Na bosanski forum svi unose radost. Neko svojim dolaskom, a neko odlaskom. Vraćamo kredite, priređujemo šokiranja i ibrete. Sve znamo, sve umijemo, pomoći hocemo, a možda i nećemo. Spoznajte istinsku draž opcije "quote".
Julia-Klara wrote: 04 Apr 2019, 11:27
It just made my day
Ah, pa nece postati ni majmun,
ako ga vidi u zoooloskom. Nije to poenta. Vecina nas se pita cemu to? Kefaju se, kao i i svi drugi, negdje sakriveni. Kaze, traze ista prava. Sta je to njima uskraceno, sto nije i meni?
Mutevelija wrote: 04 Apr 2019, 16:40
Meni su vise pali u ocima oni sto ih podrzavaju , a ne sami pederi
Cuj, vecinu koja to podrzava, najcesce to i ne interesuje, te zbog toga u tome i ne vide nista sporno. Imaju pravo na to.
Ali bih i ja volio da zadrzim za sebe pravo, da se ja ne slazem sa tim. Razloga je tek par mozda, ali, to je bas to. Nepotrebno. Moguci problemi.
Volio bi da znam kako se izjasnjavaju da li ko Bosnjaci ili Bosanci, velika je razlika, ovi drugi su spremni sve zrtvovati da zive sa svima u miru veselo bajkovito.
Puno imaju izromantiziran pogled
Posmatraču mog posta.
Jednaki smo mi skoro oba.
Ja sam juče bio takav
Ti ćeš sutra biti ovakav.
Pasaga wrote: 04 Apr 2019, 05:03
Slabo se sjecam,da je nekad,negdje,bila neka parada,neki vid demostracije finog ponaanja
kodeksa koji krasi savremeno drustvo,porodicu?
Tih vrjednosti ima,vjerovatno,ali se ne usudjuju reci nesto,pokazati,naravno ,da bi danasnji narastaji
shvatili koliko neznaju,ili su krivo upucivani.
Po ovim komentarima,vecina ih se spremna prepustiti strastima .....mm mmm...
...de...uozbiljite se malo ....
Jedan dan veličajmo strasti
Na stranu šala,Šta smatramo pravim vrijednostima?
I, ako bi nam pravo na njih bilo narušeno ili zabranjeno zar se ne bismo borili za to?
Zar za homoseksualca nije prava vrijednost njegovo pravo da izrazi slobodno svoje osjećaje?
Nastranu sala ...
Ali et njija u kucu mi,nece da moze.
Sasvim su legitimni i zestoki protesti,i ako se to ne desi,kuku lelllee ...
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce
"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".
To ti je ona vrsta ljudi sto npr dere krmetinu I govori tebi sta glumis sta izvodis, hoces u vehabije.
Eh, toga ponekad zaista ima. Imas likova, koji kada im kazes da neces da platis alkohol, ako si castio drustvo, znaju da izvale nesto tog tipa. Ali, dzahilima nije zamjeriti, treba ih pouciti.