70% žena glumi orgazam

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Post Reply
User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

70% žena glumi orgazam

Post by komsija » 23 Jan 2011, 23:08

70% žena glumi orgazam - Kako da joj se to ne dešava s vama

Dragi muškarci, žene glume orgazam. Ne dešava se to uvijek, možda jednom ili dva puta. Vjerovatno to niste ni primijetili. Polako, nema razloga za paniku. Problem (vjerovatno) nije u vašoj tehnici, nego u činjenici da samo 25% žene orgazam dožive tokom odnosa, odnosno vaginalno. Šta činiti?!

A zašto glume? Razloga je više. Možda ipak i jeste stvar u vašoj tehnici, a sve i da nije kada bi vam rekla da nije doživjela orgazam osjećali biste se kao gubitnik. Dakle, uglavnom ne žele da povrijede muški ego. Moglo bi se navesti još razloga, ali to nije tema. Dakle šta činiti da prestane glumiti te da joj poslije burne noći koljena klecaju?

Nije stvar u specijalnoj tehnici ili magičnom potezu. Trebate razumjeti šta želi i kako je uzbuditi.

Savjet 1: Razgovarajte i slušajte šta vam govori

Komunikacija je ključ svega i svi ostali savjeti se vrte oko toga. Bez komunikacije nećete nigdje prispjeti.

Važno je dati joj do znanja da može razgovarati s vama i da vam može reći sve. Dakle vaše je da slušate. Bez sarkastičnih i smiješnih komentara. Mnoge žene se stide reći šta stvarno žele, pogotovo kada je riječ o izostanku orgazma. Ne želi vas postiditi i udariti po tom ogromnom egu.

Dakle, vaša dužnost je da joj bude ugodno. Recite joj da je u redu da vam kaže kada vaš "potez na koji ste ponosni", ne funkcioniše.

Savjet 2: Saznajte šta želi, pa to i učinite

Kada ste savladali moć komunikacije, recite joj da vam kaže tokom seksa šta ona želi. Naravno da ne možete doći do cilja, ako nemate dobre upute. Recite joj da vam objasni gdje su njeni "dugmići za paljenje". Uvjerite je da to želite raditi, bez osude ili komentara.

Ako ne ide tako (ili možda ne zna šta je pali (dešava se i to)), dogovorite se da vam signalizira kada napravite nešto dobro.

Savjet 3: Recite joj da vas pali

Koliko trubili sa svih strana, da muškarcima izgled nije bitan koliko ženama, okrenete se i vi na ulici za djevojkom savršenog struka, čvrste zadnjice i grudima koje su čudo gravitacije. Mislite da ona to ne primjećuje?! Varate se. To može dovesti do samosvjesnosti, kompleksa i mišljenja da vas ona ne privlači. To je dodatni pritisak koji vam u vezi ne treba.

Teško je da ćete se prestati okretati za manekenkama na ulici. To je skoro pa nemoguće. Zato, govorite joj da je prelijepa, da je sexy, da izgleda prekrasno u haljini i sl. Govorite joj to često, a ne prije seksa. Shvatate li kako bi to moglo dovesti do neželjenog efekta.

Savjet 4: Gradite uzbuđenje

Muškarci mogu biti spremni u roku dvije minute, nakon što vam ona da "zeleno svjetlo". Njoj treba više vremena. Nazovite je usred dana ničim izazvani. Recite joj da jedva čekate da se vidite to veče. Pošaljite joj poruku u kojoj navodite šta ćete joj raditi te noći. Kada dođe do pravog trenutka, ona će biti spremna. Osam sati iščekivanja i razmišljanja o tome je snažan afrodizijak.

Savjet 5: Ponekad je potrebna mala pomoć

Sjećate se statističkog podatka na početku? Samo 25% žena doživljava vaginalne orgazme. Ostalim treba dodatna stimulacija klitorisa. Dakle, više vremena morate posvetiti njenom "dugmetu strasti". Kada to uspijete riješiti, iskre će letjeti na sve strane. E sada, to će možda zahtijevati vibrirajuću napravu u krevetu. Polako, ne paničite.

Nemojte da vas naprave plaše. Njoj samo treba direktna stimulacija klitorisa, kako bi došla do vrhunca. Da vam razložimo na proste faktore. Glavić penisa = klitoris. E sada, gdje se šta nalazi tokom seksa? Razumijete li sada?

Recite joj da je u redu da koristite "prijatelja" na baterije. O igračkama smo pisali ranije, pa se podsjetite. Za početak vam preporučujemo silikonski prsten sa vibracijama.

Savjet 6: Ostvarite joj fantazije

Žene imaju živopisnije i razrađenije fantazije. Možete testirati ovu tvrdnju tako što ćete pitati pet muškaraca i pet žena da vam opišu svoje fantazije. Barem četiri muškarca će odgovoriti seks u troje (po mogućnosti sa blizankama). Sa ženama se nikad ne zna. One će vjerovatno imati razrađenu priču u kojoj će biti ili muškarac u uniformi, princeza u nevolji, mitska stvorenja, lučki fizički radnik, i td. Nije bitno, sve dok su joj gaćice vlažne.

Seksolozi tvrde da će je pretvaranje osloboditi nekih inhibicija barem za jednu večer, pa će raditi ono što inače ne bi te biti otvorenija za novitete nego obično.

Savjet 7: Možda je samo pitanje pravog trenutka

Slijedili ste savjete i opet ništa. Zašto? Misli su joj daleko. Možda se nešto desilo na poslu ili žuri negdje, a možda jednostavno nije raspoložena.

Kao vaša djevojka koja vas voli, ona želi da vas zadovolji i da vam bude dobro, a pošto zna da se to neće završiti dok ona "ne vrisne", nekad joj je lakše odglumiti, završiti s tim i nastaviti sa onim što je namjeravala raditi.

Postoje diskusije seksologa da li je to uredu, jer to je obično ono što se desi kada je seks na brzaka u pitanju. Mnogim ženama je sasvim normalno zadovoljiti muškarca i učiniti ga sretnim. Odglume orgazam samo da bi izbjegli dugotrajne pokušaje. To ih iritira jer jednostavno nisu raspoložene za takav seks.

Šta tada. Vraćamo se na početak. Komunikacija. Nemojte joj dosađivati traženjem, jer to uzrokuje problem glume. Ne dajte joj da to radi, komunicirajte. Zadovoljstvo je mnogo veće kada vidite kako zakoluta očima, stisne nožne prste i onda klone.

(Sarajevo-x.com)
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Sanjarko » 24 Jan 2011, 09:11

E nek si se ti javio prvi :D
Jedino u cemu se slazem sa tobom je ono zadnje...samo opusteno...bez scenarija a pogotovo nedaj boze da je mandi reziser :plavi
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by adacta » 06 Feb 2011, 11:03

Orgazam ima šest faza:

Astmatičnu: Ah! Ah!

Geografsku: Tu! Tu!

Matematičku: Više! Više!

Religioznu: Oh, Bože!

Samoubilačku: Umirem!

Ubilačku: Ako staneš, ubiću te!

User avatar
Cici
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2732
Joined: 24 Oct 2010, 05:57
Location: Mostar
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Cici » 06 Feb 2011, 12:19

pa ako partner ne zadovolji zenu i ne cudi me da glumi .... pretezno samo na sebe misle (vecina).....
Onima koji su mi se smijali,hvala... Bez njih ne bih plakala... Onima koji me nisu mogli voljeti,hvala... Bez njih ne bih upoznala pravu ljubav... Onima koji su povrjedili moja osjecanja,hvala... Bez njih ne bih znala da ih imam... Onima koji su me ostavili,hvala... Bez njih ne bih otkrila sebe.... Ali onima koji su mislili da necu uspeti- Njima najvise zahvaljujem, jer bez njih ne bih ni pokusala....

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by komsija » 06 Feb 2011, 14:30

Cici wrote:pa ako partner ne zadovolji zenu i ne cudi me da glumi .... pretezno samo na sebe misle (vecina).....
Pa nemojte glumiti vec recite te da se ucini nesto na tom planu
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Cici
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2732
Joined: 24 Oct 2010, 05:57
Location: Mostar
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Cici » 06 Feb 2011, 14:59

marinac wrote:
Cici wrote:pa ako partner ne zadovolji zenu i ne cudi me da glumi .... pretezno samo na sebe misle (vecina).....
Pa nemojte glumiti vec recite te da se ucini nesto na tom planu

pa sta tu da se govori .... ako ne poznajes partnera nista od toga ... ako poznajes dovoljno znas sta godi a sta ne ...jos treba sve da vam se nacrta ...
Onima koji su mi se smijali,hvala... Bez njih ne bih plakala... Onima koji me nisu mogli voljeti,hvala... Bez njih ne bih upoznala pravu ljubav... Onima koji su povrjedili moja osjecanja,hvala... Bez njih ne bih znala da ih imam... Onima koji su me ostavili,hvala... Bez njih ne bih otkrila sebe.... Ali onima koji su mislili da necu uspeti- Njima najvise zahvaljujem, jer bez njih ne bih ni pokusala....

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by komsija » 06 Feb 2011, 15:24

Cici, takav stav nece rijesiti problem kod nekih zena
Ipak zene ne treba da glume, a samo se pitam zbog koga glume i koga varaju
najvise ce sebe varati
Treba razgovarati i ne biti tvrdoglav
ponekad je potrebno sasvim malo pa da oboje shvate gdje grijese
komunikacija je kljuc svake veze
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Sanjarko » 06 Feb 2011, 16:28

Slazem se marinac da iskrenim razgovorom se sve moze rjesiti :D
Al dajte pa ja nemogu vjerovati d azena odglumi orgazam paaaaaa razmisljam onda ona nije ni imala volju za sexom al ne razumijem zasto nije probala objasniti da nema zelje...
Vjerujem da bi s epartner pobrinuo da dobije zelju ili ostavili to za neki drugi put...
Samim tim kad sex zapocinjes sa zeljom pa nemoze lose biti...eh sad pa sta ako se desi da jedno ne dozivi orgazam nije smak svijeta al se nemora glumiti...
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by komsija » 06 Feb 2011, 16:33

al se nemora glumiti...
Upravo o tome govorim
E vidite ima tu puno razloga zasto zena ne dozivi orgazam ali ga ne treba glumiti
Sta ako joj je zasmetalo sto partner prije sexa nije oprao zube, tijelo, pa joj to odvlaci paznju
Ili nesto drugo, eto zasto ne komunicirati i ukazati partneru na probleme tako da se to moze ispraviti
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119625
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5635 times
Been thanked: 12139 times
Contact:
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Maja » 07 Feb 2011, 01:34

one koje odglume vjerovatno to urade da ne bi povrijedile ponos partnera

jeste komunikacija ključ svega ali... kako će partner primiti ako mu kažeš da te ne pali dovoljno. to je težak udarac za svakog muškarca. treba rizikovati ako se to često dešava al ako jednom ne doživiš orgazam zbog preumorenosti npr ili on prebrzo svrši hajde nije smak svijeta

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by komsija » 07 Feb 2011, 01:54

Maja wrote:one koje odglume vjerovatno to urade da ne bi povrijedile ponos partnera

jeste komunikacija ključ svega ali... kako će partner primiti ako mu kažeš da te ne pali dovoljno. to je težak udarac za svakog muškarca. treba rizikovati ako se to često dešava al ako jednom ne doživiš orgazam zbog preumorenosti npr ili on prebrzo svrši hajde nije smak svijeta
Kada budes malkice starija samo ce ti se "kasti"
E vidis Majo koliko utice sredina u kojoj zivis, ali na mene ne jer sam i prija sa svojom hanumom bio otvoren za sve razgovore
Ako taj tvoj nije spreman za to to samo znaci da nisi odabrala pravog
Ne laprdam vec govorim da treba biti otvoren za sve razgovore a ti ako se ustrucavas cijeli zivot ce ti tako proteci a patices
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119625
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5635 times
Been thanked: 12139 times
Contact:
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Maja » 07 Feb 2011, 02:08

ma nisi me skontao. ako se to dešava često-da žena ne doživljava orgazam onda treba razgovarati pa i pod cijenu njegove "muškosti". ali ako se desi jednom ili par puta zašto komplicirati stvari. kada bi razgovarali u vezi svih sitnica proveli bi život u razgovoru. ne treba praviti od muhe slona. i muškarcu se dešava da mu se ne može dići nekada...ali to ne znači da on tj oboje odmah imaju veliki problem

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by komsija » 07 Feb 2011, 02:21

OK, ali cu ti reci svoje iskustvo
Ja npr. uvijek razgovaram dok nismo dosli do kreveta hahaha neobavezno i tako malo opustam atmosferu i vjeruj mi da je to daleko bolje nego sto mnoge Hanume u BiH ne smiju da pricaju
Imao sam radnu kolegicu u BiH s kojom sam o svemu pricao a koja sa svojim muzem nije mogla pricati o tome jer je bio konzervativan
E moj kolega je "bacio" oko na nju i na kraju je prcnuo i oni meni nisu krili hahha
Ako neko od partnera nije slobodan da kaze o onome sto ga muci, sto ga smeta jebes ti tu vezu
Ali da me ne bi shvatila pogresno reci cu ti da razumijem parove koji o tome ne mogu razgovarati a razlozi su mnogobrojni.....od vaspitanja, okline u kojoj zivis, tradicije i slicno
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119625
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5635 times
Been thanked: 12139 times
Contact:
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Maja » 07 Feb 2011, 02:29

dobro ali ta tradicija i okolina...vjeruj da to nije više izraženo ni 5 posto kao prije. možda kod starijih parova kao u onim jugoslovenskim filmovima kad se bata živojinović popenje na ženu, odrati svoje i siđe. ali sad su mladi drugačiji.........šta ja znam... ja ipak mislim da ukoliko žena šuti da je razlog da ne povrijedi partnera VEĆINOM

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by komsija » 07 Feb 2011, 02:31

Kada se zblizite dobro nijedna tema nije tabu
Puno se toga moze uciniti razgovorom
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120366
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6956 times
Been thanked: 7875 times
Status: Online

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Krokodil Behko » 18 Feb 2011, 12:28

M islim da muskarac pred kojim zena uspijesno odglumi
orgazam... nije muskarac.. :hm

Sta drugo da kazem ?

Mene nijedna nije prevarila.. Doduse,nije ni imala razloga..
Treba koju kresem mora imati orgazam i gotovo..
Tako bilo i bice... Nacin nije bitan ali ako sam ja.. i ona ce..

Ziva istina.. Svese moze kad se hoce... :leti
online

Ideja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3275
Joined: 26 Mar 2010, 10:21
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Ideja » 18 Feb 2011, 13:36

sistaba wrote:M islim da muskarac pred kojim zena uspijesno odglumi
orgazam... nije muskarac.. :hm
Varaš se. Ovakvo nešto obično kažu muškarci. Ni od jedne žene to dosad nisam čula.
Mene nijedna nije prevarila.. Doduse,nije ni imala razloga..
:lol Naravno da nije.


Inače, mišljenja sam da je odglumljeni orgazam sasvim u redu (osim ako nije postao obavezan). Ne možemo uvijek biti isto raspoloženi.
"Jer, bez imalo sumnje, drvo za moj tabut raste. I platno posmrtno, moje, neko negdje tka... "

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Sanjarko » 18 Feb 2011, 15:26

Ma dajte ako dodje do toga da zena odglumi orgazam pa zapitajte se muskarci dal nije greska do vas :D
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Sanjarko » 18 Feb 2011, 15:36

Daj samo sam komentarisala mada neznam dal glume ili ne i zato bi to radile...
E sad drugo je dal se orgazam moze odglumiti tako dobro kao pravi orgazam eto vidis da obratite paznju na partnericu znali bi i to :ble
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: 70% žena glumi orgazam

Post by Sanjarko » 18 Feb 2011, 15:54

O cemu ti to sad molim te,kakva lista,popis i udaranje recki :lol

Ma ne zanima me meni ni jedna nije odglumila do sada pa se en brinem :D
Da im je lose bilo ne bi trazile da se ponovi :plavi
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests