Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Maksuz svratila
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2387
Joined: 28 Mar 2019, 17:05
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Maksuz svratila » 10 Dec 2019, 12:06

...a đe zapelo...šta kriješ je li ... :kafa ...ono ako će te prevariti ... ko hoće, naći će vala način ima makar komšo na spratu samo mu pokucaš...


...ovamo vjerujem ti ko fol na slijepo od herca ako se ne provjeravamo ...a pizdiš u sebi, ali da očuva se to kao povjerenje jer odma će biti šta je ne vjeruješ mi.... sa kime ja živim, pa ti mene ne voliš ustvari...to je za me uvreda ...


...evo ti mob jebo te mob da te jebo...prelistaj sve preda mnom, nemoj ganjat isti kad se tuširam, skuhaj nam fuka, rahatlokum pa u miru čitaj, ja ću da štrikam ...miran... :kafa


...što li se zadržao na poslu tako dugo...a spominjali su neku novu kolegicu/kolegu...

Image
...jesi čuo za onoga...šta... šta......jesi čuo za onu...ooooooo...da li si čuo za onoga...šta, šta, šta, šta, šta, šta, šta...
...da li si čuo za onu...c, c, c, c, c, c, c...

...razvela se, kurvala se, prevarila, propio se...raskućila, zabagreo, otrcala, poludeo...

...ihihi kafu turi...ihihi ću ti pričam...ihihi gola govna...ihihi a ja nisam...

...jesi čuo za onoga, jesi čuo za onu...sečem uvo k'o Van Gog, k'o Betoven sad sam gluv...

User avatar
Iskra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10299
Joined: 16 Sep 2019, 11:43
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Iskra » 10 Dec 2019, 12:23

spacebound wrote: 10 Dec 2019, 11:32
Iskra wrote: 10 Dec 2019, 11:23


Možda si ti i u pravu Ali ipak stoji ono što sam rekla. Ja nisam u situaciji da provjeravam, ali vjerovatno ne bih. Kad bi došla u napast, to bi za mene značilo da sam poražena, izgubila, gotovo.... teška tema.
Nije samo za ovu temu, nego sam tu zakolutala ocima, nakon jos par procitanih.Ovako :rol
Je li ljudi sebe uvjeravaju da su savrseni, lazu sebi, lazu nama, sta li je u pitanju ne znam.Znam da savrsenstvo ne postoji, krecem od sebe.
Eh cuj, u vezama i brakovim zaskripi svasta, nekim cesce nekim rjedje, slusajucu savjete i stavove forumasa, ljudi bi se prvom svadjom, sumnjom, preprekom razvodili.Ljudi bolan oproste prave prevare, pa i visegodisnje ljubavnike i ljubavnice, budu povrijedjeni na hiljade nacina, povrijede i sami, a ovdje se prica o nekim kardinalnim potezima ukoliko samo pomislis da mu/joj zaviris u telefon :lupa

Ali STA da vidim (eventualno nekad Ako i budem imala takvu situaciju). Šta? To je predumisljaj, po meni. Vidim ne bih li nešto pronašla....očekujem da nadjem? Sumnja, nesigurnost....teske su to emocije. Preteške. A to za oprost. Meni je to u redu. Nikad ne možeš znati što bih halalila a što ne , hipoteticki, sasvim druga je stvar kad se desi. Ljudski je oprostiti. Ali treba imati srce pa zaboraviti. . Allah nas iskusava onako kako misli da je za nas najbolje. Samo On zna.

I...Ne znam zašto bi i to pregledana tel.bilo bauk. Ja svoj evo sad, kad bih bila u situaciji, evo bujrum...gledaj. :ha
:srce Jer si moje, najmoje... :srce

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by carobnjak N » 10 Dec 2019, 12:25

mobitel je ekstenzija mozga , pa nemoj čeprkati ni po čijem mozgu
ako si mu žena, nisi mu psihijatar i okani se ćorava posla
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Hannibal » 10 Dec 2019, 14:18

joj brt da vidis kako je meni polupan mobitel 😂
🐽

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Zagorka » 10 Dec 2019, 15:47

Ne znam šta očekujete naći.

Hrpu poruka sa ljubavnim sadržajima? Slike ?

U tom slučaju da vas napomenem da živite s apsolutnim debilom.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Nora Ibsenova
Čovječje vrste kći
Čovječje vrste kći
Posts: 18984
Joined: 16 Aug 2019, 20:40
Has thanked: 794 times
Been thanked: 1020 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Nora Ibsenova » 10 Dec 2019, 15:54

Oprostila bih mui prevaru da za nju saznam čeprkajuć po telefonu.

Al da je glup da ne zna sakrit? E to ne opraštam :auf
"Izvini ja sam ko s marsa pala inace." Skin

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26410
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 4100 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Beni » 10 Dec 2019, 17:19

Zagorka wrote: 10 Dec 2019, 15:47 Ne znam šta očekujete naći.

Hrpu poruka sa ljubavnim sadržajima? Slike ?

U tom slučaju da vas napomenem da živite s apsolutnim debilom.
Pa et mozda hoce da se 100% uvjere da je apsolutni debil, ono zna al nije bas sigurna.
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Podrinjac » 10 Dec 2019, 17:25

Iskra wrote: 10 Dec 2019, 12:23
spacebound wrote: 10 Dec 2019, 11:32

Nije samo za ovu temu, nego sam tu zakolutala ocima, nakon jos par procitanih.Ovako :rol
Je li ljudi sebe uvjeravaju da su savrseni, lazu sebi, lazu nama, sta li je u pitanju ne znam.Znam da savrsenstvo ne postoji, krecem od sebe.
Eh cuj, u vezama i brakovim zaskripi svasta, nekim cesce nekim rjedje, slusajucu savjete i stavove forumasa, ljudi bi se prvom svadjom, sumnjom, preprekom razvodili.Ljudi bolan oproste prave prevare, pa i visegodisnje ljubavnike i ljubavnice, budu povrijedjeni na hiljade nacina, povrijede i sami, a ovdje se prica o nekim kardinalnim potezima ukoliko samo pomislis da mu/joj zaviris u telefon :lupa

Ali STA da vidim (eventualno nekad Ako i budem imala takvu situaciju). Šta? To je predumisljaj, po meni. Vidim ne bih li nešto pronašla....očekujem da nadjem? Sumnja, nesigurnost....teske su to emocije. Preteške. A to za oprost. Meni je to u redu. Nikad ne možeš znati što bih halalila a što ne , hipoteticki, sasvim druga je stvar kad se desi. Ljudski je oprostiti. Ali treba imati srce pa zaboraviti. . Allah nas iskusava onako kako misli da je za nas najbolje. Samo On zna.

I...Ne znam zašto bi i to pregledana tel.bilo bauk. Ja svoj evo sad, kad bih bila u situaciji, evo bujrum...gledaj. :ha

Pusti bogove, Allahe i te priče. Ako te neko prevari, ili te ne voli, ili mu je karakter slab, ili mu je dosadio seks s tobom. Allah nema ništa s time. Bez povjerenja ljubavi nema.

User avatar
Tierra Caliente
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3460
Joined: 15 Sep 2019, 02:41
Location: Sarajevo
Has thanked: 797 times
Been thanked: 283 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Tierra Caliente » 10 Dec 2019, 17:37

Ne provjeravam vala nikome....A nije da ne mogu... :ha
{code}

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Nice try » 10 Dec 2019, 18:21

spacebound wrote: 10 Dec 2019, 11:32
Iskra wrote: 10 Dec 2019, 11:23


Možda si ti i u pravu Ali ipak stoji ono što sam rekla. Ja nisam u situaciji da provjeravam, ali vjerovatno ne bih. Kad bi došla u napast, to bi za mene značilo da sam poražena, izgubila, gotovo.... teška tema.
Nije samo za ovu temu, nego sam tu zakolutala ocima, nakon jos par procitanih.Ovako :rol
Je li ljudi sebe uvjeravaju da su savrseni, lazu sebi, lazu nama, sta li je u pitanju ne znam.Znam da savrsenstvo ne postoji, krecem od sebe.
Eh cuj, u vezama i brakovim zaskripi svasta, nekim cesce nekim rjedje, slusajucu savjete i stavove forumasa, ljudi bi se prvom svadjom, sumnjom, preprekom razvodili.Ljudi bolan oproste prave prevare, pa i visegodisnje ljubavnike i ljubavnice, budu povrijedjeni na hiljade nacina, povrijede i sami, a ovdje se prica o nekim kardinalnim potezima ukoliko samo pomislis da mu/joj zaviris u telefon :lupa
Ma, jedno je mišljenje, nešto sasvim drugo kad i ako nekoga zadesi.
Ne samo slučaj s mobitelom već bilo šta drugo.
Mislim da najradikalnija mišljenja imaju oni koji nisu imali mnogo veza, neke duže veze ili bili duže u braku.
Jer, u vezi moraš uzeti u obzir milion faktora, dešavanja, svega. Niste pali s neba, pa kako kaže onaj Bademin, jedna švera, noga.
Ovo je samo simbolično :ooo
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Nice try » 10 Dec 2019, 18:22

Tierra Caliente wrote: 10 Dec 2019, 17:37 Ne provjeravam vala nikome....A nije da ne mogu... :ha
Ne bih propuštala takve prilike :valja
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Iskra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10299
Joined: 16 Sep 2019, 11:43
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Iskra » 10 Dec 2019, 18:57

Podrinjac wrote: 10 Dec 2019, 17:25
Iskra wrote: 10 Dec 2019, 12:23


Ali STA da vidim (eventualno nekad Ako i budem imala takvu situaciju). Šta? To je predumisljaj, po meni. Vidim ne bih li nešto pronašla....očekujem da nadjem? Sumnja, nesigurnost....teske su to emocije. Preteške. A to za oprost. Meni je to u redu. Nikad ne možeš znati što bih halalila a što ne , hipoteticki, sasvim druga je stvar kad se desi. Ljudski je oprostiti. Ali treba imati srce pa zaboraviti. . Allah nas iskusava onako kako misli da je za nas najbolje. Samo On zna.

I...Ne znam zašto bi i to pregledana tel.bilo bauk. Ja svoj evo sad, kad bih bila u situaciji, evo bujrum...gledaj. :ha

Pusti bogove, Allahe i te priče. Ako te neko prevari, ili te ne voli, ili mu je karakter slab, ili mu je dosadio seks s tobom. Allah nema ništa s time. Bez povjerenja ljubavi nema.

Mislila sam na oprost kad sam to rekla. ;)
:srce Jer si moje, najmoje... :srce

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by lejlamo » 10 Dec 2019, 22:21

a jel ista kategorija prestupa listanje/provjeravanje partnerovog profila na forumu i drugim socijalnim mrežama i mrežicama?

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Mirelam » 10 Dec 2019, 23:19

Nice try wrote: 10 Dec 2019, 18:22
Tierra Caliente wrote: 10 Dec 2019, 17:37 Ne provjeravam vala nikome....A nije da ne mogu... :ha
Ne bih propuštala takve prilike :valja
Ta ce ti to , samo da se sekiras. :D.
Jedan moj kolega svaki put kada se vraca s puta kuci, nazove zenu da joj javi da je sletio i da je kuci za sat vremena.
Pitam ga zasto?
Ma ovakav umoran pa da se jos i sekiram. :ooo

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15456
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 673 times
Been thanked: 2163 times
Status: Online

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Laser » 10 Dec 2019, 23:49

Miraleme, prijatelj ti je genij, Boga mi. :plavi

Bez zahebancije, onog dana kad bih, zavirio u ženin telefon, izgubio bih svako samopoštovanje.

Isto tako i ona u moj.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by gospođa Brams » 11 Dec 2019, 08:42

Meni je to potpuno isto kao da idem kopat po mobitelu od prijateljice, ili sestre, ili mame. Nepristojno je i pokazuje manjak poštovanja prema tuđoj intimi. Možda je to nepopularno mišljenje, ali smatram da osobe, iako su u ljubavnom odnosu, vezi, braku, nisu srasle u jedan nedjeljivi organizam bez prava na trunku privatnosti i intime. Pa ne mora on znati baš sve što meni prolazi kroz glavu, baš sve što ja mislim i sve što dijelim u razgovoru s dragim ljudima, a i obrnuto. Jednom davno, prijateljica je imala dečka koji je bio jako posesivan i redovito joj je čitao poruke na mobitelu. Ja to tada nisam znala. I jednom smo prilikom pričale, o čemu drugom, nego o ginekološkim problemima. I kasnije mi je ona kroz razgovor spomenula kako je njen Darko na to rekao ahahahah fuj o čemu vi pričate. Ja sam ostala šokirana. Čovjek je stvarno sve pročitao. Znači, ja ne želim da neka treća osoba zna informacije o mom PAPA testu, ginekološkim brisevima ili mojoj cisti na jajniku. To je banalan primjer, ali stvar je principa. Čitanje partnerovih razgovora je nepoštivanje ne samo njegove privatnosti, nego i privatnosti treće osobe.

A i uostalom, kao što netko već reče, što očekujete naći na partnerovom mobitelu? Ako vas želi varati, varat će vas provjeravali ga vi ili ne. Ako niste u vezi s totalnim glupanom, dokaze će vjerojatno sakriti. Postoje neki znakovi za alarm, ako od vas skriva baš sve, ako ima šifre za sve živo, ako provodi puno vremena bez vas, ako je promijenio ponašanje...to su neki znakovi da možda nešto nije u redu. Mislim da si ljudi stvarno dozvoljavaju previše kad misle da imaju pravo na i zadnju trunku partnerove intime, samo zato što su u ljubavnoj vezi, pa im je normalno kopati im po svemu.

Meni je sasvim dovoljna činjenica da on od mene nema potrebu ništa skrivati. Njegov mobitel i laptop su vazda otključani i meni na dohvat ruke. Milijun puta mi je rekao da pogledam tko mu je poslao poruku, ako je njegov mobitel bliže meni. Zna da koristim njegov laptop i to mu nimalo ne smeta, a ja da želim mogla bih prekopati njegove mailove i internet aktivnost unazad ohoho godina, ali ne želim. Čemu? Pa nemam zašto. To je nepristojno i označava manjak povjerenja. Gadi mi se sama pomisao na to.
I ovo sve ne znači uopće da imamo idealan odnos, ne, imamo svojih problema kao i svatko drugi, ali nemamo problem s povjerenjem. Da imam problem s povjernjem i da imam potrebu mu kopati po stvarima i mobitelu, to bi me izjedalo i ne bih baš mogla samo tako s time živjeti. To je granica koju nikad ne želim preći i nadam se da neću imat potrebu.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Zagorka » 11 Dec 2019, 21:24

lejlamo wrote: 10 Dec 2019, 22:21 a jel ista kategorija prestupa listanje/provjeravanje partnerovog profila na forumu i drugim socijalnim mrežama i mrežicama?
Ako nema ništa navedeno jel kritično više ili manje? :oo
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by lejlamo » 11 Dec 2019, 21:28

ja ne znam odgovore. i ja samo pitam na ovoj temi... :jutarnja

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Zagorka » 11 Dec 2019, 21:29

lejlamo wrote: 11 Dec 2019, 21:28 ja ne znam odgovore. i ja samo pitam na ovoj temi... :jutarnja
....pih.....:auf
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Provjeravate li mobilni telefon svog partnera?

Post by Venera » 11 Dec 2019, 21:39

Zagorka wrote: 11 Dec 2019, 21:29
lejlamo wrote: 11 Dec 2019, 21:28 ja ne znam odgovore. i ja samo pitam na ovoj temi... :jutarnja
....pih.....:auf
ja samo znam, da ako muskarac zeli prevariti, on to moze uraditi vrlo mudro :rumenko
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests