Koliko puta sedmično voditi ljubav?

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Koliko puta sedmično voditi ljubav?

Svaki dan
20
36%
Nekoliko puta sedmično
23
42%
Jednom sedmično
1
2%
Nekoliko puta mjesečno
2
4%
Jednom mjesečno
1
2%
Manje od jednom mjesečno
8
15%
 
Total votes: 55

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: Koliko puta sedmično voditi ljubav?

Post by Mirelam » 20 Dec 2019, 16:23

HAVANA wrote: 20 Dec 2019, 16:10
Mirelam wrote: 20 Dec 2019, 16:09

Pa ti nam svoje jade pricas, nista mi ne virimo.
Ja mislim da si ti lijen postao, to je to.
Nisam bolan neg malo mi. :plavi
Kada je vidim slijedeci put u liftu reci cu joj da se zalis po forumu. :D.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53860
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15211 times
Status: Online

Re: Koliko puta sedmično voditi ljubav?

Post by HAVANA » 20 Dec 2019, 16:30

Reci,reci,reci otice mu prostata. :kafa
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Black woman
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2000
Joined: 02 Feb 2018, 18:34
Has thanked: 15 times
Been thanked: 51 times
Status: Offline

Re: Koliko puta sedmično voditi ljubav?

Post by Black woman » 06 Mar 2020, 18:35

joj više ni ne znam što to sve znači

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Koliko puta sedmično voditi ljubav?

Post by Odraz » 07 Mar 2020, 02:42

Svaki dan po nekoliko puta ali u mastarijama ... realnost je neumoljiva ... :123
Tokom vikenda i jednom - dvaput izmedju bih bio zadovoljan.
Samo vikendom - moze proci ...
Jednom sedmicno je vec krpljenje rupa ...

Jednom mjesecno ... ozbiljan problem ... :sok

User avatar
grunf
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 599
Joined: 11 Jan 2020, 10:01
Status: Offline

Re: Koliko puta sedmično voditi ljubav?

Post by grunf » 07 Mar 2020, 05:29

Ja sam jos uvijek u snazi i mogu drzati preko 4h. krupniju zenu ispod sebe.
Glup sam!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120406
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6971 times
Been thanked: 7901 times
Status: Online

Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by Krokodil Behko » 23 Sep 2020, 20:10

Image


Milenijalci su ubili industriju dijamanata, majonezu, golf, hotele i brak, a mlađa generacija Z ubila je seks.


Posljednjih nekoliko godina bombardirani smo istraživanjima koja govore kako se mladi sve rjeđe upuštaju u seksualne odnose, sve kasnije gube nevinost, a sve češće i aktivno izbjegavaju seks. Priča se o aseksualnosti kao trendu, o tome kako generacija Z - a to su oni rođeni od 1995. pa nadalje - nemaju pojma o životu jer više brinu o budućnosti svijeta nego o svom seksualnom životu.

Jedan od razloga mogli bi biti drugi prioriteti. Tinejdžeri su danas jako osviješteni, društveno i politički, puno više nego generacije prije njih. Aktivizam je za njih nešto sasvim uobičajeno i poželjno, no i hipici su bili angažirani pa su istovremeno pokrenuli seksualnu revoluciju - piše gloriaglam.hr.

Osim aktivizma, klinci danas moraju biti jako ambiciozni da bi uspjeli. Čula sam za ljude koji su doktorirali do 27. godine i onda se masovno javljali na volonterska radna mjesta samo kako bi skupili radnog iskustva. Mislite li da oni imaju vremena/volje za seks?

Neki izvori krive aplikacije za dejtanje jer, iako ih svi masovno koriste, od njih nema baš puno rezultata. Nešto dopisivanja, par loših dejtova i to je otprilike to, do seksa najčešće ni ne dođe. Ako vam netko priđe vani, u klubu ili kafiću, možete se smatrati sretnikom/com - to se ne događa gotovo nikada jer će ljudi uglavnom misliti da ste potpuno poludjeli ili da žicate piće.

Sve što Tinder, Grindr i druge aplikacije nude zapravo je brzinski seks, kojeg je mlađim generacijama, očito, pun kufer. Sjetite se samo uzbuđenja kad smo sa "Seksom i gradom" otkrile da se možemo seksati kao muškarci, bez osjećaja. Kakva moć!

Aseksualnost se definira kao nedostatak seksualne privlačnost prema drugima ili nedostatak, odnosno smanjena želja za seksualnom aktivnošću. Barolin Belić naglašava kako ni znanstvenici nisu suglasni oko toga postoji li aseksualnost kao seksualna orijentacija.

Međutim, treba je razlikovati od celibata, koji je odluka. Generacija Z nije, dakle, zapravo aseksualna, samo su odlučili da se ne isplati toliko ulagati u seks ako nisu potpuno sigurni da će ispuniti njihova očekivanja.

Čini se da klinci nisu "ubili" seks, samo su podignuli očekivanja. Možda ipak nije sve u kvantiteti.

Također, ti mladi navodno su naučili cijeniti kvalitetnu komunikaciju pa im je to prvo na listi prioriteta, a tek onda dolazi seks.

"Moguće je da je seks bez obaveza izgubio čar za mlađu generaciju, iako za sada ne možemo sa sigurnošću potvrditi da je tomu tako". rekla nam je seksologinja Barolin Belić.

Jesmo li konačno doživjeli svijet u kojem je inteligencija seksi? Jer 20-neštogodišnjaci više ne pristaju ni na loš seks, a kamoli na lošu vezu.

Generacija Z više ne pristaje ni na loš seks, a kamoli na lošu vezu

Kao vječna optimistkinja, slegnula sam ramenima jer sam dobro znala tu fazu razočaranosti. Svajpanje, dopisivanje, cuga, eventualno ljubljenje pa smišljanje poruke kojom ćete objasniti nekome da "niste u fazi za povezivanje s nekim" - ili čekanje iste.

Već nam je svima jasno da kad netko kaže da "nije za vezu", ono "s tobom" se podrazumijeva, ali nikad ne izgovori.


"Stvarno je teško naći nekoga, ha?", pitala me u doba najžešćeg singl života moja mama. Da, stvarno jest. Ali, je li stvarno teže danas nego što je bilo prije? Prema podacima, u Hrvatskoj je sve manji broj sklopljenih brakova, ali broj razvoda raste. O tome kako natalitet pada deplasirano je i govoriti.


Prijatelj mi je svojedobno rekao kako otkad ima aplikacije više uopće ne prilazi djevojkama jer zna da u svakom trenutku može pronaći njih deset.

Nakon što provedete neko vrijeme na aplikacijama, neminovno je da ćete u jednom trenutku odustati od svega, zaključiti kako to nema smisla, kako ćete zauvijek biti solo i kako je i to bolje nego još jednom odgovarati na pitanje "Koji si kvart? :)" ili "Što tražiš ovdje?" Ne znam, Marko, nemam pojma što tražim, ali prilično sam sigurna da to nisi ti.

U razgovoru s jednom kolegicom zaključila sam kako je danas vrlo lako pronaći seks, pogotovo ženama.

"Ne znam baš, čini mi se da su zahtjevi žena za spontani seks ravni onima koji smo nekad imali za vjenčanje – mora biti zgodan, visok, pametan, moramo imati o čemu razgovarati, a ne samo skakati jedno na drugo, mora imati posao... Čini se prilično komplicirano", rekla je i bila je u pravu.

Moja generacija, koja se naziva milenijalcima, samo se prepustila aplikacijama očekujući da će nam one riješiti probleme. Sve što smo napravili je da smo izmislili tisuću i jedan naziv za intimni odnos koji nije „veza” jer to je najveći bauk. Nemate pojma koliko puta sam čula priču „nismo u vezi, samo dejtamo“. Samo dejtamo četiri mjeseca? Što to uopće znači, jesmo li ili nismo? (Hint: nismo.)

Uvijek se sjetim Hanne Horvath, glavne antijunakinje serije "Girls" koju je napisala i odglumila Lena Dunham, koja je svom fuck buddyju Adamu objasnila:

"Uopće ne želim dečka. Samo želim nekoga tko se želi družiti cijelo vrijeme, misli da sam najbolja osoba na svijetu i želi se seksati samo sa mnom." Prilično precizan odgovor na vječno pitanje: "Što žene žele?", ako mene pitate.

(SB)
online

User avatar
vrhbosnica
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11970
Joined: 13 Oct 2019, 20:16
Been thanked: 25 times
Status: Offline

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by vrhbosnica » 23 Sep 2020, 20:13

"Priča se o aseksualnosti kao trendu, o tome kako generacija Z - a to su oni rođeni od 1995. pa nadalje - nemaju pojma o životu jer više brinu o budućnosti svijeta nego o svom seksualnom životu."
Ne znam bas za ovo
Svima nama, kadli-tadli, valja krenuti na "finalno putovanje", u Dženet ili Džehenem, Raj ili Pakao, svejedno. Gdje ću ja završiti nije mi dostupno znati, ali znam jedno: poći ću iz Sarajeva...

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by greeneyes » 23 Sep 2020, 20:15

Hajmo popravit' ovo!

Ko je za neka digne ✌️
Samo sabura

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24896
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6966 times
Been thanked: 6607 times
Status: Offline

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by Koraci_u_noci » 23 Sep 2020, 20:15

Toooo Behko, moja tema, odmah se 20 mladje osjecam
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80485
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7159 times
Been thanked: 11603 times
Status: Online

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by spacebound » 23 Sep 2020, 20:15

Ma ovo neko dokon sklepao tekst bez ikakve veze i smisla :lupa
Exchan ❌️

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by greeneyes » 23 Sep 2020, 20:16

vrhbosnica wrote: 23 Sep 2020, 20:13 "Priča se o aseksualnosti kao trendu, o tome kako generacija Z - a to su oni rođeni od 1995. pa nadalje - nemaju pojma o životu jer više brinu o budućnosti svijeta nego o svom seksualnom životu."
Ne znam bas za ovo
Sta ne znas. Eno ona odvratna mala se satra brinuci se o ozonskoj rupi :rol
Samo sabura

User avatar
vrhbosnica
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11970
Joined: 13 Oct 2019, 20:16
Been thanked: 25 times
Status: Offline

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by vrhbosnica » 23 Sep 2020, 20:17

Ona svedjanka? Ma pusti to..ne pikaju se..
Ja pricam o nasima..
Svima nama, kadli-tadli, valja krenuti na "finalno putovanje", u Dženet ili Džehenem, Raj ili Pakao, svejedno. Gdje ću ja završiti nije mi dostupno znati, ali znam jedno: poći ću iz Sarajeva...

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51740
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19310 times
Been thanked: 22008 times
Status: Offline

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by Zanki » 23 Sep 2020, 20:17

greeneyes wrote: 23 Sep 2020, 20:15 Hajmo popravit' ovo!

Ko je za neka digne ✌️
ja sa ZA da popravite ovo :ok
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120406
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6971 times
Been thanked: 7901 times
Status: Online

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by Krokodil Behko » 23 Sep 2020, 20:18

vrhbosnica wrote: 23 Sep 2020, 20:13 "Priča se o aseksualnosti kao trendu, o tome kako generacija Z - a to su oni rođeni od 1995. pa nadalje - nemaju pojma o životu jer više brinu o budućnosti svijeta nego o svom seksualnom životu."
Ne znam bas za ovo

Pa sad, trendovi idu na tu stranu. Već odavno imamo banke sperme, surogat majke, mijenjanje spola, nekakav treći rod, itd.. To je smao u skladu, sa svim navedenim. Svijet se mijenja, današnja omladina u nekom makar malo bitnijem procentu, tretira seks kao precijenjen.
online

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51740
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19310 times
Been thanked: 22008 times
Status: Offline

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by Zanki » 23 Sep 2020, 20:20

Krokodil Behko wrote: 23 Sep 2020, 20:18
vrhbosnica wrote: 23 Sep 2020, 20:13 "Priča se o aseksualnosti kao trendu, o tome kako generacija Z - a to su oni rođeni od 1995. pa nadalje - nemaju pojma o životu jer više brinu o budućnosti svijeta nego o svom seksualnom životu."
Ne znam bas za ovo

Pa sad, trendovi idu na tu stranu. Već odavno imamo banke sperme, surogat majke, mijenjanje spola, nekakav treći rod, itd.. To je smao u skladu, sa svim navedenim. Svijet se mijenja, današnja omladina u nekom makar malo bitnijem procentu, tretira seks kao precijenjen.
upravo tako, ne morate ici doslovno na ono navedeno u tekstu
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Saga
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3209
Joined: 31 Oct 2019, 11:35
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by Saga » 23 Sep 2020, 20:24

Krokodil Behko wrote: 23 Sep 2020, 20:18
vrhbosnica wrote: 23 Sep 2020, 20:13 "Priča se o aseksualnosti kao trendu, o tome kako generacija Z - a to su oni rođeni od 1995. pa nadalje - nemaju pojma o životu jer više brinu o budućnosti svijeta nego o svom seksualnom životu."
Ne znam bas za ovo

Pa sad, trendovi idu na tu stranu. Već odavno imamo banke sperme, surogat majke, mijenjanje spola, nekakav treći rod, itd.. To je smao u skladu, sa svim navedenim. Svijet se mijenja, današnja omladina u nekom makar malo bitnijem procentu, tretira seks kao precijenjen.
A i je precjenjen.

User avatar
vrhbosnica
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11970
Joined: 13 Oct 2019, 20:16
Been thanked: 25 times
Status: Offline

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by vrhbosnica » 23 Sep 2020, 20:24

Sta zna omladina sta je ses...
To samo fucka nargilu i bulji u mobitel
Svima nama, kadli-tadli, valja krenuti na "finalno putovanje", u Dženet ili Džehenem, Raj ili Pakao, svejedno. Gdje ću ja završiti nije mi dostupno znati, ali znam jedno: poći ću iz Sarajeva...

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51740
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19310 times
Been thanked: 22008 times
Status: Offline

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by Zanki » 23 Sep 2020, 20:30

Tema je zanimljiva, uvodni je iz clanka, tako da ne mora se drzati toga, neka bude dio baza
ne msm da mladi nemaju pojma o zivotu, u biti to je malo kontradiktorno postavljeno...
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by Taare » 23 Sep 2020, 20:31

vrhbosnica wrote: 23 Sep 2020, 20:24 Sta zna omladina sta je ses...
To samo fucka nargilu i bulji u mobitel
Dakle, i ja sam omladinac :zubi
Svi mi se morete obratit

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53860
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15211 times
Status: Online

Re: Današanja generacija se seksa najmanje u historiji

Post by HAVANA » 23 Sep 2020, 20:44

vrhbosnica wrote: 23 Sep 2020, 20:24 Sta zna omladina sta je ses...
To samo fucka nargilu i bulji u mobitel
Kao otac dvije cure od skoro 18 i 23 godine primjetim ogromne razlike u druzenju i komunikaciji musko zensko. Sto kazes svi bleje u ta cuda, grupisu se, puno zena tamo za stolom, puno frajera vamo. Tesko uspostavljaju kontakt, muskarci nekakvi stegnuti, ukoceni, nesigurni. .. Ne kontam. Ili druga krajnost muskarci bahati, galamdzije, zene preslobodne, proste... Cudno vrijeme i nije im lako. Ja zenu pito hoce li ba ova frajera nac? :lud :haha Kaze rekla joj necu svasta, nema, il je pedercic, il je nakav smotan, nauka kontakt uspostavit, il je bahati seljacic... :cudi Nema nista, kad bude znaces. Ne peglaj me. :ooo Ova mladja mi je suhveli nesta s komsijom jednim, bila je zaljubljena u njega sa 7 godina. Dosla kuci kaze ja se zaljubila. :haha Sad su najbolji drugovi. Ko da gledam za par godina eto ih za rukicu. Ako ne i prije...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests