Agrokomerc

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 106754
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 41974 times
Been thanked: 28823 times
Contact:
Status: Offline

Re: Agrokomerc

Post by Rum » 04 Jun 2018, 21:17

Nema ovdje vise vrecica rinfuza redovno zdero nista mu ne fali
Last edited by Rum on 04 Jun 2018, 21:21, edited 1 time in total.
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 106754
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 41974 times
Been thanked: 28823 times
Contact:
Status: Offline

Re: Agrokomerc

Post by Rum » 04 Jun 2018, 21:18

Sutra idem u nabavku ananasa stane u oko ta kutija zato rinfuza zakon
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 129331
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 10585 times
Been thanked: 12443 times
Status: Offline

Re: Agrokomerc

Post by Krokodil Behko » 21 Dec 2018, 17:15

"POVRATAK OTPISANIH": Ponovo na tržištu "bosanska nutella" iz Velike Kladuše!


Image

AC Food iz Velike Kladuše, kompanija iz sastava AS Holdinga, sljedeće sedmice u Sarajevu zvanično će promovirati na naa tržište lansirati kremne namaze od lješnjaka pod robnim markom MAZA.

Riječ je o obnavljanju brenda koji je ranije postojao, a što je poslovna filozofija AC Fooda u vlasništvu tešaanjske porodice Hrvić, nakon što su oživljeni nekadašnji poznati proizvodi Agrokomerca Tops, kafa Emina, Vegedor i drugi. Velikokladuška nutela spadala je u red najatraktivnijih proizvoda nekadašnjeg giganta koji postupno obnavlja proizvodnju nakon što je dospio u vlasnišvo tešanjske grupe AS.

MAZA se proizvodi od najkvalitetnijih sastojaka, a sadržava u sebi 20% ili 30% udjela lješnjaka, a u ponudi će se naći i MAZA Crunchy sa hrskavim kuglicama žitarica.

Na dogođaju, 26. decembra novinarima će novi proizvod predstaviti Edo Numić, direktor Direkcije za marketing i razvoj AS Holdinga i Lejla Čorhodžić, direktorica prodaje, marketinga i razvoja AC Food-a.
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 40021
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 3959 times
Been thanked: 2981 times
Status: Offline

Re: Agrokomerc

Post by Pasaga » 21 Dec 2018, 17:34

sta ce reci BABO .....:bije
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 106754
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 41974 times
Been thanked: 28823 times
Contact:
Status: Offline

Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Rum » 22 Dec 2018, 22:12

Image

Domaća MAZA proizvodi se od najkvalitetnijih sastojaka, a sadržava u sebi 20% ili 30% udjela lješnjaka, a u ponudi će se naći i MAZA Crunchy sa hrskavim kuglicama žitarica




AC Food iz Velike Kladuše, kompanija iz sastava AS Holdinga, sljedeće sedmice u Sarajevu zvanično će promovirati i na tržište lansirati kremne namaze od lješnjaka pod robnim markom MAZA.


Riječ je o obnavljanju brenda koji je ranije postojao, a što je poslovna filozofija AC Fooda u vlasništvu tešanjske porodice Hrvić, nakon što su oživljeni nekadašnji poznati proizvodi Agrokomerca Tops, kafa Emina, Vegedor i drugi, piše BiznisInfo.


Velikokladuška „nutela“ (kako su je mediji prozvali, napomena BI) spadala je u red najatraktivnijih proizvoda nekadašnjeg giganta koji postupno obnavlja proizvodnju nakon što je dospio u vlasnišvo tešanjske grupe AS.


Image


MAZA se proizvodi od najkvalitetnijih sastojaka, a sadržava u sebi 20% ili 30% udjela lješnjaka, a u ponudi će se naći i MAZA Crunchy sa hrskavim kuglicama žitarica.


Na dogođaju, 26. decembra novinarima će novi proizvod predstaviti Edo Numić, direktor Direkcije za marketing i razvoj AS Holdinga i Lejla Čorhodžić, direktorica prodaje, marketinga i razvoja AC Fooda, prenijela je Slobodna Bosna.
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102969
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 3405 times
Been thanked: 3490 times
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Chloe » 23 Dec 2018, 13:47

Pa Maza je nekad bila bolja puno od svih choco namaza tada.

Kafa Emina im je super, daj Bože da choco namaz bude dobaaar. :jupi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 85805
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 14889 times
Been thanked: 10426 times
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Julia-Klara » 23 Dec 2018, 15:49

Nikad nisam jela Mazu, ali ako bude u prodaju dok ne krenem probat cu.
Linolada mi je fenomenalna, bolja i od prave Nutelle.

Ali se sjecam prije rata onog "VIKI" krema, bio je odlican
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12412
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Podrinjac » 23 Dec 2018, 15:50

Ja maloprije mazao Mazom.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 106754
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 41974 times
Been thanked: 28823 times
Contact:
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Rum » 23 Dec 2018, 15:51

Julia-Klara wrote: 23 Dec 2018, 15:49 Nikad nisam jela Mazu, ali ako bude u prodaju dok ne krenem probat cu.
Linolada mi je fenomenalna, bolja i od prave Nutelle.

Ali se sjecam prije rata onog "VIKI" krema, bio je odlican
ima i sada viki
Image
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 86803
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 10442 times
Been thanked: 17816 times
Status: Online

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by spacebound » 23 Dec 2018, 15:52

Budemo vidjeli kakav ce biti.
...take me to Golden Gate, I will assimilate :bih

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Nice try » 23 Dec 2018, 16:29

Kao kroz maglu se sjećam ovog naziva.
Probaćemo :ok
Pahuljice također.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 129331
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 10585 times
Been thanked: 12443 times
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Krokodil Behko » 23 Dec 2018, 17:48

Trenutno su svi domaći kremovi nešto što je teško pomnožiti i sa nulom.
Ne moramo ih porediti sa nutellom, dovoljan je i pranuti, ili nutkao.
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34532
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 627 times
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Zagorka » 23 Dec 2018, 18:34

Uopce nisam fan eurokrema, sto puta ljepsi domaci pekmez od sljiva.

A ova nutela, da me ubijes ne znam cemu pompa oko nje.

Kod toliko divnih okusa sto bude sva čula, ljudi namazu nutelu i padaju u trans.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 106754
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 41974 times
Been thanked: 28823 times
Contact:
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Rum » 23 Dec 2018, 18:38

Image meni naj
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102969
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 3405 times
Been thanked: 3490 times
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Chloe » 23 Dec 2018, 19:00

Zagorka wrote: 23 Dec 2018, 18:34 Uopce nisam fan eurokrema, sto puta ljepsi domaci pekmez od sljiva.

A ova nutela, da me ubijes ne znam cemu pompa oko nje.

Kod toliko divnih okusa sto bude sva čula, ljudi namazu nutelu i padaju u trans.
:lupa što sam se ja navukla na džem jabuka/bundeva, stavila sam malo muškantnog oraščića i cimeta, nijedno se ne osjeća ali je sve skupa fantazija... :ok
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74127
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by storm » 23 Dec 2018, 21:34

Rudolph wrote: 23 Dec 2018, 15:51
Julia-Klara wrote: 23 Dec 2018, 15:49 Nikad nisam jela Mazu, ali ako bude u prodaju dok ne krenem probat cu.
Linolada mi je fenomenalna, bolja i od prave Nutelle.

Ali se sjecam prije rata onog "VIKI" krema, bio je odlican
ima i sada viki
Image
Ovo za Viki se zahebavate?
Kakav trash mila majko...
Kao i svi transmasni namazi exyu proizvodi tog tipa..
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75807
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 47 times
Contact:
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Bla » 23 Dec 2018, 21:39

Prošle sedmice čuh za jedan "granap" u kojem se prodaje originalna Nutella :hm
al' nisam još provjerio info iako mi je usput, jer slabo, do skoro nikako, jedem te dječije radosti
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 106754
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 41974 times
Been thanked: 28823 times
Contact:
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Rum » 23 Dec 2018, 22:04

Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 128893
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 8729 times
Been thanked: 20618 times
Contact:
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Maja » 24 Dec 2018, 14:55

Cuj Maza :D.
Mozemo li sad Nanu Mazu zvati Nana Nutella.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 106754
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 41974 times
Been thanked: 28823 times
Contact:
Status: Offline

Re: Stiže 'bosanska nutella' na tržište: Dosta je bilo lažnih namaza, ni nalik na original, a skupih kao suho zlato...

Post by Rum » 24 Dec 2018, 15:07

kod nas se nocni bar(kurave) zove Maza
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.

Post Reply

Return to “BH proizvodnja”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest