Tetovaže i piercing

Savjeti kako da izgledamo ljepše :)
User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by Chloe » 23 Jul 2017, 11:37

Što sam se ove godine negledala ružnih tetovaža ... Al' je bio jedan par :love ... on je na ramenu imao škorpiju veliku, a ona istu al' skroz malenu ... pravo dobro urađene i lijepe ... i kod jedne tete mi se dopala na nozi, oko članka grančica sa leptirima ... ali je poveća.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by Julia-Klara » 23 Jul 2017, 11:40

Ja bih jos dreamcatcher iznad lakta na istoj ruci gdje je sova, ali da jedna perka ide ispod lakta.
Onda bih i ledja :hihi cherry tree
Iiiiiii :ovaj i nadlanicu, plus jedan prst

:hop vidjecemo ... u oktobru kontrola krvi,pa ako sve bode ok onda vjerovatno zakazem termin u novembru za dreamcatcher :hop
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by toxic » 23 Jul 2017, 16:47

Lepe su Julia, poslednja na prethednoj strani je :love

Ja pored ove tri, imam zelju jos 3. Mozda 4 :ovaj
Jos smisljam kako da ih iskombinujem.
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by Julia-Klara » 23 Jul 2017, 17:11

Tako, bar da jednu zenu imam na svojoj strani :pusa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Samo za najhrabrije: Štampač za tetoviranje (VIDEO)

Post by Mutevelija » 05 Aug 2017, 01:26

Dok se neki raduju bezveznom žigosanju ljudi to drugi koji kreativnije razmišljaju koriste u neke malo bolje svrhe.

Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by toxic » 12 Aug 2017, 16:18

Mute omasio si temu :123

Jel neko radio henna tetovaze?
Meni se dopadaju, planirala .. ali sam cula da mogu ostati tragovi i dugo nakon sto je predvidjeno da spadne.
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by Bla » 12 Aug 2017, 18:07

šta ima veze, nek ostane
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by toxic » 13 Aug 2017, 15:28

Pa ruzno, bledo izgleda.
Mene nas'o :oklagija
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by Mutevelija » 14 Aug 2017, 00:46

Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by srculence7 » 19 Aug 2017, 01:40

Ove su dobro odrađene, ali se moja prijateljica pokajala pa bi da ih skine. Već je jednu na vratu uklonila, kaže da užasno boli :roll

Image

Image

Image
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by srculence7 » 20 Oct 2017, 03:20

Šta položaj vaše tetovaže govori o vama :oo

Kada vidimo neku tetovažu, jedna od prvih misli koja nam prođe kroz glavu je “šta ona znači?”

Osoba koja je nosi verovatno će vam reći dublji smisao i značenje slike nacrtane na njenoj koži, ali značenje tetovaže ide još dalje. pozicija tetovaže je jednako važna, ako ne i više. Svaka pozicija nosi sa sobom drugačije značenje.
Ljudi će vam često reći da pazite šta tetovirate, no retko vas upozoravaju na važnost mesta na kojem ćete se tetovirati.
Mesto tetovaže ne bi trebao biti slučajan izbor.

Grudni koš

Image

Ovo mesto nije toliko uobičajeno, ali je sve popularnije za tetovažu. To je ponekad osjetljivo područje koje pokazuje da je osoba jaka, puna života i hrabra. Ako osoba odabere ovo mesto za tetovažu, to pokazuje da je vrlo sigurna u svoje telo. Zbog veličine područja, te tetovaže su često veće i zamršenije, pokazujući dubinu osobe koja ih nosi.

Prsti

Image

Tetovaže na prstima su neuobičajene iz više razloga, neke zbog kulturnih, neke zbog praktičnih razloga. Obično su unikatne i postaju sve češće.
Mnogi zaziru od tetovaža na rukama, podlakticama, na vratu i licu jer mogu imati uticaja na profesionalni život. Ali nešto se stvarno počelo menjati u proteklom periodu pa za mnoge profesije tetovaža nije nešto što će uzrokovati negativnosti. Tetovaže na prstima obično ukazuju na vrlo konciznu osobu. S ograničenim prostorom, umetnik treba koristiti to što ima kako bi preneo poruku koju sama tetovaža nosi. Na prstima su često ispisane reči, s četiri ili manje slova, što daje potencijalnu moć poruci koju šalju.

Listovi

Image

Tetovaže na listovima obično su malo češće među muškarcima nego među ženama, ali definitivno ih možete videti i na ženama.
Često ih stavljaju osobe koje se bave sportom, jer obično nose kratke hlače. Na listovima kao i na prsima, ima malo više prostora za rad, tako da mogu biti veće, zamršenije, te mogu ispričati dublju priču.
Ljudi s tetovažom na listovima uglavnom ih žele pokazati svima.

Stopala i gležnjevi

Image

Gotovo svi na popisu do sada žele pokazati svoje tetovaže, ali oni s tetovažama na stopalima i gležnjevima obično su sramežljiviji i diskretniji sa svojim odlukama. Ako ne žele da vidite njihovu umetnost na telu, nećete. Jednostavno.
Ljudi s tetovažama na stopalima i gležnjevima obično su tajanstveni i to se često odražava u samoj tetovaži. Budući da je ovo područje tako malo, te su tetovaže obično vrlo jednostavne, zbog čega možda nose još dublje značenje.
Ove tetovaže često obeležavaju život i smrt osobe koju je osoba s tetovažom volela i izgubila. Ovo područje za tetovažu je omiljeno mesto introvertima.

Ramena

Image

Tetovaže na ramenima nose najrazličitija značenja, više od tetovaža na bilo kojem drugom delu tela. Njihovo značenje zbog toga zapravo određuje veličina.
Neko ko ima malu tetovažu na gornjem delu ramena verovatno je malo oprezan, ali ima i divlju stranu. Tetovaža na sredini ramena ukazuje osobu koja želi pokazati svoju umetničku stranu, ali još uvek ima karijeru i želi “normalno” delovati spoljnom svetu.
Osobu s tetovažom preko celog ramena i ruke očito ne zanima šta svet misli o nenoj umetnosti. Takvi ljudi žele živeti na svoj način i ne brinu se previše o posledicama.
Imaju veliko samopouzdanje. U svakom slučaju, osobe s tetoviranim ramenom i rukom obično vole pokazati tetovažu. Ako ih zamolite da vam pokaže tetovažu, budite sigurni da će podignuti rukav i to im uopšte neće smetati.

Zglob

Image

Tetovaže na zglobu mogu biti vrlo bolne. Mnogi ljudi koji su pokušali nauditi sebi koriste umetnost kako bi sakrili ožiljke svoje prošlosti.
Nikad ih ne možete potpuno sakriti, ali sa slikom preko ožiljka, vi kao da govorite ‘To više nisam ja.’
Tetovaže na zglobu mogu biti značajne za ljude koji se oporavljaju od depresije, upotrebe droga i drugih problema. Obično su ‘najdublje’ od svih tetovaža.

Bedra

Image

Za razliku od grudnog koša, bedra su malo skrivenija. Ovo područje je malo šire i zato ima više prostora za rad. Tetovaže mogu biti veće, duže i složenije nego na nekim drugim mestima.
Tetovaže na bedrima mogu biti i prilično seksualne, kad se penju visoko prema vrhu noge.
Neće puno ljudi videti te tetovaže i to im daje dublje značenje, naročito kad se događa susret novih ljubavnika.

Prsa

Image

Na prsima se mogu naći neke od najboljih tetovaža. One se mogu protezati s prsa i na druga područja, na vrat, ruke, uši i područje grudnog koša.
Kada neko ima tetovaže na mnogim mestima, prsa mogu to sve povezati i stvoriti temu koja nadjačava pojedinačno značenje svake tetovaže.
Ljudi s tetovažom na prsima imaju veliko samopouzdanje, pogotovo kada se radi o ženama. U mnogim slučajevima, tetovaža na prsima ima romantično značenje, simbolizira osobu ili više osoba koje su jako bliske osobi koja nosi te tetovaže.

Leđa

Image

Poput samih leđa, tetovaže na leđima često simboliziraju temelje naših života. Ljudi s tetovažama na leđima su obično tajanstveni, odvažni i nije ih briga šta drugi o njima misle.
Ako imate tetovažu na leđima ne možete je gledati tako često, to je nešto važno za osobu koja je nosi, ali ne toliko važno da je treba svakodnevno pogledati kako bi je cenila.

Uši

Image

Tetovaže na uhu ili iza uha obično su vrlo male, vrlo jednostavne i vrlo slatke. Budući da su uši odgovorne za slušanje, mnoge osobe na ovo područje stavljaju slike životinja, slike koje simboliziraju muziku i osobe koje vole.
Ljudi s tetovažama iza ušiju obično su najslobodniji, sretni su kada slobodno izražavaju sebe i svoje izbore; stvari koje oni vole.
Oni se ne moraju nužno želeti pokazati, već to naprave kroz svoje delovanje i kroz svoju umjetnost.

Vrat

Image

Tetovaže na vratu mogu biti diskretne, kada se nalaze iza vrata, posebno na ženi ili muškarcu s dugom kosom, mogu se lako sakriti ili pokazati​​, zavisno od raspoloženja ili situacije.
Na prednjoj strani vrata, svi je mogu videti. Ljudi s tetoviranim vratom najhrabriji su od svih nas. Tetovaže na donjoj i stražnjoj strani vrata pokazuju da se ne boje napraviti teške izbore i pokriti ih ako je potrebno. Ovo područje kože je osetljivo, tako da su tetovaže na vratu često bolne.
Ljudi s tetovažom na vratu su jaki, mudri i hrabri.

Podlaktica

Image

Za razliku od gornjeg dela ruke koji se može sakriti, tetovirana podlaktica može se prekriti samo rukavima. Ljudi s tetoviranim podlakticama pokazuju svoju umetnost kao i njihovu čvrstinu.
Tetovaže na podlakticama postaju sve omiljenije jer ih je lako videti, što ukazuje da osoba želi biti u stanju videti svoju tetovažu i ono što ona predstavlja.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by spacebound » 20 Oct 2017, 07:05

:123 opet diskriminacija, je li moguce da se spominju tetovaze na uhu, uhu :sok a na stomaku sipak :ljut
Kad napokon uradim i onu na skocnom zglobu i stopalu uzet cu sebi to :ooo

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by Julia-Klara » 20 Oct 2017, 10:37

Podlaktica - done
Rame - planirano, rekao doktor da smijem, pa akobogda ove zime ide jos jedna :jupi

Onda nekad kasnije planiram gornji dio sake sa 1-2 prsta , i naravno ledja :srce
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by damir5 » 19 Nov 2017, 08:34

:ooo
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by Julia-Klara » 03 Feb 2018, 12:06

mislim da sam pronasla tattoo studio za novu tetovazu :hop
uskoro cu otici da se dogovorim, prije odlaska kuci planiram odraditi i to ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by toxic » 03 Feb 2018, 15:56

spacebound wrote: 20 Oct 2017, 07:05 :123 opet diskriminacija, je li moguce da se spominju tetovaze na uhu, uhu :sok a na stomaku sipak :ljut
Kad napokon uradim i onu na skocnom zglobu i stopalu uzet cu sebi to :ooo
A sta ti znaci i da spominju?
Po meni tekst je totalno besmislen :cudi
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by spacebound » 03 Feb 2018, 17:03

toxic wrote: 03 Feb 2018, 15:56
spacebound wrote: 20 Oct 2017, 07:05 :123 opet diskriminacija, je li moguce da se spominju tetovaze na uhu, uhu :sok a na stomaku sipak :ljut
Kad napokon uradim i onu na skocnom zglobu i stopalu uzet cu sebi to :ooo
A sta ti znaci i da spominju?
Po meni tekst je totalno besmislen :cudi
ja imam na stomaku, nemam na uhu :oo

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by Julia-Klara » 03 Feb 2018, 17:04

Pa bi da te spomenu, a oni nikako...Sram ih bilo :klara





:valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by toxic » 03 Feb 2018, 18:40

spacebound wrote: 03 Feb 2018, 17:03 ja imam na stomaku, nemam na uhu :oo
Daj... :rozi
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Tetovaže i piercing

Post by spacebound » 03 Feb 2018, 18:54

toxic wrote: 03 Feb 2018, 18:40
spacebound wrote: 03 Feb 2018, 17:03 ja imam na stomaku, nemam na uhu :oo
Daj... :rozi
nije bas mjesto za pokazivat, dno stomaka :hihi

Post Reply

Return to “Ljepota”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests