Estetske operacije

Savjeti kako da izgledamo ljepše :)
User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3080 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Chloe » 25 May 2021, 17:51

:sok kud ode ovaj svijet? :(
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13556
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4267 times
Been thanked: 5070 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by pizarro » 25 May 2021, 17:55

a vrhunac je ovo drzanje predavanja, zar niko nije nista primijetio.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80469
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7152 times
Been thanked: 11594 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by spacebound » 25 May 2021, 17:57

Jest mi sega cijeli slucaj :valja

Cojk te vodi na balkon da te operise i ti ides :valja
Exchan ❌️

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84391
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11042 times
Been thanked: 16580 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Fuddo » 25 May 2021, 18:09

aJest ovu u sredini sredio i izbotoxiro, svaka mu cast.
Isto da su je pcele iznabadale.
Ma dobro on ovo,
Sta tu
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22554
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12951 times
Been thanked: 12588 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Dori » 25 May 2021, 18:21

spacebound wrote: 25 May 2021, 17:57 Jest mi sega cijeli slucaj :valja

Cojk te vodi na balkon da te operise i ti ides :valja
Upravo isto kontam....Prva misao kako ga kazniti...I onda skontam, cekaj malo....Pa kolika guska moras biti da pristanes na tako nesto :sok
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13556
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4267 times
Been thanked: 5070 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by pizarro » 25 May 2021, 18:31

a u sta su i ovi pacijenti gledali.
lik izgleda kao klasicni gost nargila barova.

https://www.glas-javnosti.rs/uploads/im ... ar-ig1.png

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26704
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14756 times
Been thanked: 3941 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Veca » 25 May 2021, 18:36

...ne znam tko je ludji, "dr., mama cvjecarka ili pacijenti! :grana
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80469
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7152 times
Been thanked: 11594 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by spacebound » 25 May 2021, 18:55

Dori wrote: 25 May 2021, 18:21
spacebound wrote: 25 May 2021, 17:57 Jest mi sega cijeli slucaj :valja

Cojk te vodi na balkon da te operise i ti ides :valja
Upravo isto kontam....Prva misao kako ga kazniti...I onda skontam, cekaj malo....Pa kolika guska moras biti da pristanes na tako nesto :sok
Kokoske, nemaju sve skupa iq 100. Da imaju ne bi se ni operisale na nacin da sve lice k'o jaje jajetu.
Exchan ❌️

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Melek » 25 May 2021, 19:04

I picoustom je ovaj napuco usne, znam iz prve ruke :kafa
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120399
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Krokodil Behko » 27 May 2021, 11:00

Evo kako je izgledao taj balkon, gdje su operisali mušterije


Image


Pa ono baš, nisu oni ni krivi, koliko je kriv narod koji mi je vjerovao :lupa



- Znamo Kneževiće, nisu oni loše komšije. Njegov otac je zaista dobar čovjek, miran, kulturan, ali majka. Došla je, rasprodala im djedovinu pa počela biznis – ispričao je za "Blic" jedan od mještana.

Prema njegovoj, ali i prema priči drugih sagovornika, posao sa cvjećarama Kneževiće je uvukao u probleme i bio uvod za jezivu prevaru koju su kasnije proveli.

– Nije plaćala kiriju, mijenjala je lokale, ostajala dužna, kamata na kamatu… Lako se u problem zapadne. Otkud im ideja da počnu da rade estetske zahvate, ne znam, jedino ako to nisu vidjeli kao način da dođu do brze zarade – rekao je i dodao da su oni još prije nekoliko godina, kada je propao posao sa cvjećarom, dali oglas da prodaju kuću, navodno kako bi od tog novca mogli da isplate dugove.

Cvjećara je, kako tvrde ljudi, bila Danijelin biznis, njen suprug sve vrijeme je radio u jednoj velikoj kompaniji, tako je bilo i kada su otvorili ordinaciju.

– Ja smijem da se kladim da on nije znao šta se tamo dešava. Pa on se kleo u Savu. Ne mogu da garantujem, ali vrlo je vjerovatno da je sve ovo bilo njena ideja, ne bi me to uopšte začudilo – kaže čovjek.

Prema njegovim riječima, Kneževići se nisu izdvajali po nekom bogatstvu.

– Imali su zemlju, ali ona je to rasprodavala. Ni njihova kuća nije nešto posebno, prizemna, ali kažu ljudi posljednjih godina su je unutra baš sredili, čak su i bazen počeli da rade iza kuće – objasnio je.



Mlađi mještani koji poznaju Savu, o njemu govore kao o normalnom, prosječnom mladiću.

– Znam ga iz škole, družio se sa mojom sestrom. Nije tu bilo ništa čudno, bio je korektan dečko. Otvorili su tu ordinaciju, to znam, vidjela sam i unutra kako izgleda, slao je slike mojoj sestri. Ništa luksuzno, kao neka zubarska ordinacija, okrečena u bijelo, nešto od potrebnog namještaja, ništa luksuzno. Šta je u njoj dešavalo, to ne znam – kaže mlađa mještanka.

Njoj je, kaže, “zapalo za oko” što ga neke poznate ličnosti reklamiraju.

– Vidjela sam na Instagramu, reklamirala ga je Jelena Krunić, starleta ona, ona iz rijalitija. Prvo ga je hvalila, snimala videe, kačila slike, e onda joj je nešto loše uradio pa je okrenula ploču – prisjetila se djevojka.

Otkako se prije nešto više od mjesec dana saznalo za prevaru majke i sina i strahote koje su ljudima radili, oni su napustili porodičnu kuću u Batajnici. Danijela i Sava su se skrivali, dok prekjuče nisu uhapšeni, a njegov mlađi brat i otac su kuću napustili i žive na napoznatoj lokaciji.

– Njih svoje nismo viđali otkad se ovo desilo, pre toga živeli su tu, a išli su u grad da rade. A otac mu i sad povremeno dođe u kuću. Pa čovek, koliko je to sad moguće, živi normalno. ide na posao, radi, dođe s vremena na vreme, obiđe kuću – rekao je jedan komšija i dodao da iako nije bio blizak sa njima, za Kneževiće kao komšije nema šta loše da kaže.

– Znam i njega i njegovog mlađeg brata, oca mu znam, djeda. Kao komšije korektni, zdravo-zdravo, pozdravimo se, mahnemo jedni drugima, nismo bili kućni prijatelji, nismo odlazili u kuću jedni kod drugih, pa da znam da li se nešto neobično dešavalo. Sve loše što sam čuo, čuo sam iz medija i o tome ne mogu da govorim, mogao bih samo da nagađam – zaključio je.



Sava Knežević i njegova majka Danijela uhapšeni su prekjuče u Beogradu. Na saslušanju pred tužiocem branili su se ćutanjem. Sava je optužen da počinio krivično djelo teška dela protiv zdravlja ljudi, i njegova majka, inače po zanimanju cvjećarka, osumnjičena je da je počinila produženo krivično djelo neovčašćeno bavljenje određenom djelatnošću u pomaganju i produženo krivično djelo teška djela protiv zdravlja ljudi u pomaganju.

– Osumnjičenom Savi Kneževiću se stavlja na teret da se u neregistrovanoj ordinacaciji „Dr Sauvage“ u Beogradu, ul. Terazije br. 6, koja ordinacija nikada nije prijavljena niti upisana u Registar privrednih subjekata Agencije za privredne registre, u vremenskom periodu od 02.01.2020. godine do 08.04.2021. godine, za novčanu naknadu bavio određenom djelatnošću bez odrovarajuće stručne spreme i bez odgovarajućeg odobrenja za samostalan rad, odnosno licence, a za čije obavljanje mu je po zakonu potrebna dozvola nadležnog organa – saopštilo je Tužilaštvo.

Kako je saopšteno, Knežević je pružao medicinske usluge i izvodio medicinske zahvate nad pacijentima (liposukcije, transfere masti, korekcije usana i dr.), prikrivajući od njih, činjenicu da nije stručno osposobljen za pružanje medicinskih usluga i izvođenje medicinskih zahvata.

– Nakon izvršenih medicinskih zahvata oštećenima je izdavao medicinske izvještaje sa propisanom terapijom-lijekovima bez pečata i sa lažnim brojem licence, za dogovorenu naknadu, što je za posljedicu imalo teško narušavanje zdravlja za sada sedam oštećenih osoba – saopštilo je Tužilaštvo.

Njemu je u tome pomagala majka Danijela koja je u navedenom period u neregistrovanoj ordinaciji primala pacijente kojim treba da se pruže medicinske usluge i odrade medicinski zahvati, te od istih uzimala novčanu naknadu, sve to iako joj je bila poznata činjenica da njen sin u neregistrovanoj ordinacaciji radi bez odrovarajuće stručne spreme i bez odgovarajućeg odobrenja za samostalan rad, odnosno licence, što je potvrđeno od strane svih ljekarskih komora kao i od Ministarstva zdravlja.

Estetski kasapin se oglašavao preko društvenih mreža i na taj način nudio svoje medicinske usluge i izvođenje zahvata. Takođe je u svrhu reklamiranja koristio svoj Instagram profil, kao i Instagram naloge pojedinih javnih ličnosti.
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Mutevelija » 27 May 2021, 12:05

Krokodil Behko wrote: 25 May 2021, 17:41
DETALJI POTRAGE ZA LAŽNIM HIRURGOM: Sava se sa majkom krio po selima, sa 19 godina držao predavanja doktorima


Image

Sava Knežević (23) iz Batajnice, po zanimanju maser, koji se lažno predstavljao kao plastičnih hirurg i koji je obavljao operacije u ilegalnoj ordinaciji na Terazijama, u centru Beograda, uhapšen je jučer.

On se sumnjiči da je počinio krivična djela neovlašteno bavljenje određenom djelatnošću i teško djelo protiv zdravlja ljudi. Lisice na ruke stavljene su i njegovoj majci Danijeli (49), cvjećarki po profesiji, kojoj se na teret stavlja da mu je u svemu pomagala. Oni će uz krivičnu prijavu danas biti privedeni na saslušanje u Prvo osnovno tužilaštvo.

Slučaj sina i majke već nekoliko sedmica zaokuplja pažnju javnosti, i to nakon što je nekoliko pacijenata javno progovorilo šta su doživjeli nakon tretmana koje su obavljali kod Kneževića. Iz ordinacije su, kako su naveli, izlazili s ožiljcima, opekotinama, traumama, a nekima je, navodno, bio ugrožen i život.

Savi i Danijeli se od momenta kada su krenule priče o onome što su radili, izgubio svaki trag. Prema nezvaničnim informacijama, oni su se skrivali po selima kod Stare Pazove i Rume. Proteklog vikenda su, kako se saznaje, došli u svoju porodičnu kuću u Batajnici, a Sava je uhapšen u svojoj ordinaciji.

Prema saopštenju iz Prvog tužilaštva, koje vodi istragu u ovom slučaju, Savi se na teret stavlja da se u neregistrovanoj ordinacaciji "Dr Sauvage" u ulici Terazije šest od 2. januara prošle do 8. aprila ove godine bavio djelatnošću bez odgovarajuće stručne spreme i licence.

– Osumnjičeni je pružao medicinske usluge i izvodio medicinske zahvate nad pacijentima, prikrivajući od njih činjenicu da za to nije stručno osposobljen – navode iz Tužilaštva.



Nakon intervencija je oštećenima izdavao medicinske izvještaje sa propisanom terapijom, bez pečata i s lažnim brojem licence, za dogovorenu naknadu, što je za posljedicu imalo teško narušavanje zdravlja zasada pet oštećenih osoba, a u svemu mu je pomagala majka. Ona je, sumnja se, primala pacijente kojima treba da se pruže medicinske usluge i odrade medicinski zahvati, koje je naplaćivala.

Iz Tužilaštva napominju da će u daljnjem toku istrage ispitati oštećene i eventualne svjedoke. Također, bit će pribavljena i medicinska dokumentacija, po potrebi će se naložiti vještačenja i izvjesti drugi dokazi, nakon čega će biti donijeta odluka o daljnjem postupanju.

Tokom 2017., kada je imao svega 19 godina, Knežević je držao predavanja doktorima na klinici La clinique de Paris u Tirani. Na internet-stranici ove klinike osvanuo je snimak na kome se osumnjičeni hvali vrhunskim tretmanima koje radi. Na jednom od videosnimaka vidi se kako s iglom u ruci na djevojkama vrši estetske tretmane za koje nije obučen.

– Prvi smo u Albaniji koji nudimo tretmane za matične ćelije i regenerativnu medicinu. Govorim o zamjeni hormona, matičnim ćelijama, estetskoj medicini, ishrani i medicini života – kaže Sava na snimku, prenosi "Srpskainfo".

Prema nezvaničnim informacijama, Knežević je završio samo prvu godinu stomatologije. Veliki broj operisanih dobio je poslije intervencija ožiljke, opekotine i rupe na raznim dijelovima tijela, odakle im je vađeno salo i prebacivano u grudi ili usne. Ovaj nadriljekar se nesmetano reklamirao i pojavljivao se na izborima za miss, a reklamirale su ga i poznate ličnosti, od kojih je, kako "Novosti" saznaju, nekima nudio sponzorstva.
JA sam bio u Batajnici, Šešelj je u Batajnici sad i ovi :sok
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80469
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7152 times
Been thanked: 11594 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by spacebound » 27 May 2021, 12:30

Zamisli koliki debil moras bit da udjes u onu kucicu na operaciju :valja
Trebale su ulozit koji dinar u mozak, pa bi makar znale par logicnih zakljucaka izvuci.
Exchan ❌️

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42792
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14076 times
Been thanked: 12675 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Masamune » 27 May 2021, 12:38

Ima toga i kod nas masa pogotovo u manjim mjestima... kojekakvi samoprozvani doktori, ljekari... isto tako dođeš im kući na terapiju, a vam čojk mesar...
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120399
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Krokodil Behko » 27 May 2021, 15:29

spacebound wrote: 27 May 2021, 12:30 Zamisli koliki debil moras bit da udjes u onu kucicu na operaciju :valja
Trebale su ulozit koji dinar u mozak, pa bi makar znale par logicnih zakljucaka izvuci.

Ali balkon obični bona. Balkon obični i čini mi se da je i ograda korozirana :grana
online

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80469
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7152 times
Been thanked: 11594 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by spacebound » 27 May 2021, 15:36

Krokodil Behko wrote: 27 May 2021, 15:29
spacebound wrote: 27 May 2021, 12:30 Zamisli koliki debil moras bit da udjes u onu kucicu na operaciju :valja
Trebale su ulozit koji dinar u mozak, pa bi makar znale par logicnih zakljucaka izvuci.

Ali balkon obični bona. Balkon obični i čini mi se da je i ograda korozirana :grana
Pa kad je Blaova pticurina pametnija od svih njegovih "pacijentica" skupa :mmm
Exchan ❌️

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31650
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7198 times
Been thanked: 3913 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Mister No » 27 May 2021, 15:58

A gle mu šake samo.
Prava rovokopačka. Trnokop mu igracka.
High Hopes...

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81201
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10192 times
Been thanked: 7051 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Julia-Klara » 27 May 2021, 16:03

Sinoc sam gledala neki dokumentarac vezan na korekcije ljepote .
Svasta psihologija kaze za ovo, sto me samo navodi na ramisljanje da smo mi generalno jako bolestan narod :lus
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120399
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Krokodil Behko » 02 Jun 2021, 09:55

UNAKAZILA JE BROJNE ŽENE, A U BANJOJ LUCI DOBILA NAGRADU: Ovo je nadriljekarka koja je danas uhapšena


Image

Piše: Jovana Aleksić

Olgica Markanović, vlasnica medicinsko-estetskog centra "Tajas" u Beogradu, koja je uhapšena danas na granici nakon prijave da je neovlašćeno pružala medicinske usluge iz oblasti estetike, čime je izazvala telesne povrede i narušeno zdravlje njenih pacijenata, na društvenim mrežama se predstavljala kao edukator!




Tužilaštvo je saopštilo da je Markanović uhapšena po prijavi udruženja Interdisciplinarne estetske i antiejdžing medicine Srbije „SESIAM“, zatim informaciji Ministarstva zdravlja Republike Srbije kao i po prijavi oštećenih žena.




Kako se može videti na njenom Instagram profilu, nadrilekarka se predstavljala kao edukator, a objavljivala je i fotografije različitih sertifikata i diploma verovatno kako bi kod posetilaca ostavila utisak zaista obučene za taj posao. Takođe, u Banjaluci je dobila i nagradu kao jedan od najboljih privrednika.

Na njenom profilu se može još videti da je bila sagovornica različitim televizijama i portalima koji se bave izgledom i negom.




Nakon saslušanja osumnjičene, a u zavisnosti od iznete odbrane, dežurni zamenik javnog tužioca će odlučiti da li će protiv osumnjičene O. M. podneti predlog za određivanje pritvora. Takođe u dokaznim radnjama ispitaće sve oštećene i svedoke, narediti veštačenje telesnih povreda oštećenih i po potrebi preduzeti druge neophodne dokazne radnje radi donošenja odluke.



online

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Nice try » 02 Jun 2021, 17:47

Jos jedna nadrilijecnica :rol pa stvarno.
Nije mi samo jasno kako obavljaju praksu godinama :grana godinama i niko nista. Pa jel se prije neko zalio ili bio nezadovoljan tretmanima?
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: SRBIJA: Maser se predstavio kao plastični hirurg pa sa cvjećarkom iskasapio desetine ljudi

Post by Šabović Adis » 02 Jun 2021, 17:52

Šta zna pacijent? :ooo Kad bi znao bio bi stručnjak. :valja
Ne mereeee 👉👌

Post Reply

Return to “Ljepota”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests