Bakir Izetbegović

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by amidza idriz » 13 Oct 2021, 15:06

ironman wrote: 13 Oct 2021, 13:36 Nadam se da grijesis..
Mene da se pita sa bivolom vise ne bi bilo price po cijenu svega..
Dosta je.

Pa je li vidis da je Bakir vec uveden u igru spasavanja.

Zamjenik predsjedavajućeg Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH Nikola Špirić, nakon sastanka s Draganom Čovićem i Bakirom Izetbegovićem izjavio je da je to bio sastanak Kolegija Doma naroda, a ne stranački razgovori.

"Mislim da je to bio jedan otvoren i iskren razgovor i ono što mi je drago je da prevladava stav da razgovori u BiH i unutar nje nemaju alternativu. Ja dugo govorim o tome i drago mi je da je stav da se o svim otvorenim pitanjima u BiH razgovara bez posrednika da ljudi unutar političkog ambijenta BiH moraju davati odgovore na sve izazove koji stoje pred BiH. Vi znate da već duže vrijeme iz NSRS-a stižu zahtjevi za razgovorima. Naravno, bila je to igra gluhih telefona kao da to ljudi nisu ozbiljno shvatali", rekao je Špirić.

Na konstataciju Izetbegovića da se ne može razgovarati o vojsci, VSTV-u, Ustavu i generalno bazičnim stvarima, Špirić je rekao da je potreban razgovor o svim pitanjima, pa i tim pitanjima.

"Ako nema razgovora, nema ni dogovora, kako će biti dogovora ako nema razgovora", rekao je Špirić.

Dodao je da je BiH u situaciji 25 godna nakon rata da visoki predstavnici nameću zakone te da se mora izaći iz takve situacije.

"Razgovori su bili drugarski o svim izazovima. Postoje stvari o kojima imamo različita viđenja. Postoji spremnost da se razgovara bez posrednika, dobro bi bilo da dođe do tih razgovora, vidjet ćemo kakvi su rezultati", dodao je.

"Zašto ovdje nema potrebe za dijalogom, jer ovdje uvijek neko očekuje da se zakon nameće, to je Božija kazna za BiH, ja to dugo govorim", zaključio je Špirić.
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42124
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13761 times
Been thanked: 12311 times
Status: Online

Re: Bakir Izetbegović

Post by Masamune » 13 Oct 2021, 15:13

Tako ce Bakir i Covicu dati ono sto trazi ako nastavi tim putem.

I kazu ne kritikuj neprijatelji nas ubise sa svih strana...
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

Zing-Zong
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 106
Joined: 06 Jul 2021, 02:50
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Zing-Zong » 13 Oct 2021, 15:25

Snishodljivi Bakir...maloumnik će još pristati na "pregovore" o "Inzkovom zakonu"

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Naseef Mushroom » 13 Oct 2021, 15:52

Ako ie Bakir snishodljiv šta su onda Schmidt, Sattler i ostali?
Naravno svako ko normalan i patriotski razmišlja će reći spontano "Nabijem te Bakire na onu stvar. Dodik politički propada, ignoriše sve sta ima veze sa državom i umjesto da se okreneš protiv Dodika ili ga ignorišeš i gledaš kako propada ti bi mu davao šansu da se dogovorite" međutim mnogi nisu ni dalje svjesni kolika je kurwa ta Evropa koja čeka da neko od bošnjačkih političara šta odbije ili se bar 5% ponašaju kao Dodik.
Kraj bitke protiv srpskih i hrvatskih političara imamo i trećerazredne strane bitange koje ih sve više otvoreno podržavaju.
Evo o čemu pišem, prije 2 dana
OTVORENA PITANJA

Šarović i Sattler razgovarali o prevazilaženju višemjesečne krize u BiH

Image

Predsjednik SDS-a Mirko Šarović, sastao se danas sa šefom Delegacije EU u BiH Johannom Sattlerom u cilju razgovora o aktuelnim i otvorenim pitanjima koja trenutno dominiraju u Bosni i Hercegovini.

Posebna pažnja posvećena je mogućim načinima prevazilaženja višemjesečne krize, stagnacije i sve većeg zaostajanja na putu evropskih integracija.
Mamicu vam hinjsku evropsku, sastajete se sa negatorima genocida i razgovarate ležerno o visemjesečnoj krizi, blokadi i državnom udaru samo zato jer im ne daju negirati genocid kao da razgovarate hoće li iduče godine biti usvojen budžet za Jazz festival a ne o najstravičnijem zločinu nakon 2. svjetskog rata na tlu Evrope koji su ti isti u tim kravatama i odjelima dopusti i posmatrali pa sa time i učestvovali.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by dadojović » 13 Oct 2021, 15:59

Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 15:52 Ako ie Bakir snishodljiv šta su onda Schmidt, Sattler i ostali?
Naravno svako ko normalan i patriotski razmišlja će reći spontano "Nabijem te Bakire na onu stvar. Dodik politički propada, ignoriše sve sta ima veze sa državom i umjesto da se okreneš protiv Dodika ili ga ignorišeš i gledaš kako propada ti bi mu davao šansu da se dogovorite" međutim mnogi nisu ni dalje svjesni kolika je kurwa ta Evropa koja čeka da neko od bošnjačkih političara šta odbije ili se bar 5% ponašaju kao Dodik.
Kraj bitke protiv srpskih i hrvatskih političara imamo i trećerazredne strane bitange koje ih sve više otvoreno podržavaju.
Evo o čemu pišem, prije 2 dana
OTVORENA PITANJA

Šarović i Sattler razgovarali o prevazilaženju višemjesečne krize u BiH

Image

Predsjednik SDS-a Mirko Šarović, sastao se danas sa šefom Delegacije EU u BiH Johannom Sattlerom u cilju razgovora o aktuelnim i otvorenim pitanjima koja trenutno dominiraju u Bosni i Hercegovini.

Posebna pažnja posvećena je mogućim načinima prevazilaženja višemjesečne krize, stagnacije i sve većeg zaostajanja na putu evropskih integracija.
Mamicu vam hinjsku evropsku, sastajete se sa negatorima genocida i razgovarate ležerno o visemjesečnoj krizi, blokadi i državnom udaru samo zato jer im ne daju negirati genocid kao da razgovarate hoće li iduče godine biti usvojen budžet za Jazz festival a ne o najstravičnijem zločinu nakon 2. svjetskog rata na tlu Evrope koji su ti isti u tim kravatama i odjelima dopusti i posmatrali pa sa time i učestvovali.
Gljiva, kontroliraj se!
Mislim na psovanje mamice.
Toleriramo te iako si stranački bot, ali ti očito nemaš ni mjere ni granice.
Obuzdaj se.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Beni » 13 Oct 2021, 16:02

Ja mislim da dado ima pik na bosnjake
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Naseef Mushroom » 13 Oct 2021, 16:50

dadojović wrote: 13 Oct 2021, 15:59
Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 15:52 Ako ie Bakir snishodljiv šta su onda Schmidt, Sattler i ostali?
Naravno svako ko normalan i patriotski razmišlja će reći spontano "Nabijem te Bakire na onu stvar. Dodik politički propada, ignoriše sve sta ima veze sa državom i umjesto da se okreneš protiv Dodika ili ga ignorišeš i gledaš kako propada ti bi mu davao šansu da se dogovorite" međutim mnogi nisu ni dalje svjesni kolika je kurwa ta Evropa koja čeka da neko od bošnjačkih političara šta odbije ili se bar 5% ponašaju kao Dodik.
Kraj bitke protiv srpskih i hrvatskih političara imamo i trećerazredne strane bitange koje ih sve više otvoreno podržavaju.
Evo o čemu pišem, prije 2 dana



Mamicu vam hinjsku evropsku, sastajete se sa negatorima genocida i razgovarate ležerno o visemjesečnoj krizi, blokadi i državnom udaru samo zato jer im ne daju negirati genocid kao da razgovarate hoće li iduče godine biti usvojen budžet za Jazz festival a ne o najstravičnijem zločinu nakon 2. svjetskog rata na tlu Evrope koji su ti isti u tim kravatama i odjelima dopusti i posmatrali pa sa time i učestvovali.
Gljiva, kontroliraj se!
Mislim na psovanje mamice.
Toleriramo te iako si stranački bot, ali ti očito nemaš ni mjere ni granice.
Obuzdaj se.
Što se tiče psovanja, neću više.
A što se tiče tolerisanja, ne tolerišeš ti mene ovdje uopšte, (iako mi tvoj post kao treba dati do znanja da ti se ili trebam diviti jer si tako merhametli pa me tolerišeš ili te se trebam bojati jer nikada ne znam kada će doći kraj tvojoj toleranciji) nego si u manjini kraj administratora i moderatora na ovom forumu koji kraj 10 od 100 mojih postova o politici vide i ostalih 90 postova o drugim temama gdje ti možeš samo sanjati da tako nešto napišeš (i ne, citiranje poznatih pjesnika i književnika se ne broji da si nešto kvalitetno napisao).

Ukoliko sam te pogrešno shvatio jer je to opet onaj poznati hrvatski ne-humor kojeg ne kontam onda halali :mah
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2203 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Pasaga » 13 Oct 2021, 16:55

eh,da vidimo.... bio sam på påslu .....

jutros procitah na mobu,traze neku sadaku.
Nisam citao prethodne postove,tako ako bude nekih nebuloza...aJm soryYy ...
Moram priznat,ovaj haber me plaho upalio .. :ljut
E,o vom sam pisao,bojao sam se da nas ne stave pred svrsen cin....i evo ga upravo,to je to.
Svi ovi stranci,sa svabom na celu,su uigran orkestar,to vidimo,sto sad to i sami kazu.
Taj Smit,je obicna podvala,ponavljam ko zna koji put.
Nevidjena zamka i stavljanje Bakira u vatru,i haj sad odbi prijedlog :oklagija
Tako je bilo i u ratu,ko se sjeca.
Sve im na kamaru,do stotog koljena.
Nema veze,nek Bakir razgovara,on ima inteligencije mnogo vise nego mi mislimo,u svaka doba je u stanju
izlevatit Krkana,samo ako hoce.
I ... nismo se dogovorili.
Isto tako i sa Legitimnim.
Gdje su te silne sankcije,na sva zvona su telalili.... supci,kao i uvjek.
Izabrali su Bakira....iz veoma dobro poznatih razloga,da ne opisujem.
Jasno je i providno ko dan,da je ovo igra Berlina i inih .....


DADO.... nediraj Nazifa
Apsi legitmnog i krkana kad ruse Drzavu,pokazi malo pijeteta
ovo ti nije ...najjjssss




NAZIFE,pisi kao sto mislis,osjecas...onako kako govoris.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by dadojović » 13 Oct 2021, 17:40

Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 16:50
dadojović wrote: 13 Oct 2021, 15:59
Gljiva, kontroliraj se!
Mislim na psovanje mamice.
Toleriramo te iako si stranački bot, ali ti očito nemaš ni mjere ni granice.
Obuzdaj se.
Što se tiče psovanja, neću više.
A što se tiče tolerisanja, ne tolerišeš ti mene ovdje uopšte, (iako mi tvoj post kao treba dati do znanja da ti se ili trebam diviti jer si tako merhametli pa me tolerišeš ili te se trebam bojati jer nikada ne znam kada će doći kraj tvojoj toleranciji) nego si u manjini kraj administratora i moderatora na ovom forumu koji kraj 10 od 100 mojih postova o politici vide i ostalih 90 postova o drugim temama gdje ti možeš samo sanjati da tako nešto napišeš (i ne, citiranje poznatih pjesnika i književnika se ne broji da si nešto kvalitetno napisao).

Ukoliko sam te pogrešno shvatio jer je to opet onaj poznati hrvatski ne-humor kojeg ne kontam onda halali :mah
Dobro..

S ovim smo završili s apelima.
Idući korak su banovi.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2203 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Pasaga » 13 Oct 2021, 18:22

I ...zna li se ista
jesul muhabetili .... :123
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26300
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14176 times
Been thanked: 3744 times
Status: Online

Re: Bakir Izetbegović

Post by Veca » 13 Oct 2021, 20:00

...zutokljunac ce ih sve spasiti od sankcija! :bua
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2203 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Pasaga » 14 Oct 2021, 05:16

niko vise ni mukajet...
stajeovo ...
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Melek » 14 Oct 2021, 06:52

Kad ističe mandat ovim dopunskim moderatorima? Vakat bi bio, inače ode demokratija u helać :hm
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42124
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13761 times
Been thanked: 12311 times
Status: Online

Re: Bakir Izetbegović

Post by Masamune » 14 Oct 2021, 08:04

Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 15:52 Ako ie Bakir snishodljiv šta su onda Schmidt, Sattler i ostali?
Naravno svako ko normalan i patriotski razmišlja će reći spontano "Nabijem te Bakire na onu stvar. Dodik politički propada, ignoriše sve sta ima veze sa državom i umjesto da se okreneš protiv Dodika ili ga ignorišeš i gledaš kako propada ti bi mu davao šansu da se dogovorite" međutim mnogi nisu ni dalje svjesni kolika je kurwa ta Evropa koja čeka da neko od bošnjačkih političara šta odbije ili se bar 5% ponašaju kao Dodik.
Kraj bitke protiv srpskih i hrvatskih političara imamo i trećerazredne strane bitange koje ih sve više otvoreno podržavaju.
Evo o čemu pišem, prije 2 dana
OTVORENA PITANJA

Šarović i Sattler razgovarali o prevazilaženju višemjesečne krize u BiH

Image

Predsjednik SDS-a Mirko Šarović, sastao se danas sa šefom Delegacije EU u BiH Johannom Sattlerom u cilju razgovora o aktuelnim i otvorenim pitanjima koja trenutno dominiraju u Bosni i Hercegovini.

Posebna pažnja posvećena je mogućim načinima prevazilaženja višemjesečne krize, stagnacije i sve većeg zaostajanja na putu evropskih integracija.
Mamicu vam hinjsku evropsku, sastajete se sa negatorima genocida i razgovarate ležerno o visemjesečnoj krizi, blokadi i državnom udaru samo zato jer im ne daju negirati genocid kao da razgovarate hoće li iduče godine biti usvojen budžet za Jazz festival a ne o najstravičnijem zločinu nakon 2. svjetskog rata na tlu Evrope koji su ti isti u tim kravatama i odjelima dopusti i posmatrali pa sa time i učestvovali.
De bar jednom nemoj mantrati i okretati na nešto drugo po pitanju SDA i ljudi iz te stranke. Nazovi stvari kakve jesu. Tema je Bakir i ovi njegovi postupci su katastrofalni. To jednako kritikuju svi koji vole BiH nebitno kojoj liniji patriotizma da pripadaju. Znaju svi kakva je Evropa, ali i kakav je Bakir.
Last edited by Masamune on 14 Oct 2021, 09:33, edited 1 time in total.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Taare » 14 Oct 2021, 09:20

Je li to po ko zna koji put riđobradi budalaš spašava mileta?
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Naseef Mushroom » 14 Oct 2021, 11:00

MarlboroGold wrote: 14 Oct 2021, 08:04
Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 15:52 Ako ie Bakir snishodljiv šta su onda Schmidt, Sattler i ostali?
Naravno svako ko normalan i patriotski razmišlja će reći spontano "Nabijem te Bakire na onu stvar. Dodik politički propada, ignoriše sve sta ima veze sa državom i umjesto da se okreneš protiv Dodika ili ga ignorišeš i gledaš kako propada ti bi mu davao šansu da se dogovorite" međutim mnogi nisu ni dalje svjesni kolika je kurwa ta Evropa koja čeka da neko od bošnjačkih političara šta odbije ili se bar 5% ponašaju kao Dodik.
Kraj bitke protiv srpskih i hrvatskih političara imamo i trećerazredne strane bitange koje ih sve više otvoreno podržavaju.
Evo o čemu pišem, prije 2 dana



Mamicu vam hinjsku evropsku, sastajete se sa negatorima genocida i razgovarate ležerno o visemjesečnoj krizi, blokadi i državnom udaru samo zato jer im ne daju negirati genocid kao da razgovarate hoće li iduče godine biti usvojen budžet za Jazz festival a ne o najstravičnijem zločinu nakon 2. svjetskog rata na tlu Evrope koji su ti isti u tim kravatama i odjelima dopusti i posmatrali pa sa time i učestvovali.
De bar jednom nemoj mantrati i okretati na nešto drugo po pitanju SDA i ljudi iz te stranke. Nazovi stvari kakve jesu. Tema je Bakir i ovi njegovi postupci su katastrofalni. To jednako kritikuju svi koji vole BiH nebitno kojoj liniji patriotizma da pripadaju. Znaju svi kakva je Evropa, ali i kakav je Bakir.
Nisi me shvatio, evo ja bi volio da je na Bakirovom mjestu neko kao Sefer Halilović ali kakve bi bile posljedice? Lahko je reći znamo kakva je Evropa i da samo na tome stanemo.
Je li stvarno neko misli da bi se ovakvo tolerantno Schmidt, Sattler i ostali ponašali prema Bakiru, Komšiću, Konakoviću, Radončiću ili Zvizdiću da se ponašaju kao Dodik i ostali srpski političari što blokiraju državu?

Sudeći po izjavama Schmidta izgleda je veći problem što je se Željko Komšić kandidovao za člana predsjedništva nego što svi srpski političari blokiraju državu jer ime daju da negiraju genocid.

Ne radi se meni uopšte o tome što mnogi smatraju da su Bakirovi postupci katastrofalni, ovo je forum i svako ima pravo da napiše svoje mišljenje o određenim stvarima ali nema logike kriviti Bakira što srpskim političarima daje legitimnost tako što se želi sastati sa njima, razgovarati, saslušati kada im je Evropa ova zadnja 2 mjeseca sama dala legitimnost i želi saslušati njihove probleme.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2203 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Pasaga » 14 Oct 2021, 14:19

No,upravo procitah vjest na mobu,juce se negdje izlajo,veli spremni su na oruzane sukobe.
Vesela nam majka sa ovom evropom.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26558
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13837 times
Been thanked: 14100 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by ironman » 14 Oct 2021, 14:21

Pasaga wrote: 14 Oct 2021, 14:19 No,upravo procitah vjest na mobu,juce se negdje izlajo,veli spremni su na oruzane sukobe.
Vesela nam majka sa ovom evropom.
Pasha,ne brini.
Ja i Havana drzimo sve pod kontrolom..ako krenu gurnucemo Behku u prve redove :ooo
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53186
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14879 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by HAVANA » 14 Oct 2021, 21:41

Evo citam ovog krmka dodika, malo ko dalje se ide od vjecite price... Na korak je da pocne, nema kud vise. :cudi
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Bakir Izetbegović

Post by Hannibal » 14 Oct 2021, 21:47

nesto ce bit, nije vise suplja prica. sad ne mora to bit otcjepljenje niti rat, al neke promjene ce se desit 😊
🐽

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests