Poskupa je bas.
Al prvom prilikom poguracu Krajinu.
Moderator: Krokodil Behko





Mister No wrote: 19 Jun 2019, 23:01Mazes krisku sa obje strane.Krokodil Behko wrote: 22 Apr 2019, 17:47 Ne isplati se Maza. Kupim malu teglu i smlatim je za par dana![]()
Stanji malo.![]()


Rasipnice.










Chloe wrote: 02 Jul 2019, 15:23 Novac bolan, kakve dionice.
Ne znam ko se krije iza firme Brokerino mogla bih prognozirati sljed događaja.
MAda tipujem na dvije osobe koje bi se mogle kriti.
Ali otom potom.

Firma mi je nepoznata. Osnivač može biti bilo ko od tih imućnijih. Čut će se.Krokodil Behko wrote: 02 Jul 2019, 17:44Chloe wrote: 02 Jul 2019, 15:23 Novac bolan, kakve dionice.
Ne znam ko se krije iza firme Brokerino mogla bih prognozirati sljed događaja.
MAda tipujem na dvije osobe koje bi se mogle kriti.
Ali otom potom.
Pa fino vam je, ako u gradu imate toliko milionera, da ih više ne možete ni popamtiti.

po tvojoj priciChloe wrote: 02 Jul 2019, 18:01Firma mi je nepoznata. Osnivač može biti bilo ko od tih imućnijih. Čut će se.Krokodil Behko wrote: 02 Jul 2019, 17:44
Pa fino vam je, ako u gradu imate toliko milionera, da ih više ne možete ni popamtiti.


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests