Postoji u kozmetičkim salonima “savijanje trepusa” ne znam na našem naziv... ostanu između 5-6 sedmica podignute .. nepotrebno koristiti maskaru ... super prirodan efektagospođa Brams wrote: 31 Jan 2019, 22:44 Eh moje su pak guste i dugacke al su ravne
I nema te maskare/uvijaca koji ih moze dignut
Ova maskara ih mrvicu podigne, al opet je to slabo
Ocito nema idealnih trepusa![]()
Šminkanje
- Čupava
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 45445
- Joined: 16 Feb 2016, 13:35
- Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
- Been thanked: 10 times
- Status: Offline
Re: Šminkanje
.
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86802
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10441 times
- Been thanked: 17814 times
- Status: Online
Re: Šminkanje
Meni je Maybelline Colosal, zuta
a tek crna
Ja bas volim oci naglasit, i one su mi pun pogodak.
...take me to Golden Gate, I will assimilate 

- Vanilla
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19277
- Joined: 26 Dec 2018, 09:12
- Location: Home Sweet Home
- Mood:
- Has thanked: 5628 times
- Been thanked: 7079 times
- Status: Offline
Re: Šminkanje
Solidna maskara u odnosu na cijenu.
Pozitivne strane: cijena
; iziskuje malo vremena za dobiti odličan volumen; dostupna u svim dm radnjama.
Negativne strane: brzo se osuši; runi se - svako malo komadići maskare oko očiju.
Da mi je naići na dobru maskaru a da joj je cijena pristojna....
Prije sam koristila onu max factor 2000 ali odavno više nije što je bila.
Pozitivne strane: cijena
Negativne strane: brzo se osuši; runi se - svako malo komadići maskare oko očiju.
Da mi je naići na dobru maskaru a da joj je cijena pristojna....
Prije sam koristila onu max factor 2000 ali odavno više nije što je bila.
- Julia-Klara
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 85805
- Joined: 02 Dec 2011, 23:48
- Location: u gajevima
- Has thanked: 14889 times
- Been thanked: 10425 times
- Status: Offline
Re: Šminkanje
Slazem sa skoro svimeVanilla wrote: 01 Feb 2019, 08:42 Solidna maskara u odnosu na cijenu.
Pozitivne strane: cijena; iziskuje malo vremena za dobiti odličan volumen; dostupna u svim dm radnjama.
Negativne strane: brzo se osuši; runi se - svako malo komadići maskare oko očiju.
Da mi je naići na dobru maskaru a da joj je cijena pristojna....
Prije sam koristila onu max factor 2000 ali odavno više nije što je bila.
I ja koristih nekad Max Factor 2000 ali mi vise nije ni blizu ove od Essence
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija 
- lejlamo
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 12993
- Joined: 23 Feb 2018, 18:17
- Location: kamen i drača
- Mood:
- Been thanked: 2 times
- Status: Offline
Re: Šminkanje
+1spacebound wrote: 31 Jan 2019, 22:56 Meni je Maybelline Colosal, zutaa tek crna
Ja bas volim oci naglasit, i one su mi pun pogodak.
ja sam baš zadovoljna tom žutom maskarom.
- Julia-Klara
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 85805
- Joined: 02 Dec 2011, 23:48
- Location: u gajevima
- Has thanked: 14889 times
- Been thanked: 10425 times
- Status: Offline
- lejlamo
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 12993
- Joined: 23 Feb 2018, 18:17
- Location: kamen i drača
- Mood:
- Been thanked: 2 times
- Status: Offline
Re: Šminkanje
meni ova žuta legla i samo nju i kupujem kada je na sniženju
- Julia-Klara
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 85805
- Joined: 02 Dec 2011, 23:48
- Location: u gajevima
- Has thanked: 14889 times
- Been thanked: 10425 times
- Status: Offline
Re: Šminkanje
ok
jer ja sam prezadovoljna, pogotovo ako se potrudim i sa uvijacem te je dva puta stavim
jer ja sam prezadovoljna, pogotovo ako se potrudim i sa uvijacem te je dva puta stavim
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija 
- Vanilla
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19277
- Joined: 26 Dec 2018, 09:12
- Location: Home Sweet Home
- Mood:
- Has thanked: 5628 times
- Been thanked: 7079 times
- Status: Offline
Re: Šminkanje
E hajde bas probamlejlamo wrote: 01 Feb 2019, 14:18+1spacebound wrote: 31 Jan 2019, 22:56 Meni je Maybelline Colosal, zutaa tek crna
Ja bas volim oci naglasit, i one su mi pun pogodak.
ja sam baš zadovoljna tom žutom maskarom.
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86802
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10441 times
- Been thanked: 17814 times
- Status: Online
Re: Šminkanje
Danas sam se namackala crnom.Ona je haman jos bolja Slikala sam se milion putalejlamo wrote: 01 Feb 2019, 14:18+1spacebound wrote: 31 Jan 2019, 22:56 Meni je Maybelline Colosal, zutaa tek crna
Ja bas volim oci naglasit, i one su mi pun pogodak.
ja sam baš zadovoljna tom žutom maskarom.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
...take me to Golden Gate, I will assimilate 

- Rum
- Sebijin pulen

- Posts: 106754
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 41974 times
- Been thanked: 28823 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Šminkanje
veceras je muz na aparatima
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.
- Mister No
- The Good, the Bad and the Ugly

- Posts: 33852
- Joined: 28 Sep 2010, 18:17
- Has thanked: 9500 times
- Been thanked: 6202 times
- Status: Offline
- Danci
- Aktivni forumaš

- Posts: 4146
- Joined: 21 Nov 2015, 14:56
- Has thanked: 973 times
- Been thanked: 1196 times
- Status: Offline
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86802
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10441 times
- Been thanked: 17814 times
- Status: Online
- Vjetar
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 14764
- Joined: 23 May 2015, 17:46
- Location: Na konju
- Been thanked: 24 times
- Status: Offline
Re: Šminkanje
A donje?spacebound wrote: 02 Feb 2019, 16:38Danas sam se namackala crnom.Ona je haman jos bolja20190202_064835-1.jpg
Slikala sam se milion putaSlaba fajda od mene, eto tu se najbolje vidi kako izgledaju trepavice
20190202_064921.jpg
- Heidi
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 45896
- Joined: 01 Sep 2011, 22:10
- Location: Kosmicki raspor
- Been thanked: 7 times
- Status: Offline
Re: Šminkanje
Kome trebaju cetkice, 1€ 
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.
- Zagorka
- Žena, majka, forumašica

- Posts: 34532
- Joined: 05 Oct 2011, 11:33
- Location: Pije kahvu s podzidom.
- Has thanked: 424 times
- Been thanked: 627 times
- Status: Offline
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
