Brian May o Ericu Claptonu i antivakserima

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 50824
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 18885 times
Been thanked: 21406 times
Status: Online

Brian May o Ericu Claptonu i antivakserima

Post by Zanki » 10 Aug 2021, 09:55

Žao mi je što moram reći, ali mislim da su pukli

Gitarist Queena se referirao na Claptonovu odluku da neće nastupiti na koncertima gdje je potreban dokaz o cijepljenju protiv koronavirusa.
Image

Eric Clapton, koji je u posljednje vrijeme bio vrlo glasan u svom protivljenju ograničenjima karantene i cijepljenju, rekao je nedavno da neće nastupiti na koncertima na kojima je potreban dokaz o cijepljenju protiv koronavirusa.

U razgovoru za The Independent, May je priupitan o vlastitim stavovima kad je koronavirus u pitanju i što misli o Claptonovom potezu.

“Volim Erica Claptona, on je moj heroj, ali on ima vrlo različite stavove od mene u puno stvari”, započeo je gitarist.

“On je osoba koja misli da je u redu pucati u životinje radi zabave, tu se ne slažemo, ali nikada ga nisam prestao poštivati kao ​​čovjeka”, rekao je Brian May potom i nadovezao se: “Ljudi koji su protiv cijepljenja, žao mi je što moram reći, ali mislim da su pukli. Postoji mnogo dokaza koji pokazuju da cijepljenje pomaže. Općenito, puno sigurnih dokaza. Uvijek ćete imati neke nuspojave kod bilo kojeg lijeka koji uzimate, ali ići okolo i govoriti da je cjepivo zavjera da bi vas se namjerno ubilo, žao mi je, ali za mene su to gluposti.”
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22243
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12755 times
Been thanked: 12350 times
Status: Offline

Re: Brian May o Ericu Claptonu i antivakserima

Post by Dori » 10 Aug 2021, 10:01

King of Queen :srcee
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

Post Reply

Return to “Showbiz”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests