Tacno - netacno..

Razne forumske igrice i linkovi online igara
User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Dalia » 05 Jul 2013, 13:26

Tačno

Omiljeno godišnje doba ti je ljeto
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Bambi » 05 Jul 2013, 14:01

Tačno

Zimi ideš na skijanje

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by gejsha » 05 Jul 2013, 14:06

Tačno

Dok pričaš na telefon hodaš po prostoriji u kojoj se nalaziš?
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Dalia » 05 Jul 2013, 14:10

Ponekad

Imaš trenutno nalakirane nokte
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Bambi » 05 Jul 2013, 14:31

Tačno :)

Znaš dobro kuhati

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Dalia » 05 Jul 2013, 14:36

Netačno

Voliš kupus
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34532
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 627 times
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Zagorka » 05 Jul 2013, 16:45

Tačno.
Imaš više od dvije životinje u kući?
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by gejsha » 05 Jul 2013, 16:46

Netačno

Voliš mačke?
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Dalia » 05 Jul 2013, 16:48

Netačno

Već si ručala?
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by gejsha » 05 Jul 2013, 16:54

Tačno

Ako kupuješ vodu, onda je to uvijek naša proizvodnja?
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Dalia » 05 Jul 2013, 17:03

Netačno

Kad jedeš trešnje gutaš košpe?
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Bambi » 05 Jul 2013, 18:16

Netačno

Voliš hurmu

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Dalia » 05 Jul 2013, 19:51

Netačno

Omiljeni čips ti je onaj s paprikom
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by POSAVLJAK » 05 Jul 2013, 21:14

Tačno

poslije nužde podigneš poklopac na wc šolji?

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 94 times
Been thanked: 49 times
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Lanci » 07 Jul 2013, 15:18

Tacno

Dosadila vam I vrucina
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Bambi » 07 Jul 2013, 18:12

Tačno

Voliš snijeg

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by POSAVLJAK » 07 Jul 2013, 19:36

Tačno.

Nikada ne ideš zimi na odmor?

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Bambi » 07 Jul 2013, 19:40

Tačno

Voliš palačinke sa nutellom? :oo

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by POSAVLJAK » 07 Jul 2013, 20:32

Tačno.

Voliš muškarca koji čvrsto stoji na svojim nogama?

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Tacno - netacno..

Post by Bambi » 07 Jul 2013, 20:47

Tačno :oo

Slušaš rock

Post Reply

Return to “Igrice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests