Oralni sex

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Post Reply
valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Oralni sex

Post by valter » 11 Nov 2010, 20:48

Šta mislite o oralnom seksu,ko više uživa muškarac ili žena?Kako često upražnjavate oralni sex i na koji način doživljavate ovaj neizbježni sexualni čin?
Da li mislite da je neophodan za dobar sex?

P.S.Molim da se uozbiljite i da pišete normalne postove,odrastite više :haha :haha

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9730
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by String » 11 Nov 2010, 20:53

Nije neophodno ali svakako sex ucini boljim....licno sam se okanio toga jer sam prije par godina umalo dobio zgaravicu...
Image

User avatar
Betty-B
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 549
Joined: 21 Oct 2010, 19:45
Location: Bihać
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Betty-B » 11 Nov 2010, 21:00

string wrote:Nije neophodno ali svakako sex ucini boljim....licno sam se okanio toga jer sam prije par godina umalo dobio zgaravicu...
:haha :haha :haha
Image

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Sanjarko » 11 Nov 2010, 21:01

Jel to sad usmeno da odgovaramo :haha
Haaa tko vise uziva pa ako je sa zelja tu onda podjednako uzivaju oboje...
Uzivam i kad mene partner oralno zadovolji al isto toliko uzivam i kad ja njega...
Tak ti meni oralac moze biti predigra pa i zavrsni cin ali i sam sex :D
Vec sam se izjasnila sa zeljom a nikako samo da ugodis partneru...u sesku ne smije nista biti na silu...
Znaci ni oralni sex nije bitan za dobar sex :mig
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

User avatar
Betty-B
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 549
Joined: 21 Oct 2010, 19:45
Location: Bihać
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Betty-B » 11 Nov 2010, 21:05

eto sanjarko je sve fina napisala :D
Image

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Sanjarko » 11 Nov 2010, 21:07

Betty-B wrote:eto sanjarko je sve fina napisala :D
To je dokaz da mi zene mislimo slicno ili cak isto...ma iskrene smo eto :aplauz
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

User avatar
Cici
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2732
Joined: 24 Oct 2010, 05:57
Location: Mostar
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Cici » 11 Nov 2010, 21:11

Sanjarko wrote:Jel to sad usmeno da odgovaramo :haha
Haaa tko vise uziva pa ako je sa zelja tu onda podjednako uzivaju oboje...
Uzivam i kad mene partner oralno zadovolji al isto toliko uzivam i kad ja njega...
Tak ti meni oralac moze biti predigra pa i zavrsni cin ali i sam sex :D
Vec sam se izjasnila sa zeljom a nikako samo da ugodis partneru...u sesku ne smije nista biti na silu...
Znaci ni oralni sex nije bitan za dobar sex :mig


slazem se sa sanjarko u potpunosti .... ali cu jos da dodam i ovo "uzivaj u onome sto radis i prati reakcije partnera"
Onima koji su mi se smijali,hvala... Bez njih ne bih plakala... Onima koji me nisu mogli voljeti,hvala... Bez njih ne bih upoznala pravu ljubav... Onima koji su povrjedili moja osjecanja,hvala... Bez njih ne bih znala da ih imam... Onima koji su me ostavili,hvala... Bez njih ne bih otkrila sebe.... Ali onima koji su mislili da necu uspeti- Njima najvise zahvaljujem, jer bez njih ne bih ni pokusala....

User avatar
BH FANATIKOS
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 302
Joined: 31 Oct 2010, 20:12
Location: LIVNO
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by BH FANATIKOS » 11 Nov 2010, 21:12

Oralni trikovi kojima će vas raspametiti

Vrhunac koji pruža oralni seks od žena češće iskuse muškarci. Donosimo vam nekoliko savjeta koje svakako morate prenijeti svojim partnerima ne bi li i vi doživjeli neslućene užitke kunilingusa

Kunilingus je za mnoge još neisprobano seksualno iskustvo

Dok se o felaciju puno više govori i zna, kunilingus ili oralno zadovoljavanje žena znatno je više neistraženo područje u kojem muškarci improviziraju i pokušavaju pronaći prave pokrete koje će njihovu partnericu dovesti do ludila upravo na način na koje su one to omogućile njima.

Razlog zbog kojeg neki muškarci još uvijek imaju otpor prema oralnom zadovoljavanju žena je miris i okus ženskog spolovila. No, uz redovitu higijenu vagina nema okus koji bi muškarca trebao odbiti od oralnog seksa. Ako će mu biti lakše, istuširajte se netom prije akcije u krevetu i njegova bi nesigurnost trebala nestati.

Svako lizanje, nježno usisavanje i vlažnost iz vaših usta koju ćete prenijeti na vaginalni ulaz, stidne usne i klitoris vašoj će partnerici otkriti u vama otkriti novog seksualnog heroja.

Kao sladoled različitih okusa

Na samom početku važno je znati da morate krenuti polako. Žene voli kada lagano uživate u njezinom tijelu. Ono što ne vole je da je odmah zaskočite i jezikom agresivno krenete u njezin hram užitaka. Zamislite da je vagina kornet s tri kuglice sladoleda različitih okusa.

Koristite jezik za lizanje vagine od ulaza prema klitorisu. Zapamtite da se i vi morate potpuno opustiti i uživati u takvoj seksualnoj igri.

Budući da je jezik najjači mišić na tijelu, iskoristite njegove prednosti u odnosu na penis koji teže možete svjesno kontrolirati. Ne samo da je jezik pokriven slinom, prirodnim lubrikantom, već njime možete manevrirati na bezbroj načina.
Orgazam (Foto: Corbis.com)
Uz prave pokrete, jezikom ćete partnerici pružiti još nedoživljeni vrhunac

Dok ližete svoju partnericu proučavajući unutrašnjost njezine vagine, mijenjajte ritam i čvrstoću kojom ćete je dodirivati. Čvrst jezik koristite kada želite precizno obraditi jedan dio, poput klitorisa, a mekši i opušteniji neka bude kada ližete šire područje.

Zapamtite samo da se svako malo vraćate na klitoris koji je najvećem broju žena 'okidač' za orgazam.

No, ne krenite na njega odmah agresivno punom snagom jer joj to može izazvati nelagodu i odbiti je od daljnjeg prepuštanja oralnom seksu. Krenite polako, te s vremenom pojačavajte pritisak i ubrzavajte, ali osjećajući impulse koje vam daje njezino tijelo.

Uz 'francuski poljubac' i - masaža

Nakon lizanja klitorisa, usišite ga i trenutno ga otpustite. Tada ga nježno postavite u usta istovremeno ližući oko njega čime ćete je izbezumiti od uzbuđenja. Ono što nikako ne smijete činiti prilikom oralnog zadovoljavanja partnerice je upotreba zubi, odnosno grickanje bilo kojeg dijela vagine.

15 trikova za urnebesni seks u 2010.

Umijete li u kunilingusu upotrijebiti i prste, pružite ćete joj orgazam koji će je do kraja raspametiti. Dok njezinom klitorisu dajete 'francuski poljubac', upotrijebite prst kojim ćete ga blago masirati. Njime možete penetrirati, ali budite pažljivi. Vagina je vrlo osjetljivo područje, ne ulazite prstom prebrzo ili pregrubo.

Top 6 pravila za bolji seks

Ali kada pogodite pravo mjesto, doživjet ćete ženski orgazam u svojim ustima što se smatra jednim od najvećih afrodizijaka.

OVO SAM TI SKINO SA INTERNETA ....IAKO SE SLAZEM SA SANJARKOM UPOTPUNOSTI
BOLJE DA MALO LJULJA NEGO DA ZULJA

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Sanjarko » 11 Nov 2010, 21:17

E neka si im odrzao predavanje BH FANATIKOS :ruke :ok
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Mister No » 11 Nov 2010, 21:18

Sanjarko wrote:E neka si im odrzao predavanje BH FANATIKOS :ruke :ok

Joj Sanjarko jest legla ova tema, a?
High Hopes...

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Sanjarko » 11 Nov 2010, 21:20

Ehhh Zagore a tebi kao mrska :D
Rekoh vec da volim pricati o :sex al mrsko mi pisati ja bi usmeno da odgovaram :haha
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Mister No » 11 Nov 2010, 21:23

Sanjarko wrote:Ehhh Zagore a tebi kao mrska :D
Rekoh vec da volim pricati o :sex al mrsko mi pisati ja bi usmeno da odgovaram :haha

Bolje pismeno, bolje!
High Hopes...

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9730
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by String » 11 Nov 2010, 21:26

BH FANATIKOS wrote:Svako lizanje, nježno usisavanje i vlažnost iz vaših usta koju ćete prenijeti na vaginalni ulaz, stidne usne i klitoris vašoj će partnerici otkriti u vama otkriti novog seksualnog heroja.
...a ako to budete radili 2 sata, vama ce otkriti postojanje tablete "Gastal"...
Image

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Sanjarko » 11 Nov 2010, 21:28

string wrote:
BH FANATIKOS wrote:Svako lizanje, nježno usisavanje i vlažnost iz vaših usta koju ćete prenijeti na vaginalni ulaz, stidne usne i klitoris vašoj će partnerici otkriti u vama otkriti novog seksualnog heroja.
...a ako to budete radili 2 sata, vama ce otkriti postojanje tablete "Gastal"...

:sok dva sata :help
Pa i sladoled ako lizes dva sta otpit ce ti se i neces imati nista :D
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

User avatar
Cici
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2732
Joined: 24 Oct 2010, 05:57
Location: Mostar
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Cici » 11 Nov 2010, 22:54

string wrote:
BH FANATIKOS wrote:Svako lizanje, nježno usisavanje i vlažnost iz vaših usta koju ćete prenijeti na vaginalni ulaz, stidne usne i klitoris vašoj će partnerici otkriti u vama otkriti novog seksualnog heroja.
...a ako to budete radili 2 sata, vama ce otkriti postojanje tablete "Gastal"...





hahahhahahahha dva sata pa to je ne moguce hahahhahahhahaha
Onima koji su mi se smijali,hvala... Bez njih ne bih plakala... Onima koji me nisu mogli voljeti,hvala... Bez njih ne bih upoznala pravu ljubav... Onima koji su povrjedili moja osjecanja,hvala... Bez njih ne bih znala da ih imam... Onima koji su me ostavili,hvala... Bez njih ne bih otkrila sebe.... Ali onima koji su mislili da necu uspeti- Njima najvise zahvaljujem, jer bez njih ne bih ni pokusala....

User avatar
BH FANATIKOS
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 302
Joined: 31 Oct 2010, 20:12
Location: LIVNO
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by BH FANATIKOS » 11 Nov 2010, 22:56

Cici wrote:
string wrote:
BH FANATIKOS wrote:Svako lizanje, nježno usisavanje i vlažnost iz vaših usta koju ćete prenijeti na vaginalni ulaz, stidne usne i klitoris vašoj će partnerici otkriti u vama otkriti novog seksualnog heroja.
...a ako to budete radili 2 sata, vama ce otkriti postojanje tablete "Gastal"...





hahahhahahahha dva sata pa to je ne moguce hahahhahahhahaha
moguce ...snimljena serija ...HEROJI IZ STRASTI ....RTL TELEVIZIJA ....hahahhahahahh :haha :haha :haha :haha
BOLJE DA MALO LJULJA NEGO DA ZULJA

User avatar
Edin'
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 419
Joined: 29 Oct 2010, 19:56
Location: Westeros
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Edin' » 12 Nov 2010, 00:00

BH FANATIKOS wrote:Oralni trikovi kojima će vas raspametiti

Vrhunac koji pruža oralni seks od žena češće iskuse muškarci. Donosimo vam nekoliko savjeta koje svakako morate prenijeti svojim partnerima ne bi li i vi doživjeli neslućene užitke kunilingusa

Kunilingus je za mnoge još neisprobano seksualno iskustvo

Dok se o felaciju puno više govori i zna, kunilingus ili oralno zadovoljavanje žena znatno je više neistraženo područje u kojem muškarci improviziraju i pokušavaju pronaći prave pokrete koje će njihovu partnericu dovesti do ludila upravo na način na koje su one to omogućile njima.

Razlog zbog kojeg neki muškarci još uvijek imaju otpor prema oralnom zadovoljavanju žena je miris i okus ženskog spolovila. No, uz redovitu higijenu vagina nema okus koji bi muškarca trebao odbiti od oralnog seksa. Ako će mu biti lakše, istuširajte se netom prije akcije u krevetu i njegova bi nesigurnost trebala nestati.

Svako lizanje, nježno usisavanje i vlažnost iz vaših usta koju ćete prenijeti na vaginalni ulaz, stidne usne i klitoris vašoj će partnerici otkriti u vama otkriti novog seksualnog heroja.

Kao sladoled različitih okusa

Na samom početku važno je znati da morate krenuti polako. Žene voli kada lagano uživate u njezinom tijelu. Ono što ne vole je da je odmah zaskočite i jezikom agresivno krenete u njezin hram užitaka. Zamislite da je vagina kornet s tri kuglice sladoleda različitih okusa.

Koristite jezik za lizanje vagine od ulaza prema klitorisu. Zapamtite da se i vi morate potpuno opustiti i uživati u takvoj seksualnoj igri.

Budući da je jezik najjači mišić na tijelu, iskoristite njegove prednosti u odnosu na penis koji teže možete svjesno kontrolirati. Ne samo da je jezik pokriven slinom, prirodnim lubrikantom, već njime možete manevrirati na bezbroj načina.
Orgazam (Foto: Corbis.com)
Uz prave pokrete, jezikom ćete partnerici pružiti još nedoživljeni vrhunac

Dok ližete svoju partnericu proučavajući unutrašnjost njezine vagine, mijenjajte ritam i čvrstoću kojom ćete je dodirivati. Čvrst jezik koristite kada želite precizno obraditi jedan dio, poput klitorisa, a mekši i opušteniji neka bude kada ližete šire područje.

Zapamtite samo da se svako malo vraćate na klitoris koji je najvećem broju žena 'okidač' za orgazam.

No, ne krenite na njega odmah agresivno punom snagom jer joj to može izazvati nelagodu i odbiti je od daljnjeg prepuštanja oralnom seksu. Krenite polako, te s vremenom pojačavajte pritisak i ubrzavajte, ali osjećajući impulse koje vam daje njezino tijelo.

Uz 'francuski poljubac' i - masaža

Nakon lizanja klitorisa, usišite ga i trenutno ga otpustite. Tada ga nježno postavite u usta istovremeno ližući oko njega čime ćete je izbezumiti od uzbuđenja. Ono što nikako ne smijete činiti prilikom oralnog zadovoljavanja partnerice je upotreba zubi, odnosno grickanje bilo kojeg dijela vagine.

15 trikova za urnebesni seks u 2010.

Umijete li u kunilingusu upotrijebiti i prste, pružite ćete joj orgazam koji će je do kraja raspametiti. Dok njezinom klitorisu dajete 'francuski poljubac', upotrijebite prst kojim ćete ga blago masirati. Njime možete penetrirati, ali budite pažljivi. Vagina je vrlo osjetljivo područje, ne ulazite prstom prebrzo ili pregrubo.

Top 6 pravila za bolji seks

Ali kada pogodite pravo mjesto, doživjet ćete ženski orgazam u svojim ustima što se smatra jednim od najvećih afrodizijaka.

OVO SAM TI SKINO SA INTERNETA ....IAKO SE SLAZEM SA SANJARKOM UPOTPUNOSTI
slazem se s ovim! :ruke
"The lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep."

Obrisan profil
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Obrisan profil » 12 Nov 2010, 09:38

string wrote:
BH FANATIKOS wrote:Svako lizanje, nježno usisavanje i vlažnost iz vaših usta koju ćete prenijeti na vaginalni ulaz, stidne usne i klitoris vašoj će partnerici otkriti u vama otkriti novog seksualnog heroja.
...a ako to budete radili 2 sata, vama ce otkriti postojanje tablete "Gastal"...

2 sata?

Momcino!!!!!!!! :obrve

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Luna. » 12 Nov 2010, 14:46

string wrote:
BH FANATIKOS wrote:Svako lizanje, nježno usisavanje i vlažnost iz vaših usta koju ćete prenijeti na vaginalni ulaz, stidne usne i klitoris vašoj će partnerici otkriti u vama otkriti novog seksualnog heroja.
...a ako to budete radili 2 sata, vama ce otkriti postojanje tablete "Gastal"...
hahaha dva sata... jesil´ ti to gumenu lutku liz´o... il´ si nesto pogresno radio... ja bi za dva sata bila na plafonu :roll
gluho bilo, dva sata...
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Edin'
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 419
Joined: 29 Oct 2010, 19:56
Location: Westeros
Status: Offline

Re: Oralni sex

Post by Edin' » 12 Nov 2010, 19:50

aj dva sata.. to je vec previse...hehehe... to treba koristit tablete da izdrzis hehe
"The lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep."

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests