Dona Ares

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Donna Ares: Rak sam dobila zbog mlijeka iz tetrapaka

Post by Heidi » 28 Jan 2015, 22:36

Naravno da nije samo od mlijeka....ali da je zdravo - e nije :oo

Odoh proguglati ovu Donu, neam pojma ko je.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Donna Ares: Rak sam dobila zbog mlijeka iz tetrapaka

Post by drugrankovic » 29 Jan 2015, 08:38

afera sa aflatoksinom, i kao dukat imalo najviše... u radnji jednom mene prodavačica sva grlata:


komšija evo dukat mlijeko litar i po, i to 50 % jeftinije na akciji!



odgovorih samo:


:jok


jes, srkni pa crkni! :haha
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Donna Ares: Rak sam dobila zbog mlijeka iz tetrapaka

Post by Nela » 29 Jan 2015, 14:04

Ja ne mogu da vjerujem da je ovo izvalila a jos cudnije mi je da neko uzima kao mogucnost. :lupa
Da sam na njenom mjestu ne bih vise nikad u zivotu javno istupila.
Naravno da mlijeko iz tetrepaka nije zdravo, kao ni sok, ni konzerve, cips, zvake, kola itd. Ali da ja sad izvalim da sam rak dobila od argete koju sam tonama pojela... :lup

Sto nije uzela u obzir, bancenje, kafancenje, alkoholiziranje (da ne kazem drogiranje), zamjenu dana i noci, cigare itd.? Ne, to ne izaziva rak nego merak. :puca
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Donna Ares: Rak sam dobila zbog mlijeka iz tetrapaka

Post by storm » 29 Jan 2015, 14:10

drugrankovic wrote:afera sa aflatoksinom, i kao dukat imalo najviše... u radnji jednom mene prodavačica sva grlata:


komšija evo dukat mlijeko litar i po, i to 50 % jeftinije na akciji!



odgovorih samo:


:jok


jes, srkni pa crkni! :haha
Ma ti ne bi dukata, da sidu liječi :plavi
znam ja tebe tico :D
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Donna Ares: Rak sam dobila zbog mlijeka iz tetrapaka

Post by mrki62 » 29 Jan 2015, 20:13

LURA dukat valjda :)
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
Mika
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1613
Joined: 22 Mar 2015, 22:02
Location: Xavier's school for gifted youngsters
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Naučnici primjenili prvu vakcinu protiv raka

Post by Mika » 03 Apr 2015, 23:12

I ja se Behko nadam da su ozbiljni. I ako je stvarno istina nadam se da nece potrajat dugo prije nego sto to sve funkcionise kako treba. A najvise od svega se nadam da ce te vakcine bit pristupacne svima a ne samo onima sa dubokim dzepom.
Cuvajte se malih zena, to da valja naraslo bi.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119775
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12241 times
Contact:
Status: Online

DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Maja » 24 Apr 2015, 01:46

Image
Nakon brojnih negativnih komenatara koji su se pojavili na društvenim mrežama i portalima zbog humanitarnog koncerta Donne Ares koji je održan prošle sedmice u sarajevskoj Zetri, na svom Facebook profilu juče se oglasila razočarana pjevačica, koja se već mjesecima bori protiv teške bolesti.

- Molim Dubiozu kolektiv da sad izbaci naslov 'Escape from Balkan', jer ovdje samo to pomaže, a svi njihovi naslovi pjesama su mi na neki nacin sudbonosni!!! Gade mi se komentari na rogove, bolest kao marketing, pa pitanja "šta je sa OBIČNIM svijetom", a tukci ne vide da se za obican svijet koncert i pravio, ne bi li se kome pomoglo, a to što oni neće da pomognu nikome, sad su im krivi moji rogovi!!!! Jadni smo da jadnije ne može!!! Ovdje samo pomaže odlazak iz ove tuge tužne zvane BiH. Jer ako neko nije shvatio namjeru koncerta da se pomogne drugima NE MENI uz tolike pozive i reklamu onda s nama nešto ne štima! Osuđuje se moj humanitarni koncert, a ne osuđuje se Miroslav Ilić u Sarajevu isti dan i ostali sadržaji!!! Ovo me samo čini jos jačom!! Ali i zabrinutijom za svu našu djecu!!! Sretna sam što sam odrastala u normalnijim vremenima za koja nove generacije nažalost nikad neće saznati - napisala je juče razočarana Donna.

Ipak, Donna je danas objavila novi, optimističniji status:

- Moram vam reći da ste mi jučer napunili inbox kao u ono vrijeme kad sam se tek razboljela. Hvala svim mojim prijateljima i ljudima koji me hrabre i podržavaju... Ja nisam neko ko reaguje na svaku glupost, ali juče su me povrijedili na ljudskoj osnovi, ne kao pjevačicu, to me ne dira apsolutno, to sam navikla, psi laju karavani prolaze, ali kad me uvrijediš kao čovjeka ničim izazvan, onda jednostavno pomiješaju se osjećaji. Neću primitivcima pružiti to zadovoljstvo da me otjeraju odavde ... Dobro sam razmislila i borit ću se za sve zacrtane ciljeve i za pomoć drugih jer sam ja svašta naučila iz ove svoje bolesti! Bolest mijenja čovjeka... ja ne gledam više na svoj život kao da nešto nastavljam. Ja svoj život upravo počinjem i živjet ću ga kako ja hoću, a ne kako mi primitivci nalažu... Neće me pokolebati više niko i ništa - obećavam! Ipak sam ja Žena Stijena... ne znam zašto sam to jučer u trenutku zaboravila, nikad više... ARES FOREVER... s rogovima i u supermarket ako treba.... dušmani šic šic... Prijatelji, volim vas do nebaaaaaaaaa - napisala je danas vidno raspoloženija Donna Ares.

(DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/Foto: Facebook/md)

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119775
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12241 times
Contact:
Status: Online

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Maja » 24 Apr 2015, 01:50

Donna Ares iz bolnice stigla na modnu pistu

Image

Na 34.izdanje Nivea BH Fashion weeka spuštena je zavjesa
Modna revija najnovije kolekcije ekskluzivnih torbi ove kreatorice počela je interpretacijom Deena Backovića. Reviju nosile su poznate ličnosti između ostalih Dejana Rosuljaš, Hana Hadžiavdagić, Tanja S. Đurović i drugi.

Revija ove kreatorice zatvorena je izlaskom na pistu Donne Ares poslije čijeg defilea zvanice 34. NIVEA BH FASHION WEEK SARAJEVO SU USTALE odavši joj poštovanje.

Inače prije nekoliko dana teško oboljela pjevačica Donna Ares održala je veliki humanitarni koncert u sarajevskoj dvorani Zetra, koji je imao za cilj pomoći oboljelima od raka.

Revija Marije Perić otvaranjem šampanjca na sceni svečano je zatvorila 34. NIVEA BH FASHION WEEK SARAJEVO.


(DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/dh)

User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Terasa svjesti » 24 Apr 2015, 16:02

:ok Azra Kolaković je prava umjetnica i muzičarka te dama od glave do pete . Prije par godina upoznao sam nju sestru i tadašnjeg vjerenika na korzu na Jadranu . Jako je jednostavna i nefurana osoba i strahovvito je muzički potkovana .

Dona je borac i neće se predati do zadnjeg.
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119775
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12241 times
Contact:
Status: Online

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Maja » 24 Apr 2015, 18:54

Sorry ali Dona nema nikakve glasovne mogucnosti.

User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Terasa svjesti » 24 Apr 2015, 19:44

Gledaj majo , dona je završila srednje muzičko i više obrazovanje . Uz to je i veoma dobar kompozitor . Ne znam šta joj je ostalo od glasa jer je poznato da ima karcinom ali nije za odbaciti. PS. Ne znam ti kriterije Dona nije Irina Kapetanović recimo ali nije ni za odbaciti.
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119775
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12241 times
Contact:
Status: Online

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Maja » 24 Apr 2015, 23:35

Ne pričam o tome šta je završila i kakav je kompozitor. Samo kažem da ima kritičan glas, ni muško ni žensko a još joj pjesme na granici popa i narodnjaka. Ne zna ni ona na šta bi se opredijelila.
A što se tiče ove vijesti... Napisah komentar na klixu i dobih 76 minusa pa ga neću ponavljati ovdje :oo
Od srca joj želim da se što prije oporavi ali malo je skrenula s puta.

User avatar
REMB
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2128
Joined: 31 Jan 2015, 18:16
Been thanked: 7 times
Status: Offline

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by REMB » 24 Apr 2015, 23:55

Znal neko koji karcinom Donna ima?
Ipak se ona jako dobro nosi, uspijeva čak koncert iznijet...skidam kapu.

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Podrinjac » 25 Apr 2015, 00:45

Kada počnu vjernici komentarisati rogove :zao :zao :plavi :plavi

Stvarno smo mi primitivan i glup narod. Naravno, čast izuzecima, ali njih je sve manje.

Ženu koja boluje od karcinoma onako napadati, to nigdje osim u Bosni nema.

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Divlja_u_srcu » 25 Apr 2015, 08:12

Podrinjac wrote:Kada počnu vjernici komentarisati rogove :zao :zao :plavi :plavi

Stvarno smo mi primitivan i glup narod. Naravno, čast izuzecima, ali njih je sve manje.

Ženu koja boluje od karcinoma onako napadati, to nigdje osim u Bosni nema.
Sta reci a ne zaplakati :rol
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by kuplung » 25 Apr 2015, 09:10

Divlja_u_srcu wrote:
Podrinjac wrote:Kada počnu vjernici komentarisati rogove :zao :zao :plavi :plavi

Stvarno smo mi primitivan i glup narod. Naravno, čast izuzecima, ali njih je sve manje.

Ženu koja boluje od karcinoma onako napadati, to nigdje osim u Bosni nema.
Sta reci a ne zaplakati :rol
To ti je mana demokratije. Svaka stoka ima svoj glas za nesto reci. Kod nas je to otislo u negativnom smjeru, bitno je nekoga popljuvati.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120469
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Krokodil Behko » 25 Apr 2015, 09:25

Podrinjac wrote:Kada počnu vjernici komentarisati rogove :zao :zao :plavi :plavi

Stvarno smo mi primitivan i glup narod. Naravno, čast izuzecima, ali njih je sve manje.

Ženu koja boluje od karcinoma onako napadati, to nigdje osim u Bosni nema.

Sa takvim načinom komunikacije, kako vidim, ti se samo pridružuješ toj tvojoj većini.
online

User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Terasa svjesti » 25 Apr 2015, 10:25

Dobra ti je gornja Behko, naš nartod je nekako povodljiv i nema susjećanja pa i kad je čovjeku dobrano teško.
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119775
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12241 times
Contact:
Status: Online

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Maja » 25 Apr 2015, 13:45

Kad smo kod naroda imaš narod koji te optužuje da si neiskren ako ti je sve OK. Čim se usudiš da nešto kritikuješ kažu da si ogavan, bezdušan itd. I ona omiljena zanimacija - stavljaju ti riječi u usta.

Što se tiče Done trebala bih biti ozbiljno mentalno poremećena da joj ne želim sve najbolje. Koliko sebi želim dobro toliko želim i njoj i svim ostalima. Nikad se u životu nisam naslađivala tuđom mukom, a o bolesti da i ne pričam.
Često čitam vijesti po raznim portalima i svako malo iskoči vijest o njoj. Ili je to intervju ili neki njen status na FB u kojem piše koliko je jaka, ili neka reportaža gdje je bila, gdje je pjevala unatoč bolesti itd.
Super je kad se čovjek bori u teškim trenucima i svaka joj čast zbog toga ali NE MOGU PA NE MOGU da se otmem utisku da ona koristi ovu situaciju za samopromociju. Možda ona toga nije ni svjesna u potpunosti ali očito je da joj godi pažnja javnosti.
Dok je bila zdrava nigdje je na mapi nije bilo. Najveći njen uspjeh bio je duet s Halidom ali nikad nije uspjela izgraditi zavidnu karijeru . Niti je imala dobrih pjesama niti ima lijep glas. Sad je odjednom u centru dešavanja i imam osjećaj da je kolege sažaljevaju.
A komentari o rogovima su i meni bezveze. Vjerovatno ih je stavila kao eto, simbol njene borbe sa smrću.

Komentar lika ispod ove vijesti

Muha • prije 2 dana
Ženo draga, makni se malo iz medija.

Svi s tobom suosjećaju ali malo popusti.



Eto. Nek krene paljba :kafa

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: DONNA ARES OGORČENA ZLOBOM BH. GRAĐANA

Post by Pasaga » 25 Apr 2015, 14:31

Maja wrote:Kad smo kod naroda imaš narod koji te optužuje da si neiskren ako ti je sve OK. Čim se usudiš da nešto kritikuješ kažu da si ogavan, bezdušan itd. I ona omiljena zanimacija - stavljaju ti riječi u usta.

Što se tiče Done trebala bih biti ozbiljno mentalno poremećena da joj ne želim sve najbolje. Koliko sebi želim dobro toliko želim i njoj i svim ostalima. Nikad se u životu nisam naslađivala tuđom mukom, a o bolesti da i ne pričam.
Često čitam vijesti po raznim portalima i svako malo iskoči vijest o njoj. Ili je to intervju ili neki njen status na FB u kojem piše koliko je jaka, ili neka reportaža gdje je bila, gdje je pjevala unatoč bolesti itd.
Super je kad se čovjek bori u teškim trenucima i svaka joj čast zbog toga ali NE MOGU PA NE MOGU da se otmem utisku da ona koristi ovu situaciju za samopromociju. Možda ona toga nije ni svjesna u potpunosti ali očito je da joj godi pažnja javnosti.
Dok je bila zdrava nigdje je na mapi nije bilo. Najveći njen uspjeh bio je duet s Halidom ali nikad nije uspjela izgraditi zavidnu karijeru . Niti je imala dobrih pjesama niti ima lijep glas. Sad je odjednom u centru dešavanja i imam osjećaj da je kolege sažaljevaju.
A komentari o rogovima su i meni bezveze. Vjerovatno ih je stavila kao eto, simbol njene borbe sa smrću.

Komentar lika ispod ove vijesti

Muha • prije 2 dana
Ženo draga, makni se malo iz medija.

Svi s tobom suosjećaju ali malo popusti.



Eto. Nek krene paljba :kafa
:aplauzz :djed
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Post Reply

Return to “Showbiz”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests