dala bit ti nik Pjeva
Koji bi nik dali vi forumasu iznad
- Sibila
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20963
- Joined: 22 Aug 2011, 13:01
- Location: Island
- Has thanked: 47 times
- Been thanked: 1017 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
sta je sheva, umro si i ozivio virtualno a ?
dala bit ti nik Pjeva
dala bit ti nik Pjeva
- Sibila
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20963
- Joined: 22 Aug 2011, 13:01
- Location: Island
- Has thanked: 47 times
- Been thanked: 1017 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
Gospdja_Tyson
voljela bih promijeniti nik i avatar ali ne znam kako.
kad razmislim nekoga cu vec naci da mi to sredi,
voljela bih promijeniti nik i avatar ali ne znam kako.
kad razmislim nekoga cu vec naci da mi to sredi,
- Sibila
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20963
- Joined: 22 Aug 2011, 13:01
- Location: Island
- Has thanked: 47 times
- Been thanked: 1017 times
- Status: Offline
- Veca
- Uvijek slobodna!

- Posts: 31985
- Joined: 08 Dec 2012, 19:16
- Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
- Has thanked: 27173 times
- Been thanked: 7198 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
...dibiduska! 
Ima ljudi dobrih, mekih kao pamuk.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
- Sibila
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20963
- Joined: 22 Aug 2011, 13:01
- Location: Island
- Has thanked: 47 times
- Been thanked: 1017 times
- Status: Offline
- Veca
- Uvijek slobodna!

- Posts: 31985
- Joined: 08 Dec 2012, 19:16
- Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
- Has thanked: 27173 times
- Been thanked: 7198 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
Ima ljudi dobrih, mekih kao pamuk.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
Kad ih zgazite propadate do dna, SOPSTVENOG.
Nisu predvidjeni za gazenje.
- Sibila
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20963
- Joined: 22 Aug 2011, 13:01
- Location: Island
- Has thanked: 47 times
- Been thanked: 1017 times
- Status: Offline
- Mutevelija
- Selonačelnik

- Posts: 91818
- Joined: 28 Nov 2015, 20:04
- Location: Plemićka
- Has thanked: 1782 times
- Been thanked: 3368 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
Screwdriver
Posmatraču mog posta.
Jednaki smo mi skoro oba.
Ja sam juče bio takav
Ti ćeš sutra biti ovakav.




https://bosanski-forum.com/viewtopic.php?t=411&start=4820
Jednaki smo mi skoro oba.
Ja sam juče bio takav
Ti ćeš sutra biti ovakav.
https://bosanski-forum.com/viewtopic.php?t=411&start=4820
- srculence7
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 18726
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 4410 times
- Been thanked: 4718 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
feminista 
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- Mutevelija
- Selonačelnik

- Posts: 91818
- Joined: 28 Nov 2015, 20:04
- Location: Plemićka
- Has thanked: 1782 times
- Been thanked: 3368 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
Animator
Posmatraču mog posta.
Jednaki smo mi skoro oba.
Ja sam juče bio takav
Ti ćeš sutra biti ovakav.




https://bosanski-forum.com/viewtopic.php?t=411&start=4820
Jednaki smo mi skoro oba.
Ja sam juče bio takav
Ti ćeš sutra biti ovakav.
https://bosanski-forum.com/viewtopic.php?t=411&start=4820
- ina
- Mjesečarka

- Posts: 28263
- Joined: 20 Feb 2015, 22:36
- Location: izmedju neba i mora
- Has thanked: 5418 times
- Been thanked: 7774 times
- Contact:
- Status: Offline
- Divlja_u_srcu
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 18259
- Joined: 30 Jul 2014, 10:39
- Location: ``Home is where I`m with you``
- Mood:
- Been thanked: 1 time
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
spejsin

❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️
- Cvrle
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 12685
- Joined: 14 Oct 2015, 15:08
- Mood:
- Has thanked: 5 times
- Been thanked: 12 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
lik
Poput nekog starog kopača zlata, moraš se pomiriti s time da trebaš iskopati mnogo pijeska iz kojeg ćeš poslije strpljivo isprati nekoliko sićušnih komadića zlata
- Cvrle
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 12685
- Joined: 14 Oct 2015, 15:08
- Mood:
- Has thanked: 5 times
- Been thanked: 12 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
mrgud 
Poput nekog starog kopača zlata, moraš se pomiriti s time da trebaš iskopati mnogo pijeska iz kojeg ćeš poslije strpljivo isprati nekoliko sićušnih komadića zlata
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
