Pja. Strpljenje i oprez.. Ko na frontu.. Ih ko vas ne znaHeidi wrote: 03 Jun 2020, 17:47Ne treba ocajno upadati u nesto. Od toga nema selameta.Duminjo wrote: 03 Jun 2020, 17:44 A ova prica ovo nesto "bolje i ostati sam, nego da me svako zeza"..
To hoce reci da postoje i neke žene koje ne zajebavaju.. Ne treba nasjedat
Sve u svoje vrijeme, treba raditi na sebi I tako privlacis slicne osobe. Strpljenje, pa ljubaznost I postovanje. Voila!
Sto je merlinka moderna il je ja nisam skonto


![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)

