SAMSUNG smartphone

Modeli mobitela, operateri, besplatni sms, iPod
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: SAMSUNG smartphone

Post by Krokodil Behko » 09 Oct 2020, 10:21

Beni wrote: 09 Oct 2020, 10:05 Samo treba od exynos-a bjezat

Šta ti je to?
online

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: SAMSUNG smartphone

Post by Beni » 09 Oct 2020, 10:25

Krokodil Behko wrote: 09 Oct 2020, 10:21
Beni wrote: 09 Oct 2020, 10:05 Samo treba od exynos-a bjezat

Šta ti je to?
Samsungov procesor
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: SAMSUNG smartphone

Post by Beni » 09 Oct 2020, 10:26

Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Mrachno
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4342
Joined: 16 Dec 2015, 19:28
Location: Berlin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SAMSUNG smartphone

Post by Mrachno » 09 Oct 2020, 11:08

razočarat sam sa svojim Samsungom
Ako ti nešto dušu tišti, napusti to.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: SAMSUNG smartphone

Post by Maja » 08 May 2022, 19:44

Sta se ovo desilo sSamsungovim pretrazivacem i pamcenjem sifri i koris.imena.

Prije je bilo, otvorim forum, vec mi u poljima za login ukucan nick i sifra, samo kliknem na login.
Danas se nesto apdejtivalo i ta polja su prazna pa kad kliknes gdje ide username, pojavi se Maja i to je ok, kliknes na Maja i istovremeno se ukuca i sifra. ALI umjesto da zatim kliknes na login da bi se prijavio, prijavi te samo.
Da ponovim, kliknem na polje gdje se ukucava username, pojavi se Maja, kliknem na Maja, ukuca mi se i nick i sifra i automatski me uloguje bez da kliknem na login.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: SAMSUNG smartphone

Post by Krokodil Behko » 08 May 2022, 21:01

Maja wrote: 08 May 2022, 19:44 Sta se ovo desilo sSamsungovim pretrazivacem i pamcenjem sifri i koris.imena.

Prije je bilo, otvorim forum, vec mi u poljima za login ukucan nick i sifra, samo kliknem na login.
Danas se nesto apdejtivalo i ta polja su prazna pa kad kliknes gdje ide username, pojavi se Maja i to je ok, kliknes na Maja i istovremeno se ukuca i sifra. ALI umjesto da zatim kliknes na login da bi se prijavio, prijavi te samo.
Da ponovim, kliknem na polje gdje se ukucava username, pojavi se Maja, kliknem na Maja, ukuca mi se i nick i sifra i automatski me uloguje bez da kliknem na login.

Pa proguglaj model telefona, može bit oko ažuriranja.
online

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26555
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13836 times
Been thanked: 14097 times
Status: Online

Re: SAMSUNG smartphone

Post by ironman » 08 May 2022, 21:09

Udju u opcije pa licni podaci pretrazivanja pa korisnicka imena i lozinke,ugasi automatsku prijavu..
Ili restartuj mob,ja toliko znam..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: SAMSUNG smartphone

Post by Krokodil Behko » 17 Jan 2024, 23:13

Samsung predstavio S24 seriju: Akcenat na Galaxy AI koji "otvara svijet budućnosti"


Image



Kompanija Samsung danas je zvanično predstavila svoju S24 seriju pametnih telefona koja predstavlja novu eru AI mobilnih uređaja kao glavnom stavkom ove serije.
Samsung je svoju S23 seriju obogatio sa AI te je, reklo bi se, ovo serija mobilnih telefona kompanije Samsung koja otvara svijet budućnosti. AI kao glavna stavka S24 serije prezentovana je kako u fotografiji tako i u svakodnevnim zadacima, a više o tome ćemo poslije.

Na događaju u San Franciscu kompanija Samsung večeras je predstavila S24 Ultra, S24 Plus te standardni S24 pametni telefon.

TM Roh, predsjednik i rukovodilac odjela Mobile eXperience Business u kompaniji Samsung je kazao da s24 serija pokreće novu deceniju inovacija gdje je cilj transformisati odnos korisnika i svijeta.

Prilikom prezentacije Galaxy AI korisnici širom svijeta mogli su se upoznati sa Live Translate opcijom, dvosmjernim prijevodom glasovnih i tekstualnih prijevoda u live komunikaciji, Chat Assist opcijom koja reklo bi se ubacuje emociju u napisane poruke, Note Assist opcijom koja velike tekstove uz pomoć AI prebacuje u teze uz sve glavne karakteristike teksta, Transcript Assist koji koristi AI Govor u tekst opciju prilikom snimanja ili prevoda snimaka.

Kada govorimo o karakteristikama uređaja, najjači u ovoj seriji S24 Ultra osim AI koji transformiše i fotografijama daje posebnu kreativnost, opremljen je i Quad Tele Sistemom kamera sa novim objektivom s optičkim zumom od 5x i senzorom od 50 megapiksela kako bi osigurao optički zum i do 10x, a poboljšani digitalni zum osigurat će kvalitet fotografija i na 100x zumu.

Poboljšan je i mod fotografisanja u noćnim uvjetima uz Nightography, a veći senzor i poboljšana optička stabilizacija osigurat će da su fotografije u noćnim uvjetima oštrije.

Tu su još i opcije editovanja fotografija uz pomoć AI, ali i Super HDR opcija i druge.

Najjači uređaj iz ove serije Samsung S24 Ultra pokreće Snapdragon 8 Gen 3 čipset koji je optimizovan za Galaxy AI, igranje na mobilnom uređaju čime je smanjeno zagrijavanje.

Ekran veličine od 6,8 inča posjeduje osvježenje od 120Hz i osvjetljenje od 2.600 nita za nesmetan rad na otvorenom. Zaštičen je Corning Gorilla Armor zaštitom koja je jača za 50 posto i čime je ova serija dosta izdržljivija na ogrebotine. Galaxy S24 Plus posjeduje ekran od 6,7 inča, dok standardna verzija S24 posjeduje ekran veličine 6,2 inča.

S24 Ultra je prvi Galaxy telefon s okvirom od titanija, a dolazi u: titanij siva, titanij crnoj, titanij ljubičastoj i titanij žutoj boji, dok S24 Plus i S24 dolaze u: onix crnoj, mramorno sivoj, kobalt ljubičastoj te jantaro žutoj boji.

Samsung je i ovog puta akcenat stavio na zaštitu okoline pa je u Galxy S24 Ultri minimalno 50 posto recikliranog kobalta u bateriji, a 100 posto recikliranih rijetkih zemljanih elemenata u zvučnicima. S24 serija je osmišljena od recikliranog čelika i termoplastičnog poliuretana.
online

Post Reply

Return to “Mobiteli”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests