FACE TV

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Fuddo » 23 Nov 2021, 13:15

ironman wrote: 23 Nov 2021, 13:11 Ma kakvi..kolovodje one za koje je znao moj djed ..da..
Ali imao je on podatke i znao gdje treba udarit..nije smio.
I da,znam to sto kazes,jednostavno nije uradjeno dovoljno plus je birao igru " nit smrdi nit mirise" a cijenu smo platili svi..
Da je bio drzavnik,izabrao bi Zapad na startu.
I imali bi priliku..ovako sagradjeno na temeljima lazi,pijeska i soli ptedodredjeno je bilo da ode u q..
Kako ce izabrati Zapad u startu, mislim, u fazonu da preslika njihov sistem, citaj, visepartijski sistem, raspalo bi se sve 1946, bilo bi krvi do koljena.
A nije ni njega Zapd previse mirisao, sem u tolikoj mjeri da bude tampon prema Rusima.
Jedina opcija koju je imao da to fercera bila je ta neka, poludiktatura.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Šabović Adis » 23 Nov 2021, 13:25

Nije smio, čeko je zato Munju da stasa. Munja će njih sve potaracat, ne brinte se.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 23 Nov 2021, 13:31

Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 10:57 Aha.
A jel vrijedi i obrnuto, četnik = partizan?
1941. i dobrim dijelom druge - da, pa opet od 1944.
Četnički koljači su onu njihovu poganu kokardu zamijenili petokrakom.
ideologiju, naravno, nisu mijenjali.
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 10:57 Draža = Tito?
Ne, iako su imali sličan modus operandi.
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 10:57 Pa kako bolan nemaš vlast?
Zato što su bošnjaci još uvijek zaneseni nekim snom o tobožnjem suzivotu, plus što imamo domaće izdajnike poput sda i njihovih sljedbenika. Da, nasif je jedan od njih.
i da, ne treba izostaviti onaj nadaleko poznati bošnjački merhamet.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Šabović Adis » 23 Nov 2021, 13:58

Taare wrote: 23 Nov 2021, 13:31
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 10:57 Aha.
A jel vrijedi i obrnuto, četnik = partizan?
1941. i dobrim dijelom druge - da, pa opet od 1944.
Četnički koljači su onu njihovu poganu kokardu zamijenili petokrakom.
ideologiju, naravno, nisu mijenjali.
Čime su trebali da je zamijene? Ušatim U? Kukastim krstom? Fesom s oznakama SS divizije? Nekim lijepim polumjesecom možda? :love

I kako misliš zamijenit kokardu bez da prvo ideologiju zamijeniš? A možda misliš da su trebali da ostanu đubrad do kraja, okorjeli zločinci koji se ne kaju, koji ne bi petorake stavili na čelo ni pod Razno...da ih ne imenujem sad koji su to. :oo
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 10:57 Draža = Tito?
Ne, iako su imali sličan modus operandi.
A daaaaj... :valja
Može partizan = četnik, al ne može četnik = partizan? Može Tito = Draža, al Draža = Tito ne može? Pa koja je to matematika? Neka demokratska, a?

Znaš ono iz pjesme Cirkus Kolorado?

Prvi put u fašem gratu
Cirkus Kolorado
....
velika zmija udafo, od glafa do rep 10 metara, od rep do glafa 8 metara.


Znam da vama jednakost, kao takva, i nije baš najjasnija, vi sve promišljate na više/manje, većina/manjina, gornji/donji...al jednako jok. Ma ni naopako. :oo
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 10:57 Pa kako bolan nemaš vlast?
Zato što su bošnjaci još uvijek zaneseni nekim snom o tobožnjem suzivotu, plus što imamo domaće izdajnike poput sda i njihovih sljedbenika. Da, nasif je jedan od njih.
i da, ne treba izostaviti onaj nadaleko poznati bošnjački merhamet.
Vi - demokrate! Jeste na vlasti il niste?
Niste valjda sami sebi opozicija i prepreka. Nije valjda da vas neke unutrašnje proturječnosti sputavaju i dovode u koliziju sa samima sobom. :oo
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 23 Nov 2021, 14:24

Taare wrote: 23 Nov 2021, 13:31 plus što imamo domaće izdajnike poput sda i njihovih sljedbenika. Da, nasif je jedan od njih.
Napisa forumaš koji je više puta izjavio da bi Hrvatima dao da biraju svog predstavnika što bi u praksi značilo treći entitet jer se drugačije ne bi mogla uspostaviti ta izborna jedinica.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by The 51st State » 23 Nov 2021, 14:29

Fuddo wrote: 23 Nov 2021, 13:15
ironman wrote: 23 Nov 2021, 13:11 Ma kakvi..kolovodje one za koje je znao moj djed ..da..
Ali imao je on podatke i znao gdje treba udarit..nije smio.
I da,znam to sto kazes,jednostavno nije uradjeno dovoljno plus je birao igru " nit smrdi nit mirise" a cijenu smo platili svi..
Da je bio drzavnik,izabrao bi Zapad na startu.
I imali bi priliku..ovako sagradjeno na temeljima lazi,pijeska i soli ptedodredjeno je bilo da ode u q..
Kako ce izabrati Zapad u startu, mislim, u fazonu da preslika njihov sistem, citaj, visepartijski sistem, raspalo bi se sve 1946, bilo bi krvi do koljena.
A nije ni njega Zapd previse mirisao, sem u tolikoj mjeri da bude tampon prema Rusima.
Jedina opcija koju je imao da to fercera bila je ta neka, poludiktatura.
Nije mu to zapad trazio malo kasnije, 71 kad se eu formirala dobio blanko poziv, on odbio kaze bolji su mi nehru i naser.od vas imperijalistickih supaka.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 23 Nov 2021, 15:04

Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 13:58 Čime su trebali da je zamijene? Ušatim U? Kukastim krstom? Fesom s oznakama SS divizije? Nekim lijepim polumjesecom možda?
Uzeli su samo ono što im je tvoja i njihova partizanska bratija poklonila. Dakle petokraku.
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 13:58 Može partizan = četnik, al ne može četnik = partizan? Može Tito = Draža, al Draža = Tito ne može? Pa koja je to matematika? Neka demokratska, a?
Sad već lažeš i podmećeš. Nema potrebe da nastavljamo.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 23 Nov 2021, 15:08

Naseef Mushroom wrote: 23 Nov 2021, 14:24
Taare wrote: 23 Nov 2021, 13:31 plus što imamo domaće izdajnike poput sda i njihovih sljedbenika. Da, nasif je jedan od njih.
Napisa forumaš koji je više puta izjavio da bi Hrvatima dao da biraju svog predstavnika što bi u praksi značilo treći entitet jer se drugačije ne bi mogla uspostaviti ta izborna jedinica.
Ne, to ne bi značilo da bi dobili ništa što bi ličilo na treći entitet, samo si ti mentalni liliputanac i kao takav nisi u stanju da shvatiš.
Uostalom, u videu kojeg si postavio, tvoj bakir govori ono što sam i ja. Govori da bi im dao da biraju svog člana predsjedništva.
E moj pokvareni sda troleru, sam nadođe da ti opalim šamar.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Šabović Adis » 23 Nov 2021, 15:14

Taare wrote: 23 Nov 2021, 15:04
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 13:58 Čime su trebali da je zamijene? Ušatim U? Kukastim krstom? Fesom s oznakama SS divizije? Nekim lijepim polumjesecom možda?
Uzeli su samo ono što im je tvoja i njihova partizanska bratija poklonila. Dakle petokraku.
A što vi niste uzeli? Kontali da je bolje ostat na pogrešnoj strani, il još niste ni skontali da ste na pogrešnoj strani? :oo
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 13:58 Može partizan = četnik, al ne može četnik = partizan? Može Tito = Draža, al Draža = Tito ne može? Pa koja je to matematika? Neka demokratska, a?
Sad već lažeš i podmećeš. Nema potrebe da nastavljamo.
Ooooo, ima, sinko itekako:

viewtopic.php?p=3075629#p3075629

Tvoje riječi. Pospi se, bolje, pepelom i prestani s relativizacijom. :oo
Pazi ti petljanca, uhvatiš ga u laži i još se buni?! Tipično. :valja
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 23 Nov 2021, 15:21

Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 15:14 A što vi niste uzeli?
Nije bilo mjesta. Četnici popunili partizanske redove.
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 15:14 Kontali da je bolje ostat na pogrešnoj strani
Boga mi, bošnjaci nisu bili na pogrešnoj strani. Biti na svojoj tj strani života istovremeno štedeći druge živote, definitivno nije pogrešna strana.
Doduše, gledajući iz ugla četničko-partizanskih zločinaca koji su bili na suprotnoj strani, dajem ti za pravo da imaš taj pogled.
kult smrti kojeg štuješ, sigurno nije bio na strani života, časti, poštivanja ljudskih prava, itd., nego su, kako sam naziv kaže, bili ubice, komite, silovatelji...
gledajući iz njihovog zločinačkog ugla, mi nismo bili na pravoj strani.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 23 Nov 2021, 15:23

Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 15:14ima
Opetovano lažeš. Tome te učili u vašim partizanskim večernjim školama? Sramota. Doduše, ne znate vi šta je stid, bestidnjaci.

viewtopic.php?f=102&t=11902&start=440#p3075857
Svi mi se morete obratit

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by The 51st State » 23 Nov 2021, 15:24

Sto se sa psihicem raspravljas.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 23 Nov 2021, 15:32

The 51st State wrote: 23 Nov 2021, 15:24 Sto se sa psihicem raspravljas.
Zato što je inteligentan pa mi zabavno.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Šabović Adis » 23 Nov 2021, 15:59

Taare wrote: 23 Nov 2021, 15:23
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 15:14ima
Opetovano lažeš. Tome te učili u vašim partizanskim večernjim školama? Sramota. Doduše, ne znate vi šta je stid, bestidnjaci.

viewtopic.php?f=102&t=11902&start=440#p3075857
Pa naravno da su me u Večernjoj učili partizani = četnici, gdje bi drugo. To svi znaju. Evo, četnici su antifašisti a antifašisti su pratizani, stoga su i partizani nužno četnici. Mada, četnici i nisu nužno partzani pa tako i Tito ima veze s Dražom a Draža nema veze s Titom. Lođiks. :valja

A đe si ti učio da su partizani četnici? Mejtef? Latić ti držo predavanja? :love
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 23 Nov 2021, 16:50

Taare wrote: 23 Nov 2021, 15:08
Naseef Mushroom wrote: 23 Nov 2021, 14:24
Napisa forumaš koji je više puta izjavio da bi Hrvatima dao da biraju svog predstavnika što bi u praksi značilo treći entitet jer se drugačije ne bi mogla uspostaviti ta izborna jedinica.
Ne, to ne bi značilo da bi dobili ništa što bi ličilo na treći entitet, samo si ti mentalni liliputanac i kao takav nisi u stanju da shvatiš.
Uostalom, u videu kojeg si postavio, tvoj bakir govori ono što sam i ja. Govori da bi im dao da biraju svog člana predsjedništva.
E moj pokvareni sda troleru, sam nadođe da ti opalim šamar.
Kao prvo ja ću i onako glasati za Željka Komšića tako da me zaboli šta Bakir govori. Ima dosta poštenih SDAovaca i mimo njega (one za koje ćeš sada napisati čim je u SDA nije pošten a onda ćeš ih hvaliti kada pređu u NiP)
a kao drugo govoriti o pravima Hrvata da biraju koga hoće naravno ne znači treći entitet ali znači kada bi se mora!o sprovesti u praksi gdje bi se morala stvoriti izborna jedinica jer kako bi se drugačije spriječio Bošnjak iz Hercegocine da glasa za Komšića?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 23 Nov 2021, 18:08

Naseef Mushroom wrote: 23 Nov 2021, 16:50 naravno ne znači treći entitet ali znači kada bi se mora!o sprovesti u praksi gdje bi se morala stvoriti izborna jedinica jer kako bi se drugačije spriječio Bošnjak iz Hercegocine da glasa za Komšića?
Naseef Mushroom wrote: 23 Nov 2021, 14:24 što bi u praksi značilo treći entitet
Dedera se prvo usaglasi sam sa sobom pa onda dođi da te pošaljem na edukaciju gdje bi sazno na koji način omogućiti hrvatima da biraju svog cojka u predsjedništvo.
Ako ti je mrsko, pitaj svog baketa. I on je skonto kako.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 23 Nov 2021, 18:11

Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 15:59 Pa naravno da su me u Večernjoj učili partizani = četnici, gdje bi drugo.
Dedera se vrni pa onak s razumijevanjem pročitaj postavljeno pitanje.
Nigdje nisam pito gdje, to mi je poznato. Pito sam čemu su vas učili. Ustvari, nema potrebe da odgovaraš. Na osnovu tvojih upisa, davno sam shvatio.
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 15:59 A đe si ti učio da su partizani četnici?
Iz usta živih svjedoka njihovih zločina koji su nevjerovatnom srećom preživjeli.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Šabović Adis » 24 Nov 2021, 04:33

Taare wrote: 23 Nov 2021, 18:11
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 15:59 Pa naravno da su me u Večernjoj učili partizani = četnici, gdje bi drugo.
Dedera se vrni pa onak s razumijevanjem pročitaj postavljeno pitanje.
Nigdje nisam pito gdje, to mi je poznato. Pito sam čemu su vas učili. Ustvari, nema potrebe da odgovaraš. Na osnovu tvojih upisa, davno sam shvatio.
Kakvo, bolan, pitanje? Nisam ja ovdje na ispitivanju nego ti. :valja
Vidi, drugi put ćeš dobro promisliti prije nego izvališ nešto tipa Latiću su četnici sudili. Nisu mu četnici sudili nego mi. Mi smo i četnicima sudili. I ne samo da smo sudili nego i presuđivali. I kažnjavali. Dobro ćeš porazmisliti prije nego što znak jednakosti staviš između partizana i četnika, jer ima i zna se šta je to što partizana čini partizanom a četnika četnikom. Ti to ne znaš, a dopuštaš sebi da kao i svaki drugi laik lupaš ko Maksim po diviziji. To će te glave koštati. Dug jezik. Isto ko i Latića. :oo

To kao prvo. Kao drugo, ne znaš ni mene. Ne znaš šta radim. Ne znaš kud se krećem, a izdvojiću ti samo maaaaali, majušni, dio iz mog opusa da ti to donekle prikažem. Nu:
dr.jpg
Ako pogledaš datum objave možda ćeš pomisliti da ja to radi Srebrenice. Nemoj to da misliš. Ja radi vas prstom maknut neću. Ne direktno, samo kad pogriješim. Ja to radi nas.
Nisam ja četnik. Ja sam tu da im sipam so na ranu, ne meleme, da im ne dopustim da izjednače četnike i partizane putem antifašizma, a ti i takvi kao ti im u tome svesrdno pomažete. Stoga ću ga i vama solit. :oo

Znaš, Tare, četnici su su vama, ideološki, puno bliži nego što smo vam mi i teško da će kokardu zamijeniti petokrakom. Draža je do kraja nije zamjenjivao. Taj se ne kaje. I ovo da ti kažem: mi, za razliku od ateista, koji prosto ne vjeruju da im bog kapu kroji, ne dopuštamo da nam bog kapu kroji. Kapu krojimo je sami, a kad je skrojimo na nju metnemo zvijezdu. Petokraku. Imamo oružanu silu. A četniku valja prvo odbaciti i Kralja i otadžbinu i Hrista i krst časni i još pokoju pizdariju koja mu se glavom mota prije nego odbaci kokardu i zamijeni je petokrakom. A bog je isti. Zato što je samo jedan. Kako onda tako i danas. Kontaš? Znamo mi vas dobro. I vas i njih. :oo
Šabović Adis wrote: 23 Nov 2021, 15:59 A đe si ti učio da su partizani četnici?
Iz usta živih svjedoka njihovih zločina koji su nevjerovatnom srećom preživjeli.
[/quote]

Kakva, bolan, sreća? :valja
Preživio je samo onaj kome smo dopustili da preživi. Nema nikakva sreća, ima samo direktiva partije. Ako te ovakva replika ne zadovoljava, evo, da ti prevedem na tvoj jezik, da shvatiš: nema nikakva sreća, ima samo Njegovo određenje. Šta si ti, hazarder? Kockar? Kontaš, latićevac? Ti da si pametan ne bi izjave ptica rugalica uzimao zdravo za gotovo, dakle prije nego što izjave provjeriš. :oo
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 24 Nov 2021, 10:47

Šabović Adis wrote: 24 Nov 2021, 04:33 Nisu mu četnici sudili nego mi
Budući da ste isto sranje samo drugo pakovanje, naravno da je ispravno kazati da su mu sudili četnici.
Ali, evo, ako će ti biti lakše, sudili su mu četnici bez brada i kokardi.
Kokarde su čuvali u lijevom džepu :zubi tako barem tvrdi partizanski general "tempo"
Rodoljub čolaković? Četnik. Strajo kocović? Četnik. Svetozar vukmanović "tempo"? Četnik.
Đoko jovanić, veliki prijatelj popa đujića a u slobodno vrijeme komadant partizanske šeste ličke divizije? Četnik. I još bezbroj drugih.



Šabović Adis wrote: 24 Nov 2021, 04:33 Kao drugo, ne znaš ni mene.
Na osnovu neoborivih dokaza, možemo te optužiti da si četnik. I osuditi. Visio bi ti ko zastava.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 24 Nov 2021, 11:34

Taare wrote: 23 Nov 2021, 18:08
Naseef Mushroom wrote: 23 Nov 2021, 16:50 naravno ne znači treći entitet ali znači kada bi se mora!o sprovesti u praksi gdje bi se morala stvoriti izborna jedinica jer kako bi se drugačije spriječio Bošnjak iz Hercegocine da glasa za Komšića?
Naseef Mushroom wrote: 23 Nov 2021, 14:24 što bi u praksi značilo treći entitet
Dedera se prvo usaglasi sam sa sobom pa onda dođi da te pošaljem na edukaciju gdje bi sazno na koji način omogućiti hrvatima da biraju svog cojka u predsjedništvo.
Ako ti je mrsko, pitaj svog baketa. I on je skonto kako.
Jesi li stvarno namjerno izostavio prve riječi citiranog da bi ja ispao kontadiktoran :D. iako na istoj stranici stoji čitav post gdje se vidi čitava rečenica :grana

Evo malo sam pogledao svoje notifikacije, dao si mi dosta lajkova na postove vezano za Bosnu i Hercegovinu i Bošnjake samo da bi kada te je jedan moj post naljutio od toliko forumaša ti baš forumašu koji je napisao da Bošnjaci nisu ljudi objašnjavao da sam ja izdajnik.
Znači isti mentalni sklop kao kod Senada i Latića gdje npr. jedan Senad kada se naljuti od toliko ljudi on baš Vučiću, Drašku i Vukanoviću čija ideologija bi ga sutra zaklala govori o zlom Bakiru.
100% isti mentalni sklop.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests