Vodjenje ljubavi vs sex

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Post Reply
vjetar.
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 08 Oct 2010, 23:35
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by vjetar. » 11 Oct 2010, 14:58

..od kada je sex bludno opcenje

User avatar
crnokosa
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 496
Joined: 02 Oct 2010, 15:24
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by crnokosa » 11 Oct 2010, 15:05

mozda da nam bolje definises na sto konkretno mislis :ooo

vjetar.
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 08 Oct 2010, 23:35
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by vjetar. » 11 Oct 2010, 15:09

nemislis da bi ja trebo objasnjavati

User avatar
crnokosa
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 496
Joined: 02 Oct 2010, 15:24
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by crnokosa » 11 Oct 2010, 15:13

ma ne :) tvoje konstatacija - pitanje je jasna :)

vjetar.
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 08 Oct 2010, 23:35
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by vjetar. » 11 Oct 2010, 15:40

.zasto ga onda nazivash bludno opcenje

..taj mi je pojam nejasan i zasto ga tako nazivash

vjetar.
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 08 Oct 2010, 23:35
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by vjetar. » 11 Oct 2010, 15:46

..niko nije bez grijeha

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by Sanjarko » 11 Oct 2010, 17:08

pa dobro posto sam ja zensko mislim da postoji razlika...
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by Maja » 11 Oct 2010, 18:37

mandibulas wrote:Da li postoji razlika?? ili je to samo kulturniji izraz za jedno-te-isto bludno opcenje
vođenje ljubavi je sex sa osobom koju voliš. znači to nije nešto ne vezano za sex već vrsta seksa u kojem ključnu ulogu igraju osjećaji. to je nešto kao konzumiranje ljubavi, ljubav je ta koja te vodi, ushićuje jer samo dodir osobe koju voliš te uzbuđuje bez obzira je li to dodir po golom tijelu ili po licu, kosi, usnama.

dok kod sexa postoji samo strast i taj sex ne mora biti manje uzbudljiv od vođenja ljubavi. sve zavisi od osobe. neke cure tvrde da ne mogu spavati s muškarcem kojeg ne vole, a neke više vole taj sex bez obaveza.

User avatar
crnokosa
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 496
Joined: 02 Oct 2010, 15:24
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by crnokosa » 11 Oct 2010, 19:06

sad po ovim vasim tvrdnjama izgleda kao da ne mozes imati sirovi, divlji sex sa osobom koju volis. u sustini za mene je isto, jer ne bih mogla imati sex sa nekim u koga nisam zaljubljena, pa tako ne vidim razliku izmedju ta dva naziva. najbolje je kad sve krene onako njezno a zavrsi sa wild sex. :oo

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by merylin » 12 Oct 2010, 10:40

Maja wrote:
mandibulas wrote:Da li postoji razlika?? ili je to samo kulturniji izraz za jedno-te-isto bludno opcenje
vođenje ljubavi je sex sa osobom koju voliš. znači to nije nešto ne vezano za sex već vrsta seksa u kojem ključnu ulogu igraju osjećaji. to je nešto kao konzumiranje ljubavi, ljubav je ta koja te vodi, ushićuje jer samo dodir osobe koju voliš te uzbuđuje bez obzira je li to dodir po golom tijelu ili po licu, kosi, usnama.

dok kod sexa postoji samo strast i taj sex ne mora biti manje uzbudljiv od vođenja ljubavi. sve zavisi od osobe. neke cure tvrde da ne mogu spavati s muškarcem kojeg ne vole, a neke više vole taj sex bez obaveza.
podpisujem :ok
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by merylin » 12 Oct 2010, 10:54

mandibulas wrote:"sta ba" - vodjenje ljubavi je "sex" s osobom koju volis (al de sad stvarno)... koliko puta je (neka) od vas dozivjela orgazam a da ga ne voli (ili mozda "to" ne postoji bez ljubavi.... ili kad ga dozivis - e to je tek ljubav), jes' vala bas

Majo, zatvori ovu temu saznadoh sve sto sam htio (a sto sam znao i do sad)
pa mandibulas vođenje ljubavi i sex jeste jedno te isto... bez obzira volimo li osobu ili ne...ali da je drugačije,emocionalnije,opuštenije sa osobom koju volimo,jeste,zar nije???!!!!
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by merylin » 12 Oct 2010, 11:51

mandibulas wrote:merylinko moj slatki - gore si se "potpisala" na Majin post da su "sex i vodjenje ljubavi" dvije potpuno razlicite stvari - i samo dva post-a posle si mi (uz 4 uzivicnika!!!!) "pojasnila" da se u stvari slazes sa mnom i da ne postoji razlika izmedju "sexa i vodjenja ljubavi"

vidis, trebas sa mnom vise vremena provoditi i pogledi na zivot ti se odmah mijenjaju i postanu mnogo pozitivniji (i realniji)
ja mislim da ti majin post nisi kako treba shvatio!
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by merylin » 12 Oct 2010, 12:05

mandibulas wrote:ja mislim da ti mislis da maja nije mislila ono sto je mislila reci. ali to ne mijenja cinjenicu da si se slozila sa mnom (sto je za svaku pohvalu) - jos da se slozis sad ako kazem "ko se voli taj se tuce"...ihaaaaaj :)
tandara mandara... :tjesi
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by merylin » 12 Oct 2010, 12:11

mandibulas wrote:u pravo tako. I jos mi se svidja sto k'o prava "domacica" moras imati "zadnju" (pa makar ona i nemala smisla) - kako ti ono mene nazva "svakom loncu poklopac" ha? :)

PS
hocu li sad dobiti vecu ocjenu od 7-ce :(

svakom loncu poklopac :laugh ...a od veće ocjene ništa kolega...više sreće drugi puta :plavi


:off ubiće nas maja :ooo
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by Maja » 12 Oct 2010, 12:30

merylin wrote:
mandibulas wrote:merylinko moj slatki - gore si se "potpisala" na Majin post da su "sex i vodjenje ljubavi" dvije potpuno razlicite stvari - i samo dva post-a posle si mi (uz 4 uzivicnika!!!!) "pojasnila" da se u stvari slazes sa mnom i da ne postoji razlika izmedju "sexa i vodjenja ljubavi"

vidis, trebas sa mnom vise vremena provoditi i pogledi na zivot ti se odmah mijenjaju i postanu mnogo pozitivniji (i realniji)
ja mislim da ti majin post nisi kako treba shvatio!

e svaka ti čast meri :aplauz

a s njim više neću raspravljati na ovoj temi kad me ne konta

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by merylin » 12 Oct 2010, 12:36

nema toga,moraš smisliti novi nadimak meni,ti si dobio nadimak "kapak"i kapak! :D

Tačno nije isto,nije isto kad imaš odnose sa osobom samo da si zadovoljiš potrebe,i nije isto kad voliš nekoga ,i da spremiš mu doručak,provodite vrijeme zajedno... nemoj sad shvatiti bukuvalno što ću napisati,pojedinci kažu da je vođenje ljubavi i kad voljenu osobu gledaš u oči,miluješ po kosi,poklanjaš pažnju...i da sex nije jedini način vođenja ljubavi!
Joj filozofiram previše... neću majke mi više :lol
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by merylin » 12 Oct 2010, 14:32

mandibulas wrote:sreca moja (nesreca vasa) sto ja u poslu kojim se bavim ne bih bio ovako "dooobaaarrrr" da nisam to sto jesam i ne pazim na svasta-nesto. evo ja cu dole citirati a vas dvije se dogovorite koja je u pravu, oformite zajednicko misljeni i tako to.... :)

maja napisala sledece:
vođenje ljubavi je sex sa osobom koju voliš. znači to nije nešto ne vezano za sex već vrsta seksa u kojem ključnu ulogu igraju osjećaji

i u nastavku Maja pise (misleci na sam sex "bez osjecanja"):
dok kod sexa postoji samo strast

pa se Meri slozila s njom i onda u sledecem posto (posto nije mogla odoliti mom sarmu i harizmi) pise ovo:
pa mandibulas vođenje ljubavi i sex jeste jedno te isto... bez obzira volimo li osobu ili ne

trebam li napisati kako posle Maja kaze "slazem se s tobom Meri"
ja sam ovdje totalno zbunjen - a odgovor je jednostavan "isto je" - "nije isto"
ti si izvukao samo ono što tebi odgovara :ooo ... ali ima i ono ALI... ali tebi se to više ne da ni čitati kad se suprostavlja tvojim razmišljanjima ... ali da mi nazdravimo :pivo ,hebo Vođenje ljubavi vs. sex,nek' to radi svak na svoj način ... :D
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
vučica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3118
Joined: 06 Oct 2010, 19:32
Location: ...nigdjezemska....
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by vučica » 12 Oct 2010, 15:10

Al" ste se sad napisali o toj temi,stvarno...u suštini to je jedno te isto samo što u sexu bez obaveza strast brzo plane kao slama napraviš što trebaš izluduješ se i brzo se ugasi,ali nije to tako loše...dobro nekad dođe malo promjene....za kvalitetu braka.
Dokazano je da sa vremena na vrijeme treba malo sagriješiti(jer nitko nije bez grijeha) samo da druga strana to ne dozna,da nikoga ne povrijediš a svi sretni i zadovoljni....
Sad će sigurno neki misliti kako možeš nekoga prevariti sa kim si odlučio provesti cijeli život,ali bar jednom svi ste imali neka skrivena maštanja o nekoj drugoj osobi,ono....šta bi bilo kad bi bilo...šta ne..???
***Ja sam ja,uvijek UNIKAT,nikad DUPLIKAT***
...Moja se radost čuje u tišini,
a ljubav udiše svakim dahom....


Image

valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by valter » 12 Oct 2010, 15:23

vučica wrote:Al" ste se sad napisali o toj temi,stvarno...u suštini to je jedno te isto samo što u sexu bez obaveza strast brzo plane kao slama napraviš što trebaš izluduješ se i brzo se ugasi,ali nije to tako loše...dobro nekad dođe malo promjene....za kvalitetu braka.
Dokazano je da sa vremena na vrijeme treba malo sagriješiti(jer nitko nije bez grijeha) samo da druga strana to ne dozna,da nikoga ne povrijediš a svi sretni i zadovoljni....
Sad će sigurno neki misliti kako možeš nekoga prevariti sa kim si odlučio provesti cijeli život,ali bar jednom svi ste imali neka skrivena maštanja o nekoj drugoj osobi,ono....šta bi bilo kad bi bilo...šta ne..???
Maštanja još i možda,ali prevariti-NIKADA.Ovo sam morao podvući jer uistinu tako mislim i nikada svoju suprugu ne bih prevario,valjda sam takav tip,nemam pojma,ili jednostavno zato što se volimo i poštujemo.

User avatar
vučica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3118
Joined: 06 Oct 2010, 19:32
Location: ...nigdjezemska....
Status: Offline

Re: Vodjenje ljubavi vs sex

Post by vučica » 12 Oct 2010, 16:56

Neznam dragi, čudni su putevi Božji,možda i jesam.....hmmmm....
***Ja sam ja,uvijek UNIKAT,nikad DUPLIKAT***
...Moja se radost čuje u tišini,
a ljubav udiše svakim dahom....


Image

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests