Poplave
Moderator: spacebound
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86788
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10429 times
- Been thanked: 17797 times
- Status: Online
Re: Poplave
Ma daj 
Svađanje s budalom je poput hrvanja u blatu sa svinjom. Nakon sat vremena skužiš da svinja uživa.
- Zizi
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 28502
- Joined: 09 Nov 2019, 18:32
- Has thanked: 10582 times
- Been thanked: 9015 times
- Status: Offline
-
Matan
- Sila nečista

- Posts: 39383
- Joined: 22 Mar 2020, 15:54
- Has thanked: 4028 times
- Been thanked: 7454 times
- Status: Offline
Re: Poplave
Nesto se desava sa nasom planetom..
ovako nije bilo nikada..
ovako nije bilo nikada..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86788
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10429 times
- Been thanked: 17797 times
- Status: Online
Re: Poplave
Sad grmi podaleko, i kisa sitna sipi, a bilo je gadno prije sat vremena, pljusak, vjetar, grmljavina. Nestalo je struje i jos je nema.
Svađanje s budalom je poput hrvanja u blatu sa svinjom. Nakon sat vremena skužiš da svinja uživa.
- insomnia
- Rđav kurac

- Posts: 64503
- Joined: 31 May 2013, 20:11
- Has thanked: 3202 times
- Been thanked: 10011 times
- Status: Offline
Re: Poplave
Nije plaho steta ako vlahe podavi
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman
Pa okoreli šaban začas postao je šaman
- Zizi
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 28502
- Joined: 09 Nov 2019, 18:32
- Has thanked: 10582 times
- Been thanked: 9015 times
- Status: Offline
Re: Poplave
Nadam se da vam neće opet padati obilnija kiša.spacebound wrote: 16 Jul 2021, 19:31Sad grmi podaleko, i kisa sitna sipi, a bilo je gadno prije sat vremena, pljusak, vjetar, grmljavina. Nestalo je struje i jos je nema.
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86788
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10429 times
- Been thanked: 17797 times
- Status: Online
Re: Poplave
Aplikacija kaze naredna 3 dana kisa, pa vidjet cemo.Zizi505 wrote: 16 Jul 2021, 19:33Nadam se da vam neće opet padati obilnija kiša.spacebound wrote: 16 Jul 2021, 19:31
Sad grmi podaleko, i kisa sitna sipi, a bilo je gadno prije sat vremena, pljusak, vjetar, grmljavina. Nestalo je struje i jos je nema.
Svađanje s budalom je poput hrvanja u blatu sa svinjom. Nakon sat vremena skužiš da svinja uživa.
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51025
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60025 times
- Been thanked: 10850 times
- Status: Online
Re: Poplave
Znaci dalje si od gradaspacebound wrote: 16 Jul 2021, 19:31Sad grmi podaleko, i kisa sitna sipi, a bilo je gadno prije sat vremena, pljusak, vjetar, grmljavina. Nestalo je struje i jos je nema.
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- spacebound
- Urednik foruma

- Posts: 86788
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 10429 times
- Been thanked: 17797 times
- Status: Online
Re: Poplave
Pa od Modrice dosta daljeElTriconi wrote: 16 Jul 2021, 19:41Znaci dalje si od gradaspacebound wrote: 16 Jul 2021, 19:31
Sad grmi podaleko, i kisa sitna sipi, a bilo je gadno prije sat vremena, pljusak, vjetar, grmljavina. Nestalo je struje i jos je nema.![]()
Svađanje s budalom je poput hrvanja u blatu sa svinjom. Nakon sat vremena skužiš da svinja uživa.
- ElTriconi
- Đulaga

- Posts: 51025
- Joined: 24 Mar 2019, 14:13
- Mood:
- Has thanked: 60025 times
- Been thanked: 10850 times
- Status: Online
Re: Poplave
Ma bona cim sahat nema struje to je daleko
Da sam pcela zelja mi je pusta
pa da sletim curici na usta

pa da sletim curici na usta
- Rum
- Sebijin pulen

- Posts: 106754
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 41974 times
- Been thanked: 28823 times
- Contact:
- Status: Offline
- Rum
- Sebijin pulen

- Posts: 106754
- Joined: 17 Oct 2010, 17:29
- Mood:
- Has thanked: 41974 times
- Been thanked: 28823 times
- Contact:
- Status: Offline
- Krokodil Behko
- Globalni moderator

- Posts: 129323
- Joined: 21 Apr 2010, 22:40
- Location: nesto u čevljanovićima
- Has thanked: 10575 times
- Been thanked: 12437 times
- Status: Offline
- TAFKAP
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 10001
- Joined: 19 Sep 2019, 21:42
- Has thanked: 1564 times
- Been thanked: 2651 times
- Status: Offline
Re: Poplave
U Njemačkoj na stotine mrtvih, više hiljada odsječenih od svijeta.
To je sad stiglo na Balkan.
To je sad stiglo na Balkan.
- Shadow
- Svemirka

- Posts: 60286
- Joined: 06 Apr 2020, 08:13
- Has thanked: 25762 times
- Been thanked: 28881 times
- Status: Offline
- ironman
- sirius

- Posts: 47528
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28504 times
- Been thanked: 29481 times
- Status: Offline
- ironman
- sirius

- Posts: 47528
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28504 times
- Been thanked: 29481 times
- Status: Offline
-
vila
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 14952
- Joined: 08 May 2014, 08:45
- Has thanked: 446 times
- Been thanked: 811 times
- Status: Offline
Re: Poplave
Nista fulao nisi
Ja samo ljuta sto nema kise
Al kad vidim te poplave i bolje razmislim..i nisam ljuta
Dobro je
Usput
Ne znam te ali nesto se previse ispricavas po forumu
Nije ti to dobro
- ironman
- sirius

- Posts: 47528
- Joined: 25 Jan 2021, 19:36
- Has thanked: 28504 times
- Been thanked: 29481 times
- Status: Offline
Re: Poplave
Primio k znanju.
Sad kontam ,valja mi to upratit jel doista i u rl imam tu naviku
Sad kontam ,valja mi to upratit jel doista i u rl imam tu naviku
dream of spring...
Who is online
Users browsing this forum: numka and 6 guests