Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Heidi » 24 Feb 2015, 23:33

storm wrote:Od današnjih vijesti izdvajamo da je Suzana Mančić išla pomladiti vaginu. Jedino je kod pičaka iz SDP-a, SDA-a i HDZ-a sve po starom.

:888
:valja
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Zagorka » 26 Feb 2015, 19:51

je li isto ako se plahne kiseljakom ili jamnicom? :zubi
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by laganini » 26 Feb 2015, 19:54

...kod na bi babe koristile lozu :zubi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Zagorka » 26 Feb 2015, 19:59

..to da dezinficiraju razne nakupnine :noga.......

ili da je dedi draze miruhati? :zubi
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Sheval » 26 Feb 2015, 20:57

Šta je ovo?Vijest neka?

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Biba » 05 Mar 2015, 17:42

Dokon pop i jarice krsti..tak i ona...ma ma...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Krokodil Behko » 19 Apr 2015, 18:06

Suzana Mančić: Svim ženama savjetujem orošavanje

Image

Iza žene kojoj godine ne mogu ništa krije se ime Suzana Mančić (58). Iako su se proteklih dana brojni mediji raspisali o tome kako će najpoznatija loto djevojka usvojiti dijete, u otvorenom intervjuu za "Dnevni avaz" rođena Beograđanka otkrila nam je ima li istine u tome te šta očekuje od partnera, grčkog bankara Simona Okomokosa (Simeone Ocomokos), s kojim je nedavno proslavila petnaestu godišnjicu.

Ljubav i sigurnost

Vijest da je ideja o usvajanju napuštenog djeteta proizašla od njenih kćerki Teodore i Natalije ipak je, tvrdi voditeljica, samo špekulacija.

- Ne planiram usvojiti dijete. Vijest je pogrešno protumačena. Zapravo sam govorila uopćeno o usvajanju i o tome koliko je to komplicirano sa pravne tačke te da bi ga trebalo pojednostaviti. Da sam nešto mlađa, možda bih se odlučila da nekom nevinom, napuštenom biću pružim dom, ljubav i sigurnost, ali sam već u dobi kada bi me moje kćerke mogle iznenaditi unucima - iskrena je Mančić.

O popularnoj TV voditeljici nekoliko dana ranije mediji su se raspisali i nakon što se podvrgnula tretmanu vaginalnog orošavanja. Tvrdi kako je tim postupkom ukazala na nebrigu o ženskom zdravlju i na omalovažavanje žena. Tretman orošavanja vagine obavlja se ispiranjem toplom mineralnom vodom.

- Sama spomen ženskog spolnog organa navela je medije na špekulacije, čak i sprdnju, a zapravo je samo riječ o blagotvornom djelovanju ljekovite banjske vode, koje se već desetinama godina provodi u Vrnjačkoj banji. Ako to treba da se radi u tajnosti, onda se zapitajmo zašto smo zemlja s tako visokom stopom smrtnosti od karcinoma jajnika. Dok se žene ne počnu više brinuti o svom zdravlju, moj savjet im je da počnu s orošavanjem, a to je drugo ime za ispiranje - pojasnila je Mančić, dodavši da se preporučuje i za liječenje niza bolesti reproduktivnih organa.

Na mnogo načina Mančić vodi računa o svom izgledu. Iako, kako kaže, ima dana kada se osjeća poletno i poput djevojčice, ističe da sve češće osjeća koliko joj je, zapravo, godina.

- To je, valjda, normalno. U svakom slučaju, moj život je obojen svim bojama duge zahvaljujući optimizmu, koji ne znam odakle crpim. Za mene je čaša uvijek dopola puna, a ne prazna, znam da se radujem malim stvarima - kazala je Mančić.

Od dugogodišnjeg partnera Simona, s kojim je u sretnoj vezi, voditeljica, kaže, nema nerealna očekivanja.

- Od partnera ne očekujem da bude idealan, jer nisam ni ja. Ne volim da neko vrijeđa moju inteligenciju, laž naslutim odmah, ali kao i svako mudro žensko, ponekada zažmirim na jedno oko. No, ipak, samo na jedno, dok je ono drugo uvijek otvoreno - tvrdi Mančić.

Iako je uglavnom pozitivna i nasmijana, uvijek je, kaže, mogu iznervirati laži i klevete te ističe da s netačnim informacijama o sebi teško izlazi nakraj. No, na koncu, ipak popusti i vrlo brzo vrati osmijeh na lice.

- Mediji me ponekada toliko iznerviraju da bih najradije pojela novinu ili upucala novinara. Srećom, to se do sada nije desilo. Isključim telefon tada, da u bijesu ne bih rekla nešto zbog čega bih zažalila. Srdžba me brzo prođe, jer i ja sam bila novinarsko dijete. Sve im na kraju oprostim i zaboravim - kazala je Mančić.

Moja sudbina

Nakon što se u punom sjaju vratila na male ekrane, jedna od najfatalnijih žena bivše Jugoslavije govori da je to posao koji radi s ljubavlju.

- Već nekoliko puta sam bila spremna da se oprostim od malog ekrana, ali uzalud. Uvijek se vraćam, bilo s nekom serijom ili novom emisijom, jer je televizija moj život i moja sudbina - priznaje Mančić.

Na koncu razgovora, atraktivna Suzana dodaje da za deset godina sebe vidi kao fino njegovanu gospođu.

- Vidim se s lijepom frizurom, minđušama, okružena unucima, prijateljima i uvijek u poslu. Sve mi na kraju budemo nalik našim majkama - kazala je Mančić.

Djeca misle da se jede sve što leti

Suzanine kćerke Teodora i Natalija su, kako kaže, najbolji dio nje.

- Trudim se da ih uvijek imam na oku i da im pomognem, uglavnom savjetom. Upotrijebit ću omiljenu rečenicu moga oca, a to je: "Djeca misle da se jede sve što leti." Odnosno, misle da sve znaju. Mi, odrasli, ipak mnogo više znamo i možemo da sagledamo stvari iz drugog ugla, a to se, valjda, zove iskustvo. Nekada pritegnem, nekada popustim i tako godine prolaze. One su već djevojke i mislim da sam, osim autoriteta, izgradila i lijepo prijateljstvo s njih dvije. To što sam usput zaradila holesterol, ide u rok službe - našalila se Mančić.

Obijen automobil i ukradena bunda

Suzana Mančić doživjela je nedavno veliku neprijatnost i stres kada joj je obijen automobil iz kojeg je ukradena njena skupocjena bunda. U društvu prijatelja došla je u restoran, a kada je krenula kući, šokirala se kada je zatekla polupana stakla. No, sve je to vrlo brzo ostalo iza nje.
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Zagorka » 19 Apr 2015, 18:11

Krokodil Behko wrote:Suzana Mančić: Svim ženama savjetujem orošavanje

Image

Iza žene kojoj godine ne mogu ništa krije se ime Suzana Mančić (58). Iako su se proteklih dana brojni mediji raspisali o tome kako će najpoznatija loto djevojka usvojiti dijete, u otvorenom intervjuu za "Dnevni avaz" rođena Beograđanka otkrila nam je ima li istine u tome te šta očekuje od partnera, grčkog bankara Simona Okomokosa (Simeone Ocomokos), s kojim je nedavno proslavila petnaestu godišnjicu.

Ljubav i sigurnost

Vijest da je ideja o usvajanju napuštenog djeteta proizašla od njenih kćerki Teodore i Natalije ipak je, tvrdi voditeljica, samo špekulacija.

- Ne planiram usvojiti dijete. Vijest je pogrešno protumačena. Zapravo sam govorila uopćeno o usvajanju i o tome koliko je to komplicirano sa pravne tačke te da bi ga trebalo pojednostaviti. Da sam nešto mlađa, možda bih se odlučila da nekom nevinom, napuštenom biću pružim dom, ljubav i sigurnost, ali sam već u dobi kada bi me moje kćerke mogle iznenaditi unucima - iskrena je Mančić.

O popularnoj TV voditeljici nekoliko dana ranije mediji su se raspisali i nakon što se podvrgnula tretmanu vaginalnog orošavanja. Tvrdi kako je tim postupkom ukazala na nebrigu o ženskom zdravlju i na omalovažavanje žena. Tretman orošavanja vagine obavlja se ispiranjem toplom mineralnom vodom.

- Sama spomen ženskog spolnog organa navela je medije na špekulacije, čak i sprdnju, a zapravo je samo riječ o blagotvornom djelovanju ljekovite banjske vode, koje se već desetinama godina provodi u Vrnjačkoj banji. Ako to treba da se radi u tajnosti, onda se zapitajmo zašto smo zemlja s tako visokom stopom smrtnosti od karcinoma jajnika. Dok se žene ne počnu više brinuti o svom zdravlju, moj savjet im je da počnu s orošavanjem, a to je drugo ime za ispiranje - pojasnila je Mančić, dodavši da se preporučuje i za liječenje niza bolesti reproduktivnih organa.

Na mnogo načina Mančić vodi računa o svom izgledu. Iako, kako kaže, ima dana kada se osjeća poletno i poput djevojčice, ističe da sve češće osjeća koliko joj je, zapravo, godina.

- To je, valjda, normalno. U svakom slučaju, moj život je obojen svim bojama duge zahvaljujući optimizmu, koji ne znam odakle crpim. Za mene je čaša uvijek dopola puna, a ne prazna, znam da se radujem malim stvarima - kazala je Mančić.

Od dugogodišnjeg partnera Simona, s kojim je u sretnoj vezi, voditeljica, kaže, nema nerealna očekivanja.

- Od partnera ne očekujem da bude idealan, jer nisam ni ja. Ne volim da neko vrijeđa moju inteligenciju, laž naslutim odmah, ali kao i svako mudro žensko, ponekada zažmirim na jedno oko. No, ipak, samo na jedno, dok je ono drugo uvijek otvoreno - tvrdi Mančić.

Iako je uglavnom pozitivna i nasmijana, uvijek je, kaže, mogu iznervirati laži i klevete te ističe da s netačnim informacijama o sebi teško izlazi nakraj. No, na koncu, ipak popusti i vrlo brzo vrati osmijeh na lice.

- Mediji me ponekada toliko iznerviraju da bih najradije pojela novinu ili upucala novinara. Srećom, to se do sada nije desilo. Isključim telefon tada, da u bijesu ne bih rekla nešto zbog čega bih zažalila. Srdžba me brzo prođe, jer i ja sam bila novinarsko dijete. Sve im na kraju oprostim i zaboravim - kazala je Mančić.

Moja sudbina

Nakon što se u punom sjaju vratila na male ekrane, jedna od najfatalnijih žena bivše Jugoslavije govori da je to posao koji radi s ljubavlju.

- Već nekoliko puta sam bila spremna da se oprostim od malog ekrana, ali uzalud. Uvijek se vraćam, bilo s nekom serijom ili novom emisijom, jer je televizija moj život i moja sudbina - priznaje Mančić.

Na koncu razgovora, atraktivna Suzana dodaje da za deset godina sebe vidi kao fino njegovanu gospođu.

- Vidim se s lijepom frizurom, minđušama, okružena unucima, prijateljima i uvijek u poslu. Sve mi na kraju budemo nalik našim majkama - kazala je Mančić.

Djeca misle da se jede sve što leti

Suzanine kćerke Teodora i Natalija su, kako kaže, najbolji dio nje.

- Trudim se da ih uvijek imam na oku i da im pomognem, uglavnom savjetom. Upotrijebit ću omiljenu rečenicu moga oca, a to je: "Djeca misle da se jede sve što leti." Odnosno, misle da sve znaju. Mi, odrasli, ipak mnogo više znamo i možemo da sagledamo stvari iz drugog ugla, a to se, valjda, zove iskustvo. Nekada pritegnem, nekada popustim i tako godine prolaze. One su već djevojke i mislim da sam, osim autoriteta, izgradila i lijepo prijateljstvo s njih dvije. To što sam usput zaradila holesterol, ide u rok službe - našalila se Mančić.

Obijen automobil i ukradena bunda

Suzana Mančić doživjela je nedavno veliku neprijatnost i stres kada joj je obijen automobil iz kojeg je ukradena njena skupocjena bunda. U društvu prijatelja došla je u restoran, a kada je krenula kući, šokirala se kada je zatekla polupana stakla. No, sve je to vrlo brzo ostalo iza nje.
Ne moras u strogoj tajnosti,ali ne morass vala ni talaliti okolo čime pereš onu stvar.I kako će mi radenska pomoći kod eventualnog karcinoma? :rol
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by kuplung » 19 Apr 2015, 21:23

sta je sljedece poliranje shoopka?

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Biba » 19 Apr 2015, 21:31

:plavi...o boze...ma eto davno je receno da je necija pi..a zlatna a nekome je bolje da se bez nje rodi...a svijet je dokon i misli da je to eto jako zanimljivo..a eto...i mi citamo... :plavi.. ma bena jedna i ona i njena kokoroshka ...ja mislim da je slijedece -p....e frizure.. :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Maja » 19 Apr 2015, 23:16

kuplung wrote:sta je sljedece poliranje shoopka?
To je bilo prije orošavanja. Izbjeljivanje pakaša.

PS mnogi poznati osiguravaju nešto na milione dolara, pretežno noge. Mogla bi Suzana osigurati p.... :DD

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by kuplung » 21 Apr 2015, 23:08

morat ce izbjeljivati i pichic. vremenom potamni pod suncevi zrakama ili kad se pregrije od ...

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by greeneyes » 21 Apr 2015, 23:15

Vau, koliko dugo Suzanina tek orošena pi*ka(ne pika kartica) drži interesovanje kod naših forumaša. :valja
Samo sabura

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by kuplung » 21 Apr 2015, 23:19

Moze ona utezati, zatezati... nista sladje od mlade djeve :ćitire

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by uvijek_kontra » 22 Apr 2015, 17:43

Attention whore.
Njeno vrjeme davno proslo.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Biba » 22 Apr 2015, 19:27

A sta reci, neko kaze da su zene ko vino, neki da za dobru juhubtreba stara koka..a eto nama i necija p.... da imamo sta pisati...mozemo se mi cuditi ili lajkati, da je nju briga ne bi to objavila...ma nek ju je rosila...i muski bi da ju imaju...eto oni vazelin ustrcavaju...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by kuplung » 25 Apr 2015, 17:43

a sto ih je utegla ko da ima ankere s druge strane ledja. ni onima od 16 ne stoje ovako uspravno

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Mala_Mu » 25 Apr 2015, 22:24

Jos uvijek aktuelna ova tema. :ooo

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by kuplung » 26 Apr 2015, 07:44

Vala moze se zakljucati. Isteko je rok trajanja, dzaba je orosavala.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Suzana Mančić bila na orošavanju pi*ke

Post by Maja » 26 Apr 2015, 10:29

Dobro je ba kuplung ostarit ćeš i ti. Misliš da će te moći zapasti mlade cure?

Post Reply

Return to “Showbiz”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests