Bill Cosby

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Bill Cosby

Post by Maja » 20 Nov 2014, 23:08

Image

Sa svakom novom optužbom za silovanje i zlostavljanje protiv Billa Cosbyja, poznati komičar polako ostaje bez svih partnera, piše Hitfix.

Dan nakon što je supermodel Janice Dickinson izjavila da ju je Cosby silovao 1982. godine, Netflix je prekjučer odgodio premijeru specijala Bill Cosby 77, napravljenom u čast njegovog 77. rođendana. TV Land je imao namjeru reprizirati klasik Cosby Show tijekom blagdana, a nakon iznijetih otpužbi odmah su odustali.

NBC, koji je Billa Cosbyja planirao vratiti na male ekrane s novim pilotom, jučer je također potvrdio da su odustali od svih planova koje su imali s njim. Novi Cosby show predsjednica NBC-a Jennifer Salke u srpnju je opisala ovako:
"To će biti multigeneracijski obiteljski show , Billove kćeri s muževima i djecom, u kojem će svi biti jednako važni. Bill Cosby glumi glavu obitelji te ponovno dijeli mudrosti o vezama, roditeljstvu i životu općenito. Klasični obiteljski sitcom."

Dosad je ukupno pet žena iznijelo optužbe protiv Cosbyja, a najstariji slučaj je onaj Joan Tarshish koja je rekla da ju je glumac drogirao i silovao u dva navrata 1969. godine.

Associated Press je ranije ovaj mjesec objavio video s intervjua od 6.11. u kojem je Bill Cosby na pitanja o optužbama samo govorio da nema ništa za komentirati, a na kraju se može vidjeti koliko ga je tematika potresla.

Bill Cosby (zasad) i dalje nema komentara.

[ytube][/ytube]

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Bill Cosby ostaje bez angažmana nakon optužbi za silovan

Post by STrendzer » 20 Nov 2014, 23:37

pitam se,ko bi reko od takvog covjeka/glumca sa svim njegovim mentalnim,fizickim i financijskim mogucnostima?! :hm

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bill Cosby ostaje bez angažmana nakon optužbi za silovan

Post by Maja » 20 Nov 2014, 23:47

Nikad mi oni njegovi džemperi nisu ulijevali povjerenje :djed

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Bill Cosby ostaje bez angažmana nakon optužbi za silovan

Post by gospođa Brams » 20 Nov 2014, 23:49

Mene zanima koji je postupak dokazivanja da te je netko silovao prije 30 godina? Mislim, ne kažem da je čovjek nužno nevin, ne znamo to, samo me zanima, zar je dovoljna nečija usmena izjava da se to uzme zdravo za gotovo i čovjeka se odma proglasi silovateljem? Mene to malo plaši :cudi
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bill Cosby ostaje bez angažmana nakon optužbi za silovan

Post by Maja » 20 Nov 2014, 23:51

Pa 5 ili 6 žena su ga optužile.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20672 times
Contact:
Status: Online

Re: Bill Cosby ostaje bez angažmana nakon optužbi za silovan

Post by Rum » 20 Nov 2014, 23:55

Maja wrote:Pa 5 ili 6 žena su ga optužile.
Hoce para zenska posla
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Bill Cosby ostaje bez angažmana nakon optužbi za silovan

Post by gospođa Brams » 20 Nov 2014, 23:56

To što postoji više optužnica i dalje ne može 100% dokazati da je on silovao svaku od njih.
Možda se ova zadnja zaželjela publiciteta, može biti svašta. Nije da omalovažavam žrtve silovanja ali kako dokazati tako nešto nakon toliko vremena? Zar je nečija izjava zaista dovoljna da se nekoga a priori proglasi zločincem, bez pravomoćne presude?
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20672 times
Contact:
Status: Online

Re: Bill Cosby ostaje bez angažmana nakon optužbi za silovan

Post by Rum » 21 Nov 2014, 00:02

gospođa Brams wrote:To što postoji više optužnica i dalje ne može 100% dokazati da je on silovao svaku od njih.
Možda se ova zadnja zaželjela publiciteta, može biti svašta. Nije da omalovažavam žrtve silovanja ali kako dokazati tako nešto nakon toliko vremena? Zar je nečija izjava zaista dovoljna da se nekoga a priori proglasi zločincem, bez pravomoćne presude?
http://www.vecernji.hr/zvijezde/koreogr ... tvu-550501 ista prica koja nije dokazana
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Bill Cosby ostaje bez angažmana nakon optužbi za silovan

Post by gospođa Brams » 21 Nov 2014, 00:08

Rum wrote:
gospođa Brams wrote:To što postoji više optužnica i dalje ne može 100% dokazati da je on silovao svaku od njih.
Možda se ova zadnja zaželjela publiciteta, može biti svašta. Nije da omalovažavam žrtve silovanja ali kako dokazati tako nešto nakon toliko vremena? Zar je nečija izjava zaista dovoljna da se nekoga a priori proglasi zločincem, bez pravomoćne presude?
http://www.vecernji.hr/zvijezde/koreogr ... tvu-550501 ista prica koja nije dokazana
A to je osjetljivo područje, ne želim nikoga omalovažavati i ako je netko stvarno doživio zlostavljanje nije baš lijepo polemizirati o tome jel laže ili ne, ali nečija usmena riječ bez ikakvih dokaza stvarno ne može biti nešto na temelju čega će se čovjeka automatski proglasiti zločincem, evo Cosbyju odmah otkazuju angažmane, a još nema nikakve presude :cudi tako ti praktički svatko može ugroziti reputaciju ako želi.
Silovanje je jako teško dokazati ako nije prijavljeno u nekom kratkom roku.
Ovaj što optužuje Jacksona mi nije jasan jer mijenja svoj iskaz, iako tu vidim da ima i neka psihijatrijska vještačenja i svjedok, pa nije da se samo radi o usmenoj optužbi.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bill Cosby ostaje bez angažmana nakon optužbi za silovan

Post by Maja » 21 Nov 2014, 23:00

Maja wrote:Pa 5 ili 6 žena su ga optužile.
6 žena ove godine i 13 2004 :cudi

Nešto smrdi ovdje.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bill Cosby

Post by Maja » 27 Jul 2015, 11:52

35 žrtava silovanja Billa Cosbyja na naslovnici New York Magazinea

Image

Najnovije izdanje New York Magazinea donosi naslovnicu sa 35 žena koje su dale intervjue i opisale svoja lična iskustva sa američkim komičarem Billom Cosbyjem koji je optužen za silovanje.

Svih 35 žena koje su se pojavile na naslovnici New York Magazinea i koje su ispričale svoja lična iskustva optužile su slavnog američkog komičara za silovanje kojem je vrlo često prethodilo konzumiranje droga.

"Bill je bio moj prijatelj. Jednom ili dvaput sam večerala s njim i njegovom suprugom. Radili smo skupa, poznavala sam ga dosta godina i nisam mogla zamisliti da bi se moglo dogoditi nešto takvo. U tom sam trenutku bila u šoku. Jednostavno nisam mogla shvatiti šta nije uredu s njim, je li izgubio razum? Ponašao se kao neko koga nisam upoznala nikad prije u životu", ispričala je jedna od njih.

Barbara Bowman, žena koja je Billa Cosbyja upoznala kada je imala 17 godina se zapitala zašto je medijima trebalo toliko dugo da optužbe brojnih žena shvate ozbiljno. Bowman je ispričala kako je Cosby, koji je trebao biti njen mentor, učinio da se osjeća poput zatvorenice.

"Kroz period od godinu dana, skoro pola vremena koje sam provela s njim sam bila drogirana. Mogla sam šetati ulicama Manhattana i reći bilo kome - drogirao me i silovao Bill Cosby, ali ko bi mi vjerovao? Niko."

Linda Joy Traitz je za ovaj magazin ispričala kako ju je Cosby silovao kad je imala 18 godina, dodavši kako joj je trebalo dosta vremena da prihvati kako problem nije u njoj, nego u njemu.

"Kako su godine prolazile, život nije postajao lakši za mene. Imala sam i problema s ovisnošću zbog toga", kazala je Traitz.

Post Reply

Return to “Showbiz”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests