Kosovo

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by Naseef Mushroom » 04 May 2021, 21:23

Država gdje se nije gledalo ko je ko i kako se zove.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by Hurija » 04 May 2021, 21:24

Naseef Mushroom wrote: 04 May 2021, 21:23 Država gdje se nije gledalo ko je ko i kako se zove.
:D


Fina bajka , bolja od Snjeguljice . :D
Ostalo je cutanje.

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by amidza idriz » 04 May 2021, 21:26

Krokodil Behko wrote: 04 May 2021, 21:12
amidza idriz wrote: 04 May 2021, 19:29

Prvo, 80-tih mi nismo pripomagali Srbima nego smo smirivali nemire i pokusaje osamostaljivanja tog dijela Kosova. To sto je Srbima islo u korist je problem Kosovara.
Isto bi se postupilo i danas da se Drvar zeli prikljuciti genocidnom brlogu. Oni bi dobili po nosu a Hrvati bi profitirali.

Jesil siguran, da si dobro skonto albanske ciljeve, početkom osamdesetih?
Šta ako su ljudi samo željeli da se maknu ispod srpske čizme? NIKO od njih, nikada ni u ludilu, basr ne u tom periodu, nije pomenuo niti odvajanje od Jugoslavije niti pripajanje Albaniji.
To veze nema s jebenim mozgom.

Sve je samo srpska i boljševička propaganda. Ljudi su max tražili republiku i imali su pravo na nju.
Trebaš si približiti moderna poimanja lokalnih autonomija i na kojim principima to funkckioniše. Vidim da si nageo srpskom, plemenskom poimanju.
Bas sam ja naget necemu srpskom. :zid

Po kom osnovu su oni imali pravo na republiku?
Nista nije crno-bijelo. Oni su imali neku autonomiju AP u sastavu republike Srbije. Nije bas da je sve zbog Srba, ima nesto i do njihove pasivnosti od obrazovanja do politike. Ne kazem da nije bilo diskriminacije ali nije toliko koliko su to oni predstavljali.
Pricamo o vremenu prije Milosevica.
Po cijeloj BiH 80% prosvjetnih radnika Srbi-janci i Crnogorci. Ko nam je kriv?
Moj djed poslije rata nosi poklone ministru obrazovanja da mu ne upise djecu u skolu a on mu veli ''(po imenu) ti mi nudis ove poklone da ti ne primim sinove u skolu a Srbi mi daju duplo vise da im upisem djecu''.

Ako je iko trebao da ima republiku to su Bosanci.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by Naseef Mushroom » 04 May 2021, 21:27

Hurija wrote: 04 May 2021, 21:24
Naseef Mushroom wrote: 04 May 2021, 21:23 Država gdje se nije gledalo ko je ko i kako se zove.
:D


Fina bajka , bolja od Snjeguljice . :D
Trebamo se i mi žaliti kao kod Snjeguljice jer smo dobili od Srba i Hrvata Bratstvo i jedinstvo bez pristanka.

E zamisli Albanca u to vrijeme da je na klupi spavao.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11845
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by Naseef Mushroom » 04 May 2021, 21:46

amidza idriz wrote: 04 May 2021, 21:26
Krokodil Behko wrote: 04 May 2021, 21:12


Jesil siguran, da si dobro skonto albanske ciljeve, početkom osamdesetih?
Šta ako su ljudi samo željeli da se maknu ispod srpske čizme? NIKO od njih, nikada ni u ludilu, basr ne u tom periodu, nije pomenuo niti odvajanje od Jugoslavije niti pripajanje Albaniji.
To veze nema s jebenim mozgom.

Sve je samo srpska i boljševička propaganda. Ljudi su max tražili republiku i imali su pravo na nju.
Trebaš si približiti moderna poimanja lokalnih autonomija i na kojim principima to funkckioniše. Vidim da si nageo srpskom, plemenskom poimanju.
Bas sam ja naget necemu srpskom. :zid

Po kom osnovu su oni imali pravo na republiku?
Nista nije crno-bijelo. Oni su imali neku autonomiju AP u sastavu republike Srbije. Nije bas da je sve zbog Srba, ima nesto i do njihove pasivnosti od obrazovanja do politike. Ne kazem da nije bilo diskriminacije ali nije toliko koliko su to oni predstavljali.
Pricamo o vremenu prije Milosevica.
Po cijeloj BiH 80% prosvjetnih radnika Srbi-janci i Crnogorci. Ko nam je kriv?
Moj djed poslije rata nosi poklone ministru obrazovanja da mu ne upise djecu u skolu a on mu veli ''(po imenu) ti mi nudis ove poklone da ti ne primim sinove u skolu a Srbi mi daju duplo vise da im upisem djecu''.

Ako je iko trebao da ima republiku to su Bosanci.
Kakvi Bosanci i Republika? Pa Bosanci su imali republiku ali pola njih je nisu htjeli jer i Milorad, Momčilo i Biljana su Bosanci. Ako je ko trebao da ima republiku to su Bošnjaci
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by amidza idriz » 04 May 2021, 22:10

Valjda znam sta sam napisao.
Bosnjaci su trebali da budu priznati kao narod a ne vjerska skupina u varijacijama.

BiH je trebala da bude priznata kao zemlja Bosanaca sa svim svojim razlicitostima.
Ko se nije mogao tu da pronadje uvijek je imao priliku da se iseli u neku drugu svoju domovinu.
Sve je to nekada davno smisljeno sa losim namjerama.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by Odraz » 05 May 2021, 05:27

Naseef Mushroom wrote: 04 May 2021, 16:38
MarlboroGold wrote: 04 May 2021, 15:19 Kaze mi neko jednom a sta ti je to turbo bosnjastvo sto spominjes... eh eno gore post od bosnjakinje. Crno na bijelo.
To turbo bošnjastvo što se kritikuje i pokušava se suzbiti, taj mentalitet postoji već kod Albanaca i to se podržava kod njih. Zato su oni tu gdje jesu a mi ne.

Na albanskim forumima kada neko napiše komentar sličan kao kod Bošnjakinkje gdje se na surov ali iskren način pokušava probuditi narod ili da spriječi od zaborava tog forumaša odmah imenuju za forumaša mjeseca, kod nas ga banuju 24 sata. Zato su oni ti gdje jesu a mi ne.

Ima epizoda LZN gdje Mentor Albanac mora spasiti život Čombetu Srbinu i kuka "Joj spasio sam život Srbinu, šta ću kada čuju moji dole na Kosovu". Znači i u komedijama se zna da se Srbi i Albanci ne mogu ali zato se predstavlja Bošnjak i dalje kao komunjara i naivni multi-kulti jugonostalgičar u toj istoj seriji Bošnjaka FGRovca Isovića, zato su Albanci tu gdje jesu a mi ne
De ne lupetaj. Tvoji turbo bosnjaci su potpisali Dayton i isforsirali propast tuzbe protiv Srbije, pokrali gradjane i borce kroz muljavinu sa certifikatima, kradu na respiratorima dok bosnjaci umiru od covida i raselili patriote a doselili krezube seljake i utrpali u skupstinske sale da dizu ruku za njihove potrebe. I redovni su na dzumi. :kafa

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by Chloe » 05 May 2021, 07:50

"Kosovo će tužiti Sebiju za genocid, u toku su velike pripreme" :lupa
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5879
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 172 times
Been thanked: 294 times
Status: Offline

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by bosnjakinja » 05 May 2021, 14:27

MarlboroGold wrote: 04 May 2021, 19:49 Jedino se Denis Bećirović pokazao da bi mogao biti pravi lider kod Bošnjaka u posljednje vrijeme. Liderstvo u kombinaciji sa intelektom kojeg ima, a nije zaluđen nijednom ideologijom. Treba samo pogledati inicijative i pitanja koja pokreće unazad godinama, kao i retorike i replike u domu naroda i dr. protiv onih koji ne žele dobro BiH.

Problem je samo što je u smrdljivom SDP-u. Vole ga ljudi bez obzira na to.
Kako da ne narod ga simpatise ,ali SDP-ovci ga mrze a jer im je previse zelen neki cak smatraju da je ubaceni SDA-ovac,literaturu koju je napisao je izmedju ostalog "polozaj islamske zajednice 1943-53.Zovu ga crveni musliman

Ne stidi se ni fatihu proucit,kao i ovi oko njega,svaka cast:

Image

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42918
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14144 times
Been thanked: 12723 times
Status: Online

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by Masamune » 05 May 2021, 14:39

bosnjakinja wrote: 05 May 2021, 14:27
MarlboroGold wrote: 04 May 2021, 19:49 Jedino se Denis Bećirović pokazao da bi mogao biti pravi lider kod Bošnjaka u posljednje vrijeme. Liderstvo u kombinaciji sa intelektom kojeg ima, a nije zaluđen nijednom ideologijom. Treba samo pogledati inicijative i pitanja koja pokreće unazad godinama, kao i retorike i replike u domu naroda i dr. protiv onih koji ne žele dobro BiH.

Problem je samo što je u smrdljivom SDP-u. Vole ga ljudi bez obzira na to.
Kako da ne narod ga simpatise ,ali SDP-ovci ga mrze a jer im je previse zelen neki cak smatraju da je ubaceni SDA-ovac,literaturu koju je napisao je izmedju ostalog "polozaj islamske zajednice 1943-53.Zovu ga crveni musliman

Ne stidi se ni fatihu proucit,kao i ovi oko njega,svaka cast:

Image
Ma pusti te luzerske glasace SDPa.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by Krokodil Behko » 06 May 2021, 10:02

Kosovo može tužbu podnijeti, pod zastavom neke druge zemlje. Loša vijest za fanove srpskih radikala.
online

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Kosovo će tužiti Srbiju za genocid, u toku su velike pripreme

Post by Taare » 06 May 2021, 17:26

MarlboroGold wrote: 04 May 2021, 20:10
amidza idriz wrote: 04 May 2021, 20:02

Koliko je on gore?
Koliko je to sve naplatio?
Pa pisam mu se na sve te inicijative. Da ima dosljednosti ja bih izasao i rekao, ovako vise ne ide, naveo krivce i dao ostavku.
Populista kao i svi drugi. Naravno da je inteligentan a najvise za sebe.
Slazem se da on odudara od drugih glupih koji isto naplacuju kao i on.
Pa po tome onda ne valja niko jbg. Mora neko ipak biti manje loš u odnosu na ostale, pa njega progurati.
A da ima kvalitet ima i to je nebrojeno puta dokazao, ali ga SDP koči i može puno više. Nema čovjek viletine i ostalo poput mnogih drugih. Ima stan u Tuzli od 120 kvadrata, voza oktaviju od 20-30k i ima neke kredite koje plaća. Normalan insan i veliki vjernik. To tvrde i oni koji ga bolje poznaju, a i ja znam jednog lično koji tako govori o njemu.

Ne mora biti to što obnaša, a da glumi fukaru zbog naroda jbg... normalno je da će sebi i porodici obezbijediti normalan život. Ali ne treba biti ni poput Čovića itd.
Zajedničko denisu i mirnesu je to što su vrlo inteligentni. Denis je miran i povučen. Kad drži govor, podsjeća na robota.
Isto tako, nije upamćen po nečemu konkretnom. Džaba je zujao one klupe i trošio novac poreznih obveznika.
mislim da bi denis bio odličan ministar vanjskih poslova, ili da je na čelu nekog drugog ministarstva, recimo da se pobrine o školstvu.
čovjek je pošten i predano radi svoj posao.
Fali mu vizije, kao i konkretan plan potreban da se bih izvuče iz ovog stanja.
O mirnesu sam pričao u nekom od prethodnih postova.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56058
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1968 times
Been thanked: 5799 times
Status: Offline

Re: Kosovo

Post by Duminjo » 06 May 2021, 19:24

Ministar spoljnih poslova Hrvatske Gordan Grlić Radman najavio da će Hrvatska na tzv. Kosovu formirati vojni kamp, radi, kako je rekao, veće bezbednosti.


"Podržavamo bilateralni dijalog između Kosova i Srbije i nadamo se da će rešenje biti pronađeno", rekao je Gordan Grlić Radman na zajedničkoj konferenciji za novinare s kosovskom ministarkom Donikom Gervalom, te dodao da podržava i ukidanje viza EU za kosovske žitelje, prenose mediji.

"Odlučili smo da na Kosovu i Metohiji postavimo vojni kamp, koji će doprineti stabilnosti. Hrvatska je nedavno donela odluku o povećanju svog vojnog kontingenta u okviru mirovne NATO operacije na Kosovu - Kfor, a operacija Kfora ima poseban značaj za Hrvatsku, jer se nalazi u našem neposrednom susedstvu, što može da ima posebne implikacije na stabilnost cele regije", naveo je Radman.

Radman je dodao je da su "Hrvatska i tzv. Kosovo tradicionalno dve prijateljske zemlje koje imaju veoma dobre odnose" i podsetio da je Hrvatska među prvima priznala jednostrano proglašenu nezavisnost tzv. Kosova i najavio da će Hrvatska tzv. Kosovu donirati 10.000 vakcina protiv koronavirusa.

Hrvatski ministar se kasnije u Prištini sastao sa predsednicom privremenih prištinskih institucija Vjosom Osmani, a onda i s premijerom Aljbinom Kurtijem.



b.92

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Kosovo

Post by amidza idriz » 06 May 2021, 21:04

:aplauzz

Samo Srbiju opkoliti.
Jos jedna baza u Brckom i svi mirni.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Kosovo

Post by arzuhal » 10 Jun 2021, 12:48

Ono kada čuješ predsjednicu Kosova kako govori da je - po pitanju pravoslavaca na Kosovu i ZSO - imperativ izbjeći sudbinu BiH, jer Balkanu ne treba dodatna destabilizacija...

... i podsjeti te gdje je BiH spram Makedonije, Kosova i Albanije :grana
uzmi Lysobact

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Kosovo

Post by Krokodil Behko » 08 Jul 2021, 08:47

Parlament Kosova, jednoglasno usvojio rezolaciju o Srebrenici.

Vučić kaže da je to političko iživljavanje nad Srbima.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Kosovo

Post by Krokodil Behko » 08 Jul 2021, 13:42

Bošnjakinja Duda Balje


Image
online

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3116
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Uzburkane strasti na Kosovu zbog koncerta Gorana Bregovića u Albaniji

Post by CikCikCikPogodi » 07 Aug 2021, 10:38

Image

Muzičar Goran Bregović trebalo bi da nastupi pred albanskom publikom na Festivalu piva u Korči, a organizatori njegov nastip najavljuju kao "vrhunac atmosfere". No, uporedo pljušte brojne osuđujuće poruke zbog pozivanja Bregovića.

Zamjenica gradonačelnika Korče Benilja Terova izjavila je da je pjevač Goran Bregović potvrdio nastup posljednjeg dana festivala 22. augusta. Također je istakla da su pjevači sa Kosova otkazali nastupe zbog prijetnji nacionalističkih grupa.

"Ne postoji politički pristup učešću pjevača rođenog u Sarajevu. Čast nam je da nastupi i koliko mi znamo, a u pravu smo, nikada se nije pozicionirao ni protiv Albanaca ni protiv Kosovara", rekla je Terova.

Komentarišući Bregovićevu pjesmu "Kalašnjikov" koja je, kako se navodi, srpskim paravojnim formacijama poslužila kao inspiracija za činjenje zločina na Kosovu, Terova je rekla, da je nastala mnogo prije rata.

"Pjesma 'Kalašnjikov' je vjerovatno bila korištena, ali je Bregović napisao mnogo prije rata, tako da Bregovića ne povlačimo sa Festivala piva", rekla je Terova.

Analitičar Jusuf Thaci zatražio je od kosovskih institucija da reaguju na poziv upućen pjevaču Goranu Bregoviću da gostuje na Festivalu piva u Korči u Albaniji.

"Tzv. umjetnik, srpski pjevač Goran Bregović, koji je svjesno odlučio da umjetnost stavi u službu zločinačke genocidne politike, zvanično je pozvala opština Korča. Stoga reakcija Kosova u vezi toga treba da bude institucionalna. Ministarstvo kulture Kosova treba bi da uputi protest Opštini Korča i Vladi Republike Albanije, i ponudi argumente zašto je na prvom mjestu uvredljivo za Albance, ali i za ljudske i umjetničke vrijednosti uopšte i zahtjeva da se poziv pjevaču otkaže“, naveo je Thaci.

Poznati albanski reper Noizi poslije najave da će u znak protesta, gostovanja Gorana Bregovića na Festivalu piva u Korči, sabotirati koncert, nastavlja sa aktivnostima u tom smjeru.

Noizi je objavio story na Instagramu u kome poziva na organizovanje koncerta na istom mjestu u isto vrijeme, kada se Bregović pojavi na sceni, prenosi Kosovo Online.

"Moramo okupiti sve umjetnike svih žanrova, da napravimo koncert paralelan onom koji organizuje opština Korča. Pozivam albanske umetnike koji imaju namjeru da odu na koncert, da ne idu, neka otkažu. Nemam ništa protiv umjetnika iz bilo koje zemlje, ali sam protiv umjetnika koji je podstakao nasilje nad našom braćom i sestrama, poput ovog“, naveo je Noizi.

Daut Haradinaj, funkcioner Alijanse za budućnost Kosova, smatra da su organizatori Festivala piva u Korči, umjesto Gorana Bregovića, trebali da pozovu poznate albanske umjetnice Rita Oru i Dua Lipu, prenosi Gazeta ekspres.

Izvor: Klix.ba

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Uzburkane strasti na Kosovu zbog koncerta Gorana Bregovića u Albaniji

Post by Krokodil Behko » 07 Aug 2021, 10:49

Sonte të lutem bëhu gadi
Se do të vije vonë pas teje
Hape moj dollapin -
Zgjedhe ti - fustanin më të mirë.
Regulloi flokët - bukuri
Ashtu moj ti vetë si di
Në bystek ven lul bozhurë
Dua të jeshë ndër te gjitha më e mirë.
A e din se t'gjithe do të jenë atje
Për ne të dy do të ketë hare
Shkojmë së bashku - një dy tre!
Roka mandolinen
Bjeri bjeri bjeri cifteliës
Të gjithë do t'këndojmë kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë -
Cdo gje mund të jetë Roken-roll.
Nëse nëna nuk t'lejon
A tëherë gjejë shteg vetë si di
Mos u ngut - mos u shpejto
Prit gjersa gjumi e kaplo.
Përvjedhu nga kapigjiku
Ruj fustanin mos e gris
Ke kujdes mos e humb bozhurin
Dua të jeshë hej moj si hyjneshë.
A e din se t'gjithe do të jenë atje
Për ne të dy do të ketë hare
Shkojmë së bashku - një dy tre!
Roka mandolinen
Bjeri bjeri bjeri cifteliës
Të gjithë do t'këndojmë kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë -
Cdo gje mund të jetë Roken-roll.
Sonte të lutem bëhu gadi
Se do të vije vonë pas teje
Hape moj dollapin -
Zgjedhe ti - fustanin më të mirë.
Regulloi flokët - bukuri
Ashtu moj ti vetë si di
Në bystek ven lul bozhurë
Dua të jeshë ndër te gjitha më e mirë.
A e din se t'gjithe do të jenë atje
Për ne të dy do të ketë hare
Shkojmë së bashku - një dy tre!
Roka mandolinen
Bjeri bjeri bjeri cifteliës
Të gjithë do t'këndojmë kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë -
Cdo gje mund të jetë Roken-roll.
Ey yeah - një dy tre!
Roka mandolinen
Bjeri bjeri bjeri cifteliës
Të gjithë do t'këndojmë kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë (roka mandolinen)
Kënga le t'jehojë (bjeri bjeri bjeri)
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë (roka mandolinen)
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë (roka mandolinen)
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë (roka mandolinen)
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë (roka mandolinen)
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë (roka mandolinen)
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë
Kënga le t'jehojë
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Uzburkane strasti na Kosovu zbog koncerta Gorana Bregovića u Albaniji

Post by Krokodil Behko » 09 Aug 2021, 08:57

Na proteste protiv Gregora Bregovića, došla tri čovjeka :plavi


Image
online

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests