Koji bi nik dali vi forumasu iznad
- Laser
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19743
- Joined: 31 Mar 2016, 16:01
- Location: Sa onu stranu rijeke
- Mood:
- Has thanked: 1426 times
- Been thanked: 4753 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
Bezopasna. 
Sve se rađa radi smrti, sve se gradi radi rušenja.
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32777
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9091 times
- Been thanked: 8127 times
- Status: Offline
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86780
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10422 times
- Been thanked: 17794 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
tempirana_bomba 
Svađanje s budalom je poput hrvanja u blatu sa svinjom. Nakon sat vremena skužiš da svinja uživa.
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32777
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9091 times
- Been thanked: 8127 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
Kako si zlocestaaaaa.
I to na uranak.
Vatrena
Vatrena
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- uvijek_kontra
- zmajček

- Posts: 32777
- Joined: 01 May 2014, 13:09
- Location: kompjutOr
- Mood:
- Has thanked: 9091 times
- Been thanked: 8127 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
Najjaca
Hrabro srce
..imam ja toga zate kolko os.
Hrabro srce
..imam ja toga zate kolko os.
Ima posla ko hoce da gleda svoja. 
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86780
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10422 times
- Been thanked: 17794 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
Mafijas 
Svađanje s budalom je poput hrvanja u blatu sa svinjom. Nakon sat vremena skužiš da svinja uživa.
- Laser
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19743
- Joined: 31 Mar 2016, 16:01
- Location: Sa onu stranu rijeke
- Mood:
- Has thanked: 1426 times
- Been thanked: 4753 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
Sandžo, brat moj.
Sve se rađa radi smrti, sve se gradi radi rušenja.
- Laser
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19743
- Joined: 31 Mar 2016, 16:01
- Location: Sa onu stranu rijeke
- Mood:
- Has thanked: 1426 times
- Been thanked: 4753 times
- Status: Offline
Re: Koji bi nik dali vi forumasu iznad
Giacomo Agostini.
Sve se rađa radi smrti, sve se gradi radi rušenja.
- Laser
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 19743
- Joined: 31 Mar 2016, 16:01
- Location: Sa onu stranu rijeke
- Mood:
- Has thanked: 1426 times
- Been thanked: 4753 times
- Status: Offline
- Zizi
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 28502
- Joined: 09 Nov 2019, 18:32
- Has thanked: 10582 times
- Been thanked: 9015 times
- Status: Offline
- Maja
- Administrator

- Posts: 128855
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 8721 times
- Been thanked: 20585 times
- Contact:
- Status: Offline
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

