Kako liječite tugu?

Diskusije o životu i životnim problemima, stavovima. Savjetovanje.

Moderator: Krokodil Behko

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by Merlin246 » 24 Jan 2019, 18:20

Čupava wrote: 24 Jan 2019, 18:20
Merlin246 wrote: 24 Jan 2019, 18:17 Kad sam tuzna pogledam se u ogledalo i odmah vise nisam tuzna :merlin
A nervozu ?
Cokoladom :cool

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 85805
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 14889 times
Been thanked: 10425 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by Julia-Klara » 24 Jan 2019, 20:02

NIkako. Kako dodje, tako i prodje :cudi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20963
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 47 times
Been thanked: 1017 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by Sibila » 24 May 2019, 00:38

tugaljiva sam nesto...nije bas da sam tuzna..
i nervira me to.


nemam ideje sta da radim...ne spava mi se...sutra ne ranim mogu jos da sjedim...

nemam pojma....da uzmem sta lijepit po licu ..neda mi se..
da se sminkam valja skidat..
da idemo napravit krug necu vala..
da sta popijemo.......bice oko granapa....
muzika nista
film nista

nije sad stislo bas..znaci nema ni suza...

da uzmem da jedem....et to nije losa ideja...

moze.

medvjed23
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3712
Joined: 27 Mar 2019, 22:01
Location: https://poezijaisve.blog/
Has thanked: 1105 times
Been thanked: 992 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by medvjed23 » 24 May 2019, 00:54

pesimizmom.. gdje nema nade, nema razočaranja.. gdje nema razočaranja, nema tuge..
too dark for finding my ground.. and trees.. shiver and sway..

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12907
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 930 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by carobnjak N » 24 May 2019, 00:59

tuga je meni uvijek nekako lijepa, inspirativna ...
više volim da sam tužan, nego da mi je dosadno
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 19277
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 5628 times
Been thanked: 7079 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by Vanilla » 24 May 2019, 01:01

Da je nema kako bi uzivali u sreci :rol

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75807
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 47 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by Bla » 24 May 2019, 01:41

s obzirom da se klin klinom izbija
rastužim nekog drugog više :hm
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12907
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 930 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by carobnjak N » 24 May 2019, 01:46

ali to je zločesto
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Vertigo
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 524
Joined: 18 Apr 2019, 19:28
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by Vertigo » 24 May 2019, 01:48

Jedite crnu cokolanu. Ona sadrzi onaj seretonin i ta cuda koja luce hormon srece u mozgu

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12907
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 930 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by carobnjak N » 24 May 2019, 01:54

ali ne možeš biti srećan ako nisi i tužan , dvije strane istog novčića
npr ako zamisliš sreću kao dan, a tugu kao noć...da nema nikad noći, ne bi uopće znao šta je to dan , plus bi ti bilo
dosadno i monotono
jin-jang fazon, s mukom je i slast itd
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74127
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by storm » 24 May 2019, 05:24

Samo nek nije dosadno
:tigris
Kad se utreniras, uvijek ćeš naći razloge za jedno i za drugo.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by damir5 » 24 May 2019, 05:49

Tako sto je potisnem jos vecom tugom.... :damir
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 31749
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 4646 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by Melek » 24 May 2019, 05:57

Pronalazim utjehu u lovu na nevine zivotinje.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by lejlamo » 24 May 2019, 09:31

carobnjak N wrote: 24 May 2019, 01:54
jin-jang fazon, s mukom je i slast itd
Meščini da je s mukom last..ali dobro i last dođe u slast..

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2191 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by Hannibal » 24 May 2019, 09:41

deprozepaam, dve tablete, jedan vinjak, na svakih 6 sati i tako 4 sedmice, znaci pijes pisas, pijes pisas... pete sedmice stvar pocinje da se lomii, il se obesis il nastavis dalje. ako nastavis da zivis dve tablete, jedan vinjak na svaka 3 sata i posle 15 godina ti bude boljee 😎

🐽

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12907
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 930 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by carobnjak N » 24 May 2019, 10:07

lejlamo wrote: 24 May 2019, 09:31
carobnjak N wrote: 24 May 2019, 01:54
jin-jang fazon, s mukom je i slast itd
Meščini da je s mukom last..ali dobro i last dođe u slast..
pa da, to je to isto ..zar last nije slast ? ima li tu neke razlike u finesama, ja ne znam?
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by lejlamo » 24 May 2019, 10:19

Koliko ja znam last bi značilo olakšanje..ali, rekoh, tu je to..u olakšanju je slast..

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2191 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by Hannibal » 24 May 2019, 10:21

ja sam konto da je last pozuda 😮
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74127
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by storm » 24 May 2019, 10:40

Hannibal wrote: 24 May 2019, 09:41 deprozepaam, dve tablete, jedan vinjak, na svakih 6 sati i tako 4 sedmice, znaci pijes pisas, pijes pisas... pete sedmice stvar pocinje da se lomii, il se obesis il nastavis dalje. ako nastavis da zivis dve tablete, jedan vinjak na svaka 3 sata i posle 15 godina ti bude boljee 😎

Mozda :oo

Prvi puta čujem za "last" :hm
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12907
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 930 times
Status: Offline

Re: Kako liječite tugu?

Post by carobnjak N » 24 May 2019, 10:43

lejlamo wrote: 24 May 2019, 10:19 Koliko ja znam last bi značilo olakšanje..ali, rekoh, tu je to..u olakšanju je slast..
aha..pa jes u pravu si
ali i dalje isto dualni princip, ne ide jedno bez drugog
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

Post Reply

Return to “Filozofija & Psihologija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests