Seksualna pomagala

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Upoznajte sex selfie stick!

Post by Konsultant » 29 Nov 2015, 12:46

Derani, ko bi ovoliku stvarku. Imaju mini kamere, ne znam sto se ne koristi valjda su poprilicno skupe. Gastroskopija je prevelika patnja,neprecizna.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Upoznajte sex selfie stick!

Post by Melek » 29 Nov 2015, 16:12

A kako mislis da se ta kamerica profura kroz trakt a da ne zaluta ili se zalijepi negdje? Ovo barem vuce zemljina teza, podmazi dobro, progutaj i opleti :oo
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Upoznajte sex selfie stick!

Post by Biba » 29 Nov 2015, 16:17

Fujto...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Upoznajte sex selfie stick!

Post by Vladimir RUS » 29 Nov 2015, 17:49

Poenta je u okidanju. :oo

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Upoznajte sex selfie stick!

Post by Konsultant » 30 Nov 2015, 09:46

Melek wrote:A kako mislis da se ta kamerica profura kroz trakt a da ne zaluta ili se zalijepi negdje? Ovo barem vuce zemljina teza, podmazi dobro, progutaj i opleti :oo
Vec imaju kao pipu koje se proguraju, kako je misici guraju tako se krece. Imaju mikromotori, cudi me sto to nema po nekoj razumnoj cijeni.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7765 times
Status: Online

Pet horor priča vlasnica vibratora

Post by Krokodil Behko » 12 Jan 2016, 09:28

Image
Nije ništa neobično čuti da neko ima vibrator i ponekad se poigra s njime, ali nesvakidašnje je čuti što se sve ljudima događa nakon što im ta seks-igračka izmakne kontroli.

Na portalu BuzzFeed su zamolili svoje čitatelje da im opišu najluđe situacije koje su imali sa svojim vibratorima, a oni su se rado odazvali jer su ostali anonimni. Izdvojili su one najneobičnije:

Počeo vibrirati na razgovoru za posao


Jednom sam se u istom danu išla naći s dugogodišnjim dečkom, a imala sam i razgovor za posao u toj četvrti. Slučajno mi je vibrator ostao u torbici i na sredini intervjua upalio se i počeo vibrirati. Potencijalni šef pitao me što to vibrira, a ja sam uvukla ruku u torbicu, misleći da je mobitel, i izvukla vibrator. Bila sam sva crvena od srama. Naravno da nisam dobila posao.

Pronašle su bakin bijeli dildo

Moja baka je umrla pa smo sestra, rođakinja i ja pregledavale njene stvari tražeći nešto što bi mogle uzeti za uspomenu. Ja sam zavirila u ormar i pronašla njen bijeli vibrator. Ukipila sam se od šoka.

Baterija iscurila u najgorem trenutku

Kupila sam prvi vibrator prije nekoliko godina, i jadnog ga baš preopteretila. Jedne noći naglo je prestao raditi iako sam stavila nove baterije. Otvorila sam poklopac gdje su baterije i oblak crnog dima je izašao iz njega, dvije baterije su curile i cvrčale. Život mi je proletio pred očima od pomisli što se moglo dogoditi.

Neugodni let kući s vibratorom u prtljagu

Putovala sam kući s fakulteta, ali je avion je samo stajao na pisti. Dvojica muškaraca su ušla u avion i zabrinuto razgovarali s pilotom. Pilot se zatim okrenuo prema putnicima, krenuo prolazom između sjedala, pogledao ravno u mene i glasno rekao kako nešto zuji u mojem kovčegu. Morala sam mu reći da imam vibrator. Dao je dopuštenje da odem do prtljage i isključim ga. Bio je to najduži let kući u mojem životu.

Raspao se tokom seksa


Moj dečko kupio mi je vibrator kao iznenađenje te noći. I bilo nam je lijepo i zabavno sve do trenutka kada smo čuli zvuk lomljenja. Pola vibratora bilo je u njegovoj ruci, a druga polovina je ostala u meni zaglavljena. Bila sam prestravljena. Dečko me odmah htio odvesti u bolnicu, ali umjesto toga odlučila sam ga istisnuti kao kod porođaja. Bio je to najsramotniji događaj u mojem životu.

(avaz)
online

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Pet horor priča vlasnica vibratora

Post by Mala_Mu » 15 Jan 2016, 10:32

jao bake... :D.

A cudi me da ova nije dobila posao :ooo

No kako god, vise sramne nego horor price :D.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Pet horor priča vlasnica vibratora

Post by carobnjak N » 15 Jan 2016, 13:42

Kupila sam prvi vibrator prije nekoliko godina, i jadnog ga baš preopteretila. Jedne noći naglo je prestao raditi iako sam stavila nove baterije. Otvorila sam poklopac gdje su baterije i oblak crnog dima je izašao iz njega, dvije baterije su curile i cvrčale. Život mi je proletio pred očima od pomisli što se moglo dogoditi.
Šefika koristi krastavac
poslije ga oguli i naparvi mužu salatu
Šefika je pametna
Budi kao Šefika
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Pet horor priča vlasnica vibratora

Post by Julia-Klara » 15 Jan 2016, 13:57

ahahahaha

Joj Sefika je legendarna , slucajno na nadjoh na FB :D
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Pet horor priča vlasnica vibratora

Post by Zagorka » 15 Jan 2016, 14:15

Zato,ato vam se prohtije seks,nadjite sebi partnera i nek vas ne brine sta ce kuma misliti :baba

a te potencijalne bombe gonite iz ladica
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Pet horor priča vlasnica vibratora

Post by Biba » 15 Jan 2016, 15:08

Mala_Mu wrote:jao bake... :D.

A cudi me da ova nije dobila posao :ooo

No kako god, vise sramne nego horor price :D.
Opcepoznato je da americke osamdesetogodisnjakinje prije bilo koje operacije pitaju hoce li se ubrzo smjeti seksati...opasne babe..
Nije ni umjetna cuna najvece zlo..
Neke godine su u Srbiji trojica zbog analnog sesa nabelajila...Zapravo dvojica, skupa su ih "začičkane" odvezli u bolnicu..i zgarazali se da takvo sta do tada nisu imali priliku vidjeti
Jos je gore kad prava cuna zijana napravi.. :ovaj :cudi
Sad ce rankec prigovarati :p
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Pet horor priča vlasnica vibratora

Post by drugrankovic » 15 Jan 2016, 15:12

mani se ti srbije, ko da vi pedercina nemate jel...

sama priznaj ko je veca muskarcina hrvatic il srbenda a potom tu nesto nama pripabadaj...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Pet horor priča vlasnica vibratora

Post by Biba » 15 Jan 2016, 15:47

drugrankovic wrote:mani se ti srbije, ko da vi pedercina nemate jel...

sama priznaj ko je veca muskarcina hrvatic il srbenda a potom tu nesto nama pripabadaj...
Sta se tice onijeh stvari jelte, znala sam mjesanca Srbohrvata,..a Srbina pravoga ne znam..to je bilo jedino sto je znao
I vidis kak ti citam misli..odmah si doletio :obrve
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Pet horor priča vlasnica vibratora

Post by gospođa Brams » 15 Jan 2016, 15:53

Svašta, ne dati ženi posao zato što nosi vibrator sa sobom, kakva diskriminacija :oo
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Pet horor priča vlasnica vibratora

Post by Biba » 15 Jan 2016, 16:01

gospođa Brams wrote:Svašta, ne dati ženi posao zato što nosi vibrator sa sobom, kakva diskriminacija :oo
Dobro je ona prosla.
Sinoc bila emislija sta i kakve usluge poslodavci traze od zena...kao uvjet...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Pet horor priča vlasnica vibratora

Post by gospođa Brams » 15 Jan 2016, 16:04

Naravno ima puno gorih stvari, prije svega zanimanje za buduće planove upošljavanja maternice...
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Seksualna pomagala

Post by storm » 12 Feb 2016, 08:44

Da ne otvaram novu temu....ionako bi ovdje spojio kasnije ....

znači...sexplosion :oo

Image
Za bolju izvedbu: Na police uskoro stiže gel za penis od eksploziva
S.G.
Ako ste ti i tvoj partner u potrazi za vatrometom među plahtama, možda imamo savršen proizvod za tebe • Znanstvenici su vrlo optimistični




U VELIKOJ Britaniji u testiranju ovog gela sudjeluje 200 muškaraca u dobi od 18 do 70 godina.

Ako ste ti i tvoj partner u potrazi za vatrometom među plahtama, možda imamo savršen proizvod za vas, a radi se o gelu, koji sadrži eksplozivni nitroglicerin, koji je inače sastavni dio eksploziva.

Sve što muškarac treba napraviti jest neposredno prije seksa utrljati gel na penis, a on će biti od pomoći i onima koji imaju problem s erekcijom.

Kako smo već naglasili, gel je još uvijek u fazi testiranja, no stručnjaci predviđaju kako bi mogao biti dostojna zamjena za Viagru, čak i bolja, s obzirom da bi trebao početi djelovati brže od male, plave tabletice.

Naime, čim gel stigne pod kožu, počinje se izlučivati dušikov oksid, koji pomaže sitnim krvnim žilama da napune penis krvlju, a dobro je poznata jednadžba "više krvi, jača erekcija".

U slučaju da smo te dovoljno zainteresirali za ovaj proizvod, zanimat će te da bi njegovo testiranje trebalo završiti za nekoliko mjeseci.

Dio ispitanika koristi pravi gel, a dio placebo te se tako uspoređuju rezultati, a bude li sve kako treba, gel bi se uskoro mogao naći na policama ljekarna, no prodavat će se isključivo na recept.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15117
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 958 times
Been thanked: 946 times
Status: Offline

Re: Seksualna pomagala

Post by Tokmak » 12 Feb 2016, 17:18

hoće li biti proizveden gel za ve-be-er punjenje? :haha
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

seks roboti s pravim genitalijama...

Post by dr laganini » 04 Nov 2016, 22:51

AKO nemate baš sreće s privlačenjem seksualnih partnera, ne morate se brinuti - možda vam bude bolje išlo s robotima.

Naime, sljedeće godine na tržištu bi se trebali pojaviti seks roboti koji će biti veoma slični ljudima po izgledu i veličini. Imat će genitalije poput ljudskih, a seks će biti prilagođen ukusu i željama vlasnika robota, prenosi Daily Mail.

Robote će proizvoditi tvrtka Abyss Creation u Kaliforniji, a prodavat će se za malo više od 100.000 kuna. Prvi roboti izgledat će poput "RealDolls" robota, odnosno silikonskih seks lutki koje se također mogu nabaviti u SAD-u, no oni će moći i izgovoriti neke riječi i obaviti osnovne pokrete.

Ubrzo, nadaju se u kompaniji, roboti će postajati sve precizniji. Bit će izrađeni od sintetičke kože s elektroničkim senzorima pa će moći reagirati na dodire i milovanja vlasnika, odnosno izgledat će kao da i oni uživaju u seksu. Razvit će i mogućnost govora pa će moći vlasniku šaputati nježne riječi, a moći će i zavoditi... :ha

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: seks roboti s pravim genitalijama...

Post by dr laganini » 04 Nov 2016, 22:52

Već sada postoji interes za seks robotima. Naime, švicarska tvrtka koja stoji iza kontroverznog prijedloga za kafić u kojem će mušterije moći primiti oralni seks, želi za to koristiti seks robote.

Abbys Creation trenutno su vodeća kompanija u razvijanju seksualnih igračaka ovakve vrste. "Neki će ovo smatrati jezivim, ali sigurno je da će dolazak seks robota imati ogromne posljedice na čovječanstvo. Samo internet već mijenja način na koji funkcioniraju veze", misli stručnjak za robotiku David Levy.

"Uskoro će se ljudi zaljubljivati u tehnologiju pa čak će dolaziti i do brakova s robotima. Takve stvari se zapravo već na neki način događaju, mnogi su pokušali flertovati sa Siri ili drugim virtualnim asistentima",

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests