LGBTIQA+

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

Homoseksualnost i prisvajanje djece ?!

DA
21
33%
NE
43
67%
 
Total votes: 64

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Naseef Mushroom » 13 Oct 2021, 16:33

ironman wrote: 13 Oct 2021, 12:01
Naseef Mushroom wrote: 12 Oct 2021, 23:32
Pa zato sam i napisao u jednom od prijašnjih postova da ako im se ne sviđa kako je neki lik prikazan, ako smatraju da je kreiran u doba kada su neke stvari bile seksistične, rasističke i homofobne neka kreiraju nove moderne super heroje a ne da mijenjaju nekoga ko je po određenim stvarima bio poznat 50 godina.

Evo pravi likovi o kojima govoriš. Postavio sam već ovo, engleska kraljica, majka Elizabete I

Image

Je li to znači da Azijac može glumiti John F. Kennedya ili tranvestit Marilyn Monroe?

A evo fiktivnih iz modernih filmova
Dobra vila iz nove pepeljuge

Image

Nova mala sirena Ariel

Image

Dobro, napisali su mnogi forumaši da mogu tražiit izgovor pošto je multiverse ali Marlboro je naveo dobar primjer kod James Bonda. Ako su Bond djevojke bile jedne od njegovih zaštitnih znakova i ako se smatra seksističnim, bujrum neka kreiraju nekog novog agenta kojeg žena drži za muda ili neku agenticu a neka ostave serijal na miru.

Znači pošto sada transseksualci imaju više prava treba potpuno izmjeniti lik dobre vile u pepeljugi? Pa valjda ako transseksualci imaju više prava onda imaju pravo snimati filmove i kreirati nove likove a ne da kreću u radikalnu osvetu protiv bijelog hetero muškarca gdje mijenjaju likove.

Po tom ako se snimi nova verzija Cosby Show neka Cosby bude bijelac a žena ostaje crna i imaju šarenu djecu jer se danas o mješovitim brakovima više govori nego onda kada je snimljeno a kada se snimi nova verzija nekog westerna sa John Wayneom neka crnci i bijelci sjede zajedno normalno za šankom jer u doba John Waynea nisu imali prava da glume u toliko filmova, bez obzira sto je totalno nerealno da u jednom takvom baru iz tog vremena u takvoj sredini crnci i bijelci sjede zajedno bez problema
Promasio si poentu mog posta.

Origin DC ili MCU seze u proslost..kad je zakonom zabranjeno da crnac sjedi u autobusu naprijed..ili da uopce postoji homosexualna veza.

Ovi potezi ce to ispraviti..multivers je tu da se ni ti koji volis tradicionalne heroje ni neko drugi ne uvrijedi..

Nemam nista protiv.
Fikcija,masta svjetovi koji postoje zahvaljujuci masti obozavatelja..neka ih moze dijeliti svako..

Homofobi i slicni kojima su crnje,pederi i lezbejke trn u oku ..ybg nek citaju kod nas Saff a vani ima dosta KKK literature kojom mogu zadovoljit kulturne potrebe...
Interesantno kako na temi o talibanima koja ima toliko stranica znaš veoma dobro ko ih idealizira a na ovoj temi, na istoj stranici i u baš tom postu koji si citirao nešto ti se ne da da primjetiš da sam napisao da se može dati objašnjenje da je multiverse ali James Bond nije multiverse i još gore realnost i historija nisu multiverse kao npr. kod engleske kraljice.

Naravno da si primjetio ali ignorišeš namjerno pošto nemaš argumenata jer ti je preče postavljati ad hominem argumente i zvati ljude ljubiteljima talibana (niđe veze na ovoj temi) nego odgovoriti kako je moguće da je engleska kraljica, majka Elizabete I crnkinja.
To kako se ponašaš tako se može svaki trol koji ima 15 godina ponašati dok kod ove druge diskusije ipak treba malo više, zato si te tačke u mom postu i ignorisao.

Mogao bih donekle razumijeti da neko napiše da su rasisti i KKKovci svi oni koji ne dopuštaju da im se vrijeđa inteligencija tako što ne prihvataju da je engleska kraljica, historijska ličnost, majka Elizabete I koja je izgledala u stvarnosti ovako

Image

crnkinja u filmu ukoliko je ta osoba američki tinejdžer kojem su škola, mediji i woke kultura isprali mozak ali da tako nešto izjavi balkanski mudonja u zrelim godinama? :D.
Da malo svi vi koji tako razmišljate se odlučite da razmišljate objektivno i realno onda bi shvatili da većina ljudi kojima smeta crnac James Bond ili peder Rambo da bi im isto smetala nova verzija Cosby Show i Shafta ako bi glumci bili bijelci.

A pošto si dokazao da ti bolje leži ponašati se kao trol od 15 godina nego kao odrasla osoba koja zrelo diskutuje pretpostavljam da ćeš i meni na to napisati: next
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Šabović Adis » 13 Oct 2021, 17:11

Da malo svi vi koji tako razmišljate se odlučite da razmišljate objektivno i realno onda bi shvatili da većina ljudi kojima smeta crnac James Bond ili peder Rambo da bi im isto smetala nova verzija Cosby Show i Shafta ako bi glumci bili bijelci.
Utoliko gore po njih.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5859
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 169 times
Been thanked: 290 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by bosnjakinja » 13 Oct 2021, 17:14

najgore mi je kad se bosnjo kvarta medju "bjelce"


logicno pod bjelcima smatramo zapadnjacki krscanki svijet,bjelci smo i mi i turci i albanci i ceceni,ali nismo zapad

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Šabović Adis » 13 Oct 2021, 17:17

Jel vam neko kriv što ste bijelci?
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Mutevelija » 13 Oct 2021, 17:49

bosnjakinja wrote: 13 Oct 2021, 17:14 najgore mi je kad se bosnjo kvarta medju "bjelce"


logicno pod bjelcima smatramo zapadnjacki krscanki svijet,bjelci smo i mi i turci i albanci i ceceni,ali nismo zapad
Slaveni I Iliri su bjelci tako da Islam ne igra ulogu.

Ti mozes kitu osunetiti ali ostat ce joj ista boja.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by dadojović » 13 Oct 2021, 17:56

bosnjakinja wrote: 13 Oct 2021, 17:14 najgore mi je kad se bosnjo kvarta medju "bjelce"


logicno pod bjelcima smatramo zapadnjacki krscanki svijet,bjelci smo i mi i turci i albanci i ceceni,ali nismo zapad
Već znamo da su Hercegovci crnci. Sad smo saznali da su i Bošnjaci.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14106 times
Been thanked: 12695 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Masamune » 13 Oct 2021, 17:59

Zagricnuh se :D.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14545 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by ironman » 13 Oct 2021, 18:14

Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 16:33
ironman wrote: 13 Oct 2021, 12:01

Promasio si poentu mog posta.

Origin DC ili MCU seze u proslost..kad je zakonom zabranjeno da crnac sjedi u autobusu naprijed..ili da uopce postoji homosexualna veza.

Ovi potezi ce to ispraviti..multivers je tu da se ni ti koji volis tradicionalne heroje ni neko drugi ne uvrijedi..

Nemam nista protiv.
Fikcija,masta svjetovi koji postoje zahvaljujuci masti obozavatelja..neka ih moze dijeliti svako..

Homofobi i slicni kojima su crnje,pederi i lezbejke trn u oku ..ybg nek citaju kod nas Saff a vani ima dosta KKK literature kojom mogu zadovoljit kulturne potrebe...
trol
Gdje si se nasao ovdje u mom postu?
Lijepo sam napisao da je Multiverse savrsen model i za tebe koji volis tradicionalne heroje i za ljude koji zele nesto drugo..
Ne znam sta ti nije bilo jasno.
Englesku kraljicu ili Bonda nisam nigdje spomenuo,referirao sam iskljucivo na fantaziju iz DC i MCU svemira.
Ovo za Afganistan uopce se nije odnosilo na tvoje stavove..to si se sam tamo vidio.
Rebootaj se..necemo se vrijedjati,barem ja to ne zelim ali nikakav problem ako cemo krenuti s raspravama klix nivo..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Naseef Mushroom » 13 Oct 2021, 18:53

ironman wrote: 13 Oct 2021, 18:14
Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 16:33
trol
Gdje si se nasao ovdje u mom postu?
Lijepo sam napisao da je Multiverse savrsen model i za tebe koji volis tradicionalne heroje i za ljude koji zele nesto drugo..
Ne znam sta ti nije bilo jasno.
Englesku kraljicu ili Bonda nisam nigdje spomenuo,referirao sam iskljucivo na fantaziju iz DC i MCU svemira.
Ovo za Afganistan uopce se nije odnosilo na tvoje stavove..to si se sam tamo vidio.
Rebootaj se..necemo se vrijedjati,barem ja to ne zelim ali nikakav problem ako cemo krenuti s raspravama klix nivo..
Nije mi ni bila namjera vrijeđati. To što sam napisao da se ponašaš kao maloljetni trol je se odnosilo da kraj sve pro i kontra diskusije ljudi opet zrelo diskuju a ti jedini pišeš next i da svi koji se ne slažu sa tim su SAFFovci i KKKovci.
Ali sama činjenica da si to izvukao iz konteksta i citirao samo jednu riječ mog dužeg posta dokazuje da si i sam svjestan toga.

Znači Bonda i kraljicu nisi nigdje spomenuo nego si referirao isključivo na DC multiverse tako što si citirao moj post gdje sam i sam napisao da prihvatam DC multiverse ali mi je problem Bond i kraljica.
Pa koji je onda razlog što si me citirao? :cudi

Nisam se kod Afganistana pronašao nego sam samo ukazao na to kako vješto ubacuješ argumente sa druge teme poput Afganistan da pobiješ argumente sagovornika dok sa druge strane ignorišeš stvari o kojima se diskutuje na ovoj temi jer tu nisi u stanju da sagovornika nadjačaš.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14545 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by ironman » 13 Oct 2021, 18:54

Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 18:53
ironman wrote: 13 Oct 2021, 18:14

Gdje si se nasao ovdje u mom postu?
Lijepo sam napisao da je Multiverse savrsen model i za tebe koji volis tradicionalne heroje i za ljude koji zele nesto drugo..
Ne znam sta ti nije bilo jasno.
Englesku kraljicu ili Bonda nisam nigdje spomenuo,referirao sam iskljucivo na fantaziju iz DC i MCU svemira.
Ovo za Afganistan uopce se nije odnosilo na tvoje stavove..to si se sam tamo vidio.
Rebootaj se..necemo se vrijedjati,barem ja to ne zelim ali nikakav problem ako cemo krenuti s raspravama klix nivo..
Nije mi ni bila namjera vrijeđati. To što sam napisao da se ponašaš kao maloljetni trol je se odnosilo da kraj sve pro i kontra diskusije ljudi opet zrelo diskuju a ti jedini pišeš next i da svi koji se ne slažu sa tim su SAFFovci i KKKovci.
Ali sama činjenica da si to izvukao iz konteksta i citirao samo jednu riječ mog dužeg posta dokazuje da si i sam svjestan toga.

Znači Bonda i kraljicu nisi nigdje spomenuo nego si referirao isključivo na DC multiverse tako što si citirao moj post gdje sam i sam napisao da prihvatam DC multiverse ali mi je problem Bond i kraljica.
Pa koji je onda razlog što si me citirao? :cudi

Nisam se kod Afganistana pronašao nego sam samo ukazao na to kako vješto ubacuješ argumente sa druge teme poput Afganistan da pobiješ argumente sagovornika dok sa druge strane ignorišeš stvari o kojima se diskutuje na ovoj temi jer tu nisi u stanju da sagovornika nadjačaš.
Hoces da ovo nazovemo nesporazumom ili da krenemo s romanima?
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Naseef Mushroom » 13 Oct 2021, 18:56

ironman wrote: 13 Oct 2021, 18:54
Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 18:53
Nije mi ni bila namjera vrijeđati. To što sam napisao da se ponašaš kao maloljetni trol je se odnosilo da kraj sve pro i kontra diskusije ljudi opet zrelo diskuju a ti jedini pišeš next i da svi koji se ne slažu sa tim su SAFFovci i KKKovci.
Ali sama činjenica da si to izvukao iz konteksta i citirao samo jednu riječ mog dužeg posta dokazuje da si i sam svjestan toga.

Znači Bonda i kraljicu nisi nigdje spomenuo nego si referirao isključivo na DC multiverse tako što si citirao moj post gdje sam i sam napisao da prihvatam DC multiverse ali mi je problem Bond i kraljica.
Pa koji je onda razlog što si me citirao? :cudi

Nisam se kod Afganistana pronašao nego sam samo ukazao na to kako vješto ubacuješ argumente sa druge teme poput Afganistan da pobiješ argumente sagovornika dok sa druge strane ignorišeš stvari o kojima se diskutuje na ovoj temi jer tu nisi u stanju da sagovornika nadjačaš.
Hoces da ovo nazovemo nesporazumom ili da krenemo s romanima?
Jedini nesporazum je što si smatrao da te vrijeđam, dovoljno o tome govori činjenica da si i ti sam izvadio samo jednu riječ iz konteksta i citirao je da bi ispala uvreda.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14545 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by ironman » 13 Oct 2021, 18:59

Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 18:56
ironman wrote: 13 Oct 2021, 18:54
Hoces da ovo nazovemo nesporazumom ili da krenemo s romanima?
Jedini nesporazum je što si smatrao da te vrijeđam, dovoljno o tome govori činjenica da si i ti sam izvadio samo jednu riječ iz konteksta i citirao je da bi ispala uvreda.
A do toga je dovelo jer si ti pomislio da te smatram talibanom i pripadnikom KKK,hajde ba da ovo zaboravimo nisam uopce nesto za nadqrchivanje..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Naseef Mushroom » 13 Oct 2021, 19:57

ironman wrote: 13 Oct 2021, 18:59
Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 18:56
Jedini nesporazum je što si smatrao da te vrijeđam, dovoljno o tome govori činjenica da si i ti sam izvadio samo jednu riječ iz konteksta i citirao je da bi ispala uvreda.
A do toga je dovelo jer si ti pomislio da te smatram talibanom i pripadnikom KKK,hajde ba da ovo zaboravimo nisam uopce nesto za nadqrchivanje..
Pa hajmo onda opet na temu.
Ja uopšte nisam na sebe mislio niti o sebi govorim već o svim osobama koje kritikuju taj novi trend mijenjanja likova a da i ti nisi samo mislio na to govori i činjenica da si pomenuo i lezbejke i crnce koji nemaju veze sa ovom temom.
Naravno da postoje ljudi koji mrze da gledaju crnce, pedere i lezbejke u filmovima međutim nepošteno je svakoga ko kritikuje što je npr. neki superjunak odjednom druge boje kože da se proglasi SAFFovcem ili KKKovcem, to nije jednostavmo fer i uništava također svaki prostor za pro i kontra diskusiju
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14545 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by ironman » 13 Oct 2021, 20:09

Naseef Mushroom wrote: 13 Oct 2021, 19:57
ironman wrote: 13 Oct 2021, 18:59

A do toga je dovelo jer si ti pomislio da te smatram talibanom i pripadnikom KKK,hajde ba da ovo zaboravimo nisam uopce nesto za nadqrchivanje..
Pa hajmo onda opet na temu.
Ja uopšte nisam na sebe mislio niti o sebi govorim već o svim osobama koje kritikuju taj novi trend mijenjanja likova a da i ti nisi samo mislio na to govori i činjenica da si pomenuo i lezbejke i crnce koji nemaju veze sa ovom temom.
Naravno da postoje ljudi koji mrze da gledaju crnce, pedere i lezbejke u filmovima međutim nepošteno je svakoga ko kritikuje što je npr. neki superjunak odjednom druge boje kože da se proglasi SAFFovcem ili KKKovcem, to nije jednostavmo fer i uništava također svaki prostor za pro i kontra diskusiju
Likovi koji bi tukli homosexualce ili njihove porodice zboh seksualne orjentacije su fasisti za mene.
I sa takvima nema rasprave.
Odatle je sve poteklo a necu se ponavljati sa Turingom,represijom ka crncima i sexualnoj orjentaciji u 1950-im kad su u stvari stripovi i poceli..
Ovo o serijama sa kraljicom ili James Bond..to me i ne zanima da pravo kazem..pogotovu kraljica..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5859
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 169 times
Been thanked: 290 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by bosnjakinja » 14 Oct 2021, 03:09

Mutevelija wrote: 13 Oct 2021, 17:49
bosnjakinja wrote: 13 Oct 2021, 17:14 najgore mi je kad se bosnjo kvarta medju "bjelce"


logicno pod bjelcima smatramo zapadnjacki krscanki svijet,bjelci smo i mi i turci i albanci i ceceni,ali nismo zapad
Slaveni I Iliri su bjelci tako da Islam ne igra ulogu.

Ti mozes kitu osunetiti ali ostat ce joj ista boja.
bjelci su ali nisu zapad,nisu ni prije islama bili,kao sto ni srbi nisu zapad i ako su i danas krscani

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Hurija » 14 Oct 2021, 06:18

:sok "Asli" je i Supermen Peder?.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Šabović Adis » 14 Oct 2021, 06:19

Superpeder. :valja
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14106 times
Been thanked: 12695 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Masamune » 14 Oct 2021, 07:57

Kaže ti Adise da ste fašisti jer ste ih tukli :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by The 51st State » 14 Oct 2021, 08:02

Evo jos jedong kkkovca i isisovca, pih. Ide ponistavanje punim, da mi je mozak na dva dana ovih proponenata tkz antifasista da odmorim.


User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Superman će u novom izdanju stripa biti predstavljen kao biseksualac

Post by Šabović Adis » 14 Oct 2021, 08:13

MarlboroGold wrote: 14 Oct 2021, 07:57 Kaže ti Adise da ste fašisti jer ste ih tukli :oo
Zipa ovo! ;)

Hej, 51, jel istina da je islam prirodni neprijatelj komunizma? :pusi
Ne mereeee 👉👌

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 61 guests