Šta je seksizam?

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81304
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7107 times
Status: Offline

Re: Zbog optužbi za seksualno uznemiravanje UNICEF suspendovao angažman s Rambom Amadeusom

Post by Julia-Klara » 16 Mar 2023, 11:19

Chan wrote: 16 Mar 2023, 11:18 Spoj primitivca i tehnologije 😁
:valja eh, eh :djed
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Zbog optužbi za seksualno uznemiravanje UNICEF suspendovao angažman s Rambom Amadeusom

Post by Duh » 16 Mar 2023, 11:22

Chan wrote: 16 Mar 2023, 11:18 Spoj primitivca i tehnologije 😁
jos smo u razvoju znaci.

User avatar
General War
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1285
Joined: 18 May 2021, 22:55
Has thanked: 80 times
Been thanked: 98 times
Status: Offline

Re: Zbog optužbi za seksualno uznemiravanje UNICEF suspendovao angažman s Rambom Amadeusom

Post by General War » 20 Mar 2023, 19:23

Naseef Mushroom wrote: 15 Mar 2023, 15:39
General War wrote: 15 Mar 2023, 11:07
PA eto i tvoj se rahmetli preCednik slikao sa Cassius Clayom, koji je pricao da su svi bjelci demoni...trebam li ja sad izvlaciti zakljucke iz toga za Alju? :oo
:plavi :plavi :plavi :plavi :plavi
Ono kad ne znaš šta ćeš pa izvučeš to iz naftalina.
Da nisi malo prestar i geografski na pogrešnom mjestu za te woke gluposti? Dobro jutro, ovo je Balkan, mi imamo dovoljno problema i diskriminacije vezano za, između ostalog, nacionalnost i religiju, šta mene briga šta Casius (pošto vidim, ne da ti se Muhamed napisati) misli o bijelom čovjeku? :D.
Ili si i ti jedan od onih što kleče za George Floyda dok nekoliko kilometara dalje tvoji sopstveni sugrađani nekaju osnovna ljudska prava
Nije iz naftalina vec tvog avatara :oo
...cini mi se da je i Glogovac rahmetli, ali ti nije mrsko kad ti godi agendi, ovdje si ti poceo sa boze sacuvaj poredjenjima :123

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Zbog optužbi za seksualno uznemiravanje UNICEF suspendovao angažman s Rambom Amadeusom

Post by Naseef Mushroom » 23 Mar 2023, 15:00

General War wrote: 20 Mar 2023, 19:23
Naseef Mushroom wrote: 15 Mar 2023, 15:39
:plavi :plavi :plavi :plavi :plavi
Ono kad ne znaš šta ćeš pa izvučeš to iz naftalina.
Da nisi malo prestar i geografski na pogrešnom mjestu za te woke gluposti? Dobro jutro, ovo je Balkan, mi imamo dovoljno problema i diskriminacije vezano za, između ostalog, nacionalnost i religiju, šta mene briga šta Casius (pošto vidim, ne da ti se Muhamed napisati) misli o bijelom čovjeku? :D.
Ili si i ti jedan od onih što kleče za George Floyda dok nekoliko kilometara dalje tvoji sopstveni sugrađani nekaju osnovna ljudska prava
Nije iz naftalina vec tvog avatara :oo
...cini mi se da je i Glogovac rahmetli, ali ti nije mrsko kad ti godi agendi, ovdje si ti poceo sa boze sacuvaj poredjenjima :123
Ma ne mislim sa naftalinon koga misliš već da si izvukao pobogu problem koji je smiješan za naše prostore.
Radi se o nacionalizmu koji je oko nas i koji nam je radio o glavi i uvijek je aktivan a ja bih se trebao uzrujavati i razmišljati o izjavama o bijelom čovjeku :oo

I ne radi se uopšte ovdje o glogovcu, četalj kao i ostali, radi se o Rambu i njegovoj priči da je nacionalizam samo za one sa malim primanjina a jedan od njegovih najboljih prijatelja je nacionalista. Znači zna iz ličnog iskustva da je to glupost i opet mu se mnogi dive kako je mudar i kako stvari naziva pravim imenom :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
General War
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1285
Joined: 18 May 2021, 22:55
Has thanked: 80 times
Been thanked: 98 times
Status: Offline

Re: Zbog optužbi za seksualno uznemiravanje UNICEF suspendovao angažman s Rambom Amadeusom

Post by General War » 28 Mar 2023, 00:30

Naseef Mushroom wrote: 23 Mar 2023, 15:00
General War wrote: 20 Mar 2023, 19:23
Nije iz naftalina vec tvog avatara :oo
...cini mi se da je i Glogovac rahmetli, ali ti nije mrsko kad ti godi agendi, ovdje si ti poceo sa boze sacuvaj poredjenjima :123
Ma ne mislim sa naftalinon koga misliš već da si izvukao pobogu problem koji je smiješan za naše prostore.
Radi se o nacionalizmu koji je oko nas i koji nam je radio o glavi i uvijek je aktivan a ja bih se trebao uzrujavati i razmišljati o izjavama o bijelom čovjeku :oo

I ne radi se uopšte ovdje o glogovcu, četalj kao i ostali, radi se o Rambu i njegovoj priči da je nacionalizam samo za one sa malim primanjina a jedan od njegovih najboljih prijatelja je nacionalista. Znači zna iz ličnog iskustva da je to glupost i opet mu se mnogi dive kako je mudar i kako stvari naziva pravim imenom :D.
Ovo i ja potpisujem, da se patriotizmom i nacionalizmom bavi sirotinja, evo opet uzet cu za primjer tvog bivseg predsjednika predsjednistva do pocetka rata nije ga imo cuko gdje ujest ali zato puna usta bosne i bosnjaka, cim je ucvrstio vlast u ono malo bosne sto kontrolise odmah je trazio da potpise mirovni sporazum i do dana dananjeg svita oko njega zajedno sa sinom i hanumom vedre i oblace gdje je zacrtano i nesto se pretjerano ne bave nacionalizmom a posebno patriotizmom...zato,mudar jest.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Zbog optužbi za seksualno uznemiravanje UNICEF suspendovao angažman s Rambom Amadeusom

Post by insomnia » 28 Mar 2023, 07:11

Dovi ti svaki dan, pali svijece zahvalnice, placaj mise zato sto si imo Aliju. Da je bio ko drugi drugaciju bi ti pjesmu pjevo. Ako bi ikako imo glasica
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22608
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12980 times
Been thanked: 12628 times
Status: Offline

Re: Zbog optužbi za seksualno uznemiravanje UNICEF suspendovao angažman s Rambom Amadeusom

Post by Dori » 28 Mar 2023, 07:58

Naseef Mushroom wrote: 23 Mar 2023, 15:00
General War wrote: 20 Mar 2023, 19:23
Nije iz naftalina vec tvog avatara :oo
...cini mi se da je i Glogovac rahmetli, ali ti nije mrsko kad ti godi agendi, ovdje si ti poceo sa boze sacuvaj poredjenjima :123
Ma ne mislim sa naftalinon koga misliš već da si izvukao pobogu problem koji je smiješan za naše prostore.
Radi se o nacionalizmu koji je oko nas i koji nam je radio o glavi i uvijek je aktivan a ja bih se trebao uzrujavati i razmišljati o izjavama o bijelom čovjeku :oo

I ne radi se uopšte ovdje o glogovcu, četalj kao i ostali, radi se o Rambu i njegovoj priči da je nacionalizam samo za one sa malim primanjina a jedan od njegovih najboljih prijatelja je nacionalista. Znači zna iz ličnog iskustva da je to glupost i opet mu se mnogi dive kako je mudar i kako stvari naziva pravim imenom :D.
Odosmo od teme i Ramba, ali ima nesto u toj prici o 300 EUR.....Pogledaj sta je prethodilo svakom ratu? Ekonomska kriza. Ljude je u takvim situacijama najlakse ubijediti da im je neko drugi kriv za situaciju u kojoj se nalaze.
Pogledaj Njemacku nakon Prvog Svetskog rata? Upala u dugove, nisu mogli platiti ratnu odstetu, poceli stampati pare k'o ludi sto je dovelo do inflacija i ekonomskih kriza, nezaposlenosti...Paralelno s tim dolazi do jacanja desnice i fasizma u zemlji....I to nije jedini primjer....Ali uglavnom takve krize imaju uvijek jako negativne posljedice....Ne reci da ce i ova inflacija i trenutna kriza isto tako dovesti do porasta nacionalizma i jacanja desnice (ako vec nije). Naravno nadju se i bogate vodje tog istog naroda....A narod k'o ovce...
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Sioux
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5153
Joined: 20 Nov 2021, 21:20
Has thanked: 1125 times
Been thanked: 1268 times
Status: Offline

Re: Zbog optužbi za seksualno uznemiravanje UNICEF suspendovao angažman s Rambom Amadeusom

Post by Sioux » 03 Apr 2023, 07:26

Pogled Joca Vujičića

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests