Showbizz

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Diklić pao u depresiju!

Post by Konsultant » 06 Sep 2016, 17:16

U svakom filmu je briljirao. U Gori vatra Zaim ih je sve prekucao.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Folkeri uzvratili udarac Trifunoviću

Post by Krokodil Behko » 04 Nov 2016, 22:51

Brišemo suze novčanicama od 100 eura
Image
Nakon što je Sergej Trifunović napustio jednu humanitarnu reviju zbog nastupa folk pjevačice Vanje Mijatović, njene kolegice i kolege odlučili su uzvratiti udarac.

"Poručila bih Sergeju da svi mi 'Grandovci' brišemo suze novčanicama od 100 eura svaki put kad nas neko javno pokuša poniziti", izjavila je za Blic folk pjevačica Andreana Čekić i pružila podršku kolegici Mijatović.

Neki drugi folk pjevači su ga nazvali "malograđaninom". Sama pjevačica zbog koje je Trifunović demonstrativno napustio humanitarnu priredbu u Beogradu, Vanja Mijatović, na društvenim mrežama je napisala da je on jedan od njenih "najdražih glumaca" te da joj je "žao što neko ko je i sam umjetnik osuđuje umjetnost".


(avaz)
online

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3693 times
Status: Offline

Re: Folkeri uzvratili udarac Trifunoviću

Post by srculence7 » 04 Nov 2016, 23:00

Sergej ume biti arogantan ali je dobar glumac,a ovi što ih je nagrdio su bez nekog opravdanog razloga dignuti :bua
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Folkeri uzvratili udarac Trifunoviću

Post by Maja » 04 Nov 2016, 23:03

Sergej je gej koji sere.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Folkeri uzvratili udarac Trifunoviću

Post by greeneyes » 04 Nov 2016, 23:24

Presheravanje
Samo sabura

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Folkeri uzvratili udarac Trifunoviću

Post by storm » 05 Nov 2016, 05:32

Sergej je meni legenda....

seronjice su ovi što sa 100€ brišu suze.....:gazi

who the fuck is vanja mijatović :lup
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15189
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 974 times
Been thanked: 961 times
Status: Offline

Re: Folkeri uzvratili udarac Trifunoviću

Post by Tokmak » 05 Nov 2016, 09:29

bitno je da su se drustvene mreze u Srbiji uzarile zbog ovog slucaja,pretpostavljam...
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: Folkeri uzvratili udarac Trifunoviću

Post by Sheval » 05 Nov 2016, 14:48

Sergej,brat je moj :pivo

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96435
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34387 times
Been thanked: 21132 times
Contact:
Status: Offline

Re: Folkeri uzvratili udarac Trifunoviću

Post by Rum » 05 Nov 2016, 15:35

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81262
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10211 times
Been thanked: 7083 times
Status: Offline

Re: Folkeri uzvratili udarac Trifunoviću

Post by Julia-Klara » 05 Nov 2016, 21:16

Pa ja ne kontam - jel to po defaultu moras slusat dzigerase ako si rodjen u Srbiji (ili bilo gdje drugo na nasim prostorima)?

Sergej mi je ok,ali meni licno bi bilo svejedno ko pjeva ako je u dobrotvorne svrhe.
A te koje su odgovorile su pokazale koje su guske opaskom o prisanju suza sa 100 eura...Toliko o njima :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Folkeri uzvratili udarac Trifunoviću

Post by Maja » 05 Nov 2016, 21:37

Inače kad sam prvi put vidjela naslov pomislih da Sergej glumi u nekom novom nastavku onih ludih Fokera. Meet the Fockers.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Šerbedžija: Ljudi osećaju da im fali poezija

Post by Krokodil Behko » 08 Nov 2016, 17:33

Image
Rade Šerbedžija povodom koncerata u Srpskom narodnom pozorištu i Sava Centru, kaže da ljudi osjećaju da im je u ovom vremenu potrebna poezija, da im nedostaje i zbog toga dolaze na njegove nastupe. Poznati glumac i pjesnik sa svojim orkestrom "Zapadni kolodvor" održaće koncert pod nazivom "Uzalud se budim" 26. decembra u Srpskom narodnom pozorištu u Novom Sadu, a dan kasnije u Sava Centru u Beogradu.

Šerbedžija se na današnjoj konferenciji za novinare u Sava Centru prisjetio jednog do svojih najvažnijih koncerata, a koji je održao baš u tom prostoru.

"Bilo je to 1996. ili 1997. godine. Sećam se da je to bilo vreme kada sam živeo u Londonu i posle više godina ponovo sam došao u Beograd. Poslednju predstavu u Beogradu igrao sam 1992. Igrao sam u Domu omladine ''Majku hrabrost'', i sa Mirom Karanović u Beogradskom dramskom pozorištu ''Ko se boji Virdžinije Vulf''", ispričao je Šerbedžija.

Kada su mu organizatori koncerta rekli da su sve karte brzo rasprodate, odlučio je da iste večeri zakaže još jedan. "Imao sam interakciju sa 9.000 ljudi iste večeri i od tada skoro svake godine organizujemo prednovogodišnje koncerte i uvek rado dolazim u Sava Centar", istakao je Šerbedžija.

Priznao je da mu je teško da zamisli u tom velikom prostoru na sceni jednog čovjeka, čiji su još koncerti više šansone, poezija.

"Osećaju ljudi da im baš poezija u ovim vremenima treba i da im fali i to je razlog zašto dolaze na moje koncerte", primjetio je on. Šerbedžija je dodao i da se zbog odlične akustike u Sava Centru dobija posebna intimnost, bitna i njemu i publici. Kao treći razlog zbog koga se svake godine rado vraća u Beograd slavni glumac naveo je svoju želju za interakcijom i direktin susretom sa svojom publikom.

On je najavio da će 26. i 27. decembra izvesti i neke nove pesme, da će "biti prostora da se na bini nenajvljeno pojave njegovi prijatelji Ðorđe Balašević i Saša Lošić", a specijali gost biće 21-godišnja pevačica Danica Krstić.

"Želeo sam u Podgorici da otpevam ''Milica jedna u majke'' i da bi se malo podsetio otvorio sam Jutjub, tamo među mnogim poznatim pevačima, vidim nepoznatu devojku koja fenomenalno peva", ispričao je Šerbedžija.

"Volim naše starogradske i narodne pesme posebno sa juga Srbije. Imaju fantastičnu melodiku i poeziju, a Danica ih čisto peva i biće mi glavni gost na koncertu", rekao je Šerbedžija.

Koncerte organizuje "Music Star Production" u saradnji sa Sava Centrom i Srpskim narodnim pozorištem, a ulaznice se prodaju po ceni od 1.700 do 2.700 dinara.

(NN)
online

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Šerbedžija: Ljudi osećaju da im fali poezija

Post by Lavlje_srce » 08 Nov 2016, 20:04

Oh kako bih rado otisla na taj Radetov performans 26. decembra u Novi Sad. :inasab Da je Nole jos tu, mogao mi je i kartu rezervirati. :(

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3693 times
Status: Offline

Re: Šerbedžija: Ljudi osećaju da im fali poezija

Post by srculence7 » 08 Nov 2016, 23:13

Ne fali mi, konzumiram je :oo najmanje 2 puta nedeljno u nekom obliku, čitam ili slušam druge kako recituju :love
A Šerbedžija mi posebno mesto zauzima u dočaravanju :srce
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15189
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 974 times
Been thanked: 961 times
Status: Offline

Re: Šerbedžija: Ljudi osećaju da im fali poezija

Post by Tokmak » 08 Nov 2016, 23:22

šta je ovo sad,svaki dan ubacite neku vijest o njemu... :rol
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Šerbedžija: Ljudi osećaju da im fali poezija

Post by storm » 09 Nov 2016, 05:35

zloćko_tokmak wrote:šta je ovo sad,svaki dan ubacite neku vijest o njemu... :rol
Ide čovjek na turneju...promo je čudo :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Šerbedžija: Ljudi osećaju da im fali poezija

Post by dr laganini » 11 Nov 2016, 09:01

Šerbedžija opovrgava da je spominjao Haag, branitelje ili ratne heroje u ovom kontekstu.

"Samo sam rekao da su mnogi kriminalci pušteni iz zatvora da bi se borili u tim groznim ratovima na teritoriju bivše Jugoslavije. Ovo što govorite nisam kazao, to je mogao netko krivo napisati, ali ja to nisam rekao", kaže nam Šerbedžija.

"Pravi heroji ostaju pravi heroji i ostat će heroji. To što jesam rekao nema veze s hrvatskim braniteljima, to bi bilo glupo. Nisam spominjao Haag, samo sam spomenuo da su u tim groznim ratovima sudjelovali ljudi pušteni iz zatvora", naglašava Šerbedžija.

Upitali smo ga kako u tom kontekstu promatra priopćenje Ministarstva, koje "najoštrije osuđuje" te "smatra krajnje neprimjerenom i neutemeljenom izjavu g. Rade Šerbedžije", koju su prenijeli pojedini internetski portali, a "u kojoj se osvrće na ratna zbivanja tijekom Domovinskog rata te između ostalog tvrdi da su svi ratni heroji, koji su završili u Haagu, kriminalci". Na ove citate iz priopćenja kaže:

"Ne može se to proglašavati ničim od od ovoga što navodite i ne može to biti upereno protiv nekoga, a da taj ne stoji iza onog što je napisano. To nije, jednostavno, moje mišljenje. Ako netko to tako doživljava, ispričavam se, ali ja to nisam rekao", kaže Šerbedžija.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Šerbedžija: Ljudi osećaju da im fali poezija

Post by Krokodil Behko » 23 Nov 2016, 09:46

Šerbedžija će biti zabranjen u Hrvatskoj

Image
Udruženja koja okupljaju hrvatske ratne veterane zatražila su od Ministarstva unutrašnjih poslova da zabrani održavanje predstave Radeta Šerbedžije u Zagrebu 22. decembra zbog ozbiljnog ugrožavanja bezbjednosti jer su revoltirani glumčevim javnim istupom.

U zahtjevu navode da je Šerbedžija grubo osramotio hrvatske generale, ratne veterane i Hrvatsku.

Udruženja zahtijevaju od državnog tužilaštva da protiv Šerbedžije pokrene krivični postupak i da mu bude zabranjeno javno djelovanje na području Hrvatske u dužem periodu, najmanje pet godina, prenose hrvatski mediji.

Ova udruženja traže od koncertne dvorane "Vatroslav Lisinski" da predstava bude skinuta sa programa iz bezbjednosnih razloga.

Zbog izjava o bivšoj Јugoslaviji nedavno je i ministarstvo koje brine o ratnim veteranima napalo glumca Radeta Šerbedžiju koji je rekao da se "od bitangi nije mogla spasiti divna Јugoslavija", te da su "bitange zavadile običan narod".

(SB)
online

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Šerbedžija: Ljudi osećaju da im fali poezija

Post by dr laganini » 23 Nov 2016, 09:51

..nadam se da će se izglasat zakon koji će zabranit veličanje te tvorevine..

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15189
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 974 times
Been thanked: 961 times
Status: Offline

Re: Šerbedžija: Ljudi osećaju da im fali poezija

Post by Tokmak » 23 Nov 2016, 10:40

Serbedziji,i raznim drugim serbedzijama fale pare od Hrvatske,fale im ustaske kune jer je to jedino sto ih od Hrvatske zanima i dok im kapi lova iz proracuna zivjet ce i ljetovati za 7 kuna na Brijunima i djelovat ce u Hrvatskoj...
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Post Reply

Return to “Showbiz”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests