Položaj i prava žena u BiH

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Položaj i prava žena u BiH

Post by insomnia » 25 Nov 2022, 07:36

Nego u kojim to polozajima rade prave zene u BiH
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54053
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15291 times
Status: Offline

Re: Žene Bosne i Hercegovine danas izlaze na proteste uz poruku: Ni jedna više!

Post by HAVANA » 25 Nov 2022, 08:05

Mutevelija wrote: 24 Nov 2022, 22:02
Chloe wrote: 24 Nov 2022, 21:59

Ok je biti razočran. Svima nam se dešava. Ali nemoj da te vodi u ogorčenost i negativno stanje. Lekcija, iskustvo... Nismo svi isti. Ima dobrih djevojaka, ne zaslužuju da kroz te neke "loše" njih gledaš. Razočarat ćeš i ti nekoga...
Pa to ima dobrih djevojaka se svelo na mozda ima dobrih djevojaka koje su manjina, i koje su mozda 20 -30 % od ukupnog broja svih zena da nemaju mane.
I to od 30 % 10 % je udano ili u vezi ostane nam 20 % onih normalnih, mada većinom danas djevojke imaju neke mane, ne mislim na fizicke nego na psihicke nekako su udarene mokrom čarapom na neki nacin.

Kazem i za sebe a i za ostale, da valjamo neko bi nas uzeo do sad i te sto su slobodne pitanje je sto su slobodne.
Koja je definicija normalnog i koje su mane? Ko to odredjuje? Da li si ti normalan? Ja, peti, deseti? Ko nema mane? Sta te ima ko uzimat, nisi siroce napusteno. Imas zivot, zivi ga. I djecu sam ucio bolje ti je sama nego sa budalom. Eto moja je sama i nema momka. Sa 25 godina. Nece svasta, hoce nesta. Sta pase. Zivi, radi, zadovoljna... :cudi Bolje nista nego bilo sta.I jes tako.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Žene Bosne i Hercegovine danas izlaze na proteste uz poruku: Ni jedna više!

Post by Mutevelija » 25 Nov 2022, 17:26

HAVANA wrote: 25 Nov 2022, 08:05
Mutevelija wrote: 24 Nov 2022, 22:02

Pa to ima dobrih djevojaka se svelo na mozda ima dobrih djevojaka koje su manjina, i koje su mozda 20 -30 % od ukupnog broja svih zena da nemaju mane.
I to od 30 % 10 % je udano ili u vezi ostane nam 20 % onih normalnih, mada većinom danas djevojke imaju neke mane, ne mislim na fizicke nego na psihicke nekako su udarene mokrom čarapom na neki nacin.

Kazem i za sebe a i za ostale, da valjamo neko bi nas uzeo do sad i te sto su slobodne pitanje je sto su slobodne.
Koja je definicija normalnog i koje su mane? Ko to odredjuje? Da li si ti normalan? Ja, peti, deseti? Ko nema mane? Sta te ima ko uzimat, nisi siroce napusteno. Imas zivot, zivi ga. I djecu sam ucio bolje ti je sama nego sa budalom. Eto moja je sama i nema momka. Sa 25 godina. Nece svasta, hoce nesta. Sta pase. Zivi, radi, zadovoljna... :cudi Bolje nista nego bilo sta.I jes tako.
Pa definicija je ta da Mozes normalno voditi komunikaciju.
Za nekoga nisam, odredjuju psiholozi ili psihijatri a i ti odredjujes Jel ti taj partner normalan.

Pa da ona ima luksuz da bira dok muski nemaju, dakle u boljem su položaju i opet izaberi one lose
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Žene Bosne i Hercegovine danas izlaze na proteste uz poruku: Ni jedna više!

Post by Mutevelija » 25 Nov 2022, 17:27

Tierra Caliente wrote: 25 Nov 2022, 04:18
Mutevelija wrote: 24 Nov 2022, 22:02

Pa to ima dobrih djevojaka se svelo na mozda ima dobrih djevojaka koje su manjina, i koje su mozda 20 -30 % od ukupnog broja svih zena da nemaju mane.
I to od 30 % 10 % je udano ili u vezi ostane nam 20 % onih normalnih, mada većinom danas djevojke imaju neke mane, ne mislim na fizicke nego na psihicke nekako su udarene mokrom čarapom na neki nacin.

Kazem i za sebe a i za ostale, da valjamo neko bi nas uzeo do sad i te sto su slobodne pitanje je sto su slobodne.
Kakav je vakat danas ti je najviše budala i prije ćeš na kakvu budalu nataturat i sebi kakvu crnu pogibiju natovariti. To ako čovjek nema nikoga to te je Bog sačuvao kakve budale. I tako gledaj na te stvari. Zahvali se Bogu pa nemaš budale u životu da te handri i maltretira. :) Može se imati sasvim solidan i lijep život i bez žena i bez muškarca samo neka je čovjek zdrav i da može sebi i oko sebe :kafa
Ne znam i budala je plus daje ti neko iskustvo
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54053
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15291 times
Status: Offline

Re: Položaj i prava žena u BiH

Post by HAVANA » 25 Nov 2022, 19:53

Pa onda nemas nikakav problem. Pusti se u promet i udri. Idi vani jebo te internet.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Položaj i prava žena u BiH

Post by Mutevelija » 25 Nov 2022, 20:48

HAVANA wrote: 25 Nov 2022, 19:53 Pa onda nemas nikakav problem. Pusti se u promet i udri. Idi vani jebo te internet.
Nemam sa kijeeeem
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests