Smjestaj - recenzije

Podijelite s nama vaša iskustva s putovanja.

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Smjestaj - recenzije

Post by spacebound » 05 Sep 2020, 19:22

Evo jedna tema na kojoj bismo mogli napisati gdje smo to odsjeli na putovanju i nasu recenziju. Mozda tako nekom forumasu ili gostu pomognemo prilikom odabira smjestaja, ja sam upravo odgovorila na jedan upit o smjestaju na pp. Nadam se da ce tema zazivjeti.

Prilikom nedavnog posjeta Uni za "bazu" sam izabrala Kulen Vakuf, u srcu Nacionalnog parka. Malo mjestasce na obali Une, sarmantno, sa jako ljubaznim i susretljivom mjestanima. Selo je, nema slasticarne, automehanicara, mesnice.... ali ima predivnu zelenu rijeku, jako prijatne ljude, mir i zanimljivu historiju. I nalazi se izmedju dva najljepsa vodopada na Uni.

Ja sam se prilikom odabira smjestaja pomagala bookingom i google kartom. Odluka je pala na apartmane Galijasevic, privatna plaza, 50KM noc za 4 osobe. Vlasnik je bio vrlo ljubazan prilikom telefonskog razgovora, pa i susretljiv kada sam odgodila put za sedmicu dana. Stigavsi na odrediste morali smo malo hodati okolo jer nikog nije bilo, sem jos jednog gosta koji je takodjer cekao domacina. Cekanje nije potrajalo duze od 10ak minuta.
Bila sam jako zadovoljna i kako sve spolja izgleda i kakav je apartman, s obzirom da se obicno slike i realnost ne podudare u potpunosti. Izuzetno cisto, lijepo, apartman moderno namjesten, s pogledom na dvoriste i Unu. Jedini minus je sto bar nije radio, ali to je kazu jer je turisticka sezona propala. Sto mi je jako bitno, domacin nije navalentan, ne volim one sto samo hodaju za tobom, ispituju, nutkaju. Kulturan covjek, ispita se u prolazu ako se sretnemo i svako svojim putem.
Kao gosti takodjer je bila simpaticna mlada ekipa koja je dosla na rafting. Rafting klub drzi apartmane, pa s njima ujedno mozete i rafting dogovorit :cool Meni cojk nije dao :tuga

U sklopu apartmana nema kuhinje, ali su oba restorana na manje od 100 m od apartmana. I tako, ko kuha na odmoru? Cijene su i vise nego prihvatljive, zacudjujuce niske, a hrana je ukusna.


U ovoj baraci su apartmani.

Image


To je bar

Image

Dvoriste

Image

Ljepota :love

Image

A i malisani se imaju gdje zabaviti

Image



Od mene, kada u obzir uzmem omjer cijene i usluge, cista petica :ok

Post Reply

Return to “Naša putovanja”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests