Erotski snovi

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Erotski snovi

Post by Mala_Mu » 18 Mar 2019, 12:06

Jedan od šest ljudi sanja barem jedan erotski san svaki mjesec.

Ali šta ako je glavnu ulogu u vašem snu imao bivši ili je seks bio na nekoj egzotičnoj lokaciji? Seksolog Kejt Tejlor dešifrovala je značenje najčešćih fantazija u snu.

"Seksi snovi mogu da govore kako se trenutno osjećate u životu. Mogu biti odraz vaših tjeskoba i želja, ali možda uopšte nemaju veze sa seksom", kaže Kejt.

Ovo je deset najčešćih seksualnih snova, a Kejt je dekodirala što oni znače.

Seks s bivšim


Ovaj scenario može značiti da niste u potpunosti razriješili odnos s bivšim, u zavisnosti kakvu vrstu seksa sanjate.

Sanjate li o ljubavi i romantičnom seksu, moguće je da čeznete za odnosom koji smatrate da ste mogli imati s bivšim partnerom da vam vezu nisu prekinuli spoljni problemi.

Ali, ako sanjate divlji seks, vjerovatno vam nedostaje zabave u krevetu, ali i u životu uopšte. Pokušajte to unijeti u svoj svakodnevni život ili vaš trenutni odnos.

San o bivšem ne znači uvijek da žudite za njim, već više o seksualnom životu koji ste nekada prije imali.

Seks u javnosti


Ako često sanjate seks na javnom mjestu, vjerovatno osjećate da u vašem seksualnom životu nedostaje uzbuđenja.

Pomisao da bi vas neko mogao uhvatiti na djelu daje dodatni element strasti - što može značiti da trebate povećati uzbuđenost u stvarnom životu.

Igrice s kolegom ili šefom


Ovo je vrlo uobičajena pojava i vjerovatno ćete sanjati o seksu s dosadnim šefom, nego s novim neodoljivim kolegom.

Sanjate li seks sa šefom, vjerovatno imate problema s igrom moći u svojoj vezi. Pokušajte reći partneru šta želite u spavaćoj sobi, a ne samo raditi ono što on očekuje od vas. Ako ste vi šef u snu, možda se osjećate krivi što gazite po svom ljubavniku u stvarnom životu pa se malo opustite.

Upustili ste se u orgije


Grupni seks izražava potrebu za boljom komunikacijom u pravom životu. Želite da se cijene vaše živahne ideje i blistava ličnost, a vaš partner možda ne izražava svoju naklonost dovoljno otvoreno ili se osjećate ugašeno.

Nemojte odmah pozvati komšije na orgije, nego počnite više izlaziti kao par. Kada vaš partner vidi koliko vas drugi ljudi otvoreno vole i cijene, on će vas vjerovatno odvesti kući i pokazati vam nasamo koliko vas zaista cijeni.

Predali ste se bezličnom strancu


Žudite za fizičkim zadovoljstvom bez uobičajenog truda u vezi, kao što je da budete pažljivi i uvažavate svog partnera. U stvarnom životu bi se zbog takvog ponašanja osjećali sebično pa je vaša podsvijest stvorila partnera za čije osjećaje ne morate mariti.

Pokušajte bolje izraziti svoje potrebe i reći 'Ne' na one stvari koje vam se ne sviđaju pa ćete u krevetu češće govoriti 'Da, da, DA'.

Sve se odigralo u domu iz djetinjstva


To može značiti da žudite za bezbrižnijim vremenima. Ali sanjajući o seksu na starom krevetu, očigledno još uvijek uživate u novostečenoj odrasloj mudrosti i samopouzdanju.

Pokušajte vratiti svoju vezu na početak. Idite na opuštene spojeve sa svojim dugogodišnjim partnerom i prestanite se toliko brinuti o budućnosti. Ako ste sami potražite novog partnera koji voli zabavu kao i vi.

Uzbuđenje na egzotičnoj lokaciji


Sunce, more i pijesak - vaša podsvijest vam možda želi reći da je vaš seksualni život upao u rutinu. Što je lokacija egzotičnija vama je dosadnije i osjećate da je još teže promijeniti situaciju.

Dobra vijest je da ne morate pobjeći od svega toga kako biste poboljšali svoj seksualni život. Odbacivanje pretjerano korištenih poza ili 15-minutno ljubljenje i maženje može vam pomoći da se osjećate kao da ste obnovili seksualni život.

S pripadnikom spola koji vas inače ne privlači


Nemojte previše razmišljati o ovom snu - to ne znači da je vaša seksualnost laž. To jednostavno može značiti da želite više onoga što za vas taj rod predstavlja.

Na primjer, ako sanjate da vodite ljubav s drugom ženom možda želite više ljubavi, emocionalne podrške, zabave - ili šta god mislite da žene donose. Ako obično volite žene, ali sanjate muškarca, možda vam nedostaje čvrstoće i opasnosti.

Vi ili partner bili ste seksualni rob, a to vas na javi uopšte ne privlači


Značenje ovog scenarija zavisi od uloge koju imate u snu. Ako ste vezani i partner dominira nad vama, možda se osjećate potisnuto ili obuzdano u životu.

Ponaša li se vaš partner sebično ili stavljate svoje ciljeve na čekanje, dok on slijedi svoje? Počnite tražiti načine kako da ispunite vlastite ambicije.

Ako ste dominantni i imate kontrolu u snu, onda partnera držite na emocionalnoj distanci. Spustite zid, ranjivost vam pomaže da se povežete.

Sanjali ste impresivan orgazam


Možda ste doživjeli orgazam dok ste spavali, posebno ako je prošlo neko vrijeme otkad ste ga doživjeli u životu. Moguće je da ste spavali na trbuhu što vas je stimulisalo ili vam je lakše u snu doživjeti orgazam jer se tada možete potpuno opustiti.

To može da bude znak da vaše tijelo žudi za orgazmom pa se počnite upucavati partneru ili pronađite više vremena za samostalnu zabavu, piše The Sun.

nezavisne.com

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80132
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7022 times
Been thanked: 11334 times
Status: Online

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by spacebound » 18 Mar 2019, 12:08

Znaci da mi apstinencija tesko pada :visi

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by carobnjak N » 18 Mar 2019, 12:15

Ja sam sanjao al podavno...da stojim i uz mene se priljubljuju dvije zene, njemica i spanjolka i samo se fatali dok nas sunce miluje na zelenom polju, pored bljestavog potoka. One nesto sapucu i ta dva jezika se pretvaraju u jedan, koji samo ja razumijem.
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Mister No » 18 Mar 2019, 12:37

carobnjak N wrote: 18 Mar 2019, 12:15 Ja sam sanjao al podavno...da stojim i uz mene se priljubljuju dvije zene, njemica i spanjolka i samo se fatali dok nas sunce miluje na zelenom polju, pored bljestavog potoka. One nesto sapucu i ta dva jezika se pretvaraju u jedan, koji samo ja razumijem.
Jesu li imale papire?
High Hopes...

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Bla » 18 Mar 2019, 15:04

znače da je neko spavao :hm
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by toxic » 18 Mar 2019, 15:08

Ja sam pre neku noc sanjala da sam lezbejka.
ima li kakvog objasnjenja? :D.
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Julia-Klara » 18 Mar 2019, 15:19

ne sanjam cesto ovakve snove :ovaj

Ali sam neko vece sanjala kao neka priredba, neko drzi govor, i kao neko meni govori kako su culi da sam lezbejka.
I ja se pocinjem smijati,ali ono od srca, kad vas smijeh probudi iz sna.

A sto se striktno erotskih snova tice, nikad nisu eksplicitni, nikad nema neke radnje, nego je uvijek neka pozuda u pitanju, i sam osjecaj, bez akta :ovaj
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Hannibal » 18 Mar 2019, 16:12

to znaci da opcite sa dzinima 😯😯
🐽

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by toxic » 18 Mar 2019, 16:25

Hannibal wrote: 18 Mar 2019, 16:12 to znaci da opcite sa dzinima 😯😯
Moze li to malo opsirnije? :D.
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Hannibal » 18 Mar 2019, 16:31

toxic wrote: 18 Mar 2019, 16:25
Hannibal wrote: 18 Mar 2019, 16:12 to znaci da opcite sa dzinima 😯😯
Moze li to malo opsirnije? :D.
to je najsire sto znam haha prico jednom hodza na hutbi, od pola sata hutbe sam samo to zapamtio haha
🐽

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Podrinjac » 18 Mar 2019, 16:31

Znače nedostatak seksa, koji se anulira preko snova.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Mister No » 18 Mar 2019, 16:36

toxic wrote: 18 Mar 2019, 15:08 Ja sam pre neku noc sanjala da sam lezbejka.
ima li kakvog objasnjenja? :D.
Kad bi mogla takav selfi opalit mozda bi ti onda mogli dati pojasnjenja. :ples
High Hopes...

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Hannibal » 18 Mar 2019, 16:37

jebeno ovo kad sanjas svasta, evo sad nadjoh nesta na netu
Ružni, strašni i snovi koji imaju seksualni sadržaj jesu plod šejtanovog djelovanja. Ibn Mulekkin, Es-Sujuti, El-Kurtubi i neki drugi islamski učenjaci kažu da je nemoguće da se vjerovjesnik odžunupi u snu, upravo iz tog razloga što se na taj način šejtan igra s čovjekom, a nemoguće je da šejtan poigra s vjerovjesnikom. U pogledu seksualnih snova mjerodavna je ejakulacija, nisu mjerodavni snovi. Dakle, ako žena sanja da ima spolni odnos, ali ne ejakulira, ne mora se okupati. Imam El-Buhari zabilježio je da se Ummu Sulejm, radijallahu anha, obratila Božijem Poslaniku, sallallahu alejhi ve sellem: “Allahov Poslaniče, Allah se zaista ne stidi istine, pa mora li se okupati žena nakon seksualnih snova?” “Da, mora se okupati ako vidi tragove ejakulacije”, odgovorio je Vjerovjesnik, sallallahu alejhi ve sellem. Međutim, ako se žena ne sjeća da su snovi imali seksualni sadržaj, a vidi tragove ejakulacije, mora se okupati. Sve mimo ovog pretjerivanje je u vjeri i izlaganje vesvesama. A treba znati da je, takozvano, bijelo pranje posljedica upale; i bijela tekućina koja izlazi uslijed toga ne obavezuje na kupanje. A Allah najbolje zna.
🐽

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Femea » 18 Mar 2019, 16:50

Ja ne sanjam uopšte, možda sam umrla :sok
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Fuddo » 18 Mar 2019, 16:54

Sanjo sam neku noc Ferida, alarahmetelje.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by toxic » 18 Mar 2019, 17:38

Ako niste lezbejka u vašem budnom životu, ali sanjate da ste lezbejka, onda to označava jedinstvo s aspektima sebe. To je simbol ljubavi prema sebi, samo-prihvaćanje i strast. Udobno vam je sa vašom seksualnošću i ženstvenosti.
Eto :nokti
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by toxic » 18 Mar 2019, 17:38

Mister No wrote: 18 Mar 2019, 16:36 Kad bi mogla takav selfi opalit mozda bi ti onda mogli dati pojasnjenja. :ples
Nisam u snovima imala vremena za klikanje :D.
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Hannibal » 18 Mar 2019, 17:40

ako su u pitanju zene znaci da sanjaju mene
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by storm » 18 Mar 2019, 17:42

Ma ja mislim, da ne znači ništa, što god se sanja.
Podsvijest to radi, bez ikakve sugestije i kontrole. Ponekad neka bezveze stvar bude okidač, nekad je še sjetimo ako vrtimo film prošlih dana, ali uglavnom ne...
Tako bar kod mene to radi :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Šta znače erotski snovi?

Post by Fuddo » 18 Mar 2019, 17:43

toxic wrote: 18 Mar 2019, 17:38
Ako niste lezbejka u vašem budnom životu, ali sanjate da ste lezbejka, onda to označava jedinstvo s aspektima sebe. To je simbol ljubavi prema sebi, samo-prihvaćanje i strast. Udobno vam je sa vašom seksualnošću i ženstvenosti.
Eto :nokti
A dobro, sta’s matere ti sanjala?
Dozvolite da se obratimo

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: Krokodil Behko and 19 guests