Nudizam

Predstavljanje gradova, naši putopisi, savjeti u vezi putovanja.

Moderator: Krokodil Behko

Jeste li ikad bili na nudističkoj plaži?

jesam i svidjelo mi se
10
28%
jednom i nemam više želju
3
8%
nisam, ali bih rado
4
11%
nisam i ne namjeravam
5
14%
nudizam treba zabraniti
4
11%
nemam ništa protiv nudizma, ali me to ne privlači
10
28%
 
Total votes: 36

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6796 times
Status: Online

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Julia-Klara » 26 Jul 2021, 15:58

Po onome sta znam - grijesis.
Al hajd, sta cu ti ja.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Venera » 26 Jul 2021, 16:01

Naseef Mushroom wrote: 26 Jul 2021, 14:58
MunDzi wrote: 26 Jul 2021, 11:52
Pa ti si klasican primjer onih sto zabadaju nos tamo gdje ne trebaju.
Ako ti se ne skida, ne skidaj se.
Ako ti se ne gleda, ne gledaj.
Ako ti se drka, nadji sebi sliku neke koja je tebi privlacna, pa drkaj.
Ok, culi smo te. Nisi u ekstazi na Mirjanu.
Mislim da joj to i nije bio cilj.
A ako jeste, bas si je dobro zajebo.
Nece moci spavati ovih dana.
Samo si potvrdila to šta sam pisao kakvo nam je društvo vezano za društvene mreže, ne samo kod Mirjane već kod svakog ko je aktivan na društvenim mrežama.

Sve se radi na isti kalup. Poznata ličnost napravi nešto na fotografiji što niko nije nikada tražio. Umjesto da to podjeli sa partnerom ili prijateljima ona to objavi da milioni mogu vidjeti i još se pobrine da svi portali objave.
Onda su primorani svi da tu fotografiju vide i od svakoga se očekuje da postavi pozitivan komentar.
Ukoliko iskoristiš svoje demokratsko pravo i napišeš da ne voliš pogledati tijelo starije žene onda si hejter i zabadaš nos gdje ne treba, kao da je neko od nas dobrovoljno ukucao "Mirjana Kaaranović sa 60 gola" a ne da smo samo zbog toga ugledali sliku jer iskače iz paštete.

A da takvi narcisti itekako ne mogu spavati dokazuje njihovo kmečanme o hejterima na internetu iako negativni komentari na svaku fotografiju ne čine ni 10%
Pogrešno se postavljaš: Žena je osvježenje, nema silikona i korekcije tijela, nema problem sa prosječnim licem, ali žena pršti optimizmom, zdravim prisutpom životom, vježba, društveno aktivna. Ona je samo pozitivna opozicija mladim djevojkama. :aplauz :srce :srce
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Venera » 26 Jul 2021, 16:43

Barba wrote: 26 Jul 2021, 15:40 Nisam nikad bio...pretpostavljam na nudističke plaže idu samo oni sa velikim pimpekom ili dubokim džepom :pusi
Pogrešno pretpostavljaš, nudističke plaže su odlično iskustvo. :ok
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Barba
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2993
Joined: 17 Oct 2019, 00:15
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Barba » 26 Jul 2021, 16:49

Venera wrote: 26 Jul 2021, 16:43
Barba wrote: 26 Jul 2021, 15:40 Nisam nikad bio...pretpostavljam na nudističke plaže idu samo oni sa velikim pimpekom ili dubokim džepom :pusi
Pogrešno pretpostavljaš, nudističke plaže su odlično iskustvo. :ok
Julia-Klara wrote: 26 Jul 2021, 15:58 Po onome sta znam - grijesis.
Al hajd, sta cu ti ja.
Kao što rekoh, totalno sam neiskusan :pusi

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by MunDzi » 26 Jul 2021, 17:21

Naseef Mushroom wrote: 26 Jul 2021, 14:58
MunDzi wrote: 26 Jul 2021, 11:52
Pa ti si klasican primjer onih sto zabadaju nos tamo gdje ne trebaju.
Ako ti se ne skida, ne skidaj se.
Ako ti se ne gleda, ne gledaj.
Ako ti se drka, nadji sebi sliku neke koja je tebi privlacna, pa drkaj.
Ok, culi smo te. Nisi u ekstazi na Mirjanu.
Mislim da joj to i nije bio cilj.
A ako jeste, bas si je dobro zajebo.
Nece moci spavati ovih dana.
Samo si potvrdila to šta sam pisao kakvo nam je društvo vezano za društvene mreže, ne samo kod Mirjane već kod svakog ko je aktivan na društvenim mrežama.

Sve se radi na isti kalup. Poznata ličnost napravi nešto na fotografiji što niko nije nikada tražio. Umjesto da to podjeli sa partnerom ili prijateljima ona to objavi da milioni mogu vidjeti i još se pobrine da svi portali objave.
Onda su primorani svi da tu fotografiju vide i od svakoga se očekuje da postavi pozitivan komentar.
Ukoliko iskoristiš svoje demokratsko pravo i napišeš da ne voliš pogledati tijelo starije žene onda si hejter i zabadaš nos gdje ne treba, kao da je neko od nas dobrovoljno ukucao "Mirjana Kaaranović sa 60 gola" a ne da smo samo zbog toga ugledali sliku jer iskače iz paštete.

A da takvi narcisti itekako ne mogu spavati dokazuje njihovo kmečanme o hejterima na internetu iako negativni komentari na svaku fotografiju ne čine ni 10%
Meni nije jasno zasto se ti toliko zadrzavas na stvarima koje tebe zapravo ne interesuju.

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6787
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2638 times
Been thanked: 1209 times
Status: Online

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 26 Jul 2021, 19:42

insomnia wrote: 26 Jul 2021, 12:01 Bolje bi joj bilo da ibadeti i misli o ahiretu
Kad je Mr Ahiret pozove gore i pita gdje si bila sta si radila, imace svasta ispricati. A ti ?
👌🌚

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6787
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2638 times
Been thanked: 1209 times
Status: Online

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 26 Jul 2021, 19:45

Barba wrote: 26 Jul 2021, 15:40 Nisam nikad bio...pretpostavljam na nudističke plaže idu samo oni sa velikim pimpekom ili dubokim džepom :pusi
Zar se placa ulaz na nudistickoj :cudi
👌🌚

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36825
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23121 times
Been thanked: 4502 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by ElTriconi » 26 Jul 2021, 19:47

koteljubi_kadnisamtu wrote: 26 Jul 2021, 19:45
Barba wrote: 26 Jul 2021, 15:40 Nisam nikad bio...pretpostavljam na nudističke plaže idu samo oni sa velikim pimpekom ili dubokim džepom :pusi
Zar se placa ulaz na nudistickoj :cudi
A ne more dobit ni vrucim pogacicama, nudisticka plaza 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

Mon
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4266
Joined: 10 Jan 2021, 18:55
Has thanked: 3417 times
Been thanked: 3981 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Mon » 26 Jul 2021, 20:02

Zena izgleda veoma dobro, nebitno za godine, ali imam teskoce da razumijem odakle ova potreba za skidanjem i javnim pokazivanjem? Cak i osobe koje skoro besprijekorno izgledaju, dobiju negativne komentare - that's a given- javno postavljas fotke, zasto ocekujes samo lijepe komentare?

Ljudi imaju pravo da javno ostave komentar pocevsi od necije odluke da sliku prezentira javno.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Venera » 26 Jul 2021, 20:12

Mon wrote: 26 Jul 2021, 20:02 Zena izgleda veoma dobro, nebitno za godine, ali imam teskoce da razumijem odakle ova potreba za skidanjem i javnim pokazivanjem? Cak i osobe koje skoro besprijekorno izgledaju, dobiju negativne komentare - that's a given- javno postavljas fotke, zasto ocekujes samo lijepe komentare?

Ljudi imaju pravo da javno ostave komentar pocevsi od necije odluke da sliku prezentira javno.
Ona je aktivna nudistkinja godinama, imam utisak da ona nije imala cilj brojanje lajkova, već je prezentirala nudizam.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Mon
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4266
Joined: 10 Jan 2021, 18:55
Has thanked: 3417 times
Been thanked: 3981 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Mon » 26 Jul 2021, 20:20

Venera wrote: 26 Jul 2021, 20:12
Mon wrote: 26 Jul 2021, 20:02 Zena izgleda veoma dobro, nebitno za godine, ali imam teskoce da razumijem odakle ova potreba za skidanjem i javnim pokazivanjem? Cak i osobe koje skoro besprijekorno izgledaju, dobiju negativne komentare - that's a given- javno postavljas fotke, zasto ocekujes samo lijepe komentare?

Ljudi imaju pravo da javno ostave komentar pocevsi od necije odluke da sliku prezentira javno.
Ona je aktivna nudistkinja godinama, imam utisak da ona nije imala cilj brojanje lajkova, već je prezentirala nudizam.
Mislim da je i to nebitno.
Social Media su danas terapeuti za one koji ne mogu priustiti licensed therapist. Ljudi lijece frustracije i sve dok to ljudi ne prihvate kao byproduct, bit ce svadja, ispravljanja i etiketa tipa "haters".
Meni ako nesto ne valja, a licno me ne dotice, ne postoji sansa da trosim svoje dragocjeno vrijeme na to ubjedjujuci druge kako je to grozno.
You don't like naked old ladies- move on. As simple as that.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11329 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by spacebound » 26 Jul 2021, 20:26

A nudizam bas treba prezentovat :D.
Puno je tu filozofije, duhovnog uzdizanja, potreban je cijeli pokret da to svima nama predoci na pravi nacin, jah :julia
Ne bismo li razumjeli, prihvatili, pa i sami odlucili da se upustimo u tu kompleksu avanturu...

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36825
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23121 times
Been thanked: 4502 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by ElTriconi » 26 Jul 2021, 20:28

spacebound wrote: 26 Jul 2021, 20:26 A nudizam bas treba prezentovat :D.
Puno je tu filozofije, duhovnog uzdizanja, potreban je cijeli pokret da to svima nama predoci na pravi nacin, jah :julia
Ne bismo li razumjeli, prihvatili, pa i sami odlucili da se upustimo u tu kompleksu avanturu...
Jastaradi da je kompleksna, dje ce dokumente metnit, dje ce pare drzat? Eee :jutarnja
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Hurija » 26 Jul 2021, 20:29

:D

Neki i Karleuši nađu mahanu .
Ostalo je cutanje.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Venera » 26 Jul 2021, 20:32

Mirjana je dokaz da se u 60tim može izgledati odlično. Eto meni je to fascinantno. Nudizam podržavam oduvijek. Zato mi se dopada njen gest. ❤️❤️
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Chloe » 26 Jul 2021, 21:44

Sekunde nisam mislila o razlogu njene objave, prokoemntarisala sam samo ono što znam i vidim, ostalo me nimalo nije zaintegriralo, posebno da razmišljam o njenoj psihi.

Dok npr. Otac pedofil me potresao i naveo na razmišljanje. :cudi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Barba
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2993
Joined: 17 Oct 2019, 00:15
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Barba » 26 Jul 2021, 23:56

koteljubi_kadnisamtu wrote: 26 Jul 2021, 19:45
Barba wrote: 26 Jul 2021, 15:40 Nisam nikad bio...pretpostavljam na nudističke plaže idu samo oni sa velikim pimpekom ili dubokim džepom :pusi
Zar se placa ulaz na nudistickoj :cudi
Na nudističkoj ili si već platio ili ćeš uskoro zaplatiti :pusi

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Naseef Mushroom » 27 Jul 2021, 00:36

Venera wrote: 26 Jul 2021, 16:01
Naseef Mushroom wrote: 26 Jul 2021, 14:58
Samo si potvrdila to šta sam pisao kakvo nam je društvo vezano za društvene mreže, ne samo kod Mirjane već kod svakog ko je aktivan na društvenim mrežama.

Sve se radi na isti kalup. Poznata ličnost napravi nešto na fotografiji što niko nije nikada tražio. Umjesto da to podjeli sa partnerom ili prijateljima ona to objavi da milioni mogu vidjeti i još se pobrine da svi portali objave.
Onda su primorani svi da tu fotografiju vide i od svakoga se očekuje da postavi pozitivan komentar.
Ukoliko iskoristiš svoje demokratsko pravo i napišeš da ne voliš pogledati tijelo starije žene onda si hejter i zabadaš nos gdje ne treba, kao da je neko od nas dobrovoljno ukucao "Mirjana Kaaranović sa 60 gola" a ne da smo samo zbog toga ugledali sliku jer iskače iz paštete.

A da takvi narcisti itekako ne mogu spavati dokazuje njihovo kmečanme o hejterima na internetu iako negativni komentari na svaku fotografiju ne čine ni 10%
Pogrešno se postavljaš: Žena je osvježenje, nema silikona i korekcije tijela, nema problem sa prosječnim licem, ali žena pršti optimizmom, zdravim prisutpom životom, vježba, društveno aktivna. Ona je samo pozitivna opozicija mladim djevojkama. :aplauz :srce :srce
Radi se o tome da društvene mreže djeluju po principu da nije kao kada zapaziš nekoga na ulici i pomisliš kako se neko dobro drži za svoje godine, društvene mrže su kao kada bi ti neko pozvonio na kućna vrata i vikao glasno "Vidi me kako sam zgodna" i ti iz kurtoazije da ne ispadneš loša moraš reći da je ta osoba zgodna i time oni hrane svoj ego.
Iskaču iz paštete i mole za lajkove i ne smetaju im tolike posjete po njihovim profilima a prvi negativan komentar odmah je "Zašto zabadaš nos u tuđe stvari". Čisti narcizam.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by Naseef Mushroom » 27 Jul 2021, 00:47

MunDzi wrote: 26 Jul 2021, 17:21
Naseef Mushroom wrote: 26 Jul 2021, 14:58
Samo si potvrdila to šta sam pisao kakvo nam je društvo vezano za društvene mreže, ne samo kod Mirjane već kod svakog ko je aktivan na društvenim mrežama.

Sve se radi na isti kalup. Poznata ličnost napravi nešto na fotografiji što niko nije nikada tražio. Umjesto da to podjeli sa partnerom ili prijateljima ona to objavi da milioni mogu vidjeti i još se pobrine da svi portali objave.
Onda su primorani svi da tu fotografiju vide i od svakoga se očekuje da postavi pozitivan komentar.
Ukoliko iskoristiš svoje demokratsko pravo i napišeš da ne voliš pogledati tijelo starije žene onda si hejter i zabadaš nos gdje ne treba, kao da je neko od nas dobrovoljno ukucao "Mirjana Kaaranović sa 60 gola" a ne da smo samo zbog toga ugledali sliku jer iskače iz paštete.

A da takvi narcisti itekako ne mogu spavati dokazuje njihovo kmečanme o hejterima na internetu iako negativni komentari na svaku fotografiju ne čine ni 10%
Meni nije jasno zasto se ti toliko zadrzavas na stvarima koje tebe zapravo ne interesuju.
Kao prvo moglo bih se to isto reći za 5000 ostalih tema na kojima smo bili ja, ti ili neko drugi a kao drugo nije ovo Mirjana Karanović fan klub nego forum za diskutovanje.
Isto tako nije niko ukrao njen foto album nego je ona dobrovoljno objavila ovu fotografiju za milione i time dala pravo svakome da komentariše.

Ja nisam krenuo ni u osnovnu školu a već mi je bilo jasno da nije čitav svijet kao moji roditelji i da se ne sviđam svakome a ovdje stariji na društvenim mrežama su u šoku kada od hiljade komentara se nađu 2-3 koji napišu da im se ne sviđa starija žena koja se skine, u kakvom svijetu ljubičica oni žive?

Ne moramo se onda čuditi tinejdžerima koji su odrasli uz društvene mreže kada su i babe po stare dane pukle.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: DIBIDUS: Mirjana Karanović na plaži bez ijedne krpice

Post by MunDzi » 27 Jul 2021, 00:51

Naseef Mushroom wrote: Radi se o tome da društvene mreže djeluju po principu da nije kao kada zapaziš nekoga na ulici i pomisliš kako se neko dobro drži za svoje godine, društvene mrže su kao kada bi ti neko pozvonio na kućna vrata i vikao glasno "Vidi me kako sam zgodna" i ti iz kurtoazije da ne ispadneš loša moraš reći da je ta osoba zgodna i time oni hrane svoj ego.
Iskaču iz paštete i mole za lajkove i ne smetaju im tolike posjete po njihovim profilima a prvi negativan komentar odmah je "Zašto zabadaš nos u tuđe stvari". Čisti narcizam.
Oprosti sto ti rekoh da zabadas nos u tudju stvar.
Slobodno dislajkaj Mirjaninu sliku.
Ja niti cu sta reci vise o Mirjani, niti cu trepnuti.
U biti, bas me briga i za nju i za tebe.

Post Reply

Return to “Turizam”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests