Turisticke destinacije

Predstavljanje gradova, naši putopisi, savjeti u vezi putovanja.

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Turisticke destinacije

Post by adacta » 22 Oct 2010, 13:52

Tema je zamisljena da na istoj mozete predlagati , pitati , iznositi misljenja i stavove za razne turisticke destinacije u kojima ste boravili , culi za iste ili zelite da posjetite . Naravno odnosi se na destinacije iz cijelog svijeta . Bilo bi pozeljno da ako ste u mogucnosti da destinacije sto bolje opisete i obogatite i slikama . Hvala





Sportsko rekreativni centar "ROSTOVO" nalazi se na magistralnoj cesti Bugojno - Novi Travnik (koja je obnovljena u oktobaru/listopadu 2008. godnine), a ujedno je i najkraći put iz Slavonije, Sarajeva, Istočne Bosne k moru. Udaljenost od Splita (HR) je 160km, a nalazi se na nadmorskoj visini 1160m.

Image Image

Image


Osim ponude raznih zimskih sportova našim gostima u sklopu hotela "ROSTOVO" tokom cijele godine nudimo luksuzno opremljen fitness centar, saunu, masažu, te ostali relaksacijski program uz stručno osoblje. U neposrednoj blizini hotela našim gostima stoje na raspolaganju i zemljani teniski tereni koji su u zimskom periodu zatvorenog tipa (grijani). Sportskim ekipama i individualnim grupama nudimo na korištenje sportsku dvoranu za mali nogomet, kosarku, odbojku, rukomet, koja je u zimskom periodu grijana. U 2009. godini biti će završeno nogometno igralište i Wellenes centar (zatvoreni bazen, saune, jacuzzi, topli kreveti i sl.).

Image

Osim ponude raznih zimskih sportova našim gostima u sklopu hotela "ROSTOVO" tokom cijele godine nudimo luksuzno opremljen fitness centar, saunu, masažu, te ostali relaksacijski program uz stručno osoblje. U neposrednoj blizini hotela našim gostima stoje na raspolaganju i zemljani teniski tereni koji su u zimskom periodu zatvorenog tipa (grijani). Sportskim ekipama i individualnim grupama nudimo na korištenje sportsku dvoranu za mali nogomet, kosarku, odbojku, rukomet, koja je u zimskom periodu grijana. U 2009. godini biti će završeno nogometno igralište i Wellenes centar (zatvoreni bazen, saune, jacuzzi, topli kreveti i sl.).

Image

Ski centar "ROSTOVO" posjeduje dva ski lifta tipa SIDRO koji imaju kapacitet 1500 skijaša na sat. Jedan je dužine 500m, a drugi je 900m. Udaljenost ski staze od hotela je 100m.

Naše skijalište je idealno za početnike i rekreativce. Podloga staze je travnata te je mala mogućnost ozljeda kao i oštećenja skija. Staza je opremljena reflektorima što omogućava noćno skijanje.

U sklopu ski centra radi i škola skijanja sa kvalificiranim instruktorima skijanja.

Za posjetioce koji nemaju svoju opremu nudimo iznajmljivanje nove ski opreme (skije, pancerice, snowboard, sanke, skuteri...)

Image

Za provjerene gurmane nudimo svježu janjetinu s ražnja te specijalitete ispod peke spremljene na izvorni narodni način. Također uz tradicionalnu bosansku kuhinju nudimo i sve dalmatinske specijalitete (svježa riba, drniški pršut...). Ukupan kapacitet restorana iznosi 350-400 mjesta koji su pogodni za organiziranje svadbi, svečanih ručkova te raznih prigoda, kao i za organizaciju poslovnih seminara ili modnih revija.

U podnožju ski liftova nalazi se caffe bar gdje se u svakom trenutku možete osvježiti i zagrijati nekim od toplih napitaka. Tu je također objekt brze prehrane sa bogatim izborom hrane za svačiji ukus.

Image

U sklopu hotela nudimo i smještaj u autentičnim kućama etno sela koje su svojom unutrašnjošću prilagođene suvremenim potrebama gostiju. Selo čine vikendica, mlin-vodenica, a u tjeku je gradnja drugih autentičnih objekata (kovačnica, mljekarnica...) te štala za konje, tako da će se u zimskom periodu moći uživati u vožnji na saonicama, a u proljetnom i ljetnom periodu u rekreativnom i sportskom jahanju i vožnji fijakerom. Do sredine decembra selo će imati kapacitet od 60 ležajeva, a po završetku zime se nastavlja sa radovima do kapaciteta od 200 ležajeva tj. cca 20-ak kuća. U selu će se moći vidjeti mnoge znamenitosti iz davnog vremena tj., pribori i alati kojima su se koristili naši stari te sve domaće životinje iz ovoga kraja. U skoroj budućnosti planiramo proizvodnju eko hrane na vlastitim posjedima koja će se pripremati na autentičan način.

User avatar
Edin'
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 419
Joined: 29 Oct 2010, 19:56
Location: Westeros
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by Edin' » 06 Nov 2010, 19:10

JABLANIČKO JEZERO

Image

Jablaničko jezero je vještačko akumulaciono jezero, prostire se od Konjica do Jablanice, neposredno uz magistralni put M-17, privlači kupače i ribolovce, a pogodno je i za sportove na vodi. Površina jezera iznosi 13 km2, s najvećom dubinom 70m. Svojom ljepotom privukao je mnoge turiste, a od davnina poznato je kao vikend odmaralište turistima sa svih strana bivše Jugoslavije.

Jablaničko jezero je nastalo 1953.godine, izgradnjom lučne brane na Neretvi, 5 km uzvodno od Jablanice.Visina brane je 80 metara i jezero se proteže uzvodno do Konjica.Maksimalna dužina mu je oko 30 km.Površina jezera je 1440 ha, a zapremina oko 290 hmł pri maksimalnoj ispunjenosti vodom.Najveća dubina je 80 metara a oscilacije vodostaja su i do 25 metara.

Jezero je bogato raznosvrnom ribom, poput: Pastrmke, Glavatice, Strugača, Šarana, Bijelog klijena, Pijurice, Babuške...
Image
Image
"The lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep."

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96424
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34380 times
Been thanked: 21117 times
Contact:
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by Rum » 15 Nov 2010, 02:34

Boračko jezero
Boračko jezero je glacijalno jezero u Hercegovini u BiH.

Leži na sjeveroistočnom podnožju planine Prenj, na nadmorskoj visini 397 m. Sa zapada ga okružuju strmi i šumoviti visovi Crne gore (1343 m), a sa istoka Tranjine (1055 m). Bazen jezera je nastao u Boračkoj dragi procesom glacijalne erozije.

Jezero ima eliptičan oblik. Dugačko je 786, a široko 402 m. Površina mu iznosi 0,26 km². Dužina jezerske obale je 2,4 km. Jezero je najdublje u jugoistočnom užem dijelu oko 17 m, a sadrži približno 2,5 mil.m³ vode, koja je zbog bistrozelene boje prozirna i do 8,3 m. Voda je najtoplija u kolovozu (oko 25°C), a najhladnija u veljači (0°C).

Boračko jezero dobija vodu od Boračkog potoka i brojnih okolnih izvora, kojih ima i po dnu jezera. Iz jezera ističe Šištica, koja se poslije kratkog toka klisurom dugom 6 km i dubokom 60 m ruši 30 m visokim vodopadom u rijeku Neretvu.

Jezero je poznato po dobroj pastrmci i rakovima.

Od Konjica je udaljeno 20 km i povezano je asfatnim putem. U neposrednoj blizini izgrađeni su hoteli i moteli, jer je Boračko jezero omiljeno izletište stanovnika Konjica, Sarajeva i Mostara.
JEzero mrak bio sam sa izvidjacima, satori, logorska vatra,gitara, flasa u krug, ona u krilu pjesma ma ljepota od zivota nezaboravni trenuci..
Boracko-jezero.jpg
1249044258trenutak_odmora_za_dobar_pogled_na_borako_jezero.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
vučica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3118
Joined: 06 Oct 2010, 19:32
Location: ...nigdjezemska....
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by vučica » 15 Nov 2010, 10:55

*
Zanosni dani u prekrasnim istarskim gradovima...

Posjetite očaravajuća mjesta koja izranjaju iz plavo-zelenog mora.
Razasuti po obalama i brežuljcima usred krajolika plemenjenim vinogradima i maslinicima, istarski gradići kao da su upravo sišli sa kakva umjetničkog platna.
Opširnije
*
Njegovo veličanstvo Tartuf od Istre

Nazivaju ga afrodizijakom, istarskim zlatom i kraljem istarske gastronomije. Taj gomolj, snažna karakteristična mirisa i naoko neugledan, predstavlja vrhunski gastronomski doživljaj. Znali su u njemu uživati još u doba rimske vladavine, a proteklih godina cjenjeniji je no ikad!
Opširnije
*
Istražite mala mjesta velike prošlosti

Bajkovita priroda, gotovo mitski pejzaži i zanosni srednjovjekovni gradići centralne Istre probudit će u vama ono iskonsko, ono duboko, ono pravo prirodno zadovoljstvo! Ovo je mjesto gdje je život
od pamtivijeka usklađen sa zemljom i prirodom. Još su stari Rimljani Istru nazivali kraljevskom smočnicom, a pravi gurmanikažu da središnja Istra nije izgubila ništa od tog bogatstva!
Opširnije
*
Otkrivajući mističnu zemlju

Ako ste jedan od onih koji biciklom vole upoznavati kraj u koji su zašli, na gotovo 2.600 kilometara od sjevera do juga i od istočne do zapadne obale Istre, naći ćete šezdesetak ucrtanih biciklističkih (bike) staza koje zajedno sa onima, još neucrtanima, prekrivaju poluotok poput paukove mreže
Opširnije
*
Jedinstvena mediteranska kuhinja...

Samo prirodni sastojci za nezaboravne okuse, mirise i uspomene.
Otkrijte sve čari okusa i mirisa čudesne zemlje u kojoj, kako je to zapisao čuveni Kasiodor još 537., “patriciji vode život bogova”. Carska trpeza od riba, školjki i rakova izronjenih iz plavih Posejdonovih dubina ovdje se njeguje u suprotnosti sa samozatajnom šparugom i slavnim tartufom, podzemnim blagom otetim ravno sa pladnjeva Hada
Opširnije
*
Plaže iskonskih užitaka...

Ne dvojite, ono što vas ovdje čeka pravi je izazov jer za one posebno znatiželjna duha, morske dubine otkrit će vam još i svoj čudesni svijet flore i faune podmorja baš kao i obrise potonulih gradova, olupine galija i drevnih brodova…
Uronite u kristalno čisto Jadransko more pod drevnim suncem Mediterana
Opširnije
*
Zapanjujuća povijest burnih vremena...

Otkrijte tajne tri tisuće godina povijesti.
Prepustite se usudu čarobnih staza utrtih u vihoru bogate i burne povijesti. Stigli ste na plemenito čvorište civilizacija na komad zemlje čiji se kulturni arboretum baštinio smjerno od Histra, Kelta, Rimljana i Langobarda, preko Bizanta, Slavena i Mletaka sve do Franaka i Austrougarskog carstva.
Opširnije
*
Okruženje zadivljujućih vidika...

Pronađite skriveno bogatstvo očuvane prirode
Bijela, siva i crvena, Istra je zemlja raznolikosti jedinstvena na Mediteranu. Srcoliki komad zemlje duboko zaronjen u modru vodu Jadrana skroviti je vrt prirode neviđenih ljepota. Pogled s visine najbolje otkriva tu posebnu istarsku paletu: brežuljkasti poluotok koji se blago spušta prema moru ...
OpširnijeImageImageImage
***Ja sam ja,uvijek UNIKAT,nikad DUPLIKAT***
...Moja se radost čuje u tišini,
a ljubav udiše svakim dahom....


Image

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by komsija » 13 Feb 2011, 02:11

Myrtle Beach - South Carolina

Ovdje sam svake godine na ljetovanju

Image

Image

Image
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119644
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5644 times
Been thanked: 12149 times
Contact:
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by Maja » 13 Feb 2011, 12:28

kako slomiješ jezik kad izgovaraš Myrtle :D

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by komsija » 13 Feb 2011, 13:01

Maja wrote:kako slomiješ jezik kad izgovaraš Myrtle :D
ma nemam ti pojma, nekako izgovorim
Inace sam zaboravio puno rijeci iz engleskog jezika zato sto slabije kontaktiram sa ovim amerima, ali jebiga ne treba mi prevodilac
Malo rukama, malo nogama i evo ga, yes, jes, no, no :D
Ma salim se, nisam neki znalac engleskog ali se dobro snalazim
ah da, ovaj plavi hotel se zove Landmark i tu uvijek odsijedam
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119644
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5644 times
Been thanked: 12149 times
Contact:
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by Maja » 13 Feb 2011, 13:04

a čovječe koliki je. mene bi bilo strah pogledati u njega :D
nisam naučila na velike zgradurine a ova nekako djeluje zastrašujuće :D

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by komsija » 13 Feb 2011, 13:12

Ma nije strasno , eto vidi oko njega su i veci hoteli i to svi uz plazu
Image
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119644
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5644 times
Been thanked: 12149 times
Contact:
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by Maja » 13 Feb 2011, 13:22

znam ali recimo ona zgrada lijevo mi je normala...al hotel brrrrrrrrrrrrr

a i ja svašta pišem :valja

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by komsija » 13 Feb 2011, 13:23

Pa to sto vidis na slikama su sve hoteli, ama bas svi su hoteli do jednog
Image

Image
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119644
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5644 times
Been thanked: 12149 times
Contact:
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by Maja » 13 Feb 2011, 13:36

nekako mi sve izgleda komercijalno, umjetno. lijepi jadran i zabačene plaže :D
al šta ćeš...daj šta daš

PS malo smanjivaj slike

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by komsija » 13 Feb 2011, 13:40

joj tek se sada sjeti da su za neke slike velike
Ja naucio na jednom forumu da se slike same automatski smanje pa ako neko zeli vecu samo klikne na sliku a opet kod mene je zaista veliki ekran pa tako da slike ispadaju cak i male
OK, slijedeci puta cu postavljati velicine 800x600
A sto se tice plaza i ostalog, pa stvar je u tome sta zelis
Naravno da je sve komercijalno , uostalom niko ne gradi hotele i ostali sadrzaj da se samo gleda vec da i zaradi
Svuda je tako a velika je USA pa biraj gdje je najbolje
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119644
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5644 times
Been thanked: 12149 times
Contact:
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by Maja » 18 Apr 2011, 15:50

BiH među 15 preporučenih svjetskih turističkih destinacija

Image

Renomirani američki turistički časopis Condé Nast Traveler, u svom aprilskom izdanju donosi specijalni dodatak "15 mjesta koja treba posjetiti ODMAH“, a među tim preporučenim svjetskim destinacijama je i Bosna i Hercegovina.

Izbor je napravljen uz pomoć eksperata za putovanja, akademika, ekonomista i drugih analitičara koji analiziraju brojke i procjenjuju činjenice.

Condé Nast Traveler navodi i razloge zbog kojih BiH treba posjetiti baš sada - "zbog skijanja kroz planinske pejzaže koji su zapanjili svijet tokom Zimske olimpijade 1984. godine".

-Zašto otići sad: Kad sve opet proradi, to više neće biti avantura. Poput drugih zemalja iz regije koje se nadaju da će i njihov turizam krenuti stopama turizma u Hrvatskoj i Crnoj Gori, BiH ima dosta potencijala, ali i dugačak put pred sobom. Ono što ovu balkansku naciju čini posebnom je to što je nekada davno bila toliko poznata po svojim prirodnim ljepotama i skijalištima, da je njen glavni grad Sarajevo, bio domaćin Zimskih Olimpijskih igara 1984. godine...", navodi se u ovom časopisu.

Dodaje se da je "prošle godine, 12,7 miliona dolara vrijedan skijaški lift obnovljen na Jahorini, jednoj od najvećih olimpijskih ljepotica, te novi hotel "Han“ u podnožju druge olimpijske ljepotice, Bjelašnice.

Condé Nast Traveler donosi reportaže o različitim popularnim i egzotičnim lokacijama, te preporučuje turističke destinacije, hotele, najbolji način transporta i putničke agencije. Ocjene proizilaze prvenstveno iz godišnjih anketa čitatelja, na temelju priznanja objavljenih tokom cijele godine, te niza drugih istraživanja.
Last edited by adacta on 23 Dec 2011, 12:20, edited 1 time in total.
Reason: spojene teme - slicna ili ista tema

Voljena
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1307
Joined: 23 Jul 2011, 09:37
Status: Offline

Putujem u bijeli svijet

Post by Voljena » 23 Dec 2011, 11:52

Dakle....kako bi se jos vise upoznali a i razmjenili misljenja o putovanjima u bijeli svijet, otvaram jednu temu..nadam se da ce dobiti raznih odg :)
Gdje ste bili? Kako vam je bilo? Na kakve probleme ste nailazili na putovanjima? Volite li vise putovati zimi ili ljeti?
Imate li neki ritual na putovanjima, donosite li iz svake zemlje suvenir ili nesto slicno?
Imate li slike? Postavite ih!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120399
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by Krokodil Behko » 23 Dec 2011, 12:00

Pa sad zavisi sta je "bijeli svijet".
Ako se racunaju i zemlje clanice bivse YU,onda sam ja,vrlo naputovana osoba :D.
Osim Makedonije,obisao sam ostale,ukljucno Kosovo i Vojvodina. Zatim,Madjarska,
Njemacka,Austrija,Italija,Ceska,Poljska a svratio sam i do Belgije. To bi bilo sve.
Madjarska mi je bezveze skroz. Nista zanimljivo,nisam vidio u toj zemlji.
Ni ta Budimpesta,nije bogzna sta. Lijep i veliki grad ali nema nista posebno.
Od svih gradova,koje sam obisao,naravno.Bec je u vrhu. Za nepovjerovati,koliko
je lijepih zgrada,kuca,parkova i bezbroj zanimljivih spomenika. Ambijent caffe
barova,jednostavno neopisiv.
online

Voljena
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1307
Joined: 23 Jul 2011, 09:37
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by Voljena » 23 Dec 2011, 15:07

ehhh ovo stvarno nije bilo fer :sok
cak sam i behku pitala, dali je okej da otvorim temu svoju...on je rekao da je O.K. i sad vidim da je stavljena ovdje :place
nije isto jbg! :( sad sam tuzna..

User avatar
silence
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9687
Joined: 18 Oct 2010, 23:07
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by silence » 02 May 2012, 17:01

Več možemo da počnemo da razmišljamo o odmoru, moru. Ja sam počela razmišljati i tražiti. Namjeravam ove godine posjetiti prelijepu turističku destinaciju - Ulcinj. Ne bih ljetovala u gradu Ulcinju, več na Velikoj plaži na domak grada. Ovi su predjeli prekrasni sa dugom pješčanom plažom, beskrajnim morem i bogatom ponudom. Jedino šta me može zaustaviti da tamo ne ljetujem su komarci. Ne znam kakvo je sada stanje, ali jedne mi je godine odmor prisjeo, toliko su me izgrizli... :hihi . Još samo moram da se o tome informišem... :D

Image

Image

Image

Image

Image

Velika plaža

Image

Velika plaža


Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja:
onaj koji žuri govori prije nego što sazna,
odgovara prije negoli nešto shvati,
odluči prije negoli provjeri,
kudi prije nego što se u nešto uvjeri.
(Arapska poslovica)

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by Zagorka » 02 May 2012, 20:29

Da ja ne stavljam slike :oo samo da preporucim Opatiju.
(mislim,od ovih destinacija sto su lakse dostupne)
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
silence
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9687
Joined: 18 Oct 2010, 23:07
Status: Offline

Re: Turisticke destinacije

Post by silence » 02 May 2012, 20:32

MB. Daj slike.... :klanja

Vidi šta je napisao postavljač teme u uvodnom postu:

Bilo bi pozeljno da ako ste u mogucnosti da destinacije sto bolje opisete i obogatite i slikama . Hvala
[/i]
Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja:
onaj koji žuri govori prije nego što sazna,
odgovara prije negoli nešto shvati,
odluči prije negoli provjeri,
kudi prije nego što se u nešto uvjeri.
(Arapska poslovica)

Post Reply

Return to “Turizam”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests