Kako liječite tugu?
Moderator: Krokodil Behko
- Sibila
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20963
- Joined: 22 Aug 2011, 13:01
- Location: Island
- Has thanked: 47 times
- Been thanked: 1017 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
nekad cmizdrim
znam i znala sam popit...pomogne
srecom imam s kim pa mi i razgovor pomogne...
to je to...
a da se uhvatim posla ..po kuci npr i to...nema sanse...dok ne prodje ili placem ili pijem ili razgovaram.
znam i znala sam popit...pomogne
srecom imam s kim pa mi i razgovor pomogne...
to je to...
a da se uhvatim posla ..po kuci npr i to...nema sanse...dok ne prodje ili placem ili pijem ili razgovaram.
- Čupava
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 45445
- Joined: 16 Feb 2016, 13:35
- Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
- Been thanked: 10 times
- Status: Offline
- Vanilla
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19278
- Joined: 26 Dec 2018, 09:12
- Location: Home Sweet Home
- Mood:
- Has thanked: 5628 times
- Been thanked: 7085 times
- Status: Offline
- Sibila
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20963
- Joined: 22 Aug 2011, 13:01
- Location: Island
- Has thanked: 47 times
- Been thanked: 1017 times
- Status: Offline
- Fuddo
- Maliciozni seronja

- Posts: 98594
- Joined: 03 Dec 2018, 21:17
- Has thanked: 14945 times
- Been thanked: 25672 times
- Status: Offline
- Sibila
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20963
- Joined: 22 Aug 2011, 13:01
- Location: Island
- Has thanked: 47 times
- Been thanked: 1017 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
nocas pevam za vasu dusu za djabe...sipajte mi dupli braco...mangupi barabe....joj ta me znala unistit a ne izlijecit...
-
Venera
- Seksologinja

- Posts: 36267
- Joined: 27 Mar 2016, 17:23
- Has thanked: 1306 times
- Been thanked: 717 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
tisinom
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"
Fuddo: "Jadni spermatozoidi,pa sto ih ubijate?"
Fuddo: "Jadni spermatozoidi,pa sto ih ubijate?"
- Lanci
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 35715
- Joined: 05 Oct 2011, 18:59
- Location: Daleko
- Has thanked: 94 times
- Been thanked: 49 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
Pa nekako najvise volim biti sama,jer nevolim svoju negativnost prenositi na svoje blizne,uvijek sam pokusvala da niko sem mene neprimjeti da sam tuzna,jednostavno mi treba samoca
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.
You know what I allow you to know.
Re: Kako liječite tugu?
Lanci wrote: 01 Jan 2019, 22:14 Pa nekako najvise volim biti sama,jer nevolim svoju negativnost prenositi na svoje blizne,uvijek sam pokusvala da niko sem mene neprimjeti da sam tuzna,jednostavno mi treba samoca![]()
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3
- Lanci
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 35715
- Joined: 05 Oct 2011, 18:59
- Location: Daleko
- Has thanked: 94 times
- Been thanked: 49 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
Sto prepisivas?
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.
You know what I allow you to know.
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86818
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10448 times
- Been thanked: 17826 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
Ne vjerujem da se tuga moze lijeciti, pustis joj se, prolazi sama, u zavisnosti od toga sta joj je uzrok i trajanje varira.Neke tuge nikad ne prolaze.Samo naucimo zivjeti sa njima.
...take me to Golden Gate, I will assimilate 

Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest