Šiške

Savjeti kako da izgledamo ljepše :)
User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Šiške

Post by greeneyes » 22 Apr 2016, 10:24

Znam što vidim, a ono što vidim je za Bogu plaklati. :o
Samo sabura

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Šiške

Post by Čupava » 22 Apr 2016, 10:29

Ma ne vidiš ti dobro... :tjesi
.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Šiške

Post by greeneyes » 22 Apr 2016, 10:32

Nećemo sad svoje dijagnoze lijepiti drugima, nije lijepo. Treba se hrabro nositi sa svojom dijagnozom, moliću lijepo.
Samo sabura

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Šiške

Post by navika » 22 Apr 2016, 13:27

Nisam ih imala zadnjih 20 god, ali neki u nekim novinama ugledah Taylor Swwift s njenom novom frizuricom i nosila sam je u glavi cjeli dan :) A ja se upravo vracala iz salona, da sam kojim slucajem bila na putu za tamo, sigurno bi se ovako osisala :)
image.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Šiške

Post by Biba » 22 Apr 2016, 13:29

Imam uvijek šiške, doduše nekad narastu puno...evo vec me bodu u oci...volim kratke siske i kratku kosu
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Šiške

Post by Krokodil Behko » 25 Aug 2021, 10:07

NAJSLAVNIJE ŠIŠKE JE IMALA BRIGITTE BARDOT: A kakve pristaju tvom obliku lica? (FOTO)


Image

Pretpostavka je da se skoro svaka žena zapitala "trebam li odrezati šiške?", možda potaknuta nekom promjenom u životu, ili prekidom veze.

Međutim, šiške nisu za svakoga i ne stoje jednako dobro svima.

Kad razmišljašte o osvježenju u vidu šiški, oblik lica važan je faktor koji trebate uzeti u obzir.

Šiške za okrugli oblik lica: Michelle Williams



Postoje dvije vrste šiški koje dobro pristaju okruglom obliku lica. Prvi je način prebaciti šiške na jednu stranu. Na taj način šiške više otkrivaju čelo i čine da lice izgleda manje okruglo. Drugi izbor su ravne teksturirane šiške koje licu daju dimenziju, odajući manje okrugao oblik.

Šiške za duguljasti oblik lica: Sandra OH




Duguljastom obliku lica odlično pristaju potpuno ravno padajuće šiške i šiške s tupim teksturama. Ravne šiške pomažu proširiti izgled dugog lica i naglasiti oči. Druga mogućnost su šiške sa strane koje prekrivaju čelo. Ova dužina doseže jagodičnu kost, proširujući lice.

Šiške za ovalni oblik lica: Taylor Swift





Ovalno lice idealan je oblik za šiške jer može izvući niz stilova, ovisno o teksturi, liniji kose i osobnosti pojedinca. Za početak, kaže da tupe ravne šiške dodatno naglašavaju oči . Teksturirane ravne šiške također pojačavaju oči, a istovremeno omekšavaju lice. Kada je riječ o šiškama sa strane, većina duljina će odgovarati. Ipak, ako tražiš malo oštriji izgled, isprobaj kratke šiške s teksturom. Šiške Brigitte Bardot - duže i deblje, ali ne previše guste - sa srednjim dijelom koji pokazuje malo čela mogu biti savršene za ovalni oblik.

Šiške za četvrtasti oblik lica: Rihanna





Kad je riječ o četvrtastim oblicima lica, duge zavjesa šiške odvlače pogled od čeljusti i omekšavaju izgled. Potpuno ravne šiške izazov su za četvrtasti oblik, ali dodavanje teksture s dužim pramenovima sa strane uokviruje lice. Sada kada znaš koji tip najbolje odgovara tvom obliku lica, možda se lakše odlučiš na dugo željenu promjenu, navodi 24sata.hr.
online

Post Reply

Return to “Ljepota”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests