Bosanske piramide

Predstavljanje gradova, naši putopisi, savjeti u vezi putovanja.

Moderator: Krokodil Behko

mane1986
Na probnom
Na probnom
Posts: 19
Joined: 11 Feb 2015, 13:09
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by mane1986 » 14 Feb 2015, 01:55

Lebowski wrote:Mane imas li fotografija kakvih?
potražiću svoje sutra. i ova se uklapa u tekst članka.
http://www.bosnianpyramid.com/images/Bo ... touOut.JPG
nema drugi kraj pločnika niti početak sledećeg stepenika građevine.

http://static.squarespace.com/static/51 ... ic+800.jpg
na ovoj slici se vidi da su blokovi nastali pucanjem a ne zidanjem

http://www.bosnianpyramid.com/images/Bo ... ndMade.JPG
najmanja neravnina jedne ploče se bez obzita u kojem pravcu na mjestu loma nastavlja na onuu pored nje. to je dokaz da je taj sloj bio kontinualan nakon nastanka i da je nastao sedimentacijiom iz rastresitog (muljovitog sloja) u sedimentnu stijenu. i da je ispucao pod pritiskom usled podrhtavanja ili konsolidacije tla i ostalim uslovima u tlu. sumnjam na likvefakciju ali nisam siguran jer je to moguče samo u prezasićenim ravničarskim predjelima. prije će biti sedimentacija određenih slojeva tla pod pritiskom.

http://www.bosnianpyramids.org/photos/img_10_mn.jpg
ova slika pokazuje da su to sedimenti od gline. a niko od toga ne gradi jer je taj sediment izrazito podložan eroziji vodom mržnjenjem u kombinaciji. pogotovo ne piramide. gdje donji blokovi usled svodnog opterećenja trpe enorman pritisak.

http://www.bosnianpyramid.com/images/Bo ... Blocks.JPG
na ovoj slici se vidi da je još gomila takvih slojeva uklonjeno kako iskop i da ovaj ispod njih nije ništa drugo nego i ovi što se vide u vertikalnom presjeku iskopa.

kopiraj adrese na osnovnu liniju pretraživača pa pogledaj. ove karakteristike su prepoznatljive na svakom mogućem elementu koji su iskopali.
detaljnije se vidi na licu mjesta.

ŽIVIO

mane1986
Na probnom
Na probnom
Posts: 19
Joined: 11 Feb 2015, 13:09
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by mane1986 » 14 Feb 2015, 02:05

Lebowski wrote:Ipak ne treba porediti piramide sa Medjugorjem.. ne postoji mjesto na svijetu koje se posjecuje zbog nevidljivih objekata. Ipak, dok je ne otkopa dolazice ljudi ali nista posebno a ako se ispostavi da nena nista.. bice bruka za sve.
To je tačno. slažem se. vidili su oni davno da tu nema šta da se kopa. samo što smo im mi kao narod plodno tlo za još koju markicu za prihod kada dodjemo da obiđemo svoje ognjište. Iskreno ja tamo nemam ništa ali me nekako duša boli kada sam gledao ženu koja daje marku da prođe svojom zemljom. da je za istinu dao bih sto, nije problem.

mane1986
Na probnom
Na probnom
Posts: 19
Joined: 11 Feb 2015, 13:09
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by mane1986 » 14 Feb 2015, 02:26

tovar wrote:Mane je bez mane što se tiče širenja negativnosti čime najviše govori o samome sebi a meni je to još veći poticaj da sa nekim svojim društvom dođem u Visoko.
Nedo wrote:U Bosni ima jako puno ovakvih pametnjakovica, koji fkt ne doprinose imidzu zemlje, ponistavaju sav trud i rad ljudi koji godinama rade da poprave turisticku sliku...
evo nedo nešta za tebe kao čovjeka od struke

http://www.bosnianpyramid.com/images/Bo ... touOut.JPG
nema drugi kraj pločnika niti početak sledećeg stepenika građevine.

http://static.squarespace.com/static/51 ... ic+800.jpg
na ovoj slici se vidi da su blokovi nastali pucanjem a ne zidanjem

http://www.bosnianpyramid.com/images/Bo ... ndMade.JPG
najmanja neravnina jedne ploče se bez obzita u kojem pravcu na mjestu loma nastavlja na onuu pored nje. to je dokaz da je taj sloj bio kontinualan nakon nastanka i da je nastao sedimentacijiom iz rastresitog (muljovitog sloja) u sedimentnu stijenu. i da je ispucao pod pritiskom usled podrhtavanja ili konsolidacije tla i ostalim uslovima u tlu. sumnjam na likvefakciju ali nisam siguran jer je to moguče samo u prezasićenim ravničarskim predjelima. prije će biti sedimentacija određenih slojeva tla pod pritiskom.

http://www.bosnianpyramids.org/photos/img_10_mn.jpg
ova slika pokazuje da su to sedimenti od gline. a niko od toga ne gradi jer je taj sediment izrazito podložan eroziji vodom mržnjenjem u kombinaciji. pogotovo ne piramide. gdje donji blokovi usled svodnog opterećenja trpe enorman pritisak.

http://www.bosnianpyramid.com/images/Bo ... Blocks.JPG
na ovoj slici se vidi da je još gomila takvih slojeva uklonjeno kako iskop i da ovaj ispod njih nije ništa drugo nego i ovi što se vide u vertikalnom presjeku iskopa.

ove karakteristike su prepoznatljive na svakom mogućem elementu koji su iskopali. pokaži to svojim zaluđenicima neka spase ti malo karijere i imena. to važi i za tebe. detaljnije se vidi na licu mjesta.

ŽIVIO.

PAMETNJAKOVIĆ.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by Krokodil Behko » 14 Feb 2015, 10:29

Lično mislim da je mnogo dokaza, koje nedvojbeno potvrđuju, da su prahistorijske piramide u Visokom, djelo preživjelih pripadnika atlantiđanske nad-nacije. Za njih znamo, da su došli iz svemira, to jeste bog ih je stvorio od zvjezdane prašine i dao im Kur'an u ruke, objavljen na čistom i nepatvorenom, drevnom bosanskom dijalektu. On nije preživio jer su ga zapalile vehabije, a dodatno ga se Alija odrekao u Daytonu. Ovaj Islam sad je kriv i nakaradan. Legenda kaže, da je u prahistorijskim tunelima, sačuvan posljedni prijepis tog Kur'ana. Semir želi da ga pronađe i ako mu to pođe za rukom, u BiH će stići božija svjetlost. Svi će se pozapošljavati i proljepšati, a Sarajevo će napokon postati šampion. U Dodikovom voćnjaku, grane će se lomiti od uroda, a u Međugorju, gospa će se pojavljivati svaki dan od 07h do 15h. Bakir će napokon završiti na robiji zbog kriminala, a Avazov toranj, nestat će poput Sodome i Gomore, u mutnim dubinama Miljacke. Laganini će naučiti da piše JE i IJE, a Vila će postati fan Želje i iscjelitelja Torabija. Škrtica Rum, napokon će poslati svima po jednu čokoladu iz Švice, a Luna će baciti sve igračke i učlanit će se u onu hrvatsku udrugu "za obitelj". Zagorka će jesti samo maslanicu i šljivopitu, a Melek će se učlaniti u društvo za zaštitu životinja i green peace.
online

mane1986
Na probnom
Na probnom
Posts: 19
Joined: 11 Feb 2015, 13:09
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by mane1986 » 15 Feb 2015, 11:18

Salahuddin wrote:Ne znam kako se islam progura u teme koje nemaju veze sa njim. Ti Behko, od stava koji podrzaje ono sto Osmanagic radi, napisa ovaj post koji nikako da shvatim. :cudi
Krokodil Behko wrote:Lično mislim da je mnogo dokaza, koje nedvojbeno potvrđuju, da su prahistorijske piramide u Visokom, djelo preživjelih pripadnika atlantiđanske nad-nacije. Za njih znamo, da su došli iz svemira, to jeste bog ih je stvorio od zvjezdane prašine i dao im Kur'an u ruke, objavljen na čistom i nepatvorenom, drevnom bosanskom dijalektu. On nije preživio jer su ga zapalile vehabije, a dodatno ga se Alija odrekao u Daytonu. Ovaj Islam sad je kriv i nakaradan. Legenda kaže, da je u prahistorijskim tunelima, sačuvan posljedni prijepis tog Kur'ana. Semir želi da ga pronađe i ako mu to pođe za rukom, u BiH će stići božija svjetlost. Svi će se pozapošljavati i proljepšati, a Sarajevo će napokon postati šampion. U Dodikovom voćnjaku, grane će se lomiti od uroda, a u Međugorju, gospa će se pojavljivati svaki dan od 07h do 15h. Bakir će napokon završiti na robiji zbog kriminala, a Avazov toranj, nestat će poput Sodome i Gomore, u mutnim dubinama Miljacke. Laganini će naučiti da piše JE i IJE, a Vila će postati fan Želje i iscjelitelja Torabija. Škrtica Rum, napokon će poslati svima po jednu čokoladu iz Švice, a Luna će baciti sve igračke i učlanit će se u onu hrvatsku udrugu "za obitelj". Zagorka će jesti samo maslanicu i šljivopitu, a Melek će se učlaniti u društvo za zaštitu životinja i green peace.
:sok

Bavi se efektom zabune da skrene priču sa teme, u kojoj je ostao bez argumenata, a da ostane zapažen. U to uključuje činjenicu da ovde ima mnogo njih koji ga znaju i koji će ga podržati zbog njegovog smisla za humor podstiče efekat superiornosti i broji postove.

Kroz nalet bure osjećanja nacionalne pripadnosti ispisuje simbolične stosmislene rečenice koje je teško povezati jer su vezane za neučnu fantastiku. Ne mogu da vjerujem da čovjek sa toliko postova minira ozbiljnost rasprave. To dovodi u pitanje kvalitet i razlog njegovog postojanja u ovoj grupi. Shvatio sam suštinu njegovog teksta ali neću se toliko spuštati jer nije vezano za ovu temu.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by greeneyes » 15 Feb 2015, 11:20

Trebam se nakaniti pa otoJć malo otkopavati naše zlato u Visokom.
Samo sabura

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by storm » 15 Feb 2015, 11:24

greeneyes wrote:Trebam se nakaniti pa otoJć malo otkopavati naše zlato u Visokom.
Ima u visokom i dobrog suhog mesa ... :oblizivanje
pa malo kopat, malo meziti :hihi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by greeneyes » 15 Feb 2015, 11:28

storm wrote:
greeneyes wrote:Trebam se nakaniti pa otoJć malo otkopavati naše zlato u Visokom.
Ima u visokom i dobrog suhog mesa ... :oblizivanje
pa malo kopat, malo meziti :hihi
Čitaš mi misli, života mi. Još kad bi i ti s rakijom došao, siguran sam da bismo imali uspješno istraživanje. :valja
Samo sabura

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by Krokodil Behko » 15 Feb 2015, 11:32

mane1986 wrote:
Salahuddin wrote:Ne znam kako se islam progura u teme koje nemaju veze sa njim. Ti Behko, od stava koji podrzaje ono sto Osmanagic radi, napisa ovaj post koji nikako da shvatim. :cudi
Krokodil Behko wrote:Lično mislim da je mnogo dokaza, koje nedvojbeno potvrđuju, da su prahistorijske piramide u Visokom, djelo preživjelih pripadnika atlantiđanske nad-nacije. Za njih znamo, da su došli iz svemira, to jeste bog ih je stvorio od zvjezdane prašine i dao im Kur'an u ruke, objavljen na čistom i nepatvorenom, drevnom bosanskom dijalektu. On nije preživio jer su ga zapalile vehabije, a dodatno ga se Alija odrekao u Daytonu. Ovaj Islam sad je kriv i nakaradan. Legenda kaže, da je u prahistorijskim tunelima, sačuvan posljedni prijepis tog Kur'ana. Semir želi da ga pronađe i ako mu to pođe za rukom, u BiH će stići božija svjetlost. Svi će se pozapošljavati i proljepšati, a Sarajevo će napokon postati šampion. U Dodikovom voćnjaku, grane će se lomiti od uroda, a u Međugorju, gospa će se pojavljivati svaki dan od 07h do 15h. Bakir će napokon završiti na robiji zbog kriminala, a Avazov toranj, nestat će poput Sodome i Gomore, u mutnim dubinama Miljacke. Laganini će naučiti da piše JE i IJE, a Vila će postati fan Želje i iscjelitelja Torabija. Škrtica Rum, napokon će poslati svima po jednu čokoladu iz Švice, a Luna će baciti sve igračke i učlanit će se u onu hrvatsku udrugu "za obitelj". Zagorka će jesti samo maslanicu i šljivopitu, a Melek će se učlaniti u društvo za zaštitu životinja i green peace.
:sok

Bavi se efektom zabune da skrene priču sa teme, u kojoj je ostao bez argumenata, a da ostane zapažen. U to uključuje činjenicu da ovde ima mnogo njih koji ga znaju i koji će ga podržati zbog njegovog smisla za humor podstiče efekat superiornosti i broji postove.

Kroz nalet bure osjećanja nacionalne pripadnosti ispisuje simbolične stosmislene rečenice koje je teško povezati jer su vezane za neučnu fantastiku. Ne mogu da vjerujem da čovjek sa toliko postova minira ozbiljnost rasprave. To dovodi u pitanje kvalitet i razlog njegovog postojanja u ovoj grupi. Shvatio sam suštinu njegovog teksta ali neću se toliko spuštati jer nije vezano za ovu temu.

A možda i zato, što nisam toliko opterećen ovom temom, kao ti?
Sreća pa me nikako nisi komentarisao, jer smatraš eto, da to nije potrebno, baš kao što i ja smatram, da bi se ti prvo trebao malo upristojiti, pa da tek onda odvojim malo vremena, za neku diskusiju s tobom.

Eh da, usput se malo socijaliziraj na sajtu.
Idem sad u Pričaonicu, da objavim kako sam noćas spavao :jupi
online

mane1986
Na probnom
Na probnom
Posts: 19
Joined: 11 Feb 2015, 13:09
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by mane1986 » 15 Feb 2015, 13:49

Krokodil Behko wrote:
mane1986 wrote:
Salahuddin wrote:Ne znam kako se islam progura u teme koje nemaju veze sa njim. Ti Behko, od stava koji podrzaje ono sto Osmanagic radi, napisa ovaj post koji nikako da shvatim. :cudi
Krokodil Behko wrote:Lično mislim da je mnogo dokaza, koje nedvojbeno potvrđuju, da su prahistorijske piramide u Visokom, djelo preživjelih pripadnika atlantiđanske nad-nacije. Za njih znamo, da su došli iz svemira, to jeste bog ih je stvorio od zvjezdane prašine i dao im Kur'an u ruke, objavljen na čistom i nepatvorenom, drevnom bosanskom dijalektu. On nije preživio jer su ga zapalile vehabije, a dodatno ga se Alija odrekao u Daytonu. Ovaj Islam sad je kriv i nakaradan. Legenda kaže, da je u prahistorijskim tunelima, sačuvan posljedni prijepis tog Kur'ana. Semir želi da ga pronađe i ako mu to pođe za rukom, u BiH će stići božija svjetlost. Svi će se pozapošljavati i proljepšati, a Sarajevo će napokon postati šampion. U Dodikovom voćnjaku, grane će se lomiti od uroda, a u Međugorju, gospa će se pojavljivati svaki dan od 07h do 15h. Bakir će napokon završiti na robiji zbog kriminala, a Avazov toranj, nestat će poput Sodome i Gomore, u mutnim dubinama Miljacke. Laganini će naučiti da piše JE i IJE, a Vila će postati fan Želje i iscjelitelja Torabija. Škrtica Rum, napokon će poslati svima po jednu čokoladu iz Švice, a Luna će baciti sve igračke i učlanit će se u onu hrvatsku udrugu "za obitelj". Zagorka će jesti samo maslanicu i šljivopitu, a Melek će se učlaniti u društvo za zaštitu životinja i green peace.
:sok

Bavi se efektom zabune da skrene priču sa teme, u kojoj je ostao bez argumenata, a da ostane zapažen. U to uključuje činjenicu da ovde ima mnogo njih koji ga znaju i koji će ga podržati zbog njegovog smisla za humor podstiče efekat superiornosti i broji postove.

Kroz nalet bure osjećanja nacionalne pripadnosti ispisuje simbolične stosmislene rečenice koje je teško povezati jer su vezane za neučnu fantastiku. Ne mogu da vjerujem da čovjek sa toliko postova minira ozbiljnost rasprave. To dovodi u pitanje kvalitet i razlog njegovog postojanja u ovoj grupi. Shvatio sam suštinu njegovog teksta ali neću se toliko spuštati jer nije vezano za ovu temu.

A možda i zato, što nisam toliko opterećen ovom temom, kao ti?
Sreća pa me nikako nisi komentarisao, jer smatraš eto, da to nije potrebno, baš kao što i ja smatram, da bi se ti prvo trebao malo upristojiti, pa da tek onda odvojim malo vremena, za neku diskusiju s tobom.

Eh da, usput se malo socijaliziraj na sajtu.
Idem sad u Pričaonicu, da objavim kako sam noćas spavao :jupi
Opterećen sa istinom koju sam u svojim tekstovima dokazao. To je svrha mog postojanja na ovom sajtu a takođe smatram da sam svoj zadatak završio. Pametni ljudi su shvatili, pa se opraštam, a ti? Pošto ti je teško reći da sam, pored pretpostavki, uspjeo dokazati prirodno porijeklo Brdomida, kažeš da nisi opterećen tom temom. Koja si ti tena od čovjeka. Da si ti nešta dokazao ja bih ti skinuo kapu.

Kada sam se uključio na sajt nepristojnost sam prvo vidio od nekolicine koja je bukvalno psovala i prijetila itd i shvatio sam da ova grupa u potpunosti oslikava stalež sa niskom kulturom u bosni (čast izuzetcima). Neka mi ne zamjeri prava raja ali sam predložen za isklučivanje iz ove grupe jer narušavam interese države. To više nego dovoljno govori o pojedincima sa foruma.

Ja sam socijalizovan kroz vaspitanje. To ti je ono kada te roditelji na vrijeme uče da se ponašaš, družiš i poštuješ istinu. Nisam ovde zbog sticanja prijatelja nego da stanem laži na rep. Zato podvijte ga oni koji još lažete i kombinujete na osnovu nje jer istina uvijek pobjeđuje.
Idem sad.
Zove me raja na pivu.

mane1986
Na probnom
Na probnom
Posts: 19
Joined: 11 Feb 2015, 13:09
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by mane1986 » 15 Feb 2015, 14:05

mane1986 wrote:
Krokodil Behko wrote:
mane1986 wrote:
Salahuddin wrote:Ne znam kako se islam progura u teme koje nemaju veze sa njim. Ti Behko, od stava koji podrzaje ono sto Osmanagic radi, napisa ovaj post koji nikako da shvatim. :cudi
Krokodil Behko wrote:Lično mislim da je mnogo dokaza, koje nedvojbeno potvrđuju, da su prahistorijske piramide u Visokom, djelo preživjelih pripadnika atlantiđanske nad-nacije. Za njih znamo, da su došli iz svemira, to jeste bog ih je stvorio od zvjezdane prašine i dao im Kur'an u ruke, objavljen na čistom i nepatvorenom, drevnom bosanskom dijalektu. On nije preživio jer su ga zapalile vehabije, a dodatno ga se Alija odrekao u Daytonu. Ovaj Islam sad je kriv i nakaradan. Legenda kaže, da je u prahistorijskim tunelima, sačuvan posljedni prijepis tog Kur'ana. Semir želi da ga pronađe i ako mu to pođe za rukom, u BiH će stići božija svjetlost. Svi će se pozapošljavati i proljepšati, a Sarajevo će napokon postati šampion. U Dodikovom voćnjaku, grane će se lomiti od uroda, a u Međugorju, gospa će se pojavljivati svaki dan od 07h do 15h. Bakir će napokon završiti na robiji zbog kriminala, a Avazov toranj, nestat će poput Sodome i Gomore, u mutnim dubinama Miljacke. Laganini će naučiti da piše JE i IJE, a Vila će postati fan Želje i iscjelitelja Torabija. Škrtica Rum, napokon će poslati svima po jednu čokoladu iz Švice, a Luna će baciti sve igračke i učlanit će se u onu hrvatsku udrugu "za obitelj". Zagorka će jesti samo maslanicu i šljivopitu, a Melek će se učlaniti u društvo za zaštitu životinja i green peace.
:sok

Bavi se efektom zabune da skrene priču sa teme, u kojoj je ostao bez argumenata, a da ostane zapažen. U to uključuje činjenicu da ovde ima mnogo njih koji ga znaju i koji će ga podržati zbog njegovog smisla za humor podstiče efekat superiornosti i broji postove.

Kroz nalet bure osjećanja nacionalne pripadnosti ispisuje simbolične stosmislene rečenice koje je teško povezati jer su vezane za neučnu fantastiku. Ne mogu da vjerujem da čovjek sa toliko postova minira ozbiljnost rasprave. To dovodi u pitanje kvalitet i razlog njegovog postojanja u ovoj grupi. Shvatio sam suštinu njegovog teksta ali neću se toliko spuštati jer nije vezano za ovu temu.

A možda i zato, što nisam toliko opterećen ovom temom, kao ti?
Sreća pa me nikako nisi komentarisao, jer smatraš eto, da to nije potrebno, baš kao što i ja smatram, da bi se ti prvo trebao malo upristojiti, pa da tek onda odvojim malo vremena, za neku diskusiju s tobom.

Eh da, usput se malo socijaliziraj na sajtu.
Idem sad u Pričaonicu, da objavim kako sam noćas spavao :jupi
Opterećen sa istinom koju sam u svojim tekstovima dokazao. To je svrha mog postojanja na ovom sajtu a takođe smatram da sam svoj zadatak završio. Pametni ljudi su shvatili, pa se opraštam, a ti? Pošto ti je teško reći da sam, pored pretpostavki, uspjeo dokazati prirodno porijeklo Brdomida, kažeš da nisi opterećen tom temom. Koja si ti tena od čovjeka. Da si ti nešta dokazao ja bih ti skinuo kapu.

Kada sam se uključio na sajt nepristojnost sam prvo vidio od nekolicine koja je bukvalno psovala i prijetila itd i shvatio sam da ova grupa u potpunosti oslikava stalež sa niskom kulturom u bosni (čast izuzetcima). Neka mi ne zamjeri prava raja ali sam predložen za isklučivanje iz ove grupe jer narušavam interese države. To više nego dovoljno govori o pojedincima sa foruma.

Ja sam socijalizovan kroz vaspitanje. To ti je ono kada te roditelji na vrijeme uče da se ponašaš, družiš i poštuješ istinu. Nisam ovde zbog sticanja prijatelja nego da stanem laži na rep. Zato podvijte ga oni koji još lažete i kombinujete na osnovu nje jer istina uvijek pobjeđuje.
Idem sad.
Zove me raja na pivu.
Uz dužno poštovanje ja vas pozdravljam. MOJ ZADATAK JE ZAVRŠEN. Manojle Krstić

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81323
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10242 times
Been thanked: 7123 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by Julia-Klara » 15 Feb 2015, 14:08

odlicno
sretno
:mah
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by Mala_Mu » 15 Feb 2015, 14:13

E ovaj katalog sam jos prosli put pronasla u kombiju kod zeta.. dobio od covjeka sto valjda gradi (ili misli graditi hotel gore )

Sta su ti Njemci odma izgradjuju :oo
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by Krokodil Behko » 15 Feb 2015, 14:21

Kada sam se uključio na sajt nepristojnost sam prvo vidio od nekolicine koja je bukvalno psovala i prijetila itd i shvatio sam da ova grupa u potpunosti oslikava stalež sa niskom kulturom u bosni (čast izuzetcima). Neka mi ne zamjeri prava raja ali sam predložen za isklučivanje iz ove grupe jer narušavam interese države. To više nego dovoljno govori o pojedincima sa foruma.
Ti si na ovoj temi, bio najnekulturniji. Jesi li svjestan ikako?
A tek, jesi li svjestan, da ovdje niko nije na čiviluku, pa da se mora odazvati tvojim prozivkama?
Ova tema ima dovoljno stranica i na njoj sam napisao dovoljno postova. Sve što te zanimalo, mogao si potražiti na prethodnim stranicama, jer mi je bezveze, da ponovo pišem sve isto i to zbog lika koji uopšte nije član foruma i kako to on sam kaže, ne želi ni biti :cudi

Hej, pa koji je smisao?

Nemaš pravo da vrijeđaš članove foruma. FYI, taj član za kojeg kažeš da je primitivan, nepristojan etc, kako doznajem nezvanično, pozavršavao je postdiplomske studije i za razliku od tebe, na njega se niko ne žali i svi lijepo misle o njemu.

Nadam se da zaista odlaziš i da uvreda više neće biti.
online

User avatar
lisko
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1968
Joined: 24 Mar 2010, 22:39
Has thanked: 17 times
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by lisko » 15 Feb 2015, 20:39

Lazu nema piramida nikako to su obicna brda
Image

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by greeneyes » 15 Feb 2015, 20:41

Taman da je i nema, neke zemlje bi se možda oparile time što bi podvalile muda pod bubrege(dok se ne bi otkrilo, je l').
Samo sabura

User avatar
lisko
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1968
Joined: 24 Mar 2010, 22:39
Has thanked: 17 times
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by lisko » 15 Feb 2015, 20:43

Tacno bas ma kod nas slabo sta polazi u korist narodu pa tesko i to da ce.
Image

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by greeneyes » 15 Feb 2015, 20:59

Salahuddin wrote:
greeneyes wrote:Taman da je i nema, neke zemlje bi se možda oparile time što bi podvalile muda pod bubrege(dok se ne bi otkrilo, je l').
Ma nema potrebe da se reklamiramo bazirano na neistinama. Ima BiH toliko prirodnih ljepota i resursa koji bi se mogli iskoristiti, da samo ima vlasti spremnih da narodu ucini bilo kakvo dobro. Ali znamo da toga nema, niti ce izgleda i biti u dogledno vrijeme. U Svicarskoj je jako malo obradive zemlje ali sve je obradjeno do maksimuma. I losiju klimu imaju od nas. A kod nas, zaraslo, nece niko da radi na zemlji, nego sjedi u kaficu i prica kako je tesko zivjeti u BiH (ne pricam za sve ipak, mnogi nemaju niti zemlju, niti masine potrebne za kultivisanje iste).
Pa dobro, ovo moje se može okarakterisati i kao kritika nama i reklamama naših prirodnih bogatstava. Ali da pojedina društva ni od čega stvore nešto uz pomoć reklama, marketinga-stvore. Kod nas je, imam osjećaj, marketing totalna nepoznanica. :lud
Samo sabura

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96633
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34562 times
Been thanked: 21237 times
Contact:
Status: Online

Re: Bosanske piramide

Post by Rum » 15 Feb 2015, 21:08

Niste ni jednom bili na piramidama a govorite da nema :maja uzmite lopate i krampove u ruke i praVAC piramide kopajte , pametnije bi bilo nego sto preko slova filozofirate znas ti nas jebo ti nas :mah
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Bosanske piramide

Post by Krokodil Behko » 15 Feb 2015, 22:25

Salahuddin wrote:
greeneyes wrote:Taman da je i nema, neke zemlje bi se možda oparile time što bi podvalile muda pod bubrege(dok se ne bi otkrilo, je l').
Ma nema potrebe da se reklamiramo bazirano na neistinama. Ima BiH toliko prirodnih ljepota i resursa koji bi se mogli iskoristiti, da samo ima vlasti spremnih da narodu ucini bilo kakvo dobro. Ali znamo da toga nema, niti ce izgleda i biti u dogledno vrijeme. U Svicarskoj je jako malo obradive zemlje ali sve je obradjeno do maksimuma. I losiju klimu imaju od nas. A kod nas, zaraslo, nece niko da radi na zemlji, nego sjedi u kaficu i prica kako je tesko zivjeti u BiH (ne pricam za sve ipak, mnogi nemaju niti zemlju, niti masine potrebne za kultivisanje iste).
Bar im ne obećavaju da će zaraditi pare na istima, kao što obećavaju brzu zaradu u Las Vegasu.
Nisam primjetio, da je jenkijima pao obraz zbog tog grada, a nije ni jedini. Tu je i Atlantic Cityi šta sve ne. Prirodne su ti ljepote i na brdina oko Visokog, pa tako da je to dupla ponuda :oo
Bolje će se tu provesti nego u Makarskoj ili Budvi, a cijene su svakako pristojnije. Kao što vidiš, ponuda je poštena i to potpuno.
online

Post Reply

Return to “Turizam”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests