AMERIKA

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by insomnia » 08 Jan 2021, 21:50

Obrijo se da zametne trag
Image
Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83759
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10906 times
Been thanked: 16191 times
Status: Online

Re: AMERIKA

Post by Fuddo » 08 Jan 2021, 21:58

insomnia wrote: 08 Jan 2021, 21:49 Fudo jesu mu oteli kodove? Kae cojk neki dan ne daju mu da pise po fejsbuku a ostavili mu nuklearne kodove
Danas je navodno Nancy razgovorala sa komandantom vojske o tome. Ne vjerujem da bi ga pustili da to upotrijebi, ima procedura, nije on jedini koji to ima.
Moraju se svi sloziti.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by insomnia » 08 Jan 2021, 22:11

Jest lik ostario 😱
Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3278
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 08 Jan 2021, 22:49

insomnia wrote: 08 Jan 2021, 21:28 To onaj stari vodja ProGun grupe?
Nerazumijem se u americke zakone, znam da je ovo federal counts morebit zajebano ali ovo djeluje poprilicno bezveze
Barnett was charged with knowingly entering and remaining in restricted building grounds without authority, violent entry and disorderly conduct on Capitol grounds as well as the theft of public property, officials said.

Mada vidim ispod da ga povezuju i sa ovim bombama koltelima i oruzjem. Mogo bi on vise slobode ne vidjeti
Ovo ti je sve na kraju krajeva ometanje posjeda i nanosenje stete na nekretnini , plati kaznu i haj kuci posebno sto stu to insitucije koje se financiraju iz poreza tih istih koji su u njih usli , nije dosao kod mene na posjed jer to ti je druga par kalosa , moja imovina moja pravila.

To ako nisu nasli bombe i Molotovljeve koktele kod njega nista od toga, a ono military grade je rastzljivo mozda imao lovacki karabin Rem.700 mozda Papovku itd. sve to "vojno oruzije"ovi ostali ako im se dokaze ce da plate prekrsajnu kaznu malo vecu i to je to, ono terorizam i sl.je tipicno pretjerivanje za kamere.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3278
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 08 Jan 2021, 22:55

Melek wrote: 08 Jan 2021, 07:25
rocko wrote: 08 Jan 2021, 06:17

Image

Pa već sam se izjasnio u vezi ove pojave i protuhe, ali evo ponovo:
Melek wrote: 07 Jan 2021, 08:07 Ona ubijena se zvala Ashli Babbitt i radila je 14 godina u United States Air Force. Sigurno je i sama ubijedjena da je poginula kao najpatriota USA. Hoću reći da se ti ekstremni dešnjaci u stvari i roje oko vojnih funkcija nadajući se da će što koknuti kojekakvog talibana/muslimana što sami sebe uvjeriti u svoj patriotizam. Za njih to i znači biti patriota. Mi ostali vidimo da je riknula za trenutno najveću mentalnu budaletinu na zemaljskoj kugli. U šta li sprdi 35 godina :ccc
Ne treba sad na osnovu njenog izgleda i pola glorificirati UZP :ccc

Nego ti, kako vidim, preživio si demonstracije :oo
Uh UZP , ma to ti iz prve ruke znas ko je zasto u vojsci? Mozda radi beneficija? Bas je ona razmisljalja i imal sasnse da nekogo ubije .
Ovo ti je USA ha obuces uniformu svi naklon do poda ono hvala za vasu sluzbu itd ( a nama koza se jezi od toga, ) ono pripadnici ustani te na utakmici da vas svi vide .
Ovi su ti gori od Turaka i Asker Arkadash.
Tamo finu tetu koja protestuje ubije neki uplaseni Capitol Police ( a ti su ti ustvari nista vise nego security guard po svojim duznostima) koja je jos veteran i ti mislis da to nece biti problema a gradovi gore kad nekog kriminalca malo pritisnu policajci i onu umre a onda se ispostavi bio pozitivan na Covid=19

Cuj ja prezivio demonstarcije ja sam ti ko Bake , ja u trezor sitna pjesadija na barikade.
Last edited by rocko on 08 Jan 2021, 23:03, edited 1 time in total.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3278
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 08 Jan 2021, 23:02

tuzlak1212 wrote: 07 Jan 2021, 20:46 Borat 2 je odlicno opisao Trumpovog prosjecnog glasaca... Nista cudno kad u krznu s rogovima na glavi idu na drzavne institucije

Opranost mozga 100%, zbog onakvih se kaze 'glupi Amer' iako su pametni da upravljaju s pola svijeta. Dok ne porade na obrazovanju da prosjecni republikanski glasac ne bude sinonim neskolovanog rasistickog kretena, Amerika nece na dobro krenut
Predrasude ,

Za Trump glasao mahom srednji i visi stalez , masa obrazovanih , za Demokrate vazda glasa bijeda iz velegrada, Black Belt populacije( najsiromasniji u Americi,Kenija i Zimbabve za njih Swedska) i zato Biden samo u 16 drzava moze reci ja pobjedio onaj drugi pobjedio u 34 druge drzave. Al stas takav je izborni zakon.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3278
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 08 Jan 2021, 23:08

Gojeni H wrote: 08 Jan 2021, 15:50 Nego DoFu, srecom.na ovom forumu nema onog sa statistikama, nego iz tvog ugla, kako zubari, vozaci, vodoinstalateri, napose republikanci mladi bijeli ljudi gledaju na sve ovo sto se desava?
Jos samo jedna kriza od mnogih, duboka podjela drustva, ...
Znamo sta kazu Hollywood, mainstream, itd., nego sta kazu ljudi?
Jest da je namjenjeo Fuddi pitanje al najkrace receno cekaju da vide sta se valja iza brda , ono je bila reakcija pola drzave , Demokrate vicu ja budala, Repubilikanci ja Heroja .

Ono Heroj a ne ratni zlikovac.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Melek » 08 Jan 2021, 23:29

rocko wrote: 08 Jan 2021, 22:55 Uh UZP , ma to ti iz prve ruke znas ko je zasto u vojsci? Mozda radi beneficija? Bas je ona razmisljalja i imal sasnse da nekogo ubije .
Ovo ti je USA ha obuces uniformu svi naklon do poda ono hvala za vasu sluzbu itd ( a nama koza se jezi od toga, ) ono pripadnici ustani te na utakmici da vas svi vide .
Ovi su ti gori od Turaka i Asker Arkadash.
Tamo finu tetu koja protestuje ubije neki uplaseni Capitol Police ( a ti su ti ustvari nista vise nego security guard po svojim duznostima) koja je jos veteran i ti mislis da to nece biti problema a gradovi gore kad nekog kriminalca malo pritisnu policajci i onu umre a onda se ispostavi bio pozitivan na Covid=19

Cuj ja prezivio demonstarcije ja sam ti ko Bake , ja u trezor sitna pjesadija na barikade.
UZP je ono što mu kratica govori. Je li zločin vršiti državni udar na totalno kriminalnim osnovama? Po meni jeste. Je li bio udruženi pokušaj? Definitivno.

Šta je tuka razmišljala kad je prva, u panciru pokušala da uleti u odaje Capitola, to bog sami zna a metak u tim situacijama se svakako treba fasovati, ostalo sve je čudno. Ona je bila desni ekstremista. Mnogi desni ekstremisti se roje oko vojnih organizacija zbog svojih ubijedjenja i pobuda.

Šta nam ovaj čin dokazuje? Dokazuje to da tim desničarima nije mjesto u vojnim organizacijama jer su retrogradni faktor i potencijalno su opasni. I po narod i po državu i po civile na suprotnoj strani. Oni su vodjeni mržnjom, rasizmom i još kojekakvim pobudama i trebaju da grickaju beton umjesto što se roje tamo.

Ti si isto u tim vojnim organizacijama a podržavaš i Trumpa i ekstremiste :cudi
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3278
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 00:52

Melek wrote: 08 Jan 2021, 23:29
rocko wrote: 08 Jan 2021, 22:55 Uh UZP , ma to ti iz prve ruke znas ko je zasto u vojsci? Mozda radi beneficija? Bas je ona razmisljalja i imal sasnse da nekogo ubije .
Ovo ti je USA ha obuces uniformu svi naklon do poda ono hvala za vasu sluzbu itd ( a nama koza se jezi od toga, ) ono pripadnici ustani te na utakmici da vas svi vide .
Ovi su ti gori od Turaka i Asker Arkadash.
Tamo finu tetu koja protestuje ubije neki uplaseni Capitol Police ( a ti su ti ustvari nista vise nego security guard po svojim duznostima) koja je jos veteran i ti mislis da to nece biti problema a gradovi gore kad nekog kriminalca malo pritisnu policajci i onu umre a onda se ispostavi bio pozitivan na Covid=19

Cuj ja prezivio demonstarcije ja sam ti ko Bake , ja u trezor sitna pjesadija na barikade.
UZP je ono što mu kratica govori. Je li zločin vršiti državni udar na totalno kriminalnim osnovama? Po meni jeste. Je li bio udruženi pokušaj? Definitivno.

Šta je tuka razmišljala kad je prva, u panciru pokušala da uleti u odaje Capitola, to bog sami zna a metak u tim situacijama se svakako treba fasovati, ostalo sve je čudno. Ona je bila desni ekstremista. Mnogi desni ekstremisti se roje oko vojnih organizacija zbog svojih ubijedjenja i pobuda.

Šta nam ovaj čin dokazuje? Dokazuje to da tim desničarima nije mjesto u vojnim organizacijama jer su retrogradni faktor i potencijalno su opasni. I po narod i po državu i po civile na suprotnoj strani. Oni su vodjeni mržnjom, rasizmom i još kojekakvim pobudama i trebaju da grickaju beton umjesto što se roje tamo.

Ti si isto u tim vojnim organizacijama a podržavaš i Trumpa i ekstremiste :cudi
Gomila gluposti i ja sad mogu napisat da je Bosna Monarhija al na kraju dana nece Bosna bit Monarhija niti ce ovo biti drzavni udar, nego gradjani nezadovoljni radom svojih predstavnika su koristili pravo da demonstriraju i da udju u zgrade koje oni financiraju da izraze svoje nezadovoljstvo .

Pancir se moze normalno kupit,dosta ljudi nosi pancire cak i ako ne ucestvuju u demonstracijama ako npr. zive i rade u krajevima u kojim su demostracije u toku,
problem je sto je samo jedan pucao a istovremeno SWAT bio iza njenih ledja , niko drugi nije pucao znaci ovaj puco iz straha ,dok bude istraga ovaj bi mogo otici u zatvor jos jer tim pucnjem je ugrozio zivote drugih demonstranata koji su se nalazili u hodniku punom pripadnika SWAT, strah i manjak obuke .
Opet ti kazem vojska je ko i ostatak Amerike puna Demokrata, Liberala,Republikanaca, Libertarian, vjernika, ateista, upravljenih ,, gay . Puno si gledo filmove.
Cuj to se zove pravo da mislis svojom glavom, a ne da padas na ovi dobri oni jedu malu djecu pricice. Sposobnost da mislis svojom glavom je znak zrelosti. A zene vole oficire

Image

User avatar
TAFKAP
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10000
Joined: 19 Sep 2019, 21:42
Has thanked: 1541 times
Been thanked: 2647 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by TAFKAP » 09 Jan 2021, 01:04

Pomozi mi, ne kontam, koji od ovih vjeruju da ovi jedu malu djecu? :grana

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3278
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 01:27

TAFKAP wrote: 09 Jan 2021, 01:04 Pomozi mi, ne kontam, koji od ovih vjeruju da ovi jedu malu djecu? :grana
Melek i takvi ko Melek koji nisu sposobni da misle svojom glavom, u takvih je zivot crno bijeli,oni misle po sistemu oni sa kojima se ja indentifikujem su zlatni a oni anamo tamo jedu malu djecu,

A u Americi to su sve samo ljudi koji imaju razlicita politicka ubjedjenja sto se kaze slazmo se da se nemozemo sloziti . A takivi koji vjeruju da su oni zlatni a anamo oni jedu malu djecu se smatraju ne bas pametnim insanima.

User avatar
TAFKAP
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10000
Joined: 19 Sep 2019, 21:42
Has thanked: 1541 times
Been thanked: 2647 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by TAFKAP » 09 Jan 2021, 01:36

rocko wrote: 09 Jan 2021, 01:27
TAFKAP wrote: 09 Jan 2021, 01:04 Pomozi mi, ne kontam, koji od ovih vjeruju da ovi jedu malu djecu? :grana
Melek i takvi ko Melek koji nisu sposobni da misle svojom glavom, u takvih je zivot crno bijeli,oni misle po sistemu oni sa kojima se ja indentifikujem su zlatni a oni anamo tamo jedu malu djecu,

A u Americi to su sve samo ljudi koji imaju razlicita politicka ubjedjenja sto se kaze slazmo se da se nemozemo sloziti . A takivi koji vjeruju da su oni zlatni a anamo oni jedu malu djecu se smatraju ne bas pametnim insanima.
Kolega, te priče o ubijanju djece i korištenju njihovih matičnih ćelija za podmlađivanje i vječni život dolazi od raznih teoretičara zavjera, poznavaoca alternatnih fakata i prave istine, isto kao i čipovanje, chemtrails i 5g...

User avatar
rocko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3278
Joined: 13 Jan 2020, 21:21
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by rocko » 09 Jan 2021, 04:05

TAFKAP wrote: 09 Jan 2021, 01:36
rocko wrote: 09 Jan 2021, 01:27

Melek i takvi ko Melek koji nisu sposobni da misle svojom glavom, u takvih je zivot crno bijeli,oni misle po sistemu oni sa kojima se ja indentifikujem su zlatni a oni anamo tamo jedu malu djecu,

A u Americi to su sve samo ljudi koji imaju razlicita politicka ubjedjenja sto se kaze slazmo se da se nemozemo sloziti . A takivi koji vjeruju da su oni zlatni a anamo oni jedu malu djecu se smatraju ne bas pametnim insanima.
Kolega, te priče o ubijanju djece i korištenju njihovih matičnih ćelija za podmlađivanje i vječni život dolazi od raznih teoretičara zavjera, poznavaoca alternatnih fakata i prave istine, isto kao i čipovanje, chemtrails i 5g...
Nisam siguran da smo kolege, moje kolege na bilo kojem jeziku znaju razliku izmedju figurativnog i bukvalnog, kada se kaze da neko ne jede malu djecu i ne zivi u pecini znaci da ta osoba nije babaroga, nego covjek ko i svaki drugi insan.
Jel sad jasnije? Drugim rijecima nema potrebe demonizirati one koji misle drugacije od tebe.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83759
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10906 times
Been thanked: 16191 times
Status: Online

Re: AMERIKA

Post by Fuddo » 09 Jan 2021, 04:16

rocko wrote: 08 Jan 2021, 23:02
tuzlak1212 wrote: 07 Jan 2021, 20:46 Borat 2 je odlicno opisao Trumpovog prosjecnog glasaca... Nista cudno kad u krznu s rogovima na glavi idu na drzavne institucije

Opranost mozga 100%, zbog onakvih se kaze 'glupi Amer' iako su pametni da upravljaju s pola svijeta. Dok ne porade na obrazovanju da prosjecni republikanski glasac ne bude sinonim neskolovanog rasistickog kretena, Amerika nece na dobro krenut
Predrasude ,

Za Trump glasao mahom srednji i visi stalez , masa obrazovanih , za Demokrate vazda glasa bijeda iz velegrada, Black Belt populacije( najsiromasniji u Americi,Kenija i Zimbabve za njih Swedska) i zato Biden samo u 16 drzava moze reci ja pobjedio onaj drugi pobjedio u 34 druge drzave. Al stas takav je izborni zakon.
Pa nije bas tako. Imaju podaci.
70% fakultetski obrazovanih bijelaca je glasalo za Bidena.
Bas su mi srednji stalez one alabame i ajdaha,
Najveci korisnici socijalne pomoci u drzavi su te crvene drzave.
Amerika od Kentakija nema nikakve koristi, jednog penija ne uplate u federalni budzet, sve sto daju to im se i vrati, i plus im se mora namiriti da mogu funkcionisat.
A to sve opet od para koje uplate njujork i kalifornija.
Biden je dobio 7 miliona glasova vise od kretena, i ta ce razlika u buducnosti samo rasti. Texas je sljedece izbore plav.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Pasaga » 09 Jan 2021, 07:22

Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11329 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by spacebound » 09 Jan 2021, 07:32

O matero mila, imamo forumasa koji ovo podrzava :grana

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Melek » 09 Jan 2021, 08:07

Što će reći da imamo jednu situaciju da oni koji “misle svojom glavom” glasaju i podržavaju ni više ni manje nego Trumpa :lud a onako usput rušiteljicu ustavnog poretka i ekstremnu desničarku smatraju jednom finom tetom, čak šta više nacionalnim herojem :lud

A oni koji su protiv toga su glupi :D.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11329 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by spacebound » 09 Jan 2021, 08:09

Ja ba, jadna samo htjela maalo razgledat okolo. Upucalo je :(

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: AMERIKA

Post by Melek » 09 Jan 2021, 08:13

Fuddo wrote: 08 Jan 2021, 21:58
insomnia wrote: 08 Jan 2021, 21:49 Fudo jesu mu oteli kodove? Kae cojk neki dan ne daju mu da pise po fejsbuku a ostavili mu nuklearne kodove
Danas je navodno Nancy razgovorala sa komandantom vojske o tome. Ne vjerujem da bi ga pustili da to upotrijebi, ima procedura, nije on jedini koji to ima.
Moraju se svi sloziti.
Ima tu i jedna druga stvar. Može se vrlo lako desiti da Trump npr opstruira aktiviranje nuklearne odbrane ako npr Rusu prahne da pritisne puljku, ono u svoj svojoj predsjedničkoj desperaciji. Baš zato što se svi moraju složiti. Mislim da je to veća bojazan od one da on stane pritiskati puljke.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83759
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10906 times
Been thanked: 16191 times
Status: Online

Re: AMERIKA

Post by Fuddo » 09 Jan 2021, 08:17

Melek wrote: 09 Jan 2021, 08:13
Fuddo wrote: 08 Jan 2021, 21:58

Danas je navodno Nancy razgovorala sa komandantom vojske o tome. Ne vjerujem da bi ga pustili da to upotrijebi, ima procedura, nije on jedini koji to ima.
Moraju se svi sloziti.
Ima tu i jedna druga stvar. Može se vrlo lako desiti da Trump npr opstruira aktiviranje nuklearne odbrane ako npr Rusu prahne da pritisne puljku, ono u svoj svojoj predsjedničkoj desperaciji. Baš zato što se svi moraju složiti. Mislim da je to veća bojazan od one da on stane pritiskati puljke.
Putin jeste lud, al nije bas toliko lud.
Ovo je vise da ova budala ne bi nekog iz cista hira poslala u kameno doba. Tipa Teheran i sl.
Dozvolite da se obratimo

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests