Osmina finala SP Qatar 2022
Moderator: pizarro
- Masamune
- Forumaš godine

- Posts: 59149
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 24053 times
- Been thanked: 21973 times
- Status: Offline
- Mala_Mu
- atomica

- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1392 times
- Status: Offline
- greeneyes
- Hadžija

- Posts: 90762
- Joined: 19 Jan 2013, 21:17
- Location: Ispod šljive na sred njive.
- Has thanked: 6125 times
- Been thanked: 6712 times
- Status: Offline
- Fuddo
- Maliciozni seronja

- Posts: 98594
- Joined: 03 Dec 2018, 21:17
- Has thanked: 14945 times
- Been thanked: 25672 times
- Status: Offline
Re: Osmina finala SP Qatar 2022
Rasturili ih
Ja sam mislio da ce ovo sigurno zavrsiti produzetkom
Losa Svica
Odbrana alasalamet
Ja sam mislio da ce ovo sigurno zavrsiti produzetkom
Losa Svica
Odbrana alasalamet
Dozvolite da se obratimo
- insomnia
- Rđav kurac

- Posts: 64503
- Joined: 31 May 2013, 20:11
- Has thanked: 3202 times
- Been thanked: 10011 times
- Status: Offline
Re: Osmina finala SP Qatar 2022
Ispresavijase ih 
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman
Pa okoreli šaban začas postao je šaman
- tuzlak1212
- Inventar foruma

- Posts: 7620
- Joined: 16 Nov 2019, 04:04
- Has thanked: 1015 times
- Been thanked: 1547 times
- Status: Offline
Re: Osmina finala SP Qatar 2022
Nije Svica losa al im ovaj stil fudbala ne godi nimalo... Isto i za Spaniju vazi protiv onakvog Maroka
Al sta ces, to je svijetsko, idemo dalje. Ovi dueli sto idu su perfekcija pogotovo ova strana Brazila
Al sta ces, to je svijetsko, idemo dalje. Ovi dueli sto idu su perfekcija pogotovo ova strana Brazila
- Mala_Mu
- atomica

- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1392 times
- Status: Offline
Re: Osmina finala SP Qatar 2022
Ne izgleda, ne izgledagreeneyes wrote: 06 Dec 2022, 19:56 Jos ne mogu da vjerujem da je CR na klupi i jos ne izgleda ljuto i isfrustrirano
Zato je otisao u svlacionicu bez da proslavi s suigracima
Ono sto smo mi govorili godinama za njega ljudi tek sad uocavaju.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
- greeneyes
- Hadžija

- Posts: 90762
- Joined: 19 Jan 2013, 21:17
- Location: Ispod šljive na sred njive.
- Has thanked: 6125 times
- Been thanked: 6712 times
- Status: Offline
Re: Osmina finala SP Qatar 2022
Ma sigurno otisao zacas donirati 17 miliona, nemoj sve gledati tako crnoMala_Mu wrote: 07 Dec 2022, 07:56Ne izgleda, ne izgledagreeneyes wrote: 06 Dec 2022, 19:56 Jos ne mogu da vjerujem da je CR na klupi i jos ne izgleda ljuto i isfrustriranosve do jednom
Zato je otisao u svlacionicu bez da proslavi s suigracima
Ono sto smo mi govorili godinama za njega ljudi tek sad uocavaju.
Samo sabura
- Zana
- Gospođetina

- Posts: 35338
- Joined: 02 Apr 2020, 22:24
- Has thanked: 10101 times
- Been thanked: 10405 times
- Status: Offline
Re: Osmina finala SP Qatar 2022
E gledaj što ga je lociralaMala_Mu wrote: 07 Dec 2022, 07:56Ne izgleda, ne izgledagreeneyes wrote: 06 Dec 2022, 19:56 Jos ne mogu da vjerujem da je CR na klupi i jos ne izgleda ljuto i isfrustriranosve do jednom
Zato je otisao u svlacionicu bez da proslavi s suigracima
Ono sto smo mi govorili godinama za njega ljudi tek sad uocavaju.
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"
- Masamune
- Forumaš godine

- Posts: 59149
- Joined: 12 Dec 2019, 23:29
- Mood:
- Has thanked: 24053 times
- Been thanked: 21973 times
- Status: Offline
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest