. Tada 68-godišnjak, Tesla prvo objašnjava svoj ideal žene.

„Uvek sam mislio da žena poseduje one delikatne kvalitete uma i duše koji su je u tom pogledu učinili superiornom u odnosu na muškarca. Stavljao sam je na uzvišeni pijedestal, figurativno govoreći, i po nekim nesumnjivo važnim svojstvima smatrao znatno višom od muškarca. Obožavao sam stopala stvorenja koje sam uzdigao na tu visinu i, kao svaki pravi obožavalac, osećao sam se nedostojnim predmeta tog obožavanja”, kaže Tesla.

Šta je Tesla govorio o ženama

„Moć prave žene je tako velika, da verujem da bi lepa žena - a to će reći lepa duhom, ponašanjem i mislima, lepa u svakom pogledu, neka vrsta boginje - ako bi se iznenada pojavila na zemlji, mogla da zapoveda celim svetom.”

Ipak, nastavlja, sve je to bilo nekad.

„Sada je nežna žena blagog glasa kakvu sam obožavao praktično nestala. Na njeno mesto došla je žena koja misli da je njen glavni uspeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem - odevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste”, rezimira genijalni naučnik razloge zbog kojih je ostao neženja.

„Žene”, kaže Tesla, „postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću sa muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspevaju da zauzmu njihovo mesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u zasenak predstavlja znak propadanja civilizacije.”
Tesla tvrdi da „odlučno nadmetanje žene s muškarcem u poslovnom svetu” ruši neke od najboljih tradicija.

„Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena verovala u njega, jer je želeo da zasluži njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova rizikovao svoj život”, kaže Tesla.

On potom analizira posledice želje savremene žene da se izjednači sa muškarcem:

„Sama žena je zapravo žrtva, umesto da bude, kao što misli, pobednik. U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Suviše često zaboravlja da ne mogu sve žene biti primadone i filmske zvezde...

Žene koje su neprestano uzbuđene zbog svoje ogromne ambicije da nadmaše muškarca u ovoj igri u isto vreme gube nešto što na kraju, čini mi se, vredi mnogo više nego što prazne počasti poslovnog ili profesionalnog uspeha ikada mogu da donesu.”

Propast civilizacije

„Naša civilizacija će potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata - u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. U toj matrijarhalnoj imperiji biće zavedena ženska pravila”, proriče budućnost genije iz Smiljana.

Na kraju, Tesla podseća da je istorija puna primera predivnog uticaja neobičnih žena.

„Među njima su i majke velikih muškaraca. Ali njihov uticaj ne leži u rešenosti da nadmaše muškarca, ni da se takmiče s njim. Možda zato što predstavlja finiji i osetljiviji instrument, žena instinktivno zna svoju moć i razume da njen stepen leži u visokom položaju koji zauzima. Ali ono što je uzvišeno nikada se ne spušta na nivo običnog”, zaključuje Tesla.

Želela ga i Sara Bernar

Francuska glumica Sara Bernar, koja je bila 12 godina starija od Tesle, bezuspešno je godinama pokušavala da mu se približi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Online

Re: Sex prije braka

Post by Krokodil Behko » 18 Apr 2017, 10:36

Mutevelija wrote:Problem je ako se ona sexala a ti se nisi sexo, neko tu nekog odma jebe.
Može biti da te jebe kompleks neiskustva.
Imali smo sličnog na poslu, nikad ništa ubo nije i na kraju, iz krajnje humanih razloga, malo ga opijemo, odvedemo jednoj profesionalki i damo joj cvaju. Jbg, akcija bila u pm, lik samo što prileže na nju - gotovo :pusi

Naravoučenije:
Bolje plaćaj sam, u 4 oka, nego da se brukaš pred kolegama, pa kad desetak puta plaztiš, moći ćeš da šaraš bar 20 sekundi :ok
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Mutevelija » 18 Apr 2017, 10:46

Tako su mene kolege zezale, a ima jedan sto je dao funfciku i skino maglu ali nista mu nije pomoglo kod zena, a zovemo ga Kuri :oo, slikavao dic pic i selfie u isto vrijeme i kolege mu postave na fb, dolazio meni da mu brisem fb profil
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by storm » 18 Apr 2017, 10:53

Krokodil Behko wrote:
Naravoučenije:
Bolje plaćaj sam, u 4 oka, nego da se brukaš pred kolegama, pa kad desetak puta plaztiš, moći ćeš da šaraš bar 20 sekundi :ok
Trebao je navući bar tri kondoma....smanjenom osjetljivošću, možebiti se i na minut nagura :valja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Mutevelija » 18 Apr 2017, 10:55

Pravite atomsku fiziku od podigni stavi izvadi zavrsi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Online

Re: Sex prije braka

Post by Krokodil Behko » 18 Apr 2017, 11:07

Mutevelija wrote:Pravite atomsku fiziku od podigni stavi izvadi zavrsi

Momak, nešto da ti kažem. Ne seksaj se ti prije braka, jer kako vidim, ili će odmah biti prinova ili neka trauma, kod tebe ili kod nje, možda i kod oboje :kafa
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Mutevelija » 18 Apr 2017, 11:14

Ma i to je ko kladionica nekad dobijes nekad ne :haha
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Sex prije braka

Post by Čupava » 18 Apr 2017, 11:30

Ništa sex prije braka, a ni u braku...samo poslije braka.... :D.
.

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests