Cokoladom
Kako liječite tugu?
Moderator: Krokodil Behko
- Julia-Klara
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 85805
- Joined: 02 Dec 2011, 23:48
- Location: u gajevima
- Has thanked: 14889 times
- Been thanked: 10425 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
NIkako. Kako dodje, tako i prodje 
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija 
- Sibila
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 20963
- Joined: 22 Aug 2011, 13:01
- Location: Island
- Has thanked: 47 times
- Been thanked: 1017 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
tugaljiva sam nesto...nije bas da sam tuzna..
i nervira me to.
nemam ideje sta da radim...ne spava mi se...sutra ne ranim mogu jos da sjedim...
nemam pojma....da uzmem sta lijepit po licu ..neda mi se..
da se sminkam valja skidat..
da idemo napravit krug necu vala..
da sta popijemo.......bice oko granapa....
muzika nista
film nista
nije sad stislo bas..znaci nema ni suza...
da uzmem da jedem....et to nije losa ideja...
moze.
i nervira me to.
nemam ideje sta da radim...ne spava mi se...sutra ne ranim mogu jos da sjedim...
nemam pojma....da uzmem sta lijepit po licu ..neda mi se..
da se sminkam valja skidat..
da idemo napravit krug necu vala..
da sta popijemo.......bice oko granapa....
muzika nista
film nista
nije sad stislo bas..znaci nema ni suza...
da uzmem da jedem....et to nije losa ideja...
moze.
-
medvjed23
- Aktivni forumaš

- Posts: 3712
- Joined: 27 Mar 2019, 22:01
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Has thanked: 1105 times
- Been thanked: 992 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
pesimizmom.. gdje nema nade, nema razočaranja.. gdje nema razočaranja, nema tuge..
too dark for finding my ground.. and trees.. shiver and sway..
- carobnjak N
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 12907
- Joined: 07 Oct 2010, 22:49
- Has thanked: 801 times
- Been thanked: 930 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
tuga je meni uvijek nekako lijepa, inspirativna ...
više volim da sam tužan, nego da mi je dosadno
više volim da sam tužan, nego da mi je dosadno
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)
- Vanilla
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19277
- Joined: 26 Dec 2018, 09:12
- Location: Home Sweet Home
- Mood:
- Has thanked: 5628 times
- Been thanked: 7079 times
- Status: Offline
- Bla
- i dva polipa

- Posts: 75807
- Joined: 30 Aug 2013, 14:21
- Location: Rodna grudva
- Mood:
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 47 times
- Contact:
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
s obzirom da se klin klinom izbija
rastužim nekog drugog više
rastužim nekog drugog više
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:
- carobnjak N
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 12907
- Joined: 07 Oct 2010, 22:49
- Has thanked: 801 times
- Been thanked: 930 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
Jedite crnu cokolanu. Ona sadrzi onaj seretonin i ta cuda koja luce hormon srece u mozgu
- carobnjak N
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 12907
- Joined: 07 Oct 2010, 22:49
- Has thanked: 801 times
- Been thanked: 930 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
ali ne možeš biti srećan ako nisi i tužan , dvije strane istog novčića
npr ako zamisliš sreću kao dan, a tugu kao noć...da nema nikad noći, ne bi uopće znao šta je to dan , plus bi ti bilo
dosadno i monotono
jin-jang fazon, s mukom je i slast itd
npr ako zamisliš sreću kao dan, a tugu kao noć...da nema nikad noći, ne bi uopće znao šta je to dan , plus bi ti bilo
dosadno i monotono
jin-jang fazon, s mukom je i slast itd
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)
Re: Kako liječite tugu?
Samo nek nije dosadno

Kad se utreniras, uvijek ćeš naći razloge za jedno i za drugo.

Kad se utreniras, uvijek ćeš naći razloge za jedno i za drugo.
Habibti, ya nour el - ain... 
- Melek
- Deer Hunter

- Posts: 31749
- Joined: 20 Jun 2013, 23:18
- Has thanked: 4646 times
- Been thanked: 3705 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
Pronalazim utjehu u lovu na nevine zivotinje.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.
- lejlamo
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 12993
- Joined: 23 Feb 2018, 18:17
- Location: kamen i drača
- Mood:
- Been thanked: 2 times
- Status: Offline
- Hannibal
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 64067
- Joined: 03 Sep 2015, 23:23
- Mood:
- Has thanked: 6850 times
- Been thanked: 2191 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
deprozepaam, dve tablete, jedan vinjak, na svakih 6 sati i tako 4 sedmice, znaci pijes pisas, pijes pisas... pete sedmice stvar pocinje da se lomii, il se obesis il nastavis dalje. ako nastavis da zivis dve tablete, jedan vinjak na svaka 3 sata i posle 15 godina ti bude boljee 
🐽
- carobnjak N
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 12907
- Joined: 07 Oct 2010, 22:49
- Has thanked: 801 times
- Been thanked: 930 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
pa da, to je to isto ..zar last nije slast ? ima li tu neke razlike u finesama, ja ne znam?
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)
- lejlamo
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 12993
- Joined: 23 Feb 2018, 18:17
- Location: kamen i drača
- Mood:
- Been thanked: 2 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
Koliko ja znam last bi značilo olakšanje..ali, rekoh, tu je to..u olakšanju je slast..
- Hannibal
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 64067
- Joined: 03 Sep 2015, 23:23
- Mood:
- Has thanked: 6850 times
- Been thanked: 2191 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
MozdaHannibal wrote: 24 May 2019, 09:41 deprozepaam, dve tablete, jedan vinjak, na svakih 6 sati i tako 4 sedmice, znaci pijes pisas, pijes pisas... pete sedmice stvar pocinje da se lomii, il se obesis il nastavis dalje. ako nastavis da zivis dve tablete, jedan vinjak na svaka 3 sata i posle 15 godina ti bude boljee
Prvi puta čujem za "last"
Habibti, ya nour el - ain... 
- carobnjak N
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 12907
- Joined: 07 Oct 2010, 22:49
- Has thanked: 801 times
- Been thanked: 930 times
- Status: Offline
Re: Kako liječite tugu?
aha..pa jes u pravu silejlamo wrote: 24 May 2019, 10:19 Koliko ja znam last bi značilo olakšanje..ali, rekoh, tu je to..u olakšanju je slast..
ali i dalje isto dualni princip, ne ide jedno bez drugog
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


