Miljenik ženske publike kazao je kako više ne želi živjeti u laži i pretavrati se da ga privlače žene.
Glavna zvijezda TV serije 'Ezel', turski glumac Kenan Imirzalioglu, priznao je da je gay i slomio mnoga ženska srca, javljaju turski mediji, a prenosi Slobodna Dalmacija.
Miljenik ženske publike kazao je kako više ne želi živjeti u laži i pretvrati se da ga privlače žene.
- Odlučio sam priznati, nemam se namjeru sramotiti kao moj kolega Burak Özçivit koji se morao pravdati da se samo hrvao s muškarcem s kojim je fotografiran. Ja se ne hrvam s muškarcima, ja ih volim - rekao je Imirzalioglu.
Inače, Burak Özçivit u seriji Sulejman Veličanstveni tumači ulogu Bali-bega, a prije dva mjeseca uhvaćen je u akciji sa svojim ljubavnikom.
izvor jutarnji.hr
------------------------------------------
Čuj hrvao se! Zaručio je djevojku, ali hajde ga znaj, ima gey tipova koji su i oženjeni. Ako bude gey ide sa avatara.

Valjda mu kolega Ezel zna jel' gey il' nije.