Nudizam

Predstavljanje gradova, naši putopisi, savjeti u vezi putovanja.

Moderator: Krokodil Behko

Jeste li ikad bili na nudističkoj plaži?

jesam i svidjelo mi se
10
28%
jednom i nemam više želju
3
8%
nisam, ali bih rado
4
11%
nisam i ne namjeravam
5
14%
nudizam treba zabraniti
4
11%
nemam ništa protiv nudizma, ali me to ne privlači
10
28%
 
Total votes: 36

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84340
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11032 times
Been thanked: 16545 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Fuddo » 27 Jul 2021, 09:35

The 51st State wrote: 27 Jul 2021, 09:31
Fuddo wrote: 27 Jul 2021, 09:29

Volim kad je neko fin, dobar, a one su znale to, ta neka nasa zabrinuta zena, nana, vazda nekog naseg medjeda tegljece u zivotu, spasavaju, u tim snimanjima.
jos se nisam oporavio od petrijinog vijenca i igmanskog marsa.

a ozbilje, to jeste sto ih cini jedinstvenim glumicama, nesto ala meryl strip fazon za balkance.
Meni je njena najbolja scena kad vice, mores li spavat Braco?
A Mustafa, svjestan sta je uradio, opali celenkom u flasu.
Jos da sve nije snimilo ono govno, bila bi cista desetka.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6934
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2730 times
Been thanked: 1265 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 27 Jul 2021, 11:33

Venera wrote: 27 Jul 2021, 08:24
Odraz wrote: 27 Jul 2021, 08:15

Nije ni meni, vise volim mladje gledat', posebno na nudistickoj plazi gdje mlada insana nema na mapi, samo se babe golite. :kafa
Tko ne voli mlađe? Žena je primjer da se ne moramo zapustiti, bez obzira ne godine. Ne možemo borjačano biti mlađi, ali možemo raditi na svom izgledu.
Koliko zena ima istih takvih, a jos i ljepsih pa se ne skidaju gole i pokazuju svoje guzice citavom svijetu
Twiterka

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Venera » 27 Jul 2021, 11:44

koteljubi_kadnisamtu wrote: 27 Jul 2021, 11:33
Venera wrote: 27 Jul 2021, 08:24

Tko ne voli mlađe? Žena je primjer da se ne moramo zapustiti, bez obzira ne godine. Ne možemo borjačano biti mlađi, ali možemo raditi na svom izgledu.
Koliko zena ima istih takvih, a jos i ljepsih pa se ne skidaju gole i pokazuju svoje guzice citavom svijetu
Nema mnogo, a meni golotinja ne smeta. :D
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3073 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Chloe » 27 Jul 2021, 11:47

Jaoo, Mirka još aktualna.... :D
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Nudizam

Post by Krokodil Behko » 26 Nov 2022, 21:32

Na najpoznatijoj plaži Australije okupilo se oko 2500 golih ljudi


Image

Oko 2500 golih dobrovoljaca poziralo je u ranim jutarnjim satima na plaži Bondi u Sydneyju te tako pridonijeli stvaranju umjetničkog djela osmišljenog za podizanje svijesti o raku kože.

Ova instalacija je najnoviji projekt američkog fotografa Spencera Tunicka, čiji je cilj potaknuti Australce na redovne kontrole kože.


Zbog ovoga je projekta promijenjen i zakon kako bi se po prvi put dopustila javna golotinja na plaži.

Među Australcima, u odnosu na druge nacije, najveći je postotak onih pogođenih melanomom, kaže Svjetska fondacija za istraživanje raka.

Od 3:30 po lokalnom vremenu, volonteri su se okupili na plaži kako bi učestvovali u instalaciji, napravljenoj u saradnji s dobrotvornom organizacijom Skin Check Champions tokom Sedmice podizanja svijesti o raku kože.

"Imamo priliku podići svijest o pregledima kože i bila mi je čast doći ovdje, stvarati svoju umjetnost i samo slaviti tijelo i zaštitu", rekao je svjetski poznati umjetnik Tunick, prenosi Jutarnji list.


Bruce Fisher (77), koji je učestvovao u događaju, rekao je:

"Proveo sam pola svog života na suncu i skinuli su mi nekoliko malignih melanoma s leđa. Mislio sam da je ovo dobar razlog i volim se skidati na plaži Bondi."

Fotograf Tunick je najpoznatiji po osmišljavanju slika masovnih aktova na nekim od najpoznatijih svjetskih lokacija.
online

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96361
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34340 times
Been thanked: 21069 times
Contact:
Status: Offline

Re: Nudizam

Post by Rum » 26 Nov 2022, 21:42

Krokodil Behko wrote: 26 Nov 2022, 21:32
Na najpoznatijoj plaži Australije okupilo se oko 2500 golih ljudi


Image

Oko 2500 golih dobrovoljaca poziralo je u ranim jutarnjim satima na plaži Bondi u Sydneyju te tako pridonijeli stvaranju umjetničkog djela osmišljenog za podizanje svijesti o raku kože.

Ova instalacija je najnoviji projekt američkog fotografa Spencera Tunicka, čiji je cilj potaknuti Australce na redovne kontrole kože.


Zbog ovoga je projekta promijenjen i zakon kako bi se po prvi put dopustila javna golotinja na plaži.

Među Australcima, u odnosu na druge nacije, najveći je postotak onih pogođenih melanomom, kaže Svjetska fondacija za istraživanje raka.

Od 3:30 po lokalnom vremenu, volonteri su se okupili na plaži kako bi učestvovali u instalaciji, napravljenoj u saradnji s dobrotvornom organizacijom Skin Check Champions tokom Sedmice podizanja svijesti o raku kože.

"Imamo priliku podići svijest o pregledima kože i bila mi je čast doći ovdje, stvarati svoju umjetnost i samo slaviti tijelo i zaštitu", rekao je svjetski poznati umjetnik Tunick, prenosi Jutarnji list.


Bruce Fisher (77), koji je učestvovao u događaju, rekao je:

"Proveo sam pola svog života na suncu i skinuli su mi nekoliko malignih melanoma s leđa. Mislio sam da je ovo dobar razlog i volim se skidati na plaži Bondi."

Fotograf Tunick je najpoznatiji po osmišljavanju slika masovnih aktova na nekim od najpoznatijih svjetskih lokacija.
Na ovoj slici samo falimo mi u centru :D.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “Turizam”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests