Reality show

Filmovi, serije, safunice, dokumentarci, vijesti iz showbizz-a

Moderator: Krokodil Behko

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Lebowski » 01 Dec 2015, 22:59



Koji primitivci
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
C12H22O11
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 931
Joined: 10 Nov 2010, 22:36
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Reality show

Post by C12H22O11 » 03 Dec 2015, 23:19


User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Reality show

Post by greeneyes » 04 Dec 2015, 01:12

Kamo sreće da se to sranje u potpunosti ukine.
Samo sabura

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Maja » 08 Dec 2015, 10:56

Mladi u BiH pozivaju na bojkot realityja 'Farma': Kad je dosta mržnje, nasilja i šunda?!

Image

Izvor: Vecernji.ba

U BiH je posljednjih dana veliku pozornost izazvao reality show program "Farma", u kojem je bilo vrijeđanja na nacionalnoj i vjerskoj osnovi, fizičkog obračuna, te prijetnji ubojstvom. Stoga je Demokratski omladinski pokret u BiH pokrenuo potpisivanje peticije za ukidanje emitiranja ovog programa na prostoru BiH, piše Večernji list BiH.

Prigovori građana RAK-u

Nemile scene, psovke, provokativne riječi, vrijeđanje na nacionalnoj i vjerskoj osnovi pokrenuli su lavinu kritika u BiH, a prije nekoliko dana medijima je iz Regulatorne agencije za komunikacije BiH potvrđeno kako je na njihovu adresu stiglo nekoliko prigovora građana na sadržaj programa. "U prigovorima koje smo primili građani su se žalili kako je emitirani programski sadržaj promovirao međunacionalnu mržnju i poticao na nasilje", kazala je tada za Radiosarajevo.ba Amela Odobašić, glasnogovornica RAK-a BiH.

Ipak, najoštriji su bili članovi Demokratskog omladinskog pokreta koji su pokrenuli peticiju za ukidanje realityja Farma. Pokretanje peticije je uslijedilo nakon što su građani reagirali na neprimjeren sadržaj koji je svakodnevno dostupan i koji se emitira na televiziji Pink. Iz Demokratskog omladinskog pokreta navode kako su za manje od 24 sata skupili 2700 potpisa, što smatraju itekako pozitivnom činjenicom i nadaju se da će nešto promijeniti.

"Razlog pokretanja nije samo pitanje 'Farme' kao emisije, iako se peticija odnosni konkretno na tu emisiju, želimo malo probuditi javnost i pozvati odgovorne u državi, točnije RAK, da u skladu sa svojim nazivom reguliraju što će se i kada emitirati. Smatramo, prije svega, kako ovakve emisije u kojima se psuje, u kojima je seksistički način razgovora normalan, ne bi trebalo emitirati u terminu u kojem se emitiraju.

Emitiranje od 24 do 6 sati

Pogotovo u ranim večernjim satima kada je gledanost televizije na najvišoj razini", kazao je za Klix.ba Ernad Deni Čomaga, predsjednik Demokratskog omladinskog pokreta. Spomenimo i da ovakve emisije, prije svega, utječu na mlade tako što im prenose pogrešne vrijednosti, simpatiziraju čak neke loše radnje kao što je kriminal, te na najgori način utječu posebno na mlade ljude koji su još u razvoju i nisu izgradili svoju osobnost.

Iz RAK-a su potvrdili kako je u tijeku javna rasprava o izmjeni odredbe kodeksa o audiovizualnim medijskim uslugama i medijskim uslugama radija, kojom se predlaže pomicanje termina emitiranja reality programa - od 24 do 6 sati. Poražavajuće je da RAK BiH, kao ni drugi regulatori, nema mehanizme zabrane emitiranja pojedinih programskih sadržaja, uključujući i reality emisije na prostoru BiH.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Lebowski » 08 Dec 2015, 10:59

Reagovali su tek kad su napali onog Sandžakliju a dotad je sve bilo OK.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Reality takmičari uzalud boravili godinu dana u divljini

Post by Krokodil Behko » 23 Mar 2017, 22:49

Takmičari proveli godinu u divljini pa saznali da se njihova emisija više ne prikazuje

Image
Nakon godinu dana provedenih u škotskoj divljini, takmičari reality showa Eden napustili su svoje novoizgrađene domove i vratili se u civilizaciju. Tamo ih je dočekalo neugodno iznenađenje - TV emisija se već mjesecima ne prikazuje!
Posljednjih deset takmičara reality showa u programu Channel 4 po povratku je očekivalo doček iz snova i status zvijezda, ali su se itekako razočarali kada su čuli da je emitovanje emisije prekinuto nakon samo četiri epizode i to prije više od osam mjeseci, zbog čega su gledaoci vjerovali da je cijeli projekat okončan.

Emisija je bila posvećena grupi stranaca koji su trebali dokazati da su sposobni za godinu osnovati vlastitu zajednicu daleko od civilizacije. Od prvobitne grupe odabrane za ovaj "društveni eksperiment" 13 učesnika je odustalo, najčešće zbog nemilosrdne klime.

Pokušaji osnivanja društvene zajednice daleko od ostatka svijeta nailazili su na velike probleme, od ljubomore i svađa do gladi.

"Posljednjih deset je otišlo. Na kraju se ispostavilo da je emisija bila šala. Neki od učesnika su viđeni kod zubara u Fort Williamu nakon što su jeli šljunak predviđen za hranjenje kokoški", ispričala je lokalna stanovnica Maria Macpherson.

Channel 4 poručio je da će se emisija Eden vratiti na TV ekrane ove godine.

(klix)
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Reality takmičari uzalud boravili godinu dana u divljini

Post by Maja » 23 Mar 2017, 22:55

:valja

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18083
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3700 times
Been thanked: 3611 times
Status: Offline

Re: Reality takmičari uzalud boravili godinu dana u divljini

Post by srculence7 » 23 Mar 2017, 23:07

Ovo liči na neki socijalni eksperiment :lupa
U suštini to i jeste, e sad kakvi će rezultati biti... bilo bi zanimljivo ispratiti do kraja šta se dešava sa tim ljudima nakon toga :?
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Reality takmičari uzalud boravili godinu dana u divljini

Post by harlekin » 23 Mar 2017, 23:29

ti vrabca,ja bi samo torbu na rame i nazad u divljinu
bolje i to nego da mi se ljudi smiju dok sam ziv :valja :plavi

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Reality takmičari uzalud boravili godinu dana u divljini

Post by Maja » 23 Mar 2017, 23:47

:D.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Reality takmičari uzalud boravili godinu dana u divljini

Post by Socrates » 24 Mar 2017, 08:32

Pa da li zaista mislite da je u reality zayebancijama ovo moguće?

Sve je namješteno pa i ova vijest. Naravno da su znali da se ne prikazuje i prije ovoga.

Uopste ne mogu da zamislim ugovor koji bi ovako nešto dozvolio, kao što ne mogu da zamislim koja bi producentska kuća sebe izlagala financijskom riziku dozvoljavajuci ovako nešto.

:rol
. . . . . . . . .

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Ilma Karahmet, nova pjesma i spot

Post by Krokodil Behko » 15 Jul 2017, 09:10

Image

Kada je kao 13-ogodišnjakinja 2013. godine nastupila na X Factoru i izvela pjesmu „Ima jedan svijet“, malo je tko ostao ravnodušan na anđeoski glas Ilme Karahmet. Nevjerojatna energija i glas koji je izašao iz nje ostavio je bez daha žiri i publiku. Pljesak i oduševljenje koje je ova samozatajna djevojčica dobila bio je znak da je glazba put kojim treba ići dalje.

Veliki trud i rad dao je rezultat pa danas, četiri godine kasnije, Ilma predstavlja novu pjesmu „Ne zovi me tugo“. Veliki talent ove mlade djevojke prepoznao je jedan od najboljih autora u BIH, Amil Lojo, koji je napisao ovu pjesmu za nju.
Image
Bajkoviti spot koji je sniman na vodopadu Kravice kod Mostara osmislili su zajedno s mladom ekipom Area 7 Entertainment. Pogledajte...



- Čim mi se Amil Lojo javio, rado sam se odazvala pozivu za suradnju. Ponudio mi je nekoliko pjesama, ali smo na kraju zajedno izabrali pjesmu ,,Ne zovi me tugo''. Odmah sam ju zavoljela i jako smo se trudili oko nje od samog početka i iskreno se nadam da će se i mojoj publici dopasti jer je pjesma predivna i energična. Uživala sam i na snimanju spota, cijela ekipa je bila izuzetno profesionalna. Svi smo dali sve od sebe da ovu bajkovitu priču prenesemo na ekran, rekla je Ilma.

Samo riječi hvale za mladu Ilmu imao je i sam autor Amil, koji je rekao da mu je bilo veliko zadovoljstvo raditi s ovakvim talentom:

- Naravno da mi je bilo veliko zadovoljstvo raditi s Ilmom. Ona je zaista jako talentirana i ima prelijep glas. Pjesmu "Ne zovi me tugo" sam radio baš namjenski za nju i prilagodio njezinim glasovnim mogućnostima. Mislim da smo s ovom pjesmom i pronašli neki glazbeni pravac u kojem bi njezina karijera trebala ići. Iskreno se nadam da će se publici svidjeti rezultat jer smo u ovaj projekt uložili jako puno rada i truda, rekao je Amil Lojo.
online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6780 times
Status: Offline

Re: Ilma Karahmet, nova pjesma i spot

Post by Julia-Klara » 15 Jul 2017, 10:40

a ne znam ...
ima ona stvarno lijepu boju glasa, dobro pjeva ali ovaj triler (tako se zove?) me uzasno nervira kod svih pjevaca. Sta god odpjevaju mi vuce na narodnjak, pa ga onda ebi.

Pjesma je napravljena kao odgovor na Jelenu Tomasevic pretpostavljam, jer me na nju jako podsjetio. Ovo flertovanje sa elektronskom muzikom ne volim, uzas!

Procitah juce negdje njenu izjavu da nije pobijedila na nekom takmicenju jer je "sve bilo namjesteno"? Naravno :kafa najlakse je kriviti druge, a to tek ne volim

EDIT: sto unistise bojama ionako savrsene Kravice :grana
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Ilma Karahmet, nova pjesma i spot

Post by Nice try » 15 Jul 2017, 16:03

Curica mi je i postala jako antipatična prije,čini mi se,par godina.Bilo je to neko takmičenje,ne znam ni na kojoj TV i nakon što nije pobijedila digla je živu frku.Ona,njen otac i dr.,sjećam se da su danima iz svih novina blatili neke pjevače u žiriju.
Nije mi se svidjelo to i nikako ne mogu poslije toga da je simpatišem.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Ilma Karahmet, nova pjesma i spot

Post by Mutevelija » 15 Jul 2017, 16:16

Upravu si odvratna je, ali nije tvoja nego je Karahmeovih.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Ilma Karahmet, nova pjesma i spot

Post by Podrinjac » 15 Jul 2017, 16:58

Mutevelija wrote: 15 Jul 2017, 16:16 Upravu si odvratna je, ali nije tvoja nego je Karahmeovih.
Zar možeš za curicu koja čak nije ni punoljetna reći da je odvratna?

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Ilma Karahmet, nova pjesma i spot

Post by Hannibal » 15 Jul 2017, 17:20

aa vidi rucke na drugoj slici
🐽

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Ilma Karahmet, nova pjesma i spot

Post by Mutevelija » 15 Jul 2017, 18:02

Podrinjac wrote: 15 Jul 2017, 16:58
Mutevelija wrote: 15 Jul 2017, 16:16 Upravu si odvratna je, ali nije tvoja nego je Karahmeovih.
Zar možeš za curicu koja čak nije ni punoljetna reći da je odvratna?
Pa kad jest oformirana joj je narav. A i drska je. Nema ona 5 godina.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Krokodil Behko » 18 Aug 2017, 10:09

Pink TV u reality show ubacuje bebu koja ostaje u programu sve do svojih ozbiljnijih godina


Image

Potpuno neočekivani učesnik naći će se u rijalitiju "Zadruga" koji počinje 6. septembra, a Željko i Milica Mitrović otišli su korak dalje kada je riječ o organizaciji ovog projekta o kojem će pričati region.

Medijski mag Željko Mitrović danas se sastao sa timom koji radi na ovom produkcijski najzahtjevnijem projektu svih vremena, kada je uspio da ih sve šokira.

Naime, Mitrović je po povratku u Beograd, saradnicima saopštio da 33. učesnik nije Ljubinko, zlatna ribica koja živi u Srebrnom jezeru i ispunjava želje, već beba, piše Pink.rs!

- U Bijelu kuću biće ubačen 33. krevet, koji je zapravo kolijevka! Ova beba do svojih ozbiljnijih godina neće izaći iz rijalitija - otkrio je dobro obavješten izvor.

Na pitanje da li je inspiracija za ovaj najveći stvarni rijaliti šou svih vremena bio film "Trumanov šou", Željko Mitrović se osmjehnuo i kratko ogovorio:

Film 'Trumanov šou' je nastao 1998. godine, "Veliki brat" 1999. godine, a mi se nalazimo u 2017. godini! Danas je sve drugačije, i ne zaboravite da se nalazimo u digitalnoj eri. Ja se prvi put u životu bavim rijaliti programom i vjerujte mi da ovaj program vidim drugačije nego što je to bio slučaj do sada!

Podsjetimo, vlasnik TV Pink, Željko Mitrović, okupio je tim najboljih holivudskih profesionalaca, sa kojima je osmislio čitav jedan grad u kom će boraviti 32 poznate ličnosti, a na čijoj izgradnji radi čak 1.500 ljudi. U proteklom periodu, u Srbiju je dovezeno čak devet šlepera sa raznim rekvizitima i dijelovima scenografije, a očekuje se da stigne i milion litara slane, morske vode, kojom će biti snabdjeven novoizgrađeni grad.

(DEPO PORTAL)
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Reality show

Post by storm » 18 Aug 2017, 10:49

Nadam se, da ce ih ta beba tuziti kad napuni 18 :lup
Onako, debelo...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “TV”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests