Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Predstavljanje gradova, naši putopisi, savjeti u vezi putovanja.

Moderator: Krokodil Behko

ema-ema
Na probnom
Na probnom
Posts: 20
Joined: 17 Mar 2015, 15:39
Status: Offline

Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by ema-ema » 27 Apr 2016, 16:24

Evo mene opet :D
Prosli put sam otvorila temu o Sarajevu, buduci da mi je tada trebala turisticka ruta u nasem divnom gradu, a sada mi treba pomoc oko Budve.
Naime, ponovno putujem sa mojim Turcima. Mozda nam se pridruzi i Ukrajinka (ne pitajte, slabi su na Ukrajinke i Ruskinje strasno, strah me da je dovedem i dragom na oci haha).
Uglavnom, mozda me malo, samo malo, strah putovati u Budvu sa njima (zaista ne zelim nikoga da uvrijedim, ali na par foruma sam procitala da su se tamo znali "okomiti" na muslimane).
Mozete li me molim vas razuvjeriti?? :D
Takodjer, moze li mi neko preporuciti kakav jeftiniji smjestaj, nije bitna lokacija, imamo auto (ali takodjer bi bilo pozeljno da i auto bude sigurno(pored nas)jer ni ono nije nase, nego rentamo). Restorani takodjer, postoje li mjesta gdje se moze jesti halal hrana?
Zanima me i koliko im je nocni zivot siguran, ima li cesto incidenata sa pistoljima, gangsterima itd? Znam, paranoicna sam i previse gledam filmove ali bih da ih vratim u jednom komadu, svakako kuci imaju dovoljno velike sanse za nesretna desavanja.
Ako mi je post uvredljiv, dajem zeleno svjetlo za brisanje i usput se izvinjavam :D
:help

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35655
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 567 times
Status: Online

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Venera » 27 Apr 2016, 16:28

Povedes muza sa sobom i rijesen problem. :D
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Vladimir RUS » 27 Apr 2016, 18:24

Što se tiče noćnih izlazaka u Budvi, ništa ne brini, iz mog ličnog iskustva, bezbjedan grad. Što se tiče jeftinijih cijena, Budva i jeftinije ne idu ruku pod ruku pošto su smještajni kapaciteti tokom špice puni. Jedino da rezervišeš unaprijed pola godine pa da tako prođeš jeftinije, ovako prvi i drugi red do mora skup i teško je naći ljeti slobodan apartman, dok kilometar od plaže možeš naći, ali isto cijene znaju biti velike jer mnogi koji su pokušali da nađu apartman blizu mora nisu našli pa ih preusmjeravaju do ovih što su dalje. Što se tiče hrane, bolje ponesi sa sobom kokošije paštete, pileću salamu, paradajz, ne zbog toga što je slaba ponuda nego zbog toga što je sve skupo, a u onom dijelu grada u kom sam ja bio je negdje Mesara Golijanin koju drži naš čovjek, pljeskavice su im debele i mesnate, najedeš se, a i cijena normalna. Odmah iza zgrade Jolly travel apartmana, imaš manji privatni apartman, u vlasništvu je jednog iz mog kraja.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Krokodil Behko » 27 Apr 2016, 19:00

Ja sam čuo da muslimani trebaju ići u Ulcinj, na plažu. Neko novi hadis.
online

onetwo123
Na probnom
Na probnom
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, 23:00
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by onetwo123 » 17 Oct 2016, 23:22

Evo 'vako. Ne bih u Budvu otisla vise nikada u zivotu da mi dodjes i das milion i kazes "de idi i trosi". Prvo moram da naglasim da volim sve normalne, dobre i ljubazne ljude bez obzira na naciju, vjeru, boju koze ili bilo sta drugo. Koliko su ljudi neljubazni, to mi je tuzno. De se bolan malo nasmij ako nista. Provod - meni je dobro i na livadi sa dvolitrom ako sam sa dobrim drustvom, tako da je ne mogu reci da je nesto super posebno ali znam da su cijene sramotno velike. Ne znam koji me vrag poslao direkt u Top hill, ali je to bas fino mjesto da se osjecas kao smece jer nisi milioner ali i tebe, jadnika, nekako uspiju zavaliti. Gdje ce im dusa. Za one sa dubokim dzepom kojima neljubaznost (na granici sa ubojitim mislima haman) ne smeta, vrh mjesto. Djevojke... Djevojke tako izgledaju da mi je doslo da stavim onu papirnu kesu od jaja dragom na glavu, da se ne pomami. Djevojaka stvarno ima svakakvih, od grand polugolih cura (koje realno gore bez obzira na sve) do predivnih dama sa stilom za kojima sam se i ja okretala. Sve u svemu prelijepe su. Osim jedne ludjakinje koja se izderala na mene jer sam je trazila savjet. Boze. Dakle, sve u svemu, s deckom NE IDITE tamo. :D Hrana. Svaki put kada sam pitala za halal hranu, imala sam osjecaj kao da sam ispruzila prst i ubola ih direkt u oko. Bolje ne trazi. Doduse, jedan konobar je bio strasno ljubazan da mi je doslo da ga zagrlim. Smjestaj skup, plaze standard...sa neljubaznim radnicima. Po meni, u totalu, Budva nije nista posebno i za ove pare sam mogla otici na neku bolju destinaciju gdje cu bar znati za sta placam i zauzvrat cu dobiti i osmijeh.

Sent from my LG-D802TR using Tapatalk

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Zagorka » 17 Oct 2016, 23:47

Moja iskustva iz Budve su dobra. Zapravo, kad bolje razmislim, moja iskustva sa svih mojih putovanja su dobra. Jedino su mi njemci hladniji, no tema je Budva.



Ja kad procitam da neko baca drvlje i kamenje po inace jako posjecenim mjestima, zapitam se iz kog ugla je ta/j promatrao i kako je moguce da je neko otisao na odmor a iz svega samo zapamtio los omlet, jednu neljubaznu prodavacicu ili pukotinu na pločici nekog wc-a? :ovaj

Da li sve vrijeme pomno nazorite da iskrsne kakva greska pa da kazete A-HA, evo je, ma znao sam ja da mora biti nesto da ne valja, aaa naci cu ja vama manu ne zvao se....



Budva-fina

Prodavaci,konobari-normalni insani

Plaze-ko plaze

Klubovi-ko klubovi

Djevojke - ko djevojke

Momci- ko momci

Niko tu ne hoda na rukama niti je hrana sva ruzna, niti su insani svi ruzni, a nikako nisu ni apsolutno svi do jednog lijepi, znaci ako ste usvojili ovakav zakljucak -trebali ste skinut pretamne naocale ....


Ima finih restorana, ima finih jela, za halal posebne ne znam, ali tima sto ih grcevito traze savjetovala bi da ostanu u svojoj halal zemlji u svom halal oblaku i piju svoju halal vodu i pri tom bulje u pod jer svi oni pogledi su haram a lafo jedu iskljucivo halal,znaci serem im se u licemjerni obraz :dole

Ima akrobacija za ljubitelje adrenalina, izleta brodom, otok "havaji" je savrseno miran i cist.

Za jeftine smjestaje ne znam dati odgovor, jer kako jednom rekoh, biram osam dana u hotelu nego petnest kod neke babe-nije moj stil, no, ko voli nemam nista protiv...

Sto se tice ne ici s boljom polovinom negdje gdje ima dobrih komada -ovo je potpuno sumanuto iz vise razloga.

Prvi, svugdje na planeti ima lijepih muskaraca i zena.
Ako je tebi jedan pogled problem-onda imas ozbiljan problem.

Drugi, devet od deset osoba koje varaju, ucine to sa osobom ruznijom od svog partnera/ice.

Treci, nije se jednom desilo da neki jadov s jednim zubom u glavi koji nikad mahale napustio nije-degenjeci konobaricu ruznu ko noc i odnese joj pare djeci ispred usta.

Ako je neko necovjek - ti to ne popravi, valjda ces mu gasit tv, ili ga vodit u pakistan na godisnji ,tamo nece vidjeti nikakve obline.

:kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

onetwo123
Na probnom
Na probnom
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, 23:00
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by onetwo123 » 18 Oct 2016, 00:33

Dobro, to ovisi o ukusu, sta da ti kazem. Ti volis samo da "hodas" valjda, tebi je to super, nisi nesto posebno kriticna, to je generalno dobra stvar. Ja brate jesam i ne moze mi svugdje ni biti lijepo. I evo, osim lijepih djevojaka, ja licno nemam nista lijepo da izdvojim kada je rijec o Budvi. Budva - fina. Bravo. Fina. Odnos cijene i kvalitete... Ne ide. Prodavaci, konobari - ja neljubaznije nigdje nisam vidjela. Plaze - plaza ko plaza, bravo. Klubovi - s obzirom na cijene, ponasanje konobara je blago receno odvratno. Ponavljam, ja nigdje neljubaznije ljude susrela nisam.
Halal hrana. Ja ti, lutko, svinjetinu ne jedem. Ne jedem je ni u Argentini ni u Italiji ni u Bosni ni na Marsu niti cu je jesti u nekoj tamo Budvi samo zato sto ljudi poput tebe smatraju da je ja trebam jesti. Zasto ne jedem svinjetinu to je moja i samo moja stvar i to tebe ne treba da se tice. Ja, kao gost, imam puno pravo da pitam za halal hranu, a na osoblju je da mi ljubazno odgovore da li je imaju ili nemaju, jer je to njihov posao.
Opusti se malo. Nauci sta je za*ebancija. Jer sam ja zaista mislila da stavim dragom kesu na glavu jer imam problem s njegovim pogledima. Evo ni sada ne mogu da spavam zbog toga. Hahaha. 'si ti ozbiljna?

Sent from my LG-D802TR using Tapatalk

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Zagorka » 18 Oct 2016, 00:42

Otkud ti ideja da ja smatram da trebas jesti svinjetinu?

Letis pred rudo. Da si na forumu malo duze, znala bi da je ni ja ne jedem. :kafa

Ali to je moje. Samo moje. To ne treba da zanima hudog konobara koji samo radi za platu.

Narucim piletinu i cutim. Ili vegeterijansku pizzu. Masu stvari bez svinjetine.

Ides u krscansku zemlju da trazis halal restoran? Evo sa'ce oni sazidat jedan samo za tebe :kafa

Koji halal? Tu glupost se dosjetio pametan lik da stanca i na kalodont da vama levatima uzme pare.

Budva je morski grad. Tamo se ide zbog mora kao i u sve morske gradove. Sve puno golih guzica. Ukljucujuci i tvoju. Halal sta? :kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Socrates » 18 Oct 2016, 00:46

Joj, ova Zagorka je toliko nekad realna da to boli.

:ruke
. . . . . . . . .

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Zagorka » 18 Oct 2016, 00:51

Socrates wrote:Joj, ova Zagorka je toliko nekad realna da to boli.

:ruke
Drugacije ne znam :help
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Krokodil Behko » 18 Oct 2016, 10:45

Zagorka wrote: Ides u krscansku zemlju da trazis halal restoran? Evo sa'ce oni sazidat jedan samo za tebe :kafa
Pa kako srpski poslanici traže svinjetinu i fantomsku srpsku salatu, u restoranu parlamenta BiH? :hihi
online

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by SPINERKA » 18 Oct 2016, 12:56

onetwo123 wrote:Dobro, to ovisi o ukusu, sta da ti kazem. Ti volis samo da "hodas" valjda, tebi je to super, nisi nesto posebno kriticna, to je generalno dobra stvar. Ja brate jesam i ne moze mi svugdje ni biti lijepo. I evo, osim lijepih djevojaka, ja licno nemam nista lijepo da izdvojim kada je rijec o Budvi. Budva - fina. Bravo. Fina. Odnos cijene i kvalitete... Ne ide. Prodavaci, konobari - ja neljubaznije nigdje nisam vidjela. Plaze - plaza ko plaza, bravo. Klubovi - s obzirom na cijene, ponasanje konobara je blago receno odvratno. Ponavljam, ja nigdje neljubaznije ljude susrela nisam.
Halal hrana. Ja ti, lutko, svinjetinu ne jedem. Ne jedem je ni u Argentini ni u Italiji ni u Bosni ni na Marsu niti cu je jesti u nekoj tamo Budvi samo zato sto ljudi poput tebe smatraju da je ja trebam jesti. Zasto ne jedem svinjetinu to je moja i samo moja stvar i to tebe ne treba da se tice. Ja, kao gost, imam puno pravo da pitam za halal hranu, a na osoblju je da mi ljubazno odgovore da li je imaju ili nemaju, jer je to njihov posao.
Opusti se malo. Nauci sta je za*ebancija. Jer sam ja zaista mislila da stavim dragom kesu na glavu jer imam problem s njegovim pogledima. Evo ni sada ne mogu da spavam zbog toga. Hahaha. 'si ti ozbiljna?

Sent from my LG-D802TR using Tapatalk
Tacno , no oni su odgovorili -vjerovatno -kako najbolje mogu.NELJUBAZNI. Osmijeh je bitan u svim sferama zivota pogotovo -usluznim djelatnostima. NO, u nekim drzvama je i do -mentliteta naroda.

No , cudi me ako ti je bitna ishrana da prije odlaska nisi saznala sve detalje i mogucnosti.
Image

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Tokmak » 18 Oct 2016, 14:42

ako je onako kao u seriju Budva na pjenu od mora,onda je prva liga... :ok

pichoka na sve strane... :bali
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by storm » 18 Oct 2016, 15:31

Ljetovanja tipa Budva, Makarska i ta nabijena mjesta :rol

radije sam doma u svom gradu i na bazenu- isto ti ga dođe :kafa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Konsultant » 18 Oct 2016, 15:40

Ema de koji napisi ne bilo ti zapovidjeno.

onetwo123
Na probnom
Na probnom
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, 23:00
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by onetwo123 » 18 Oct 2016, 18:00

Zagorka wrote:Otkud ti ideja da ja smatram da trebas jesti svinjetinu?

Letis pred rudo. Da si na forumu malo duze, znala bi da je ni ja ne jedem. :kafa

Ali to je moje. Samo moje. To ne treba da zanima hudog konobara koji samo radi za platu.

Narucim piletinu i cutim. Ili vegeterijansku pizzu. Masu stvari bez svinjetine.

Ides u krscansku zemlju da trazis halal restoran? Evo sa'ce oni sazidat jedan samo za tebe :kafa

Koji halal? Tu glupost se dosjetio pametan lik da stanca i na kalodont da vama levatima uzme pare.

Budva je morski grad. Tamo se ide zbog mora kao i u sve morske gradove. Sve puno golih guzica. Ukljucujuci i tvoju. Halal sta? :kafa
Pitajuci za halal hranu nisam trazila nista vanzemaljsko, nego hranu koja nije svinjetina i koja nije spremana na svinjskoj masti. To je to i to dobro znas. I da, ja kao gost imam pravo da trazim kakvu god hranu zelim i imam pravo da za svoj novac ocekujem ljubaznost i dobru uslugu makar mu trazila glavu plavog jednoroga u sosu od vila. Zaboli mene dzon sta on misli kada ja njemu trazim halal hranu, ali ima da mi odgovori sa osmijehom na licu ima li ili ne.
Druga stvar...kako sam shvatila, ja ne treba da uopce putujem jer je sramota pitati za halal hranu pa prema tome treba ili da jedem svinjetinu ili da ne putujem? Vegetarijance, vegane i slicno onda trebamo staviti u kaveze?
Stvar je u tome da je Budva turisticki grad, te svako ima pravo i da ide tamo i da jede ono sto mu se jede a i da ocekuje uslugu na nivou. Trebali su do sada da se naviknu na razlicite ljude i navike. Ma sramota...

Sent from my LG-D802TR using Tapatalk

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Krokodil Behko » 18 Oct 2016, 18:20

Ja vjerujem da je to pitanje u Budvi riješeno. Na sjeveru im je BiH, na jugu Albanija, u zaleđu Sandžak i Kosovo, riješeno je to sigurno. Uostalom, ko pita-ne skita. Prvo upali taj svoj LG-D802TR, nazovi mjesto gdje bi eventualno odsjela, pa se raspitaj :cudi
online

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Socrates » 18 Oct 2016, 18:21

onetwo123 wrote:Pitajuci za halal hranu nisam trazila nista vanzemaljsko, nego hranu koja nije svinjetina i koja nije spremana na svinjskoj masti. To je to i to dobro znas.
Nisam ja bas siguran da ti znas sta podrazumijeva "halal hrana".

Konobaru je i bolje da nije znao sta je halal hrana, jer da je znao, tek onda ne bi imao sta da odgovori. Jesi li ga bas pitala za halal hranu ili za hranu koja nije imala dodira sa bilo kojim svinjskim produktom?

A kao sto ti Zagorka rece, halal kod ne odredjuje pravila samo oko hrane, nego i oko mnogo drugih stvari, pa ako ti je toliko do halala, onda se postavlja pitanje sta uopste radis medju gologuzima.
. . . . . . . . .

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by Vladimir RUS » 18 Oct 2016, 18:21

onetwo123 wrote:Evo 'vako. Ne bih u Budvu otisla vise nikada u zivotu da mi dodjes i das milion i kazes "de idi i trosi". Prvo moram da naglasim da volim sve normalne, dobre i ljubazne ljude bez obzira na naciju, vjeru, boju koze ili bilo sta drugo. Koliko su ljudi neljubazni, to mi je tuzno. De se bolan malo nasmij ako nista. Provod - meni je dobro i na livadi sa dvolitrom ako sam sa dobrim drustvom, tako da je ne mogu reci da je nesto super posebno ali znam da su cijene sramotno velike. Ne znam koji me vrag poslao direkt u Top hill, ali je to bas fino mjesto da se osjecas kao smece jer nisi milioner ali i tebe, jadnika, nekako uspiju zavaliti. Gdje ce im dusa. Za one sa dubokim dzepom kojima neljubaznost (na granici sa ubojitim mislima haman) ne smeta, vrh mjesto. Djevojke... Djevojke tako izgledaju da mi je doslo da stavim onu papirnu kesu od jaja dragom na glavu, da se ne pomami. Djevojaka stvarno ima svakakvih, od grand polugolih cura (koje realno gore bez obzira na sve) do predivnih dama sa stilom za kojima sam se i ja okretala. Sve u svemu prelijepe su. Osim jedne ludjakinje koja se izderala na mene jer sam je trazila savjet. Boze. Dakle, sve u svemu, s deckom NE IDITE tamo. :D Hrana. Svaki put kada sam pitala za halal hranu, imala sam osjecaj kao da sam ispruzila prst i ubola ih direkt u oko. Bolje ne trazi. Doduse, jedan konobar je bio strasno ljubazan da mi je doslo da ga zagrlim. Smjestaj skup, plaze standard...sa neljubaznim radnicima. Po meni, u totalu, Budva nije nista posebno i za ove pare sam mogla otici na neku bolju destinaciju gdje cu bar znati za sta placam i zauzvrat cu dobiti i osmijeh.

Sent from my LG-D802TR using Tapatalk
Da, to je Budva. Sadržajna i skupa. To je "glavni grad" na crnogorskom primorju. Ako hoćeš bližu, mirniju i takođe sadržajnu atmosferu onda idi u Herceg Novi, a ako hoćeš halal hranu, onda idi u Ulcinj. Moj lični savjet ti je Herceg Novi koji je kao best buy destinacija crnogorskog primorja. Ima mnogo toga da se vidi, a i blizu je, odmah iza Trebinja desno. Taman za obilazak Trebinja i Dubrovnika na putu do Herceg Novog. Ovo su samo neke od atrakcija.

https://www.tripadvisor.rs/Attractions- ... ality.html

https://www.globtourmontenegro.com/me/d ... ceg-novi-6

http://www.mojacrnagora.com/utvrdjenje- ... -kotorska/

http://www.youtube.com/watch?v=ak4M6JUN6sY

http://www.montenegrina.net/pages/pages ... torije.htm

http://www.youtube.com/watch?v=bir_9fmFD5U

http://www.travelmontenegro.me/bokeske- ... -skrpjela/

Čak bi se usudio reći da je Herceg Novi sadržajniji od Budve.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Budva (pomalo osjetljiva tema, bez uvrede)

Post by carobnjak N » 18 Oct 2016, 20:14

Budva je, realno, bezze mjesto za odmor. Osim stare utvrde u luci, više nemaš šta vidjeti.
Plaža ispod prosječna...
Puno bolje je otići u jedno manje mjesto , nedaleko od Budve, zove se Petrovac na moru.
Lijepo, čisto mjestašce , a pored gradske plaže ima još jedna (mislim da se zove Lučica ili tako nešto) gdje nema uopće
kuća, samo šuma i plaža u uvali. Jedna trećina plaže je džabana, ostalo su ležaljke i suncobrani , za dvoje 15 eurića.
Najljepše mjesto u C.Gori je Kotor, inače ga zovu i mali Dubrovnik
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

Post Reply

Return to “Turizam”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests