Nekad mrak, sada bljak

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Rabiosa
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2232
Joined: 18 Aug 2014, 16:21
Location: Na metli
Status: Offline

Re: Nekad je izgledala sjajno a sad joj kipe celuliti

Post by Rabiosa » 01 May 2015, 02:10

Ma joj, nek se jebu
Aktiviram se na dodir.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Re: Nekad mrak, sada bljak

Post by Krokodil Behko » 30 Aug 2015, 10:18

"Plava laguna" ga lansirala među seks bombe, a danas izgleda ovako

Image

ULOGA Richarda u "Plavoj laguni" donijela mu je planetarnu popularnost i titulu seks simbola.

Danas Christopher Atkins ima 54 godine, a prije nekoliko mjeseci posjetio je otok Turtle na Fidžiju i rasplakao se. Naime, prošlo je čak 35 godina od snimanja tog filma kojeg su gledale generacije.

Image

Atkins je priznao da romansa između njega i tada 15-godišnje Brooke Shields nije bila samo dio scenarija, već su ljubovali i kad su se kamere ugasile. On je tada imao 18 godina.

[ytube][/ytube]
online

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Nekad je izgledala sjajno a sad joj kipe celuliti

Post by Biba » 30 Aug 2015, 11:13

Podrinjac wrote:
Biba wrote:Vecina zena ima celulit i bez droge i bez alkohola, e nek je obukla kratke pantolice :ok
Što se ba izvlačiš ?? :pusi
Covjece, ja vrlo rijetko lažem...možeš mi vjerovati da ja nemam celulita ni mrvicu...a evo i sad sam u kratkim pantolicama...i to muskim :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u kući

Post by Mala_Mu » 17 Nov 2015, 13:06

Image

Kultna američka porodična komedija iz 1990. godine "Sam u kući" (eng. "Home Alone") ove godine obilježava 25 godina postojanja.

Kevin McCallister, kojeg igra Macaulay Culkin, je dječak koji se s porodicom sprema na putovanje u Francusku gdje će provesti božićne praznike.

Užurbano spremanje u porodičnoj kući ne dira previše flegmatičnog Kevina koji ne uspijeva privući pažnju nijednog člana porodice. Naposljetku ostaje zaboravljen i sam u kući što isprva niko ne primjećuje.

Tad na scenu stupaju Harry (Joe Pesci) i Marv (Daniel Stern), pljačkaši čija je specijalnost "olakšavanje" bogataša za vrijeme praznika. Na njihovoj listi je i kuća McCallisterovih, ali tu je isprva preplašeni Kevin koji ubrzo dolazi sebi i priprema odbranu svog doma postavljajući mnogo zamki za neželjene goste.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

klix.ba

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Mala_Mu » 17 Nov 2015, 13:21

Kevin :place

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Divlja_u_srcu » 17 Nov 2015, 13:38

sta kevin uradi od sebe :grana
neki se nisu ni promjenili, a neki jesu..jos se i proljepšali :ok
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

Eyla
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 160
Joined: 11 Nov 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Eyla » 17 Nov 2015, 13:41

Žene se uglavnom proljepšale.
A M.Culkin...Hollywood ga prožvakao i ispljunuo, on se nije znao nositi sa svim. Baš neki tragičan lik....pomalo mi ga žao.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Hannibal » 17 Nov 2015, 13:56

Svi se odali drogama
🐽

Alpha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6360
Joined: 07 May 2014, 00:43
Location: baza deda mraza
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Alpha » 17 Nov 2015, 13:58

A neki koji su glumili idiote , postali idioti..
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬
COR NON MENTITUR
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Krokodil Behko » 17 Nov 2015, 17:41

E dobro me podsjeti, da odgledam to još jednom, čim malo zahladni.
online

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Biba » 17 Nov 2015, 17:55

Zene su mrsavije...dijeta...treci mi je naj...ima okice ko Rumic :biba
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96496
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34428 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Online

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Rum » 17 Nov 2015, 22:05

Krokodil Behko wrote:E dobro me podsjeti, da odgledam to još jednom, čim malo zahladni.
I mene nisma dugo , uz ovo sam odrasto i to na kasetama , odes u videoteku naramak kaseta i uvijek sam u kuci u naramku :bali dobar film, Kevina uba droga i hanibala ce ako nastavi ovako :ha


Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119707
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5658 times
Been thanked: 12187 times
Contact:
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Maja » 17 Nov 2015, 23:00

Image
Ovaj ko da se bavio poljoprivredom.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Zagorka » 17 Nov 2015, 23:01

ćelo se najbolje drzi
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Mala_Mu » 17 Nov 2015, 23:26

Krokodil Behko wrote:E dobro me podsjeti, da odgledam to još jednom, čim malo zahladni.

Ili cekati da krenu sa prikazivanjem na RTL-u :oo

Kako ono bude, Svih pet djelova , svake nedjelje ( :hm ) u 20:00 :ooo

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by greeneyes » 18 Nov 2015, 00:12

Ružno je reć', al' su brate ružni. Ko da ih je tražilo što ružnije.
Samo sabura

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by Mala_Mu » 19 Nov 2015, 01:18

Prošlo je 25 godina: Gdje su zvijezde filma 'Sam u kući'?


Film, koji je snimljen 1990. godine, ima i četiri nastavka. Glumac Macaulay Culkin imao je samo 10 godina kada je film objavljen. Već s 12 godina bio je milijunaš

Image

25 godina otkako je snimljen, film 'Sam u kući' neizostavan je dio blagdanske priče.
Glavna zvijezda, Macaulay Culkin (35), imao je samo 10 godina kada je film objavljen. Macaulay je utjelovio 8-godišnjeg Kevina McCallistera koji igrom slučaja ostane sam u kući. Pošto je njegova obitelj velika, roditelji ga zaborave kad krenu na put. Postane meta provalnika koji žele opljačkati njegov dom, a on čini sve kako im to ne bi dopustio.
Macaulay je postao zvijezda i ubrzo snimio nastavak filma 'Sam u kući 2: Izgubljen u New Yorku'. Već s 12 godina je postao milijunaš.
I ostali glumci stekli su veliku slavu ulogom u omiljenom filmu, no gdje su oni danas?

Osim što je snimio nastavak filma, Macaulay je nizao uloge u filmovima kao što su 'Moja djevojka', 'Dobri sin', 'Gospodar snova', 'Richie Rich' i mnogi drugi. Spomenuti filmovi postigli su velik uspjeh. Macaulay se pojavio i u spotu Michaela Jacksona 'Black or White'.

Poslije nekoliko godina pauze, vratio se na scenu ulogom u predstavi 'Madame Melville' na londonskom West Endu. Većina uloga koje je tada prihvaćao bile su manje ili gostujuće u serijama. Glumom se prestao baviti, a prije dvije godine osnovao je bend 'Pizza Underground'.

No njegova i glumačka i glazbena karijera u drugom su planu, a Macaulay zadnjih godina puni medijske stupce uglavnom zbog svoje ovisnosti o drogama i alkoholu. Potpuno je oronuo i ne liči na sebe, a navodno je jednom pokušao i samoubojstvo. Prijatelji su zabrinuti za njega jer iako se, kako se pisalo, uspio riješiti heroina, sada puši oko 60 cigareta dnevno.
Glumac se 1998. godine oženio glumicom Rachel Miner, no razišli su se već dvije godine kasnije, a službeno rastali 2002. godine. Iste te godine glumac je započeo vezu s Milom Kunis (32). Zajedno su bili skoro deset godina, a javnost je o prekidu obavijestio glasnogovornik glumice. Navodno ju je jednom prilikom pokušao nagovoriti da pokušaju oživjeti svoju staru ljubav, no ona ga je odbila, nakon čega je on bio jako loše. Od nje nije bio u ozbiljnoj vezi.

Image

Catherine O'Hara kao Kate McCallister

Nakon što je snimila film 'Sam u kući' dobitnica Emmyja glumila je u filmovima 'Waiting for Guffman', 'Orange County', a posudila je i glas za film Tima Burtona 'Frankenweenie'.
Catherine O'Hara (61) glumila je i u nastavku filma 'Sam u kući', a pojavila se i u filmovima 'Božićna pustolovina', 'Waiting For Guffman', 'Best in Show', ' A Mighty Wind' i ' For Your Consideration'.
Posuđivala je glas brojnim animiranim likovima, no najpoznatija je po ulozi u ovom božićnom filmu. U lipnju 2007. nagrađena je zvijezdom na kanadskom šetalištu slavnih.
Catherine je trenutačno dio stalne postave CBS-ove serije 'Schitt's Creek'. Od 1992. godine je u braku s producentom Bo Welchem, a zajedno imaju dvoje djece.

Image

John Heard kao Peter McCallister

Njegove najpoznatije uloge su upravo one koje je odigrao u originalu i nastavku filma 'Sam u kući'. Nakon velikog uspjeha ovog filma John Heard (70) pojavio se i u 'The Pelican Brief', 'Before and After' i 'Snake Eyes', a imao je gostujuće uloge i u serijama 'Moderna obitelj', 'Obitelj Soprano', 'Zakon braće' te 'CSI: Crime Scene Investigation'. Neslavnu ulogu imao je u filmu 'Sharknado' gdje je glumio s Tarom Reid. No kako je najavio, sljedeće godine publici će predstaviti brojne nove projekte.
Što se tiče njegovog privatnog života, poprilično je turbulentan. Heard ima četiri bivše supruge i otac je četvero djece. Nekoliko godina nakon što je film snimljen, bio je uhićen jer je navodno udario sina, no oslobođen je optužbi.

Image

Joe Pesci kao Harry Lime

Za razliku od ostalih glumaca koji su se proslavili nakon što su glumili u ovom filmu, Joe Pesci (72) tada je već bio velika zvijezda. Najpoznatiji je po ulozi Tommyja DeVita u filmu 'Dobri momci' koji je izašao nekoliko mjeseci prije 'Sam u kući'.
Unatoč mnogim uspješnim projektima i nakon ovog hit filma, kao što su 'Moj rođak Vinny' i 'Smrtonosno oružje', glumac je nestao s glumačke scene poslije 1999. godine. Objavio je da prestaje glumiti, ali da se želi posvetiti glazbenoj karijeri.
Izdao je album koji je nazvao 'Vincent LaGuardia Gambini Sings Just for Yo'. Među zadnjim pojavljivanjima bilo je ono 2010. godine kad je u showu 'Love Ranch' gostovao pored glumice Helen Mirren. Glumac se tri puta ženio i rastajao.

Image

Daniel Stern kao Marv Merchants

Nakon što je odglumio partnera u zločinu, Daniel Stern (58) nastavio je raditi na televiziji i filmu, iako je njegova najpoznatija uloga ipak ova Marva kriminalca. Za vrijeme i nakon filma 'Sam u kući' bio je dio serije 'The Wonder Years'.
Trenutačno je dio stalne postave serije 'Manhattan'. Od 1980. u braku je s Laure Mattos. Imaju troje djece.

Devin Ratray kao Buzz McCallister

Iako je u filmu glumio nasilnog, starijeg brata Buzza, riječ je o najpoznatijoj ulozi Devina Ratraya (38).
Tijekom godina pojavio se u mnogim filmovima, neki od njih su 'Nebraska' i 'Blue Rain', a publika ga je mogla vidjeti i u MTV-jevoj reality seriji 'Damage Control', te u serijama 'Zakon i red' i 'Supernatural'.
Devin se okušao i u glazbenoj karijeri. Svira u bendu 'Little Bill and the Beckleys'.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Pogledajte kako danas izgleda ekipa kultnog filma Sam u

Post by greeneyes » 19 Nov 2015, 01:25

Ovaj glavni lik je totalno propao, grohnuo, kako fizički, tako i na glumačkoj sceni. Ja ga ovako oronulog poznam još od kad sam bio osnovac. Šta ljudi sebi dozvole. :grana

A za Pescija sam se baš pitao što ga nema nigdje. :)
Samo sabura

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Nekad mrak, sada bljak

Post by Mala_Mu » 11 Dec 2015, 16:05

Nekada jedna od najseksepilnijih čuvarki plaže, a sada ... (FOTO)


Image

Yasmine Bleeth je pored Pamele Anderson bila jedna od najpoželjnijih glumica u vrijeme kada su svi ludjeli za "Čuvarima plaže".

Jasmin danas ima 47 godina i udata je za vlasnika striptiz kluba Paula Cerrita


Image

Kao zanosna spasiteljka Caroline Holden oduzimala je dah u svom crvenom kupaćem kostimu i čak ozbiljno ugrozila slavu prsate Pamele.

Yasmine je tada imala sve, ali onda je zaglibila u probleme sa drogom zbog čega je bila i uhapšena. Ovo ju je zauvijek koštalo karijere.

Image

U nedavnoj šetnji sa mužem šokirala je prolaznike svojim izgledom, a mnogi nisu vjerovali da je to upravo ona.

Ipak, paparacima nije promakla. Šta mislite o nekadašnjoj seks bombi?


Image

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Nekad mrak, sada bljak

Post by Biba » 11 Dec 2015, 16:12

Ima i sada lijep ten, ne vidim bore, podvoljak takav imaju i neke mlađe zene...a udebljala se jest...ipak je ravnomjerno popunjena :ok
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

Post Reply

Return to “Showbiz”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests