RS - all about

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42999
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14200 times
Been thanked: 12772 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Masamune » 22 Feb 2021, 15:25

Ovaj Nazif tacno kao neko propagandno glasilo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 15:46

MarlboroGold wrote: 22 Feb 2021, 15:25 Ovaj Nazif tacno kao neko propagandno glasilo
Jah, je li danas dan kada me smatraš simpatičnim korektnim likom sa kojim rado komuniciraš ili je danas dan kada me smatraš stranačkim propagandnim botom kojeg treba zaustaviit na forumu? :kafa
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42999
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14200 times
Been thanked: 12772 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Masamune » 22 Feb 2021, 15:54

Nisam rekao da si bot, ali daviš čovječe. Korektan i ok jer se ipak s tobom može razmijeniti mišljenje bez spuštanja na najgore nivoe što je osnovni oblik komunikacije kod nekih forumaša.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by prog321 » 22 Feb 2021, 16:07

Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 13:27
MarlboroGold wrote: 22 Feb 2021, 13:17 Imaju ih kao i bar pola Balkana.
Netačno, oni koji se ponose da nisu prodali veru za večeru su trpili između ostalog i silovanje pa su mnoge Srpkinje zatrudnile od Turaka.
Sa druge strane Bošnjaci koji su dobrovoljno prešli na islam tu nije bilo potrebe za nasiljem i silovanjima

Ali nisi u pravu.
Turci nisu nasumicno silovali.
Igrali su itekako uspjesne diplomatske ratove. Prisvajali krscanske vladare na svoju stranu novcem ali i privilegijama i izuzetnom autonomijom.
Mislis da bi se ijedan krscanski vladar udostojio boriti za osmansku stranu kad bi znao da ce mu sutra silovati sestru ili zenu ?

Znaci valjas nonsense i pokazujes elementarno ne znanje istorije na nasim prostorima.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 16:12

MarlboroGold wrote: 22 Feb 2021, 15:54 Nisam rekao da si bot, ali daviš čovječe. Korektan i ok jer se ipak s tobom može razmijeniti mišljenje bez spuštanja na najgore nivoe što je osnovni oblik komunikacije kod nekih forumaša.
Po čemu davim? Tema rs, Duminjo ima stav oko bojkota bošnjačkih stranaka, ja gledam to drugačije, kulturno se razišli i kraj i tako je 95% sa kim komuniciram ovdje.
Sa Totemom razmjenio 100 komentara nikada ga nisam nazvao vlahom ili ismijavao srpske žrtve ubijanja ili silovanja iako je pokušavao uobičajene provokacije.
Onaj balavac me posla neku noć u pi.. materinu jer nije na nivou da skonta da izjava da djeca nisu mogla odlučivati hoće li ostati ili biti protjerani nije nikakva lična uvreda nego samo zdrava logika i opet mu nisam uzvratio istom mjerom i nikad neću ali neka ste se vi digli ga braniti jer takav rječnik je definicija najvišeg nivoa.
Pa ti prvi se žališ sto ljudi hoće ovdje jednoumlje a kada se drugačije razmišlja onda se davi. Kako ti ugoditi? :cudi
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 16:17

prog321 wrote: 22 Feb 2021, 16:07
Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 13:27
Netačno, oni koji se ponose da nisu prodali veru za večeru su trpili između ostalog i silovanje pa su mnoge Srpkinje zatrudnile od Turaka.
Sa druge strane Bošnjaci koji su dobrovoljno prešli na islam tu nije bilo potrebe za nasiljem i silovanjima

Ali nisi u pravu.
Turci nisu nasumicno silovali.
Igrali su itekako uspjesne diplomatske ratove. Prisvajali krscanske vladare na svoju stranu novcem ali i privilegijama i izuzetnom autonomijom.
Mislis da bi se ijedan krscanski vladar udostojio boriti za osmansku stranu kad bi znao da ce mu sutra silovati sestru ili zenu ?

Znaci valjas nonsense i pokazujes elementarno ne znanje istorije na nasim prostorima.
Jedno nema veze sa drugim, i Abdićevci i jedinica VRS Meša Selimović su rado sarađivali sa četnicima iako su znali da su Srbi njihove sunarodnjakinje silovali
ali neka ostane na tome jer je moderator zamolio da se na ovoj temi ne piše vise na ovoj temi. Ko želi imaju odgovarajuće teme.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by prog321 » 22 Feb 2021, 16:22

VrS je bas znala sta je diplomatija.
Poredia svjetsku silu koja je od 500 godina vladavine najmanje 400 mrdala nebo i zemlju na nasim prostorima sa neandertalnim razdrazenim krelcima opijenim ufunjalom mitomanijom.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42999
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14200 times
Been thanked: 12772 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Masamune » 22 Feb 2021, 16:28

prog321 wrote: 22 Feb 2021, 16:07
Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 13:27
Netačno, oni koji se ponose da nisu prodali veru za večeru su trpili između ostalog i silovanje pa su mnoge Srpkinje zatrudnile od Turaka.
Sa druge strane Bošnjaci koji su dobrovoljno prešli na islam tu nije bilo potrebe za nasiljem i silovanjima

Ali nisi u pravu.
Turci nisu nasumicno silovali.
Igrali su itekako uspjesne diplomatske ratove. Prisvajali krscanske vladare na svoju stranu novcem ali i privilegijama i izuzetnom autonomijom.
Mislis da bi se ijedan krscanski vladar udostojio boriti za osmansku stranu kad bi znao da ce mu sutra silovati sestru ili zenu ?

Znaci valjas nonsense i pokazujes elementarno ne znanje istorije na nasim prostorima.
Očigledno je spavao na temi kad smo govorili o tome u vezi Osmanlija. Srbi koji su Osmanlije prihvatili su živjeli kao lordovi pod tom imperijom i to veliki broj stanovništva. Mnogo bolje nego prije njihovog dolaska. Ostali koji su se protivili su pobjegli u planine i brda u okolna sela i kovali planove sa hrišćanima.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42999
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14200 times
Been thanked: 12772 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Masamune » 22 Feb 2021, 16:33

Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 16:12
MarlboroGold wrote: 22 Feb 2021, 15:54 Nisam rekao da si bot, ali daviš čovječe. Korektan i ok jer se ipak s tobom može razmijeniti mišljenje bez spuštanja na najgore nivoe što je osnovni oblik komunikacije kod nekih forumaša.
Po čemu davim? Tema rs, Duminjo ima stav oko bojkota bošnjačkih stranaka, ja gledam to drugačije, kulturno se razišli i kraj i tako je 95% sa kim komuniciram ovdje.
Sa Totemom razmjenio 100 komentara nikada ga nisam nazvao vlahom ili ismijavao srpske žrtve ubijanja ili silovanja iako je pokušavao uobičajene provokacije.
Onaj balavac me posla neku noć u pi.. materinu jer nije na nivou da skonta da izjava da djeca nisu mogla odlučivati hoće li ostati ili biti protjerani nije nikakva lična uvreda nego samo zdrava logika i opet mu nisam uzvratio istom mjerom i nikad neću ali neka ste se vi digli ga braniti jer takav rječnik je definicija najvišeg nivoa.
Pa ti prvi se žališ sto ljudi hoće ovdje jednoumlje a kada se drugačije razmišlja onda se davi. Kako ti ugoditi? :cudi
U vezi Arzuhala si zgriješio i to ne malo, a ti i dalje po svom. Kad ti 20 ljudi kaže jedno bar se udostoji zapitati jesam li ja ikako kriv. To je minimum ljudskosti.

On i ja se znamo veoma dugo. Nekad su znale biti teške riječi na klixu i zastupamo apsolutno suprotna stajališta po pitanju religije, ali je izuzetno pošten i korektan čovjek. Jedan njegov trenutak slabosti (prvi put da vidim da tako nešto nekome kaže kao što je tebi) ne negira sve ono prije toga. A da njega izuzetno smirenog čovjeka toliko iznerviraš - e u tome treba biti majstor i samo si to ti postigao. Niko više.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120506
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6995 times
Been thanked: 7946 times
Status: Online

Re: RS - all about

Post by Krokodil Behko » 22 Feb 2021, 17:16

Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 13:16
Totem wrote: 22 Feb 2021, 11:54



Dakle cenzura vazi samo za vlaske zene, ko sto su gore naveli...lepo. Aferim

Opet ista prica...

cenzura
Ja ne znam koji je tvoj problem? Ja ti fino napisa razlog zašto neki Srbi imaju turske gene a ti kukaš, pa zna se period kada su dolazili, to nije niti moje mišljenje, niti izmišljotina niti mitomanija nego je historijski dokazano. Da su dolazili umjesto njih Mongoli neki Srbi bi imali kose oči.

Da razjasnimo, turske gene nema niko, na ovim prostorima i letiš u Banoviće, ako ovo još jednom pročitam, kako ti tako i Prog.
online

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 17:44

MarlboroGold wrote: 22 Feb 2021, 16:33
Naseef Mushroom wrote: 22 Feb 2021, 16:12
Po čemu davim? Tema rs, Duminjo ima stav oko bojkota bošnjačkih stranaka, ja gledam to drugačije, kulturno se razišli i kraj i tako je 95% sa kim komuniciram ovdje.
Sa Totemom razmjenio 100 komentara nikada ga nisam nazvao vlahom ili ismijavao srpske žrtve ubijanja ili silovanja iako je pokušavao uobičajene provokacije.
Onaj balavac me posla neku noć u pi.. materinu jer nije na nivou da skonta da izjava da djeca nisu mogla odlučivati hoće li ostati ili biti protjerani nije nikakva lična uvreda nego samo zdrava logika i opet mu nisam uzvratio istom mjerom i nikad neću ali neka ste se vi digli ga braniti jer takav rječnik je definicija najvišeg nivoa.
Pa ti prvi se žališ sto ljudi hoće ovdje jednoumlje a kada se drugačije razmišlja onda se davi. Kako ti ugoditi? :cudi
U vezi Arzuhala si zgriješio i to ne malo, a ti i dalje po svom. Kad ti 20 ljudi kaže jedno bar se udostoji zapitati jesam li ja ikako kriv. To je minimum ljudskosti.

On i ja se znamo veoma dugo. Nekad su znale biti teške riječi na klixu i zastupamo apsolutno suprotna stajališta po pitanju religije, ali je izuzetno pošten i korektan čovjek. Jedan njegov trenutak slabosti (prvi put da vidim da tako nešto nekome kaže kao što je tebi) ne negira sve ono prije toga. A da njega izuzetno smirenog čovjeka toliko iznerviraš - e u tome treba biti majstor i samo si to ti postigao. Niko više.
Nisam. Na njegov komentar da nije dopustio da ga oni otjeraju 1992. pa neće dopustiti ni ovi danas sam samo napisao da ako je danas dovoljno mlad da ode vani da je onda morao biti premlad da odlučuje hoće li ići a ako je onda imao dovoljno godina da sam odluči danas je prestar da ode jer je prošlo skoro 30 godina.
Nikakva uvreda, samo čista matematika i logika, vrati se na moj komentar pa ga pročitaj. Ako nađeš išta uvredljivo poslat ću ti svoj Facebook profil pa ga objavi javno ako želiš ili bilo ko drugi od tih 20 osoba ako su u pravu.

A iskreno me ne čudi da me nije i 50 osoba napalo jer si potvrdio u drugom djelu svog komentara moju teoriju. Svaki forum ima bar dva takva člana što su zaštićeni kao medvjedi (kao Bato na onom forumu), to su osobe koje izdaju što više detalja o svom životu pa kad mu nesto napišeš onda je "Đe ćeš na njega? On je ljudina. Ja ga znam veoma dugo" i tu druga strana ispada odmah šupak a možda druga strana isto ima neke pozitivne osobine i doživljaje ali ne izdaje.
Što se o meni ništa ne zna? Jer želim da na ovom forumu ljudi misle o meni kao pametnoj osobi ili budaletini isključivo po mojim komentarima i tako i ja gledam na druge forumaše.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42999
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14200 times
Been thanked: 12772 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Masamune » 22 Feb 2021, 17:59

...

ne bih dalje o tome
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84574
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16655 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Fuddo » 22 Feb 2021, 18:19

Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 13:01 I nasi praunuci ce imati visokog predstavnika
Nece.
Ovo su posljednji trzaji, ta zemlja je pustana niz vodu.
Kad imas svu podrsku, materijalnu, moralnu, politicku, i ti potrosis decenije na tendere umjesto na svoje ljude da ih okupis oko neke ideje, da im bude bolje...onda tamo mocnici skontaju, ovima ili ne treba drzava jer ih boli djon, ili su jednostavno nesposobni da imaju drzavu.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56109
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5813 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Duminjo » 22 Feb 2021, 19:05

Fuddo wrote: 22 Feb 2021, 18:19
Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 13:01 I nasi praunuci ce imati visokog predstavnika
Nece.
Ovo su posljednji trzaji, ta zemlja je pustana niz vodu.
Kad imas svu podrsku, materijalnu, moralnu, politicku, i ti potrosis decenije na tendere umjesto na svoje ljude da ih okupis oko neke ideje, da im bude bolje...onda tamo mocnici skontaju, ovima ili ne treba drzava jer ih boli djon, ili su jednostavno nesposobni da imaju drzavu.
Jake podrske..
Veliki brat nas dao predstavniku koji je dozvolio sta je sve dozvolio zadnjih godina uz poznatu intervenciju "Izražavam zabrinutost"..
Pat pozicija i ceskaju muda, dok običan narod, koji se nista ovdje ne pita, samo klizi dalje u blatu.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84574
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16655 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Fuddo » 22 Feb 2021, 19:08

Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 19:05
Fuddo wrote: 22 Feb 2021, 18:19

Nece.
Ovo su posljednji trzaji, ta zemlja je pustana niz vodu.
Kad imas svu podrsku, materijalnu, moralnu, politicku, i ti potrosis decenije na tendere umjesto na svoje ljude da ih okupis oko neke ideje, da im bude bolje...onda tamo mocnici skontaju, ovima ili ne treba drzava jer ih boli djon, ili su jednostavno nesposobni da imaju drzavu.
Jake podrske..
Veliki brat nas dao predstavniku koji je dozvolio sta je sve dozvolio zadnjih godina uz poznatu intervenciju "Izražavam zabrinutost"..
Pat pozicija i ceskaju muda, dok običan narod, koji se nista ovdje ne pita, samo klizi dalje u blatu.
Nije se radilo o pat poziciji prije 20 i kusur godina.
Sad vise nije ni pat pozicija,
Sad je nista.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37926
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2958 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Pasaga » 22 Feb 2021, 19:14

gledajuc efekat drzavnih institucija,agilnost,reakcije....
ovo je otislo u helac ....strance libo tuki,zato jer
nevide ozbiljnog sagovornika
ni pet staljina ovo nevrati na pravi put
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56109
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5813 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Duminjo » 22 Feb 2021, 19:15

Fuddo wrote: 22 Feb 2021, 19:08
Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 19:05

Jake podrske..
Veliki brat nas dao predstavniku koji je dozvolio sta je sve dozvolio zadnjih godina uz poznatu intervenciju "Izražavam zabrinutost"..
Pat pozicija i ceskaju muda, dok običan narod, koji se nista ovdje ne pita, samo klizi dalje u blatu.
Nije se radilo o pat poziciji prije 20 i kusur godina.
Sad vise nije ni pat pozicija,
Sad je nista.
Otisli smo u krasni malinjak.. Nego malo licemjerno komentarisati iz uredjene države i društva pa sto puta pregrizem jezik i drzim se po strani iako sam do jucer dole bio i znam dosta toga. Ne zna covjek sta je gore. Ne znati ili znati u kojim smo govnima..

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84574
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16655 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Fuddo » 22 Feb 2021, 19:21

Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 19:15
Fuddo wrote: 22 Feb 2021, 19:08

Nije se radilo o pat poziciji prije 20 i kusur godina.
Sad vise nije ni pat pozicija,
Sad je nista.
Otisli smo u krasni malinjak.. Nego malo licemjerno komentarisati iz uredjene države i društva pa sto puta pregrizem jezik i drzim se po strani iako sam do jucer dole bio i znam dosta toga. Ne zna covjek sta je gore. Ne znati ili znati u kojim smo govnima..
Sto je licemjerno?
To je jos uvijek i moja zemlja, u njoj zivi dosta ljudi koje volim, i koji vole mene.
Nema tu nikakvog licemjerja, nema nikakve zle namijere, nema tu nikakvog ruganja...pricamo.
Da je tema o sudbini japana, vjerovatno ne bih ni citao ni komentarisao, a ako bih nesto i napisao bilo bi mi jako bitno, ko sto mi je bitno stanje na putevima u hondurasu.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Naseef Mushroom » 22 Feb 2021, 19:23

Fuddo wrote: 22 Feb 2021, 18:19
Duminjo wrote: 22 Feb 2021, 13:01 I nasi praunuci ce imati visokog predstavnika
Nece.
Ovo su posljednji trzaji, ta zemlja je pustana niz vodu.
Kad imas svu podrsku, materijalnu, moralnu, politicku, i ti potrosis decenije na tendere umjesto na svoje ljude da ih okupis oko neke ideje, da im bude bolje...onda tamo mocnici skontaju, ovima ili ne treba drzava jer ih boli djon, ili su jednostavno nesposobni da imaju drzavu.
To da neće biti ubuduće Visokog predstavnika otvara vrata za mnoge interpretacije kako bi izgledala buduća Bosna i Hercegovina.
Kako misliš na šta će ličiti buduća BiH? Koliko dugo će biti Visoki predstavnik? Hoće li biti rata ili novo uređenje? Hoćemo li biti samo neka teritorija penzionera kroz koji će biti tranzicija droge i prostitucije? Hoćemo li biti super država na silu jer će se poklopiti interesi velikih država ili će BiH kao država biti izbrisana?

Po mom mišljenju je da je Bosna i Hercegovina prestala da bude ono šta je zapad naumio sa njom ne zbog toga što su neki izdali ideju već zbog toga što je srušen aprilski paket.
A i to rušenje aprilskog paketa nije kod Amerikanaca izazvalo bijes, gađenje i pogoršavanje odnosa sa BiH nego smo jednostavno stavlljeni na stranu dok ne riješe druga pitanja ali zbog toliko svjetskih dešavanja nismo bili više u fokusu.
Od tada smo dobijali sve neke trećerazredne strane političare koji su nam prosipali šuplju sa ofiucanim frazama "morate se dogovoriti".

Ja iskreno vjerujem da se vraćamo na put koji je zapad naumio sa nama sa novim američkim predsjednikom koji ima historiju vezanu za Bosnu i Hercegovinu. Kao da ne zna on prvi da ne može nikada ovdje zaživiti ideja države kao npr. i Hrvatskoj i Sloveniji jer 2/3 tu državu ne vole.
Naravno ima dosta lopovluka i iskoristavanja države i od nekih bošnjačkih političara ali nije Zapad toliko glup i slijep da ne zna da sa ovakvim uređenjem mogu svi Bošnjaci biti pro BiH. Dok je Dodikovaca i Čovićevaca nema za BiH nikakvog napretka.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37926
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2958 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: RS - all about

Post by Pasaga » 22 Feb 2021, 19:28

ja,Nazife...
uzp,izlazi sa tvrdim stavom,realno stanje na terenu
stim,da se maximalno zalazu da izgleda sto gore,odnosno za njih povoljnije
Koliko vidim,zapad je barem dosad,to uvazavao.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 51 guests